Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 5 Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 5 Finale
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: torsdag 1 juni 2017

Åpen 1,5 km

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas AlstadFrol IL10.03
2Rakel HaltbrekkenSteinkjer OK10.13+0.10
3Jonathan VeksethSteinkjer OK10.36+0.33
4Astrid Marie SandhaugenSteinkjer OK11.53+1.50
5Karita MøllerSteinkjer OK12.02+1.59
6Nikoline MunkebyFrol IL12.27+2.24
7Sigbjørn OlsenSteinkjer OK15.09+5.06
8Ludvig WåganSteinkjer OK15.44+5.41
Anton SandhaugenSteinkjer OKdiskvalifisert

Åpen 2,5 km

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK14.41
2Gunnar VatnFrol IL17.03+2.22
3Kine Sofie SandstadFrol IL19.50+5.09
4Arne GrevskottFrol IL19.56+5.15
5Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK21.31+6.50
6Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK22.38+7.57
7Sofie HallemVerdal OK36.06+21.25
Svein Anders MelhusSteinkjer OKdiskvalifisert
Lina Kvitvang BenanSteinkjer OKikke startet
Astrid LægranSteinkjer OKikke startet
Ragne MunkebyFrol ILikke startet

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ranvi OverreinSteinkjer OK8.21
2Hannah Gustad StrømOK Skøynar10.25+2.04
2Hannah Gustad StrømOK Skøynar10.25+2.04

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aleksander Tanem IversenVerdal OK8.23
2Magnus AlstadFrol IL8.32+0.09
3Ole Andreas VeskeOK Skøynar10.46+2.23
3Ole Andreas VeskeOK Skøynar10.46+2.23
Håkon HallanOK Skøynarikke startet
Håkon HallanOK Skøynarikke startet

D 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Baglo BjørkengVerdal OK16.08
2Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering16.11+0.03
3Linnea MunkebyFrol IL16.41+0.33
4Trude MarkhusVerdal OK19.21+3.13
5June MunkebyFrol IL20.22+4.14

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK11.18
2Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11.52+0.34
3Sindre TusetSteinkjer OK17.54+6.36
4Sigurd VatnFrol IL20.14+8.56
5Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OK28.12+16.54
Vegard JermstadSteinkjer OKdiskvalifisert
Fredrik MøllerSteinkjer OKikke startet

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL17.42
2Hege HallanOK Skøynar22.50+5.08
2Hege HallanOK Skøynar22.50+5.08
Matilde MunkebyFrol ILikke startet

H 15-16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius MøllerSteinkjer OK11.38
2Trym Nergård RønningOK Skøynar11.46+0.08
2Trym Nergård RønningOK Skøynar11.46+0.08
4Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering12.18+0.40
5Aksel VeskeOK Skøynar13.56+2.18
5Aksel VeskeOK Skøynar13.56+2.18
7Martin Wold StavrumFrol IL14.04+2.26
8Tobias AlstadFrol IL14.13+2.35
9Håvard VeieOK Skøynar14.14+2.36
9Håvard VeieOK Skøynar14.14+2.36
11Tore MarkhusVerdal OK15.25+3.47
12Hallvar HallanOK Skøynar15.42+4.04
12Hallvar HallanOK Skøynar15.42+4.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor