Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Smaaleneneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Smaaleneneløpet
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 23 april 2017

N-åpen

1 430 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Isak AndersenNydalens SK2.14.001.33.42
0Tom Andre AndreassenFet OL19.5613.56
0Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering32.4422.53
0Neila Ben SassiÅs-NMBU Orientering1.06.3446.33
0N BerbyTrøsken IL38.1926.47
0Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK18.5613.14
0Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering20.0314.01
0Oskar BlomFet OL35.0724.33
0Jo Bogstrand IngvaldsenNydalens SK15.0310.31
0Emma BraathenTrøsken IL36.4625.42
0Signe Dahlseng MoeFet OL22.3515.47
0Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering14.079.52
0Vilma DanevadFredrikstad SK18.5713.15
0Anna Flier TvetenIndre Østfold OK31.3822.07
0Siri Flier TvetenIndre Østfold OK31.3422.04
0Tuva FossaasGimle IF22.1115.30
0Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK12.559.01
0Hermine Sol Heggedal AamodtFet OL26.3118.32
0Selma JendalFossum IF17.1212.01
0Agnes S JohansenGimle IF30.2821.18
0Martin KindemGimle IF1.14.0051.44
0Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK27.3919.20
0Selam KorkoshØstmarka OK13.359.29
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL19.5413.54
0Eirik LestebergKongsberg OL19.5713.57
0Stian LillegårdLillomarka OL10.547.37
0Mons Sætre LorentsenFet OL46.2532.27
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK48.0133.34
0Andreas MelheimSturla, IF21.0314.43
0Nils NikolaisenOppsal Orientering24.1316.56
0Hemine OddenMåren OK28.4720.07
0Hennie OddenMåren OK28.4620.06
0Isolde OddenMåren OK30.2721.17
0August RisbråtheIndre Østfold OK13.569.44
0Henrik RisbråtheIndre Østfold OK14.049.50
0Vegard Brun SagaIL Tyrving28.1519.45
0Aksel SandvikHalden SK18.5413.13
0Liv SimonsenOK Øst26.0118.11
0Sara Sofie SimonsenOK Øst25.4618.01
0Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering20.2214.14
0Gaute SkjønhaugFet OL19.0513.20
0Milla SkålandTrøsken IL27.5019.27
0Sofie TaraldsenLillehammer OK21.2915.01
0Adele Øen SkålandTrøsken IL25.0317.31
0Sigmund ØlstadFet OL12.579.03
0Iver Mohrsen LangsrudFredrikstad SK20.1114.06

D -10

2 280 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Erika A. GjedeboOppsal Orientering24.31+3.4410.45
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL31.34+10.4713.50
0Erle Elise WoldOK Moss30.39+9.5213.26
0Jenny DanevadFredrikstad SK20.479.06
0Minna Sofie WingstedtHalden SK18.548.17

D 11-12

2 080 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie ScheeleNydalens SK24.2311.43
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK25.39+1.1612.19
3Pernille Nor-WollØstmarka OK26.33+2.1012.45
4Eira Skaarer WiklundNydalens SK27.42+3.1913.19
5Sigrid Schmitt GranHalden SK29.41+5.1814.16
6Mari KallesonOppsal Orientering33.41+9.1816.11
7Elma Sagli GudimIndre Østfold OK33.52+9.2916.16
8Tiril Ebon EspedalNydalens SK35.49+11.2617.13
9Mari Ovidia RanestadHamar OK39.27+15.0418.57
10Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK40.04+15.4119.15
11Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL43.34+19.1120.56
12Ingrid LestebergKongsberg OL1.07.40+43.1732.31
0Julie BrenåsVarteig OLdiskvalifisert

D 11-12N

1 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Bjordal VegganOppsal Orientering15.1510.39
2Pernille Snø Heggedal AamodtFet OL26.07+10.5218.15
3Annabell Aunmo KjellevoldModum OL26.42+11.2718.40

D 13-16C

2 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie BerntzenFet OL27.5613.25
2Anne FrøislandVang OL28.50+0.5413.51
3Ragnhild Blom-HagenFossum IF29.04+1.0813.58
4Anna Austad SveenRaumar Orientering37.43+9.4718.07

D 13-16N

2 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje Gåsvik NarvestadHalden SK43.5519.15
2Andrea H. RogndokkenFet OL53.04+9.0923.16

D 17-AK

3 810 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsa FranzenIL Tyrving39.0110.14
2Solveig Eline BergIL Tyrving51.09+12.0813.25
3Karen BjergaardNydalens SK52.07+13.0613.40
4Susanne TveteråsOslostudentenes IK55.36+16.3514.35
5Ingrid LetmolieEiker OL1.08.20+29.1917.56
6Sigrid Melander VieFossum IF1.11.30+32.2918.45
7Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.24.51+45.5022.16
8Torunn Herrebrøden BerntsenFet OL1.28.51+49.5023.19
0Linda FredhOK Mossdiskvalifisert

D 17-C

2 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lena HenrikssonIL Tyrving1.05.1122.37
2Jane Karine HelmersenFet OL1.09.12+4.0124.01
3Mie AlrækOK Øst1.12.04+6.5325.01
4Ragnhild BrenåsVarteig OL1.13.00+7.4925.20
5Else StordalOL Tønsberg og omegn1.19.15+14.0427.31
6Maj Lene NystuenRøyken OL1.41.17+36.0635.10

D 17-N

2 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina BjørnstadRaumar Orientering29.1412.49

D 40-

5 160 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering49.129.32
2Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK49.49+0.379.39
3Astrid KravdalGjø-Vard OL50.33+1.219.47
4Valborg MadslienLillehammer OK51.42+2.3010.01
5Heidi TronbølFet OL57.53+8.4111.13
6Lene SandvikHalden SK1.01.00+11.4811.49
7Helena AxelssonNydalens SK1.03.51+14.3912.22

D 45-

4 280 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde GrønengLillehammer OK39.589.20
2Hege SolerødGjø-Vard OL41.32+1.349.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Else Kari ScheeleNydalens SK43.30+3.3210.09
4Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK45.30+5.3210.37
5Kirsti KringhaugRingerike OL48.25+8.2711.18
6Isa HeggedalKonnerud IL49.18+9.2011.31
7Mona LomeHamar OK50.17+10.1911.44
8Frauke Schmitt GranHalden SK50.25+10.2711.46
9Line Skjevik ArnevikRingerike OL52.46+12.4812.19
10Hilde PoppeFredrikstad SK55.08+15.1012.52
11Marit EgnerAsker Skiklubb56.11+16.1313.07
12Hanne NarvestadHalden SK58.00+18.0213.33
13Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.05.55+25.5715.24
14Gunn Elin RudiHadeland OL1.07.27+27.2915.45
15Solveig BerganNydalens SK1.12.16+32.1816.53
0Lenka WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 50-

3 810 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alix Young VikNydalens SK41.2110.51
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering41.57+0.3611.00
3Kari MadslienNydalens SK43.38+2.1711.27
4Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)44.12+2.5111.36
5Hilda ØfsthusAsker Skiklubb45.04+3.4311.49
6Solveig SikkelandIL Tyrving45.48+4.2712.01
7Marianne NjåsteinIL Tyrving46.37+5.1612.14
8Tove HeimdalKonnerud IL48.29+7.0812.43
9Anne Marit BjergaardNydalens SK49.10+7.4912.54
10Heidi SchatvetNotodden OL51.57+10.3613.38
11May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering52.42+11.2113.49
12Vanja StaffOL Toten-Troll54.40+13.1914.20
13Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering56.11+14.5014.44
14Heli MarjomaaStigsökarna56.26+15.0514.48
15Wenche LindløvSarpsborg OL1.00.49+19.2815.57
16Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.02.37+21.1616.26
0Maria TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert

D 55-

3 810 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK40.3210.38
2Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL41.54+1.2210.59
3Gunhild HennumLierbygda OL47.46+7.1412.32
4Berit DanielsenIL Tyrving49.32+9.0013.00
5Heidi FalckIL Tyrving52.41+12.0913.49
6Kjersti SkantzeIL Tyrving53.19+12.4713.59
7Kristine Ø TollefsenOK Øst54.42+14.1014.21
8Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL54.45+14.1314.22
9Anne Julsrud HaugenHalden SK57.21+16.4915.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.08.17+27.4517.55
11Turid GiilRond OL1.08.22+27.5017.56
12Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering1.09.12+28.4018.09
13Cathrine NorvikRøyken OL1.14.36+34.0419.34
14Helena StubberudNydalens SK1.18.53+38.2120.42

D 60-

3 160 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb36.4611.38
2Liv Inger PrangerødTistedalen FL37.56+1.1012.00
3Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange39.03+2.1712.21
4Wenche BjørnstadRingsaker OK39.41+2.5512.33
5Margrete JørandliGjø-Vard OL40.20+3.3412.45
6Lis DæhliLøten o-lag42.20+5.3413.23
7Anne SørumRingsaker OK44.15+7.2914.00
8Randi NilstadIL Tyrving46.20+9.3414.39
9Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK46.44+9.5814.47
10Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL49.18+12.3215.36
11May ChristoffersenAsker Skiklubb52.42+15.5616.40

D 65-

3 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig45.2614.22
2Inger TiltnesIL Tyrving51.40+6.1416.21
3Eva Marie GranOK Øst1.17.45+32.1924.36

D 70-

2 370 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tea ForbergRond OL35.2314.55
2Inger SkaugOppsal Orientering39.09+3.4616.31
3Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL43.06+7.4318.11
4Liv FeiringHamar OK48.45+13.2220.34
5Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.06.42+31.1928.08
0Inger Lise BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 75-

2 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin DahlenRingerike OL44.3218.47
2Johanna YtterbølGimle IF58.11+13.3924.32

D 80-

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gudveig JørundlandOK Sør1.14.3931.29

H -10

2 280 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Nikolai TesloHadeland OL41.41+19.0618.16
0Ask Felland SætnanFossum IF38.02+15.2716.40
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange22.51+0.1610.01
0Ville Emil WingstedtHalden SK18.428.12
0Odin Vie StrislandFossum IF31.33+8.5813.50
0Erlend SommerheinOK Horten18.318.07
0Olaf Blom-HagenFossum IF22.359.54

H 11-12

2 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering21.1610.13
2Sverre SandvikHalden SK28.41+7.2513.47
3Jakob A. GjedeboOppsal Orientering28.46+7.3013.49
4Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL28.52+7.3613.52
5Liam Viggo WingstedtHalden SK31.01+9.4514.54
6Vilhelm SvarødHalden SK49.33+28.1723.49
7Lukas Jones ArnesenHeming Orientering55.03+33.4726.27

H 11-12N

1 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen SkeideOppsal Orientering10.307.20
2Erlend OtterleiØstmarka OK14.27+3.5710.06

H 13-16C

2 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon WedumLillehammer OK29.1114.01
2Martin JystadØstmarka OK55.22+26.1126.37

H 13-16N

2 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johannes ArnøFet OL18.087.57
2Christian DaleBergens TF20.27+2.198.58
3Fredrik FosserIndre Østfold OK28.24+10.1612.27
4Mathias BerganFet OL30.45+12.3713.29

H 17-AK

4 280 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola LestebergKongsberg OL36.358.32
2Morten Severin SaueIL Tyrving36.47+0.128.35
3Torstein HoleNydalens SK38.34+1.599.00
4Snorre VegganOppsal Orientering39.36+3.019.15
5Anders FærdenKolbotn og Skimt OL46.33+9.5810.52
6Marius StaffOL Toten-Troll46.47+10.1210.55
7Andreas StenstadOppsal Orientering49.30+12.5511.33
8Tor RingstadHedrum OL49.40+13.0511.36
9Fredrik SaugestadNydalens SK51.40+15.0512.04
10Remi JohannesenHalden SK52.46+16.1112.19
11Martin BråthenOK Øst53.19+16.4412.27
12Even ErlienGjø-Vard OL55.02+18.2712.51
13Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering55.40+19.0513.00
14Erik Utne VieHaugesund IL Orientering57.28+20.5313.25
15Arnstein DaleOL Vallset/Stange59.34+22.5913.55
16Trond Ivar FossaasGimle IF59.44+23.0913.57
17Markus BråthenOK Øst1.02.01+25.2614.29
18Jørgen AasFet OL1.02.45+26.1014.39
19Tom André AlstadsætherEiker OL1.04.30+27.5515.04

H 17-C

2 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sven SørensenIndre Østfold OK34.2411.56
2Lars Gåsvik NarvestadHalden SK50.18+15.5417.27
3Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SK58.56+24.3220.27

H 35-

7 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik Rytter JakobsenOK Moss1.24.0511.09

H 40-

7 530 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1David LøverModum OL1.07.058.54
2Sindre LangaasNydalens SK1.10.25+3.209.21
3Henning SpjelkavikIL Tyrving1.13.27+6.229.45
4Thomas LieFredrikstad SK1.14.06+7.019.50
5Pål Christian IngierdBækkelagets SK1.17.19+10.1410.16
6Morten MoeFet OL1.25.13+18.0811.19
7Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.28.29+21.2411.45
8Odin TellesbøØstmarka OK2.11.21+1.04.1617.26
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringikke startet

H 45-

5 900 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore SandvikHalden SK43.137.19
2Henrik OttesenFredrikstad SK47.10+3.577.59
3Espen DanevadFredrikstad SK51.33+8.208.44
4Bent Erik SkaugOppsal Orientering52.19+9.068.52
5Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering55.09+11.569.20
6Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK56.38+13.259.35 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Tom BerganFet OL57.08+13.559.41
8Bjørn HaugeNydalens SK58.30+15.179.54
9Pål SommerheinOK Horten59.13+16.0010.02
9Christian JomaasFossum IF59.13+16.0010.02
11Kimme ArnesenHeming Orientering1.00.05+16.5210.11
12Pål BackstrømHalden SK1.00.40+17.2710.16
13Øyvind SolliFet OL1.01.17+18.0410.23 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Frode StrislandFossum IF1.01.31+18.1810.25
15Øyvind LienGjø-Vard OL1.01.44+18.3110.27
16Dagfinn AasFet OL1.02.59+19.4610.40
17Dag StrislandKolbotn og Skimt OL1.04.08+20.5510.52
18Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.04.32+21.1910.56
19Knut Jostein SætnanFossum IF1.04.55+21.4211.00
20Kyrre GranFet OL1.05.23+22.1011.04
21Eilert AamodtOppsal Orientering1.08.14+25.0111.33
22Einar ModahlFredrikstad SK1.20.22+37.0913.37
23Svein OtterleiØstmarka OK1.25.32+42.1914.29
24Espen MelheimSturla, IF1.26.03+42.5014.35
25Hans Olav HygenØstmarka OK1.26.44+43.3114.42
26Peter CarlsenSturla, IF1.35.51+52.3816.14
0Håkon BørliFossum IFdiskvalifisert
0Martin ØhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 50-

5 500 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering46.248.26
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb47.53+1.298.42
3Svend Arne YtterbølHalden SK49.30+3.069.00
4Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)49.37+3.139.01
5Tore BjørnerødOK Moss49.51+3.279.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Jon Iver BakkenNydalens SK50.25+4.019.10
7Einar LunøeNydalens SK51.30+5.069.21
8Jim OlaussenHalden SK52.15+5.519.30
9Gjermund GravirAsker Skiklubb52.27+6.039.32
10Ottar WiklundNydalens SK52.44+6.209.35
11Øystein HoloFossum IF52.59+6.359.38
12Harald KvisliNotodden OL53.31+7.079.43
13Guttorm L EggeOslostudentenes IK55.29+9.0510.05
14Christian GrotnesIL Tyrving55.30+9.0610.05
15Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn56.20+9.5610.14
16Jan Erik IsaksenNydalens SK56.29+10.0510.16
16Børge PedersenNydalens SK56.29+10.0510.16
18Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL57.07+10.4310.23
19Hallvard KorenOK Moss57.25+11.0110.26
20Kjetil EspedalNydalens SK58.00+11.3610.32
21Arne TorgersenBækkelagets SK58.23+11.5910.36
22Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering58.26+12.0210.37
23Ole IngesenSarpsborg OL59.02+12.3810.44
24Erlend RåheimOK Øst59.39+13.1510.50
25Håkon JendalFossum IF1.00.48+14.2411.03
26Stein H. HagenFossum IF1.01.04+14.4011.06
27Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.02.52+16.2811.25
28Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering1.03.09+16.4511.28
29Finn Henry LillestrandTrøsken IL1.03.33+17.0911.33
30Øystein JensenSarpsborg OL1.04.04+17.4011.38
31Terje MelsomFossum IF1.04.24+18.0011.42
32Roar ByeModum OL1.06.20+19.5612.03
33Ole TørnqvistFana IL1.06.48+20.2412.08
34Dag BrenåsVarteig OL1.06.54+20.3012.09
35Einar TesloHadeland OL1.07.16+20.5212.13
36Jo WiklundNydalens SK1.07.51+21.2712.20
37Trygve LeivestadSarpsborg OL1.10.05+23.4112.44
38Roar PedersenOppsal Orientering1.10.28+24.0412.48
39Lasse ArnesenHeming Orientering1.10.50+24.2612.52
40Terje LinløkkenØstmarka OK1.13.54+27.3013.26
41Øyvind HelmersenFet OL1.14.41+28.1713.34
42Svein GranerudAsker Skiklubb1.17.09+30.4514.01
43Trond HolterMåren OK1.22.25+36.0114.59
44Øivind BergetSarpsborg OL1.24.58+38.3415.26
45Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1.26.00+39.3615.38
46Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK1.26.32+40.0815.44
0Frank SvarødIdd Sportsklubbdiskvalifisert

H 55-

5 160 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per SlungaardIL Tyrving46.028.55
2Bjørn BakkevigHeming Orientering47.09+1.079.08
3Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL48.15+2.139.21
4Yngvar ChristiansenBækkelagets SK48.39+2.379.25
5Kim Farnes HansenLierbygda OL49.53+3.519.40
6Kjell WestinPorsgrunn OL50.09+4.079.43
7Hallvard FjærLillomarka OL50.43+4.419.49
8Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering51.54+5.5210.03
9Onno VerberneOL Toten-Troll52.26+6.2410.09
10Hallvard BergIL Tyrving52.33+6.3110.11
11Jan-Ove BråthenOK Øst53.16+7.1410.19
12Bjørnar TollefsenOK Øst54.01+7.5910.28
13Bjørn Henning GrandalIL Tyrving54.16+8.1410.31
14Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL54.55+8.5310.38
15Petter GullikstadRøros IL57.27+11.2511.08
16Nils Harald StaffOL Toten-Troll57.31+11.2911.08
17Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL58.36+12.3411.21
18Bjarte LindstadOL Toten-Troll59.58+13.5611.37
19Andreas HuberHamar OK1.00.29+14.2711.43
20Øyvind Roger HansenRøyken OL1.02.07+16.0512.02
21Christopher SchiveOK Moss1.03.41+17.3912.20
22Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.07.46+21.4413.07
23John YtternesKolbotn og Skimt OL1.13.27+27.2514.14
24Thor Inge TollehaugEiker OL1.22.09+36.0715.55
25Bjørn ÅrbuVarteig OL1.52.28+1.06.2621.47
0Morten HulløenKristiansand OKdiskvalifisert
0Donald SkantzeIL Tyrvingdiskvalifisert

H 60-

4 280 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein KlyveOK Moss41.489.45
2Morten DueMåren OK41.57+0.099.48
3Per Kristian EkebergIL Tyrving42.57+1.0910.02
4Torgeir StrandhagenRøyken OL43.49+2.0110.14
5Erik LindströmModum OL45.00+3.1210.30 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Leif BergersenAsker Skiklubb47.41+5.5311.08
7Tor StrandRaumar Orientering48.51+7.0311.24
8Einar LienLøten o-lag48.56+7.0811.25
9Geir Holm GundersenSturla, IF49.47+7.5911.37
10Øyvind GylverAsker Skiklubb53.48+12.0012.34
11Alf PettersenIL Tyrving54.38+12.5012.45
12Morten JohannessenRøyken OL55.58+14.1013.04
13Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1.06.30+24.4215.32
14Roy GjerdingOK Moss1.06.33+24.4515.32
15Jan SveenRaumar Orientering1.09.01+27.1316.07
16Trygve TveteråsFredrikstad SK1.21.11+39.2318.58

H 65-

3 810 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola BroxOL Toten-Troll45.1211.51
2Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb47.48+2.3612.32
3Hans Roar BakkenEiker OL49.55+4.4313.06
4Per StensethFredrikstad SK51.38+6.2613.33
5Harald AasheimOppsal Orientering52.29+7.1713.46
6Paul SkjakerHadeland OL54.07+8.5514.12 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Torbjörn KarldénKvillebyns SK54.33+9.2114.19
8Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF54.45+9.3314.22
9Jan BøhleOL Trollo55.49+10.3714.39
10Arne TiltnesIL Tyrving58.23+13.1115.19

H 70-

3 160 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF32.4810.22
2Helge RevhaugRingerike OL35.49+3.0111.20
3Leif BokerødIdd Sportsklubb36.10+3.2211.26
4Trond FeiringHamar OK39.52+7.0412.36
5Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving40.24+7.3612.47
6Roar BjordalOppsal Orientering43.49+11.0113.51
7Rolf GjølbergLarvik OK45.03+12.1514.15
8Erik Johan GrorudHaslum IL45.42+12.5414.27
9Terje MalmHamar OK46.27+13.3914.41
10Jørgen HolmboeIL Tyrving46.41+13.5314.46
11Kjell StenstadvoldIL Tyrving46.46+13.5814.47
12Hasse BergstrømIL Tyrving47.24+14.3615.00
13Klaus EngenEidskog OL47.30+14.4215.01
14John Ivar KjellevoldModum OL49.25+16.3715.38
15Hans StordalOL Tønsberg og omegn50.23+17.3515.56
16Kjell LangsrudOK Øst1.04.00+31.1220.15

H 75-

3 160 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss38.0612.03
2Gunnar ØsterbøFreidig40.36+2.3012.50
3Jan JansenOK Moss46.59+8.5314.52
4Odd KletteliBækkelagets SK47.34+9.2815.03
5Tormod DahlenRingerike OL53.31+15.2516.56
6Anton LommeHedrum OL54.50+16.4417.21
7Trygve FosseGimle IF58.09+20.0318.24
8Ivar Louis BergSturla, IF58.39+20.3318.33
9Erling TidemannLommedalens IL58.51+20.4518.37
10Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst1.09.42+31.3622.03

H 80-

2 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL42.2017.51
2Einar JørundlandOK Sør59.15+16.5525.00
3Per MeilandLommedalens IL1.00.51+18.3125.40
4Stein KorenOK Moss1.03.01+20.4126.35

DirekteC

2 880 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elise GisholtFossum IF37.3213.01
2Britt Stine StrandFredrikstad SK45.34+8.0215.49
3Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK48.50+11.1816.57
4Cecilie C. KvermeFossum IF50.04+12.3217.23
5Per Åge FosserIndre Østfold OK51.44+14.1217.57
6Nanna BerganRaumar Orientering51.48+14.1617.59
7Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering52.07+14.3518.05
8Tove TesdalIndre Østfold OK56.28+18.5619.36
9Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK57.45+20.1320.03
10Anne-Marit SkaugHalden SK58.47+21.1520.24
11Siv Susanne JystadØstmarka OK1.18.09+40.3727.08
0Liv Edle GrønstadGimle IFdiskvalifisert

DirekteAK

3 810 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius ØieLøten o-lag33.248.45
2Oskar ArnevikRingerike OL36.02+2.389.27
3Elisabeth IngvaldsenNydalens SK37.21+3.579.48
4Morten HeirFossum IF37.58+4.349.57
5Anja WingstedtHalden SK38.36+5.1210.07
6Lars HjermstadFossum IF41.29+8.0510.53
7André JægtvikKonnerud IL43.38+10.1411.27
8Sofie JohanssonLøten o-lag45.17+11.5311.53
9Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL45.31+12.0711.56
10Mons Kr. LøvfaldNydalens SK45.34+12.1011.57
11Astrid Waaler KaasHeming Orientering46.11+12.4712.07
12Stein Arne NegårdVang OL48.49+15.2512.48
13Jørn NordbrødenHalden SK49.07+15.4312.53
14Dag KaasHeming Orientering49.49+16.2513.04
15Vegard HaldenNydalens SK51.59+18.3513.38
16Anna-Thekla TonjerElverum OK52.03+18.3913.39
17Anniken Helland-HansenIL Tyrving52.31+19.0713.47
18Trygve RognstadHadeland OL53.18+19.5413.59
19Arild AndersenOppsal Orientering54.59+21.3514.25
20Per Olaf KlemsdalVarteig OL58.02+24.3815.13
21Lars Petter EndresenMåren OK59.20+25.5615.34
22Bjørn BaklidKonnerud IL59.50+26.2615.42
23Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL1.00.52+27.2815.58
24Ola NilsenOppsal Orientering1.03.48+30.2416.44
25Elin KallesonOppsal Orientering1.04.38+31.1416.57
26Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering1.04.43+31.1916.59
27Jens Erik SimonsenOK Øst1.07.04+33.4017.36
28Heidi BørstadSarpsborg OL1.20.49+47.2521.12
29Sigbjørn OddenMåren OK1.21.56+48.3221.30
30Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1.23.07+49.4321.48
31Arnfinn SkålandTrøsken IL1.25.17+51.5322.23
32Hanne WoldOK Moss1.29.00+55.3623.21
33Harald WibyeOK Moss1.29.15+55.5123.25
34Kristin FalkFossum IF1.31.16+57.5223.57
35Torbjørn BogenSturla, IF1.33.44+1.00.2024.36
0Ingunn BergetÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Torun DyrkornEiker OLdiskvalifisert

DirekteAL

7 530 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AndersenNydalens SK56.287.29
2Magne OmestadNydalens SK1.03.07+6.398.22
3Emil WingstedtHalden SK1.03.58+7.308.29
4Rasmus Palmqvist AslaksonIFK Lidingö1.14.16+17.489.51
5Magnus RambergØstmarka OK1.15.08+18.409.58
6Helge BakkehøiØstmarka OK1.27.33+31.0511.37
7Agnes LeoHalden SK1.28.29+32.0111.45
8Per ØlstadFet OL1.29.44+33.1611.55
9Bjørn Axel GranHalden SK1.32.25+35.5712.16
10Åse BerganNydalens SK1.33.53+37.2512.28
11Donatas KontautasOK Moss1.34.13+37.4512.30
12Inge RambergØstmarka OK1.46.23+49.5514.07
13David StandalFredrikstad SK1.51.44+55.1614.50
14Carmen DirroMåren OK1.55.59+59.3115.24
0Kine DirroMåren OKdiskvalifisert

H 21-E

9 690 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK1.07.336.58
2Jan SedivyHalden SK1.09.27+1.547.10
3Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1.09.59+2.267.13
4Håvard HagaNydalens SK1.11.16+3.437.21
5Fredrik EliassonHalden SK1.12.59+5.267.31
6Anders VisterNydalens SK1.13.34+6.017.35
7Carl Godager KaasBækkelagets SK1.14.15+6.427.39
8Øystein SørensenNydalens SK1.15.56+8.237.50
9Torbjørn SagbergIL Tyrving1.16.47+9.147.55
10Erling HjermstadFossum IF1.17.34+10.018.00
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.17.36+10.038.00
12Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.18.11+10.388.04
13Christian SchiveOK Moss1.18.14+10.418.04
14Emil AhlbäckFossum IF1.18.31+10.588.06
15Sindre ØsthagenFredrikstad SK1.19.22+11.498.11
16Andreas RüedlingerHalden SK1.21.29+13.568.24
17Oskar StørmerFossum IF1.21.35+14.028.25
18Anders Felde OlaussenNTNUI1.21.48+14.158.26
19Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.23.15+15.428.35
20Mats NordbrødenHalden SK1.23.24+15.518.36
21Vegard RuttenborgNTNUI1.24.10+16.378.41
22Henrik EijsinkNydalens SK1.24.22+16.498.42
23Daniel MarstonBækkelagets SK1.24.51+17.188.45
24Anders TiltnesIL Tyrving1.25.10+17.378.47
25Leif StørmerFossum IF1.27.03+19.308.59
26Tarjei HoloFossum IF1.31.40+24.079.27
27Erik Hæstad BjørnstadFossum IF1.32.23+24.509.32
28Ove Antvord HaugereidLøten o-lag1.32.33+25.009.33
29Torbjørn Blom-HagenFossum IF1.34.35+27.029.45
30Øyvind WiggenByåsen IL1.36.31+28.589.57
31Christian Faruga KarldénKvillebyns SK1.37.15+29.4210.02
32Simen BordalFossum IF1.37.20+29.4710.02
33Håvard BergetFredrikstad SK1.40.13+32.4010.20
34Øystein Garsrud TvedtÅs-NMBU Orientering1.42.39+35.0610.35
35Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.43.33+36.0010.41
36Haakon IngvaldsenNydalens SK1.44.00+36.2710.43
37Emil StørmerFossum IF1.44.39+37.0610.47
38Nils Petter FremmingHeming Orientering1.45.11+37.3810.51
39Sondre Sande GullordNydalens SK1.50.38+43.0511.25
40Markus LivingIL Tyrving1.57.45+50.1212.09
0Markus HolterHalden SKdiskvalifisert
0Lars-Inge ArnevikRingerike OLdiskvalifisert
0Einar MelsomFossum IFdiskvalifisert
0Kenneth SandvoldEiker OLdiskvalifisert
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKbrutt

D 21-E

8 530 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sabine HauswirthHalden SK1.19.099.16
2Mari FastingHalden SK1.20.12+1.039.24
3Marion HuberNydalens SK1.21.26+2.179.32
4Delphine PoirotLillomarka OL1.21.56+2.479.36
5Jo ShepherdHalden SK1.21.59+2.509.36
6Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.23.04+3.559.44
7Marthe GløersenBækkelagets SK1.24.53+5.449.57
8Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.26.51+7.4210.10
9Beata FalkHagaby GoIF1.30.05+10.5610.33
10Synnøve BråtenVegårshei IL1.31.10+12.0110.41
11Linn HokholtIL Tyrving1.32.12+13.0310.48
12Toril NesNydalens SK1.36.53+17.4411.21
13Gøril FristadHalden SK1.39.00+19.5111.36
14Christine Turter SandvoldNydalens SK1.42.21+23.1211.59
15Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.44.02+24.5312.11
16Ida TangenNydalens SK1.53.20+34.1113.17
17Marianne DæhliHalden SK2.03.20+44.1114.27

H 15-16

5 500 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK41.557.37
2Isak JonssonNydalens SK43.04+1.097.49
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK44.41+2.468.07
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb44.51+2.568.09
5Eirik ImrikFredrikstad SK44.57+3.028.10
6Lars Young VikNydalens SK45.55+4.008.20
7Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering46.43+4.488.29
8Gaute Kvittum NytrøenTynset IF46.56+5.018.32
9Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering49.53+7.589.04
10Henrik ReuschHeming Orientering50.39+8.449.12
11Sondre OttesenFredrikstad SK50.42+8.479.13
12Eivind Berner MyhreFossum IF50.51+8.569.14
13Nils TveiteÅs-NMBU Orientering51.36+9.419.22
13Christopher LadimOK Moss51.36+9.419.22
15Eirik BlågestadIndre Østfold OK52.06+10.119.28
16Kristian ØstermannHeming Orientering52.14+10.199.29
17Ferdinand FremmingHeming Orientering52.40+10.459.34
18Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering52.55+11.009.37
19Anders HorveiRaumar Orientering53.03+11.089.38
20Sivert Sande KvermeFossum IF53.35+11.409.44
21Vebjørn Blom-HagenFossum IF54.05+12.109.50
22Mikkel KatlaFossum IF54.48+12.539.57
23Tore Herman KirkebøenHalden SK55.31+13.3610.05
24Grunde IsaksætreGrue IL56.32+14.3710.16
25Tobias EspedalNydalens SK57.38+15.4310.28
26Erlend BørliFossum IF59.33+17.3810.49
27Odin SætherFredrikstad SK1.01.05+19.1011.06
28Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.02.07+20.1211.17
29Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK1.14.40+32.4513.34
30John OtterleiØstmarka OK1.17.57+36.0214.10
31Henrik GudimØstmarka OK1.23.39+41.4415.12
32Sondre Zahl HagenFossum IF1.24.08+42.1315.17
33Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering1.24.22+42.2715.20
0Theodor LierIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Jakob TorgersenHalden SKdiskvalifisert

D 15-16

4 280 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK38.389.01
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering39.21+0.439.11
3Jenny BaklidKonnerud IL39.41+1.039.16
4Kristine KravdalGjø-Vard OL39.44+1.069.17
5Marte Madslien BakkenNydalens SK44.02+5.2410.17
6Karoline BjørnerødOK Moss45.16+6.3810.34
7Amélie AamodtOppsal Orientering47.07+8.2911.00
8Christine HoenEiker OL47.57+9.1911.12
9Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL49.02+10.2411.27
10Marie LilandNydalens SK49.06+10.2811.28
11Alexandra LinløkkenØstmarka OK49.27+10.4911.33
12Ingeborg RognstadHadeland OL49.46+11.0811.37
13Solveig LetmolieEiker OL50.25+11.4711.46
14Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)50.57+12.1911.54
15Yngvild Langedal BreivikNydalens SK51.40+13.0212.04
16Emma DanevadFredrikstad SK53.30+14.5212.30
17Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK53.53+15.1512.35
18Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL54.08+15.3012.38
19Live ØstvoldHeming Orientering54.21+15.4312.41
20Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering55.03+16.2512.51
21Ada WulfsbergNydalens SK56.59+18.2113.18
22Ea LunøeNydalens SK57.07+18.2913.20
23Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb59.23+20.4513.52
24Nina PedersenSarpsborg OL1.00.32+21.5414.08
25Tina KallesonOppsal Orientering1.01.44+23.0614.25
26Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.03.50+25.1214.54
27Karen Hoel JomaasFossum IF1.05.39+27.0115.20
28Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1.12.25+33.4716.55
29Berthe TesloHadeland OL1.14.26+35.4817.23
0Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Vilde RetteraasenIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKdiskvalifisert
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 13-14

3 220 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas DaleBergens TF24.177.32
2Gaute BerganNydalens SK25.37+1.207.57
3Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK26.41+2.248.17
4Alfred BjørnerødOK Moss27.44+3.278.36
5Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering29.21+5.049.06
6Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn29.44+5.279.14
7Sondre LadimOK Moss29.52+5.359.16
8Christian Fredrik BorgIL Koll30.59+6.429.37
9Martin Størmer-AntonsenNydalens SK32.57+8.4010.13
10Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK33.04+8.4710.16
11Sivert PoppeFredrikstad SK34.04+9.4710.34
12Birk Felland SætnanFossum IF35.17+11.0010.57
13Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK35.36+11.1911.03
14Sigurd Saxe SandvikHalden SK36.26+12.0911.18
15Stian Måseide SørlieRaumar Orientering37.53+13.3611.45
16Axel AaldeNydalens SK38.09+13.5211.50
17Ludvik SætherFredrikstad SK40.02+15.4512.25
18Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK43.12+18.5513.24
19Marius E. AamodtOppsal Orientering43.50+19.3313.36
20Mats LindaasElverum OK44.28+20.1113.48
21Elias StubberudNydalens SK45.04+20.4713.59
22Eivind Bogen ArenthSturla, IF45.13+20.5614.02
23Sander Tonjer FingarsenElverum OK45.29+21.1214.07
24Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL46.16+21.5914.22
25Eirik Vie StrislandFossum IF47.28+23.1114.44
26Thomas BlomkvistFredrikstad SK47.55+23.3814.52
27Olav MelheimSturla, IF1.05.02+40.4520.11
28Daniel NystuenRøyken OL1.07.30+43.1320.57
29Magnus JystadØstmarka OK1.09.54+45.3721.42
30Tidemann LierIndre Østfold OK1.18.42+54.2524.26
31Gaute LindaasElverum OK1.36.40+1.12.2330.01
0Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKdiskvalifisert
Anders TaraldsenLillehammer OKbrutt

D 13-14

3 220 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK28.348.52
2Eileen BjanesIL Tyrving39.04+10.3012.07
3Emma Helene OlsenHalden SK41.43+13.0912.57
4Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK41.46+13.1212.58
5Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK43.03+14.2913.22
6Inga Skaarer WiklundNydalens SK43.13+14.3913.25
7Ella BerstadHeming Orientering44.49+16.1513.55
8Elise Wærp HaugeNydalens SK44.52+16.1813.56
9Martine SkjelsvikLillehammer OK45.32+16.5814.08
10Mari BrendeFossum IF45.44+17.1014.12
11Astrid RognstadHadeland OL46.54+18.2014.33
12Ragnhild Mathea HelmersenFet OL47.08+18.3414.38
13Kathinka Zahl HagenFossum IF47.17+18.4314.41
14Janna Sofie TellesbøØstmarka OK47.24+18.5014.43
15Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering47.58+19.2414.53
16Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering48.48+20.1415.09
17Marie Lien BackstrømHalden SK49.25+20.5115.20
18Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL50.33+21.5915.41
19Marie Roll-TørnqvistFana IL51.57+23.2316.08
20Amalie LøkkebergFredrikstad SK52.29+23.5516.17
21Helene Bjørkvold JendalFossum IF53.51+25.1716.43
22Elida Sagli GudimIndre Østfold OK54.07+25.3316.48
23Marie SaugestadNydalens SK56.16+27.4217.28
24Emma Bangstad BergersenHamar OK58.03+29.2918.01
25Julie Sophie WoldOK Moss58.13+29.3918.04
26Vida Helland-HansenIL Tyrving1.00.02+31.2818.38
27Linnea HolstIL Tyrving1.01.54+33.2019.13

D 15-16-B

3 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje SlungaardIL Tyrving1.02.1319.19
2Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.15.10+12.5723.20

D 17-B

3 220 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine HeggedalFet OL39.5512.23
2Anne-Grete AustadRaumar Orientering43.30+3.3513.30
3Vera Gano MønnichRøyken OL43.58+4.0313.39
4Laila Eriksen BlomFet OL49.56+10.0115.30
5Stine AustadRaumar Orientering51.36+11.4116.01
6Marit GanoRøyken OL51.49+11.5416.05
7Judit BanfiÅs-NMBU Orientering1.15.40+35.4523.29
0Ann-Karin LestebergKongsberg OLdiskvalifisert
0Bodil HulløenKristiansand OKdiskvalifisert

H 17-B

3 220 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond MyhreFossum IF36.1311.14
2Morten AndresenOK Skeidi40.12+3.5912.29
3Per Anders YtterbøAsker Skiklubb41.25+5.1212.51
4Jarle RogndokkenFet OL45.32+9.1914.08

H 17-AL

7 530 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen WigaardOppsal Orientering1.13.199.44
2Audun StrandlieGjø-Vard OL1.23.38+10.1911.06
3Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.32.17+18.5812.15
4Morten TangenOK Moss1.35.25+22.0612.40
5Ole Johan BråtenVang OL1.42.51+29.3213.39
6Daniel FløtreNydalens SK1.45.50+32.3114.03
7Vegar SkinneIndre Østfold OK1.47.17+33.5814.14
8Haakon JohannesenIndre Østfold OK1.47.31+34.1214.16
9Pål SkogedalAsker Skiklubb1.57.55+44.3615.39
10Fredrik SveenVang OL2.15.57+1.02.3818.03

D 17-AL

5 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Johanne LindNydalens SK56.599.39
2Lene Godager KaasBækkelagets SK59.38+2.3910.06
3Maria JonssonNydalens SK59.59+3.0010.10
4Sølvi FossøyEiker OL1.12.18+15.1912.15
0Audrun UtskarpenOslostudentenes IKdiskvalifisert
0Ane Næsset RamtvedtIL Tyrvingdiskvalifisert

H 17-20E

8 530 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL1.00.017.02
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK1.02.27+2.267.19
3Elias JonssonNydalens SK1.04.16+4.157.32
4Anders HagaRaumar Orientering1.04.33+4.327.34
5Jørgen BaklidKonnerud IL1.07.34+7.337.55
6Sander ArntzenAsker Skiklubb1.07.38+7.377.55
7Oskar Spets StorhovFreidig1.11.14+11.138.21
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.11.39+11.388.23
9Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.12.28+12.278.29
10Amund HoelRaumar Orientering1.12.59+12.588.33
11Øyvind HjermstadFossum IF1.13.16+13.158.35
12Jørgen WulfsbergNydalens SK1.14.14+14.138.42
13Mats EidsmoFreidig1.14.18+14.178.42
14Aslak HeimdalKonnerud IL1.14.56+14.558.47
15Peter NordbrødenHalden SK1.15.39+15.388.52
16Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.16.28+16.278.57
17August Asheim BirkelandHalden SK1.18.36+18.359.12
18Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1.19.41+19.409.20
19Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.19.48+19.479.21
20Simen BallangrudRaufoss IL Orientering1.22.25+22.249.39
21Lavran ThorstensenOppsal Orientering1.24.05+24.049.51
22Vegard MyklemyrEiker OL1.25.30+25.2910.01
23Eskil FrøislandVang OL1.25.40+25.3910.02
24Sander H. RogndokkenNydalens SK1.26.32+26.3110.08
25Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.27.17+27.1610.13
26Jostein Svaland DaleVang OL1.30.09+30.0810.34
27Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.30.12+30.1110.34
28Sam LunøeNydalens SK1.30.22+30.2110.35
29Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.31.10+31.0910.41
30Erlend BrendstuenHalden SK1.34.34+34.3311.05
31Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF1.35.16+35.1511.10
32Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.38.53+38.5211.35
33William Resvoll SkaugOppsal Orientering1.39.18+39.1711.38
34Håkon LundKongsberg OL1.40.06+40.0511.44
35Elias ØhmanGjø-Vard OL1.40.33+40.3211.47
36Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1.44.11+44.1012.12
37Alexander Skaug YtterbølHalden SK2.09.35+1.09.3415.11
0Peter GisholtFossum IFdiskvalifisert
0Styrk Hundseid KamsvågFossum IFdiskvalifisert
0Andreas RambergØstmarka OKdiskvalifisert

D 17-20E

5 900 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF50.308.33
2Ragne WiklundNydalens SK52.20+1.508.52
3Ane DyrkornEiker OL57.20+6.509.43
4Aurora GjølsjøOK Moss58.14+7.449.52
5Åsne Naadland HoloFossum IF58.53+8.239.58
6Vilde MalmeiNTNUI1.00.52+10.2210.18
7Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1.01.54+11.2410.29
8Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1.02.53+12.2310.39
9Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1.03.06+12.3610.41
10Hedda Raadal BjørloHalden SK1.03.37+13.0710.46
11Heidi Therese WiestVang OL1.04.48+14.1810.58
12Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.08.19+17.4911.34
13Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.08.20+17.5011.34
14Ane Holm GrønengLillehammer OK1.11.58+21.2812.11
15Marit Melby JacobsenLardal OL1.15.00+24.3012.42
16Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL1.16.50+26.2013.01
17Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.22.03+31.3313.54
18Marie UllevålseterNydalens SK1.25.44+35.1414.31
19Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.37.11+46.4116.28
0Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKdiskvalifisert

DirekteB

3 220 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif Arne NytrøenTynset IF38.1411.52
2Anders BrynhildsenFredrikstad SK38.42+0.2812.01
3Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL40.29+2.1512.34
4Børge TaraldsenLillehammer OK41.31+3.1712.53
5Mari AarsethNydalens SK43.03+4.4913.22
6Knut Johan WinsvoldØstmarka OK44.35+6.2113.50
7Heidi BjordalOppsal Orientering44.42+6.2813.52
8Randi BuduulFet OL45.11+6.5714.01
9Cathrine LillestrandTrøsken IL45.17+7.0314.03
10Eva S JohansenGimle IF46.15+8.0114.21
11Per Henning GraffIndre Østfold OK46.16+8.0214.22
12Gaute SkjelsvikLillehammer OK48.10+9.5614.57
13Øystein MelbyVang OL48.13+9.5914.58
14Magne SætherFredrikstad SK50.37+12.2315.43
15Inger SvalandOL Vallset/Stange51.46+13.3216.04
16Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK52.39+14.2516.21
17Elisabeth BrækkeHalden SK54.23+16.0916.53
18Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF57.20+19.0617.48
19Embla ØvretveitFredrikstad SK1.00.26+22.1218.46
20Maren GudevoldOK Moss1.01.56+23.4219.14
21Roger ØstvoldHeming Orientering1.13.23+35.0922.47
22Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.16.19+38.0523.42
23Ståle ØvretveitFredrikstad SK1.19.19+41.0524.37
24Ingrid SkaarerNydalens SK1.21.03+42.4925.10
25Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.26.31+48.1726.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor