Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 ski-o-cup sprint og publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 ski-o-cup sprint og publikumsløp
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Lierbygda OL
Dato: søndag 19 februar 2017

D 21-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Evine Westli AndersenLøten o-lag18.43
2Zsuzsa FeyAsker Skiklubb19.20+0.37
3Hannele TonnaHankasalmen Hanka19.59+1.16

H 21-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Hol MoholdtWing OK15.34
2Øyvind WatterdalHadeland OL16.21+0.47
3Eivind TonnaAsker Skiklubb17.20+1.46
4Øyvind WiggenByåsen IL17.45+2.11
5Henning SpjelkavikIL Tyrving23.10+7.36
6Geir Holm GundersenSturla, IF28.51+13.17
7Kyongsa RiNydalens SK47.05+31.31
Bjørnar KvåleHadeland OLdiskvalifisert
Ove SætraHadeland OLdiskvalifisert
Kjetil KjernsmoRøyken OLikke startet

D 17-20

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK17.31
2Synne StrandAsker Skiklubb17.41+0.10
3Marit Melby JacobsenLardal OL18.03+0.32
4Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb18.24+0.53
5Anine LomeHamar OK18.51+1.20
6Anne Willkommen EikenKongsberg OL20.38+3.07
7Margrethe WisløffAsker Skiklubb21.16+3.45
8Åsne Naadland HoloFossum IF21.46+4.15
9Helene EgerKongsberg OL21.50+4.19
10Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb22.46+5.15
11Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb27.16+9.45
12Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb31.36+14.05
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFdiskvalifisert
Marlin HaavengenKongsberg OLdiskvalifisert
Sarah WølloKongsberg OLikke startet
Heidi Therese WiestVang OLikke startet

H 17-20

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen BaklidKonnerud IL16.48
2Trygve MyhrAsker Skiklubb18.56+2.08
3Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb19.30+2.42
3Aslak HeimdalKonnerud IL19.30+2.42
5Njaal Ellegaard MelbyVang OL21.15+4.27
6Per Clemet WisløffAsker Skiklubb22.13+5.25
7Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb22.19+5.31
8Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb22.24+5.36
9Jostein Svaland DaleVang OL23.30+6.42
10Audun BerganNydalens SK24.57+8.09
11Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF27.05+10.17
12Ole Johan BråtenVang OL29.04+12.16
Styrk Hundseid KamsvågFossum IFdiskvalifisert
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKikke startet
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubbikke startet

D 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helena AxelssonNydalens SK23.57
2Elin GravningenStokke IL25.51+1.54
3Kari StrandKongsberg OL25.58+2.01
4Mette SpangbergKonnerud IL27.30+3.33
Isa HeggedalKonnerud ILdiskvalifisert

H 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torbjørn Blom-hagenFossum IF23.33
2Harald Eide-FredriksenHeming Orientering30.35+7.02
3Kjell Petter SmågeKonnerud IL35.51+12.18
Karl Anton UnderlandSturla, IFbrutt
Knut Jostein SætnanFossum IFikke startet

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne MadslienNydalens SK19.42
2Kari MadslienNydalens SK19.45+0.03
3Tove HeimdalKonnerud IL22.09+2.27
4Hege HeibergHadeland OL33.23+13.41

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Iver BakkenNydalens SK17.24
2Ole Petter HaugenNydalens SK19.21+1.57
3Øystein WiggenByåsen IL19.39+2.15
4Nils HæstadFossum IF19.43+2.19
5Kjetil EspedalNydalens SK21.12+3.48
6Nils BerganNydalens SK21.20+3.56
7Stein H. HagenFossum IF21.50+4.26
8Jan Arild JohnsenFossum IF34.10+16.46
Nils Inge BrurbergSturla, IFdiskvalifisert
Lars BaklidKonnerud ILikke startet
Kjetil SpangbergKonnerud ILikke startet

N-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lauritz BrunborgNittedal OLfullført
Synne KjernsmoRøyken OLfullført
Mone Småge-HilsenKonnerud ILfullført

D 10-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martha WisløffAsker Skiklubb15.45
2Hanna SpangbergKonnerud IL16.41+0.56
3Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb17.19+1.34
4Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK21.12+5.27
Johanne StorhaugKonnerud ILikke startet

H 10-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eskil BrændenLillomarka OL14.02
2Olaf Blom-HagenFossum IF15.31+1.29
3Håkon BogasonLillomarka OL16.57+2.55
4Ask Felland SætnanFossum IF17.49+3.47

D 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL21.03
2Hedda SpangbergKonnerud IL21.18+0.15
3Kathinka Zahl HagenFossum IF29.34+8.31
4Ragnhild Blom-HagenFossum IF36.18+15.15

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle Nikolai WølloKongsberg OL17.40
2Birk Felland SætnanFossum IF20.40+3.00
3Arthur BrunborgNittedal OL20.43+3.03
4Axel AaldeNydalens SK21.50+4.10
5Gaute BerganNydalens SK24.23+6.43
6Jo Randar HolmøyHadeland OL34.16+16.36
Oskar BaklidKonnerud ILikke startet

D 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL16.53
2Ingvild LangeggenKongsberg OL18.38+1.45
3Åsne HaavengenKongsberg OL18.55+2.02
4Tale StrandKongsberg OL19.29+2.36
5Silje Marie VågeAsker Skiklubb19.50+2.57
6Kamilla LomeHamar OK20.24+3.31
7Emma Meyer LarssonIL Tyrving21.07+4.14
8Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK22.10+5.17
9Marte Madslien BakkenNydalens SK23.39+6.46
10Nora Småge HilsenKonnerud IL28.53+12.00
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet
Karen Hoel JomaasFossum IFikke startet
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet

H 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb23.41
2Johan Kristian UndelandSturla, IF25.03+1.22
3Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering25.06+1.25
4Even GravningenStokke IL26.10+2.29
5Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF27.03+3.22
6Tobias EspedalNydalens SK28.42+5.01
7Sondre Zahl HagenFossum IF29.38+5.57
Vebjørn Blom-HagenFossum IFikke startet
Grunde IsaksætreGrue ILikke startet
Herman BrunborgNittedal OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor