Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Over Skauen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Over Skauen
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: lørdag 16 september 2017

D 15-16

7 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje MorlandstøEiker OL1.48.1215.14
2Solveig LetmolieEiker OL1.49.06+0.5415.21
3Christine HoenEiker OL2.03.20+15.0817.22
3Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL2.03.20+15.0817.22
Tomine Lysaker SandenEiker OLikke startet

D 17-

14 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane DyrkornEiker OL2.20.399.58
2Monica BerglundRingerike OL3.24.41+1.04.0214.30

D 17-A kort

7 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sølvi FossøyEiker OL1.24.3811.55
2Kirsti Aas OlsenEiker OL1.30.12+5.3412.42
3Aud Ellen BrevikSturla, IF1.37.07+12.2913.40
4Anne Marthe PeveriEiker OL1.41.00+16.2214.13
5Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.45.34+20.5614.52
6Hilde StorløkkenKongsberg OL1.50.39+26.0115.35
7Kristin Sæthre SørensenSturla, IF1.53.17+28.3915.57
8Stine MyklemyrEiker OL2.20.17+55.3919.45
9Aud KjemperudEiker OL2.30.23+1.05.4521.10
Torun DyrkornEiker OLdiskvalifisert
Heidi MyklemyrEiker OLdiskvalifisert
Jane RødderKongsberg OLdiskvalifisert
Berit GrosvoldEiker OLikke startet

H 13-14

7 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel BerglundRingerike OL1.19.1811.10
2Halvor LøkenKongsberg OL1.21.07+1.4911.25
3Atle Nikolai WølloKongsberg OL1.29.52+10.3412.39
4Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn1.37.11+17.5313.41

H 15-16

7 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Kristian UndelandSturla, IF1.33.2913.10
2Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF1.33.31+0.0213.10

H 17-

14 100 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir NørbechIL Tyrving1.33.396.38
2Bjørn EkebergIL Tyrving1.39.22+5.437.02
3Vegard MyklemyrEiker OL1.39.30+5.517.03
4Sander ArntzenAsker Skiklubb1.44.32+10.537.24
5Halvor SaunesNydalens SK1.53.32+19.538.03
6Øystein SørensenNydalens SK1.56.24+22.458.15
7Sindre R HoltHedrum OL1.57.08+23.298.18
8Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät2.00.24+26.458.32
9Jan Richard EriksenAsker Skiklubb2.08.02+34.239.04
10Axel BerlinEiker OL2.11.58+38.199.21
11Syver LøkenKongsberg OL2.16.37+42.589.41
12Pål SkogedalAsker Skiklubb2.16.44+43.059.41
13Egil FuruaBerger og Svelvik OL2.17.27+43.489.44
14Per SlungaardIL Tyrving2.30.13+56.3410.39
15Lars EnerhaugenModum OL2.30.18+56.3910.39
16Oscar BerlinEiker OL2.46.27+1.12.4811.48
17Jørn-Are LongfjeldModum OL2.48.49+1.15.1011.58
18Lars BerglundRingerike OL2.52.38+1.18.5912.14
19Richard Zeiner-GundersenFossum IF2.52.59+1.19.2012.16
20Hallvard BergIL Tyrving3.07.11+1.33.3213.16
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFdiskvalifisert
Morten Taraldsten BrunesModum OLdiskvalifisert
Kolbjørn KasinKongsberg OLikke startet
Nicholas OskarssonLillomarka OLikke startet

H 17-A kort

7 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth SandvoldEiker OL1.03.468.58
2Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.17.15+13.2910.52
3Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.24.38+20.5211.55
4Vidar ElvekrokEiker OL1.30.28+26.4212.44
5Hans Roar BakkenEiker OL1.32.33+28.4713.02
6Ingar HåkonsenKongsberg OL1.37.43+33.5713.45
7Ove MartinsenHauketo IF1.39.45+35.5914.02
8Kjell GrønhovdModum OL2.14.28+1.10.4218.56
9Tom André AlstadsætherEiker OL2.29.15+1.25.2921.01
Stig Hultgreen KarlsenNydalens SKdiskvalifisert
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFdiskvalifisert
Leif Kåre BessebergEiker OLikke startet
Kjell KlokkerudEiker OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor