Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløp ski-o, NM mellomdistanse og publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløp ski-o, NM mellomdistanse og publikumsløp
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Lierbygda OL
Dato: lørdag 18 februar 2017

D 17 NM

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Evine Westli AndersenLøten o-lag38.30
2Anne Willkommen EikenKongsberg OL38.35+0.05
3Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb38.49+0.19
4Maren Jansson HaverstadNTNUI39.43+1.13
5Valborg MadslienLillehammer OK39.51+1.21
6Synne StrandAsker Skiklubb40.22+1.52
7Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK40.54+2.24
8Anine LomeHamar OK41.49+3.19
9Zsuzsa FeyAsker Skiklubb41.53+3.23
10Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF43.04+4.34
11Helene EgerKongsberg OL46.07+7.37
12Kristin BrekkeLillomarka OL46.40+8.10
13Anniken Helland-HansenIL Tyrving47.06+8.36
14Marlin HaavengenKongsberg OL47.16+8.46
15Heidi Therese WiestVang OL47.31+9.01
16Oda J SikkelandIL Tyrving47.59+9.29
17Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb48.45+10.15
18Åsne Naadland HoloFossum IF48.54+10.24
19Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL49.10+10.40
20Thea Sildnes BaklidKonnerud IL50.02+11.32
21Margrethe WisløffAsker Skiklubb53.09+14.39
22Maiken Økern HågårdKonnerud IL56.53+18.23
23Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb57.04+18.34
24Elise UllernIL Tyrving1.02.15+23.45
25Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.05.32+27.02
26Sarah WølloKongsberg OL1.21.20+42.50
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKikke startet

H 17 NM

36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øyvind WatterdalHadeland OL40.46
2Lars Hol MoholdtWing OK41.02+0.16
3Bjørnar KvåleHadeland OL41.55+1.09 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Jørgen BaklidKonnerud IL43.28+2.42
5Eivind TonnaAsker Skiklubb43.46+3.00
6Audun HeimdalKonnerud IL44.26+3.40
7Ove SætraHadeland OL44.51+4.05
8Aslak HeimdalKonnerud IL50.00+9.14
9Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb50.45+9.59
10Jens Johan BrekkeLillomarka OL51.39+10.53
11Trygve MyhrAsker Skiklubb52.08+11.22
12Kasper FosserHeming Orientering52.36+11.50
13Styrk Hundseid KamsvågFossum IF52.40+11.54
14Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb53.57+13.11
15Eirik Kamstrup HovindHalden SK55.20+14.34
16Njaal Ellegaard MelbyVang OL55.49+15.03
16Even LindaasVang OL55.49+15.03
18Per Clemet WisløffAsker Skiklubb58.08+17.22
19Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK59.45+18.59
20Erling HjermstadFossum IF59.59+19.13
21Tarjei HoloFossum IF1.02.12+21.26
22Jostein Svaland DaleVang OL1.02.44+21.58
23Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb1.05.00+24.14
24Audun BerganNydalens SK1.06.23+25.37
25Håvard Landro SvingheimKonnerud IL1.07.04+26.18
26Henning SpjelkavikIL Tyrving1.07.21+26.35
27Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.08.19+27.33
28Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.09.54+29.08
29Ole Johan BråtenVang OL1.16.32+35.46
30Einar Sandvik EdvardsenAsker Skiklubb1.17.56+37.10
31Joar GjerdahlKonnerud IL1.21.26+40.40
32Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn1.33.44+52.58
Eirik WatterdalBækkelagets SKdiskvalifisert
Øyvind WiggenByåsen ILdiskvalifisert
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKbrutt
Sondre GullordNydalens SKbrutt
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubbikke startet

D 14 Hovedløp

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Pia Young VikNydalens SK23.56
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL29.23+5.27
3Ragnhild Mathea HelmersenFet OL33.13+9.17
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SKbrutt

H 14 Hovedløp

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK34.09
2Jonas MyhrAsker Skiklubb36.15+2.06
3Mats LindaasElverum OK38.28+4.19
4Gaute BerganNydalens SK40.02+5.53
5Atle Nikolai WølloKongsberg OL41.04+6.55
6Arthur BrunborgNittedal OL42.38+8.29
7Birk Felland SætnanFossum IF45.25+11.16
8Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb58.49+24.40
9Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL59.17+25.08

D 15 Hovedløp

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristine KravdalGjø-Vard OL34.01
2Åsne HaavengenKongsberg OL34.56+0.55
3Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK39.39+5.38
4Ina MartiniAsker Skiklubb39.53+5.52
5Oda ScheeleNydalens SK40.06+6.05
6Alexandra LinløkkenØstmarka OK45.39+11.38
7Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering46.56+12.55
8Marte Madslien BakkenNydalens SK47.19+13.18
9Malene InstanesSturla, IF1.02.20+28.19

H 15 Hovedløp

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK32.21
2Simen FritznerNittedal OL34.18+1.57
3Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering38.14+5.53
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb39.05+6.44
5Tobias EspedalNydalens SK43.03+10.42
6Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF44.46+12.25
7Sondre Zahl HagenFossum IF46.07+13.46
8Vebjørn Blom-HagenFossum IF47.38+15.17
9Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL50.22+18.01
10Kasper EngsetIL Tyrving53.42+21.21
11Åsmund SlokvikNotodden OL1.02.07+29.46
Grunde IsaksætreGrue ILikke startet

D 16 Hovedløp

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jenny BaklidKonnerud IL38.06
2Kristine Eide RappRaumar Orientering41.05+2.59
3Mari Landro SvingheimKonnerud IL42.30+4.24
4Ingvild LangeggenKongsberg OL44.05+5.59
5Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb44.10+6.04
6Silje Marie VågeAsker Skiklubb45.15+7.09
7Tale StrandKongsberg OL49.57+11.51
8Kamilla LomeHamar OK51.32+13.26
9Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL53.31+15.25
10Emma Meyer LarssonIL Tyrving55.26+17.20
11Karen Hoel JomaasFossum IF55.49+17.43
12Hanne Eide RappRaumar Orientering1.06.29+28.23
Ane Sofie KroghOppsal Orienteringbrutt

H 16 Hovedløp

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Isak JonssonNydalens SK35.50
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK37.32+1.42
3Herman BrunborgNittedal OL38.08+2.18
4Eivind Berner MyhreFossum IF47.29+11.39
5Johan Kristian UndelandSturla, IF51.39+15.49
6Jakob MoOL Toten-Troll52.46+16.56
7Sivert Sande KvermeFossum IF53.16+17.26
8Even GravningenStokke IL56.34+20.44
9Håvard GjestvangOL Toten-Troll57.51+22.01

N-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SKfullført
Eira Skaarer WiklundNydalens SKfullført
Inga Skaarer WiklundNydalens SKfullført

D 10-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Synne SandvenNotodden OL17.20
2Marie ScheeleNydalens SK17.47+0.27
3Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb19.28+2.08
4Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK22.22+5.02
5Martha WisløffAsker Skiklubb22.29+5.09
6Astrid YtterbøAsker Skiklubb22.40+5.20
Maja Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Sara MartiniAsker Skiklubbikke startet

H 10-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martin Christoffer BorgIL Koll14.35
2Ask Felland SætnanFossum IF21.19+6.44
3Mathias LinløkkenØstmarka OK31.59+17.24

D 13

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnhild Blom-HagenFossum IF37.20
Kathinka Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert

H 13

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Halvor LøkenKongsberg OL24.00
2Martin Nøkleby MellingRingerike OL24.12+0.12
3Axel AaldeNydalens SK24.51+0.51
4Arne BerganKongsberg OL26.26+2.26
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKdiskvalifisert
Jo Randar HolmøyHadeland OLdiskvalifisert
Jonas KroghOppsal Orienteringdiskvalifisert
Oskar BaklidKonnerud ILbrutt

D 40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mona LomeHamar OK38.03
2Ingrid KvistadKongsberg OL40.09+2.06
3Isa HeggedalKonnerud IL43.47+5.44
4Maiken Skirstad MoNydalens SK44.54+6.51
5Arnhild KroghOppsal Orientering45.22+7.19
6Helena AxelssonNydalens SK50.36+12.33
7Ingrid Lundin BerganKongsberg OL56.32+18.29
8Elin GravningenStokke IL1.17.04+39.01
9Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK1.18.17+40.14
Ingrid Eide RappRaumar Orienteringdiskvalifisert
Anne Guro NøklebyRingerike OLikke startet
Kari StrandKongsberg OLikke startet

H 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gunnar Engen VikNydalens SK36.43
2Knut Jostein SætnanFossum IF36.52+0.09
3Odd StrandKongsberg OL42.44+6.01
4Per Øivind EgerKongsberg OL43.16+6.33
5Øystein RappRaumar Orientering44.18+7.35
6Harald Eide-FredriksenHeming Orientering45.06+8.23
7Stig MellingRingerike OL46.01+9.18
8Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering52.49+16.06

D 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maria JonssonNydalens SK30.29
2Kari MadslienNydalens SK31.30+1.01
3Tove HeimdalKonnerud IL33.23+2.54
4Alix Young VikNydalens SK37.14+6.45
5Nina Elise JørgensenNittedal OL37.38+7.09
6Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb39.29+9.00
7Hege HeibergHadeland OL1.01.10+30.41
Anne MadslienNydalens SKikke startet

H 50-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lars LystadNydalens SK32.23
2Syver LøkenKongsberg OL35.53+3.30
3Sören JonssonNydalens SK38.19+5.56
4Nils HæstadFossum IF38.45+6.22
5Ole Petter HaugenNydalens SK39.00+6.37
6Øystein HoloFossum IF40.59+8.36
7Øystein WiggenByåsen IL41.21+8.58
8Stein H. HagenFossum IF41.33+9.10
9Lars BaklidKonnerud IL43.30+11.07
10Jon Iver BakkenNydalens SK43.59+11.36
11Njål SvingheimKonnerud IL44.43+12.20
12Nils BerganNydalens SK45.37+13.14
13Geir Holm GundersenSturla, IF47.35+15.12
14Roar PedersenOppsal Orientering50.05+17.42
15Claus FritznerNittedal OL53.50+21.27
16Kjetil EspedalNydalens SK55.35+23.12

H 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn26.20
2Svein S JacobsenIL Tyrving28.52+2.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor