Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Mjølnerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Mjølnerløpet
Arrangørorganisasjon: Elverum OK
Dato: lørdag 2 september 2017

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nikoline Ekeberg SchjerveD 17- (4)29.097.06

Elverum OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristine GaarderD 35- (3)39.0910.34
1Sander Tonjer FingarsenH 13-14 (4)17.216.56
1Carina SveenD 15-16 (1)43.5011.50
3Rigmor Lømo AasD 65- (3)43.21+9.0416.40
3Mats LindaasH 13-14 (4)23.37+6.169.26
4Anders LindaasH 17-C (5)47.25+19.1417.33
4Gaute LindaasH 13-14 (4)42.08+24.4716.51
7Per Anders AasH 65- (8)55.54+26.5816.26
Aksel Tonjer FingarsenN-åpen (2)52.5029.21
Emil Tonjer FingarsenH -10 (2)22.4812.40
Ulrik Gaarder StrandH -10 (2)20.5711.38

Gjø-Vard OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hege SolerødD 45- (2)41.4211.16
2Annar Erlien SolerødH 13-14 (4)19.11+1.507.40
3Even ErlienH 45- (5)49.53+3.2613.28
3May Lise KloppbakkenD 17- (4)53.31+24.2213.03
Emilie Kloppbakken StenbrendenN-åpen (2)49.1927.23
Eiril Erlien SolerødD -10 (1)20.3211.24
Lone MalmgrenD 17- (4)ikke startet
Øyvind LienH 17- (5)ikke startet
Lars LienH 13-14 (4)ikke startet

Grue IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Svein ThorsbergH 45- (5)46.2712.33
4Kjell Magne NordviH 55- (7)34.10+7.229.14

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Liv FeiringD 65- (3)36.16+1.5913.56
3Einar LundH 65- (8)34.11+5.1510.03
5Trond FeiringH 65- (8)37.57+9.0111.09
5Erik GrøndalenH 55- (7)36.14+9.269.47
Bente GrøndalenD 55- (7)diskvalifisert

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Helge BjaalandH 75- (3)50.16+10.2619.20
5Elle M. MelbyeD 55- (7)53.42+10.0415.47

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ole Grini JohansenH 17- (5)54.16+19.0410.26

Kongsberg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Olav Kristian LundH 15-16 (1)46.3312.34
5Håkon LundH 17- (5)56.43+21.3110.54

Løten o-lag

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marianne Rud SkjærstadD 55- (7)43.3812.50
1Yngve VoldenH 17- (5)35.126.46
1Sigurd DæhliH 55- (7)26.487.14
2Kjetil LivenH 45- (5)47.20+0.5312.47
2Nina SmestadD 17- (4)41.53+12.4410.12
2Tore StensethH 17-C (5)30.43+2.3211.22
2Trond OlsenH 55- (7)29.39+2.518.00
3Mona HesselbergD 55- (7)47.14+3.3613.53
3Einar LienH 55- (7)32.50+6.028.52
4Lis DæhliD 55- (7)49.24+5.4614.31
4Lars SkramstadH 45- (5)1.08.42+22.1518.34
4Else Kristine LienD 17- (4)58.11+29.0214.11
6Odd Arne BlystadH 55- (7)38.28+11.4010.23
Arvid BratliH 45- (5)diskvalifisert
Svein GodagerH 45- (5)ikke startet
Ole Hans ØieH 55- (7)ikke startet

Mjøsretail

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ove TåsåsenH 17-C (5)28.1110.26

OL Vallset/Stange

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kåre ØstgårdH 75- (3)39.5015.19
1Inger K BrøndboD 65- (3)34.1713.11
2Ragnhild SkogsrudD 45- (2)57.45+16.0315.36

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lina Undrum MariussenD 35- (3)40.42+1.3311.00

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Hans A. TingvoldH 65- (8)55.19+26.2316.16

Ringsaker OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Terje WikstrømH 65- (8)28.568.30
2Anne SørumD 55- (7)46.13+2.3513.35
2Geir Myhr ØienH 17- (5)42.28+7.168.10
4Knut MalmoH 65- (8)36.15+7.1910.39
8Harald HaugenH 65- (8)1.03.14+34.1818.35
Wenche BjørnstadD 55- (7)diskvalifisert
Bente Tangen WikstrømD 55- (7)ikke startet

Vang OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Olav HøiåsH 75- (3)46.04+6.1417.43
2Knut SkjesetH 65- (8)31.46+2.509.20
3Lisbeth GråvD 35- (3)56.16+17.0715.12
3Magne JohansenH 17-C (5)35.16+7.0513.03
3Sverre NarumH 17- (5)48.19+13.079.17
5Stein SandakerH 17-C (5)55.05+26.5420.24

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Erik NæssH 55- (7)42.56+16.0811.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor