Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff langdistanse
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 22 januar 2017

N-åpen

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Simen Linus AndersenOL Toten-Troll35.23
Lauritz BrunborgNasjonalrådet31.14
Lars FlaskerudOL Toten-Troll45.17
Elen Gjessingnasjonalrådet31.13
Eline KravdalGjø-Vard OL33.10
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll25.16
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK35.22
Peder MoOL Toten-Troll38.29
Elias MolundIL Tyrving51.57
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL30.13
Hanna SpangbergKonnerud IL40.40
Ask Felland SætnanFossum IF23.04
Minna Sofie WingstedtHalden SK23.50
Ville Emil WingstedtHalden SK35.38

D 11-12

3 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL19.526.07
2Signe HoloFossum IF21.45+1.536.42
3Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb24.58+5.067.42

D 13-14

4 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK28.296.48
2Martine SkjelsvikLillehammer OK32.05+3.367.40
3Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK34.37+6.088.16
4Hedda SpangbergKonnerud IL35.32+7.038.30
0Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILdiskvalifisert

D 15-16

5 010 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering30.246.04
2Kristine KravdalGjø-Vard OL32.11+1.476.25
3Åsne HaavengenKongsberg OL33.31+3.076.41
4Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb36.18+5.547.14
5Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK36.47+6.237.20
6Kamilla LomeHamar OK37.06+6.427.24
7Ingvild LangeggenKongsberg OL37.40+7.167.31
8Silje Marie VågeAsker Skiklubb37.44+7.207.31
9Tale StrandKongsberg OL40.28+10.048.04
10Ada WulfsbergNydalens SK43.39+13.158.42
11Alexandra LinløkkenØstmarka OK44.38+14.148.54
12Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL46.17+15.539.14
13Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering46.18+15.549.14
14Nora Småge HilsenKonnerud IL52.48+22.2410.32
15Thea LandKonnerud IL1.08.01+37.3713.34
0Marte Madslien BakkenNydalens SKdiskvalifisert

D 17- Kort

4 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL30.227.15

D 17-20

6 530 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb43.096.36
2Synne StrandAsker Skiklubb44.30+1.216.48
3Jenny BaklidKonnerud IL45.05+1.566.54
4Anne Willkommen EikenKongsberg OL48.03+4.547.21
5Marlin HaavengenKongsberg OL51.21+8.127.51
6Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF51.52+8.437.56
7Heidi Therese WiestVang OL52.01+8.527.57
8Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK52.56+9.478.06
9Marit Melby JacobsenLardal OL53.02+9.538.07
10Anine LomeHamar OK53.07+9.588.08
11Åsne Naadland HoloFossum IF1.05.18+22.0910.00
12Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.08.01+24.5210.24
13Helene EgerKongsberg OL1.20.24+37.1512.18
14Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.22.30+39.2112.38
15Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1.23.42+40.3312.49
16Ellen Marie AriansenLillomarka OL1.35.04+51.5514.33
17Åse BerganNydalens SK1.41.22+58.1315.31
18Andrea VaneboKongsberg OL1.53.15+1.10.0617.20
19Maria Rørvik HaverLillomarka OL1.57.57+1.14.4818.03
20Lene Berg HanssenByåsen IL2.00.54+1.17.4518.30
21Sarah WølloKongsberg OL2.01.23+1.18.1418.35
22Idunn HaavengenKongsberg OL2.03.59+1.20.5018.59
0Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OLdiskvalifisert

D 21-

8 180 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Evine Westli AndersenLøten o-lag45.425.35
2Stine Olsen KirkevikHamar OK48.31+2.495.55
3Audhild Bakken RognstadNTNUI49.03+3.215.59
4Marta UlvensøenNTNUI1.02.39+16.577.39
5Zsuzsa FeyAsker Skiklubb1.06.17+20.358.06
6Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.21.05+35.239.54
7Marianne DæhliHalden SK1.54.51+1.09.0914.02

D 40-

5 950 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Valborg MadslienLillehammer OK35.526.01
2Ingrid KvistadKongsberg OL43.56+8.047.23
3Hanne Lerche RaadalHalden SK45.45+9.537.41
4Isa HeggedalKonnerud IL46.10+10.187.45
5Arnhild KroghOppsal Orientering46.56+11.047.53
6Mone LomeHamar OK48.30+12.388.09
8Helena AxelssonNydalens SK59.22+23.309.58
9Mette SpangbergKonnerud IL1.02.11+26.1910.27
10Hege SolerødGjø-Vard OL1.04.23+28.3110.49
11Eivor StensrudRaufoss IL Orientering1.07.22+31.3011.19
0Merete RørvikLillomarka OLdiskvalifisert

D 50-

5 010 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering35.117.01
2Gunhild HennumLierbygda OL38.57+3.467.46
3Rine HanssenByåsen IL39.20+4.097.51
4Kari MadslienNydalens SK40.51+5.408.09
5Helga HaverstadLierbygda OL45.47+10.369.08
6Tove HeimdalKonnerud IL46.46+11.359.20
7Eldri HoloFossum IF47.14+12.039.25
8Vanja StaffOL Toten-Troll51.38+16.2710.18
9Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb54.14+19.0310.49
10Unni RyeAsker Skiklubb1.01.37+26.2612.17
11Hege HeibergHadeland OL1.05.10+29.5913.00
12Gro EllegaardVang OL1.08.09+32.5813.36

D 60-

4 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete HjermstadAsker Skiklubb39.579.33
2Lis DæhliLøten o-lag43.10+3.1310.19

H 11-12

3 240 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus EastwoodLillomarka OL22.406.59
2Martin Christoffer BorgIL Koll23.11+0.317.09
3Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL24.17+1.377.29
4Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll34.10+11.3010.32
5Magnus MolundIL Tyrving34.14+11.3410.33
6Eirik Olsen KirkevikHamar OK39.54+17.1412.18
0Amund FlaskerudOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 13-14

4 180 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mats LindaasElverum OK23.515.42
2Lars LienGjø-Vard OL24.34+0.435.52
3Atle Nikolai WølloKongsberg OL26.03+2.126.13
4Jonas KroghOppsal Orientering26.48+2.576.24
5Axel AaldeNydalens SK27.19+3.286.32
6Christian Fredrik BorgIL Koll28.26+4.356.48
7Halvor LøkenKongsberg OL29.20+5.297.01
8Birk Felland SætnanFossum IF29.48+5.577.07
9Gaute BerganNydalens SK31.00+7.097.24
10Martin Nøkleby MellingRingerike OL31.43+7.527.35
11Johan EgerKongsberg OL32.19+8.287.43
12Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK32.39+8.487.48
13Artur BrunborgNasjonalrådet32.44+8.537.49
14Arne BerganKongsberg OL33.42+9.518.03
15Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL35.34+11.438.30
16Jo Randar HolmøyHadeland OL51.36+27.4512.20
0Håkon WedumLillehammer OKdiskvalifisert

H 15-16

5 950 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind Berner MyhreFossum IF38.496.31
2Sivert Sande KvermeFossum IF42.07+3.187.04
3Grunde IsaksætreGrue IL42.33+3.447.09
4Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering44.36+5.477.29
5Sondre Zahl HagenFossum IF47.53+9.048.02
6Heman BrunborgNasjonalrådet49.26+10.378.18
7Jakob MoOL Toten-Troll51.02+12.138.34
8Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.06.09+27.2011.07
9Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.54.35+1.15.4619.15
0Håvard GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 17- Kort

5 010 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore SundtjønnÅrvoll IL41.118.13
2Fredrik SveenVang OL49.15+8.049.49

H 17-20

8 180 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen BaklidKonnerud IL42.235.10
2Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK45.29+3.065.33
3Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering45.59+3.365.37
4Audun HeimdalKonnerud IL46.10+3.475.38
5Jørgen WulfsbergNydalens SK48.33+6.105.56
6Styrk Hundseid KamsvågFossum IF50.50+8.276.12
7Eskil FrøislandVang OL54.02+11.396.36
8Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb55.01+12.386.43
9Njaal Ellegaard MelbyVang OL56.45+14.226.56
10Aslak HeimdalKonnerud IL58.19+15.567.07
11Trygve MyhrAsker Skiklubb58.27+16.047.08
12Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.00.21+17.587.22
13Sander H. RogndokkenNydalens SK1.01.59+19.367.34
14Even LindaasVang OL1.06.00+23.378.04
15Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.06.18+23.558.06
16Jostein Svaland DaleVang OL1.07.14+24.518.13
17Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1.07.51+25.288.17
18Audun BerganNydalens SK1.12.06+29.438.48
19Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.12.57+30.348.55
20Lavran ThorstensenOppsal Orientering1.18.33+36.109.36
21Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.20.22+37.599.49
22Joar GjerdahlKonnerud IL1.46.03+1.03.4012.57
23Elias ØhmanGjø-Vard OL2.03.14+1.20.5115.03
24Ole Johan BråtenVang OL2.08.31+1.26.0815.42
0Eirik Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert
0Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
0Tarjei HoloFossum IFdiskvalifisert
0Martin Borge HeirFossum IFdiskvalifisert

H 21-

12 650 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Hol MoholdtWing OK1.00.494.48
2Øyvind WatterdalHadeland OL1.03.43+2.545.02
3Bjørnar KvåleHadeland OL1.10.54+10.055.36
4Øyvind WiggenByåsen IL1.29.03+28.147.02
5Markus GladNydalens SK2.07.51+1.07.0210.06
6Torkil Eide SolstadIL Tyrving2.30.26+1.29.3711.53

H 40-

7 020 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HaugeAsker Skiklubb35.535.06
2Knut Jostein SætnanFossum IF42.07+6.145.59
3Kjetil MolundIL Tyrving44.32+8.396.20
4Emil WingstedtHalden SK45.50+9.576.31
5Kjetil BjørloHalden SK47.18+11.256.44
6Jon Arvid FossumAsker Skiklubb49.49+13.567.05
7Per Øivind EgerKongsberg OL51.08+15.157.17
8André JægtvikKonnerud IL51.35+15.427.20
9Steinar EastwoodLillomarka OL54.06+18.137.42
10Stig MellingRingerike OL54.59+19.067.49
11Torleif AhlsandKjelsås IL55.56+20.037.58
12Øyvind LienGjø-Vard OL57.37+21.448.12
13Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll59.19+23.268.26
14Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.00.48+24.558.39
15Martin ØhmanGjø-Vard OL1.01.36+25.438.46
16Even ErlienGjø-Vard OL1.03.23+27.309.01
17Kjell Petter SmågeKonnerud IL1.04.19+28.269.09
18Håvard KvammeOL Toten-Troll1.08.37+32.449.46
19Terje BlindheimLillomarka OL1.15.58+40.0510.49

H 50-

5 950 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll32.405.29
2Lasse ArnesenHeming Orientering37.59+5.196.23
3Jon Iver BakkenNydalens SK38.28+5.486.27
4Kim Farnes HansenLierbygda OL38.32+5.526.28
5Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb38.51+6.116.31
6Syver LøkenKongsberg OL40.26+7.466.47
7Gjermund GravirAsker Skiklubb40.31+7.516.48
8Nils HæstadFossum IF41.15+8.356.55
9Morten HeirFossum IF42.29+9.497.08
10Øystein WiggenByåsen IL45.18+12.387.36
11Stein Arne NegårdVang OL48.41+16.018.10
12Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL52.54+20.148.53 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Stein H. HagenFossum IF56.02+23.229.25
14Geir Holm GundersenSturla, IF58.50+26.109.53
15Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb1.00.32+27.5210.10
16Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.03.26+30.4610.39
17Kjetil SpangbergKonnerud IL1.13.34+40.5412.21
0Erlend Hermod RåheimFet OLdiskvalifisert
0Øystein HoloFossum IFdiskvalifisert
0Terje LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert

H 60-

5 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag31.376.18
2Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn37.31+5.547.29
3Claes-H. UngerLillomarka OL48.29+16.529.40

H 70-

5 010 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen Christian NielsenFIF Hillerød1.04.2812.52
2Jon Vegard LundeLillehammer OK1.23.15+18.4716.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor