Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 5 Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 5 Finale
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: torsdag 1 juni 2017

Frol IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jonas AlstadÅpen 1,5 km (9)10.03
1Mari Kilskar GrevskottD 15-16 (3)17.42
2Gunnar VatnÅpen 2,5 km (8)17.03+2.22
2Magnus AlstadH 11-12 (4)8.32+0.09
3Kine Sofie SandstadÅpen 2,5 km (8)19.50+5.09
3Linnea MunkebyD 13-14 (5)16.41+0.33
4Arne GrevskottÅpen 2,5 km (8)19.56+5.15
4Sigurd VatnH 13-14 (6)20.14+8.56
5June MunkebyD 13-14 (5)20.22+4.14
6Nikoline MunkebyÅpen 1,5 km (9)12.27+2.24
7Martin Wold StavrumH 15-16 (13)14.04+2.26
8Tobias AlstadH 15-16 (13)14.13+2.35
Matilde MunkebyD 15-16 (3)ikke startet
Ragne MunkebyÅpen 2,5 km (8)ikke startet

OK Skøynar

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Hannah Gustad StrømD 11-12 (3)10.25+2.04
2Hege HallanD 15-16 (3)22.50+5.08
2Trym Nergård RønningH 15-16 (13)11.46+0.08
3Ole Andreas VeskeH 11-12 (4)10.46+2.23
5Aksel VeskeH 15-16 (13)13.56+2.18
9Håvard VeieH 15-16 (13)14.14+2.36
12Hallvar HallanH 15-16 (13)15.42+4.04
Håkon HallanH 11-12 (4)ikke startet

OK Skøynar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Hannah Gustad StrømD 11-12 (3)10.25+2.04

OK Skøynar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ole Andreas VeskeH 11-12 (4)10.46+2.23

OK Skøynar

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Håkon HallanH 11-12 (4)ikke startet

OK Skøynar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Hege HallanD 15-16 (3)22.50+5.08

OK Skøynar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Trym Nergård RønningH 15-16 (13)11.46+0.08

OK Skøynar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Aksel VeskeH 15-16 (13)13.56+2.18

OK Skøynar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Håvard VeieH 15-16 (13)14.14+2.36

OK Skøynar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Hallvar HallanH 15-16 (13)15.42+4.04

Steinkjer OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ranvi OverreinD 11-12 (3)8.21
1Jørgen Rannem HalseÅpen 2,5 km (8)14.41
1Marius MøllerH 15-16 (13)11.38
2Rakel HaltbrekkenÅpen 1,5 km (9)10.13+0.10
2Niklas Landsem MelhusH 13-14 (6)11.52+0.34
3Jonathan VeksethÅpen 1,5 km (9)10.36+0.33
3Sindre TusetH 13-14 (6)17.54+6.36
4Astrid Marie SandhaugenÅpen 1,5 km (9)11.53+1.50
5Karita MøllerÅpen 1,5 km (9)12.02+1.59
5Johan Daniel Holm UndhjemH 13-14 (6)28.12+16.54
6Vibeke Kvistad DengerudÅpen 2,5 km (8)22.38+7.57
7Sigbjørn OlsenÅpen 1,5 km (9)15.09+5.06
8Ludvig WåganÅpen 1,5 km (9)15.44+5.41
Svein Anders MelhusÅpen 2,5 km (8)diskvalifisert
Anton SandhaugenÅpen 1,5 km (9)diskvalifisert
Vegard JermstadH 13-14 (6)diskvalifisert
Fredrik MøllerH 13-14 (6)ikke startet
Lina Kvitvang BenanÅpen 2,5 km (8)ikke startet
Astrid LægranÅpen 2,5 km (8)ikke startet

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Marie Nielsen SolbergD 13-14 (5)16.11+0.03
4Henrik KraftH 15-16 (13)12.18+0.40

Verdal OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Aleksander Tanem IversenH 11-12 (4)8.23
1Mathea Baglo BjørkengD 13-14 (5)16.08
1Martin Vehus SkjerveH 13-14 (6)11.18
4Trude MarkhusD 13-14 (5)19.21+3.13
5Sigrid Vehus SkjerveÅpen 2,5 km (8)21.31+6.50
7Sofie HallemÅpen 2,5 km (8)36.06+21.25
11Tore MarkhusH 15-16 (13)15.25+3.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor