Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Torsdagsløp Oktober

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Torsdagsløp Oktober
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 27 oktober 2016

Lang

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb33.18
2Marjo LiikanenGanddal IL36.09+2.51
3Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb37.32+4.14
4Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb37.40+4.22
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb37.47+4.29
6Per Olav HaarrGanddal IL38.20+5.02
7Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb38.58+5.40
8Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering39.22+6.04
9Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb40.11+6.53
10Bertrand DenieulJWC BIL44.48+11.30
11Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb45.46+12.28
12Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb46.40+13.22
13Silje Skorve SkarpeidGanddal IL47.01+13.43
14Siri Cecilie LøkenGanddal IL51.35+18.17
15Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb51.39+18.21
16Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb52.48+19.30
0Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Mellom

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb26.12
2Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb29.36+3.24
3Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb29.55+3.43
4Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb30.06+3.54
5Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb33.11+6.59
6Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb34.16+8.04
7Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb34.40+8.28
8Per Marthon MælandAftenbladet BIL34.56+8.44
9Raymond B PettersenÅlgård Orientering37.22+11.10
10Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb40.46+14.34
11Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb42.37+16.25
12Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb43.09+16.57
13Gro Mariero TotlandStavanger Orienteringsklubb1.07.10+40.58
0Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders Rogne KallevågVassøy Idrettslag35.38
2Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb36.38+1.00
3Birk -Stavanger Orienteringsklubb46.29+10.51
3Nikolai -Stavanger Orienteringsklubb46.29+10.51
5Vetle Bull-Njaa MyhreStavanger Orienteringsklubb46.36+10.58
6Birk MalmbergStavanger Orienteringsklubb46.50+11.12
0207654 U1 Ukjent løper207654NOTEAMikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor