Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 25 mai 2017

N-åpen

2 010 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ingrid Asmyr-AndersenEiker OL36.4418.16
0Abelone Josefine AxelsonEiker OL24.2012.06
0Ofelia Leonora AxelsonEiker OL53.17+16.3326.30
0Simen BergstrømIL Tyrving46.18+9.3423.02
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb52.51+16.0726.17
0Olai BisethKongsberg OL28.1514.03
0Ida Amundsen BjørkliRingerike OL41.55+5.1120.51
0Julia Bollerud NaessNOTEAM40.15+3.3120.01
0Andreas Sellæg BredesenSturla, IF42.55+6.1121.21
0Tuva BredholtKongsberg OL34.0416.56
0Mathis BurckhardtEiker OL43.55+7.1121.50
0Lars Wirum BøenSturla, IF42.14+5.3021.00
0Sanna Wirum BøenSturla, IF48.09+11.2523.57
0Roald Christian DigreSturla, IF43.36+6.5221.41
0Ingrid EspedalAsker Skiklubb38.11+1.2718.59
0Ine FagerlandSturla, IF1.01.40+24.5630.40
0Maren Sæter FlessebergKongsberg OL1.07.24+30.4033.31
0Aurora Viken FossEiker OL43.22+6.3821.34
0Gaute GustavsenSturla, IF44.21+7.3722.03
0Eira Habo-HaaseRøyken OL51.51+15.0725.47
0Isak Harbo-HaaseRøyken OL51.59+15.1525.51
0Elise Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL52.18+15.3426.01
0Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL52.20+15.3626.02
0Nila HillerenEiker OL51.09+14.2525.26
0Mina HobbelstadEiker OL27.0313.27
0Simen HobbelstadEiker OL32.3016.10
0Jenny Hovdenak HolmesEiker OL36.47+0.0318.18
0Danie Nicolai HommeSturla, IF38.14+1.3019.01
0Rebecca Grace HommeSturla, IF50.00+13.1624.52
0Frida HopeModum OL47.56+11.1223.50
0Amanda HåkonsenRøyken OL43.01+6.1721.24
0Birk HåkonsenRøyken OL38.55+2.1119.21
0Mads JevanordFossum IF30.0514.58
0Magnus R JevanordFossum IF23.3311.42
0Kristian KaiserSturla, IF31.3215.41
0Eivind KjernsmoRøyken OL55.12+18.2827.27
0Synne KjernsmoRøyken OL40.47+4.0320.17
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn49.16+12.3224.30
0Sissel KombaHemsedal IL1.03.00+26.1631.20
0Mina LauvlidKongsberg OL34.2617.07
0Lars Jørgen LongfjeldModum OL32.2516.07
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn33.5316.51
0Andrea Melheim EriksenSturla, IF50.22+13.3825.03
0Helene Stenvik MoenKongsberg OL41.11+4.2720.29
0Inez NelsonLardal OL46.15+9.3123.00
0Henrik NybergAsker Skiklubb47.50+11.0623.47
0Ida Bollerud NæssEiker OL40.50+4.0620.18
0Julie Olsen ByeModum OL34.2417.06
0Oda OpsethRingerike OL41.56+5.1220.51
0Eline Maudal PettersenKongsberg OL50.38+13.5425.11
0Maia Maudal PettersenKongsberg OL50.39+13.5525.11
0Mathis RenardKongsberg OL42.32+5.4821.09
0Karl Rein RådahlIL Tyrving41.58+5.1420.52
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL29.5314.52
0Trym Alexander StorhaugRøyken OL49.29+12.4524.37
0Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF41.14+4.3020.30
0Hedda Sørumshaugen BrattåsEiker OL37.16+0.3218.32
0Vilje SåstadEiker OL52.58+16.1426.21
0Adele TeigenKongsberg OL35.5317.51
0Amelie TørvoltRøyken OL1.11.44+35.0035.41
0Jenny TørvoltRøyken OL54.42+17.5827.12
0Christoffer Vråle RønningSturla, IF38.03+1.1918.55
0Jens WoldSturla, IF31.4115.45
0Julie WoldSturla, IF1.01.40+24.5630.40
0Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb24.5512.23
0Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb39.59+3.1519.53
0Håkon ØverbyKongsberg OL44.55+8.1122.20
0Kristine EngellKonnerud ILdiskvalifisert
0Sara NerlandAsker Skiklubbdiskvalifisert

D -10

2 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte EgerKongsberg OL38.3914.58
2Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn50.04+11.2519.24
3Elise RenardKongsberg OL54.57+16.1821.17

D 21A

7 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving57.497.55
2Marion HuberNydalens SK1.03.05+5.168.39
3Therese HaareKonnerud IL1.06.14+8.259.05
4Siri EidnesOslostudentenes IK1.10.34+12.459.40
5Marit IsachsenAsker Skiklubb1.27.29+29.4012.00
6Line Drange RuudRøyken OL1.27.40+29.5112.01

D 11-12

2 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara MartiniAsker Skiklubb33.0412.48
2Karoline StrandenesFana IL33.40+0.3613.02
3Nora Christine HansenRøyken OL36.29+3.2514.08
4Sofia ØhlckersIL Tyrving44.06+11.0217.05
5Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb45.50+12.4617.45
6Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL45.53+12.4917.47
7Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL49.28+16.2419.10
8Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb55.40+22.3621.34

D 11-12N

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annabell Aunmo KjellevoldModum OL31.4614.18

D 13-14

3 510 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KvarmeSturla, IF37.3010.41
2Johanna Sofie LongfjeldModum OL38.49+1.1911.03
3Ingvild GustafssonKongsberg OL39.11+1.4111.09
4Kristin Melby JacobsenLardal OL39.17+1.4711.11
5Mari ØverbyKongsberg OL40.38+3.0811.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Eline SchjervenLardal OL40.51+3.2111.38
7Konstanse MoholthKongsberg OL41.28+3.5811.48
8Selma HøivoldKongsberg OL43.26+5.5612.22
9Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL51.15+13.4514.36
10Anne Maren EidstenSturla, IF53.27+15.5715.13
11Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn54.25+16.5515.30
12Mina Akiko JohnsenSturla, IF57.02+19.3216.14
13Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.00.00+22.3017.05

D 13-16C

3 010 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora Marie EnerhaugenRingerike OL35.0111.38
2Amanda AxelsonEiker OL45.37+10.3615.09
3Sigrid SkjelbredKongsberg OL1.06.31+31.3022.05
4Ingeborg StrandenesFana IL1.14.28+39.2724.44

D 15-16

4 820 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrea RanvikKonnerud IL48.5310.08
2Ingvild LangeggenKongsberg OL52.17+3.2410.50
3Mari Landro SvingheimKonnerud IL54.40+5.4711.20
4Jenny BaklidKonnerud IL54.56+6.0311.23
5Tomine Lysaker SandenEiker OL56.44+7.5111.46
6Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL57.44+8.5111.58
7Anniken RanvikKonnerud IL57.51+8.5812.00
8Solveig LetmolieEiker OL59.33+10.4012.21
9Christine HoenEiker OL1.01.58+13.0512.51
10Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.06.19+17.2613.45
11Malene InstanesSturla, IF1.07.30+18.3714.00
12Silje MorlandstøEiker OL1.08.25+19.3214.11
13Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL1.08.32+19.3914.13
14Karoline TorøKongsberg OL1.11.24+22.3114.48
15Oda Isnes TyseEiker OL1.12.15+23.2214.59
16Ingeborg KvarmeSturla, IF1.14.20+25.2715.25
17Petra HoveidAsker Skiklubb1.22.22+33.2917.05
18Alvilde Lysaker SandenEiker OL1.22.23+33.3017.05
19Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1.43.45+54.5221.31
20Silje SlungaardIL Tyrving1.55.26+1.06.3323.56
21Anni SaarelaKonnerud IL1.58.03+1.09.1024.29
0Tuva Aas StræteRingerike OLdiskvalifisert

D 15-16B

3 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje CarlsenSturla, IF39.3111.15
2Ine InstanesSturla, IF48.19+8.4813.45

D 17-B

3 510 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti MyhreKongsberg OL48.4113.52
2Lenka WestinPorsgrunn OL49.06+0.2513.59
3Tove Beate JelstadModum OL51.30+2.4914.40
4Ina Cecilie LandroKonnerud IL52.13+3.3214.52
5Anne Berit RørlienFossum IF54.21+5.4015.29
6Ida BredholtKongsberg OL58.34+9.5316.41
7Anne Berg GjølbergLarvik OK1.02.07+13.2617.41
8Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1.04.29+15.4818.22
9Marit GanoRøyken OL1.09.42+21.0119.51
10Lene FlessebergKongsberg OL1.23.42+35.0123.50

D 17-C

3 010 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette MaudalKongsberg OL42.4314.11
2Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL43.56+1.1314.35
3Åsne Daling NannestadRøyken OL45.10+2.2715.00
4Inger-Helene CarlsenSturla, IF57.42+14.5919.10
5Gro SandKongsberg OL1.11.59+29.1623.54
6Else StordalOL Tønsberg og omegn1.14.01+31.1824.35

D 17-18

5 560 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene EgerKongsberg OL58.2410.30
2Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb1.08.05+9.4112.14
3Agnes Irene LongfjeldModum OL1.10.43+12.1912.43
4Elin UlsakerHemsedal IL1.22.49+24.2514.53
5Andrea VaneboKongsberg OL1.35.04+36.4017.05
6Sarah WølloKongsberg OL1.37.39+39.1517.33

D 35

5 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Jussie LønningSturla, IF57.4110.22
2Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn1.08.35+10.5412.20

D 40-

4 820 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Zsuzsa FeyIL Tyrving48.3510.04
2Liv SchjervenLardal OL53.48+5.1311.09
3Monica BerglundRingerike OL54.54+6.1911.23
4Kari StrandKongsberg OL1.00.59+12.2412.39
5Atanaska BedelevaOL Trollo1.02.20+13.4512.55
6Nina BirkelundAsker Skiklubb1.28.12+39.3718.17
7Linda FredhOK Moss1.43.57+55.2221.33

D 45-

4 820 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde HovdenakModum OL49.0410.10
2Ingrid KvistadKongsberg OL53.46+4.4211.09
3Hege FeiringIL Tyrving54.05+5.0111.13
4Milda ØhlckersIL Tyrving54.59+5.5511.24
5Anne-Kristin KvammeRingerike OL55.11+6.0711.26
6Kirsti KringhaugRingerike OL55.29+6.2511.30
7Anne Guro NøklebyRingerike OL56.08+7.0411.38
8Aud Ellen BrevikSturla, IF57.23+8.1911.54
9May Ingela HopeModum OL58.51+9.4712.12
10Isa HeggedalKonnerud IL1.00.09+11.0512.28
11Kristin EgerKongsberg OL1.03.10+14.0613.06
12Trine OpsethRingerike OL1.10.20+21.1614.35
13Tanja InstanesSturla, IF1.12.37+23.3315.03
14Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.12.59+23.5515.08
15Anne Mia OlsenModum OL1.13.02+23.5815.09
16Charlotte SkourupSturla, IF1.16.56+27.5215.57
17Kari ArnestadRingerike OL1.28.26+39.2218.20

D 50-

5 030 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti StræteRingerike OL54.2710.49
2Anita Sørensen DrageKongsberg OL54.28+0.0110.49
3Hanne Løver ThonModum OL58.28+4.0111.37
4Sissel SkovlyRingerike OL58.57+4.3011.43
5Heidi SchatvetNotodden OL1.01.30+7.0312.13
6Beth NicolaysenKongsberg OL1.03.42+9.1512.39
7Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.04.15+9.4812.46
8Tove HeimdalKonnerud IL1.04.47+10.2012.52
9Marianne NjåsteinIL Tyrving1.06.09+11.4213.09
10Anja HeggemKongsberg OL1.06.32+12.0513.13
11Ida SyversenRøyken OL1.11.22+16.5514.11
12Toini SkyttersæterKonnerud IL1.14.55+20.2814.53
13Lill-Ann TorpSandefjord OK1.15.27+21.0015.00
14Kristin Sæthre SørensenSturla, IF1.15.33+21.0615.01
15Maria TorgersenBækkelagets SK1.21.42+27.1516.14
16Solveig KongsrudModum OL1.27.01+32.3417.17
17Maria PerssonAsker Skiklubb1.30.02+35.3517.53
18Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.30.06+35.3917.54

D 55-

5 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK57.3511.26
2Gunhild HennumLierbygda OL59.31+1.5611.49
3Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL59.55+2.2011.54
4Hilde StorløkkenKongsberg OL1.03.51+6.1612.41
5Berit DanielsenIL Tyrving1.05.26+7.5113.00
6Unni RyeAsker Skiklubb1.08.02+10.2713.31
7Randi NicolaisenAsker Skiklubb1.10.51+13.1614.05
8Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL1.12.49+15.1414.28
9Cathrine NorvikRøyken OL1.23.47+26.1216.39
10Eva SyversenRøyken OL1.26.27+28.5217.11
11May Jorunn RognlienModum OL1.30.36+33.0118.00

D 60-

3 920 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirpa LiljaModum OL41.5710.42
2Bjørg SvanbergRøyken OL46.21+4.2411.49
3Helga HaverstadLierbygda OL47.17+5.2012.03
4Wenche HultgreenIL Tyrving48.01+6.0412.14
5Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn1.07.42+25.4517.16
6Inger NergaardStokke IL1.27.37+45.4022.21

D 65-

3 920 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK47.5212.12
2Kari StrandeRingerike OL48.38+0.4612.24
3Inger TiltnesIL Tyrving54.50+6.5813.59
4Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL57.37+9.4514.41
0Aud I SpjelkavikIL Tyrvingdiskvalifisert

D 70-

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL45.1815.06
2Birgitte BekkelundRøyken OL50.14+4.5616.44
3Hanne BræckKongsberg OL53.03+7.4517.41
4Gry Bruland VråleSturla, IF1.12.23+27.0524.07
5Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.18.31+33.1326.10
0Thorunn Aamodt OvesenLardal OLdiskvalifisert

D 75-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF54.0818.02
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb58.08+4.0019.22

H -10

2 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarand GustafssonKongsberg OL29.2411.23
2Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL32.57+3.3312.46
3Erlend SommerheinOK Horten35.34+6.1013.47
4Arne BisethKongsberg OL37.57+8.3314.42
5Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL45.54+16.3017.47
6Jon StrandKongsberg OL51.46+22.2220.03
7Herman LauvlidKongsberg OL1.00.15+30.5123.21
8Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb1.03.17+33.5324.31

H 11-12

2 580 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL25.5110.01
2Rasmus BerglundRingerike OL27.16+1.2510.34
3Endre SandKongsberg OL29.17+3.2611.21
4Mathias BirkelundAsker Skiklubb34.12+8.2113.15
5Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn36.34+10.4314.10
6Mats Olsen ByeModum OL41.54+16.0316.14
7Martin TorøKongsberg OL47.18+21.2718.20
8Henrik KaiserSturla, IF51.51+26.0020.05
9Mats JohnsenSturla, IF53.33+27.4220.45
10Lage Røhnebæk KongsrudModum OL1.05.23+39.3225.20
11Henrik Holm NesModum OL1.14.07+48.1628.43
12Oskar HopeModum OL1.28.23+1.02.3234.15
0Borgar SkjelbredKongsberg OLdiskvalifisert

H 11-12N

2 220 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias AxelsonEiker OL22.3510.10
2August Hellerud SireKonnerud IL26.24+3.4911.53
3Sivert KnutheimSturla, IF27.23+4.4812.20
4Oskar KnutheimSturla, IF28.56+6.2113.01
5Linus Westerberg-HeltneSturla, IF32.30+9.5514.38

H 13-14

3 510 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard Holm JohannesenKongsberg OL33.509.38
2Halvor LøkenKongsberg OL34.44+0.549.53
3Mikael BirkelundAsker Skiklubb35.10+1.2010.01
4Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb35.33+1.4310.07
5Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn35.43+1.5310.10
6Atle Nikolai WølloKongsberg OL37.27+3.3710.40
7Mikkel BerglundRingerike OL37.55+4.0510.48
8Erlend LangeggenKongsberg OL41.02+7.1211.41
9Stein Aas StræteRingerike OL41.58+8.0811.57
10Johan EgerKongsberg OL43.31+9.4112.23
11Martin Nøkleby MellingRingerike OL45.26+11.3612.56
12Håkon HauglandRøyken OL45.58+12.0813.05
13Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb49.23+15.3314.04
14Theodor BjørkSandefjord OK50.22+16.3214.20
15Sindre UlsakerHemsedal IL55.10+21.2015.43
16Vilmer NybergAsker Skiklubb55.56+22.0615.56
17Mathias NyhaugAsker Skiklubb59.54+26.0417.03
18Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.03.54+30.0418.12
19Simen KolbergsrudRøyken OL1.15.41+41.5121.33
20Oskar FossåsRingerike OL1.51.56+1.18.0631.53
0Reno PapeKonnerud ILdiskvalifisert

H 13-16C

3 010 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving39.2413.05
2Even Amundsen BjørkliRingerike OL42.35+3.1114.08
3Martin KaiserSturla, IF47.38+8.1415.49
4Oskar BaklidKonnerud IL56.36+17.1218.48

H 13-16N

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen AskLierbygda OL25.5111.38

H 15-16

5 560 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Kristian UndelandSturla, IF47.488.35
2Vetle DrageKongsberg OL54.31+6.439.48
3Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn56.39+8.5110.11
4Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF1.01.25+13.3711.02
5Cornelius BjørkSandefjord OK1.04.07+16.1911.31
6Halvor RudningenHemsedal IL1.04.13+16.2511.32
7Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.06.16+18.2811.55
8Even GravningenStokke IL1.07.11+19.2312.05
9Martin BirkelundAsker Skiklubb1.07.12+19.2412.05
10Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.15.17+27.2913.32
11Egil FrydenlundSturla, IF1.24.58+37.1015.16
12Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.31.42+43.5416.29
0Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLdiskvalifisert

H 15-16B

3 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL52.4315.01

H 17-C

3 010 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar TeigenKongsberg OL33.5711.16
2Svend Kristian EidstenSturla, IF36.56+2.5912.16
3Torbjørn BarikmoKongsberg OL49.38+15.4116.29
4Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn1.12.05+38.0823.56

H19-20

7 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL52.187.10
2Sturla FrydenlundSturla, IF1.16.04+23.4610.26

H21A

8 890 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas PetersonIFK Umeå1.05.327.22
2Nicholas OskarssonLillomarka OL1.06.37+1.057.29
3Magnus SvingheimRaumar Orientering1.07.42+2.107.36
4Øystein SørensenNydalens SK1.08.56+3.247.45
5Sverre Waaler KaasNydalens SK1.11.49+6.178.04
6Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.13.57+8.258.19
7Dag Steinar RagvinBø OL1.14.02+8.308.19
8Sigur HeggedalNydalens SK1.14.17+8.458.21
9Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1.14.29+8.578.22
10Sindre RønningNydalens SK1.16.57+11.258.39
11Charles HalaasFossum IF1.17.15+11.438.41
12Morten Taraldsten BrunesModum OL1.18.06+12.348.47
13Svein NygårdLillomarka OL1.19.21+13.498.55
14David LøverModum OL1.20.55+15.239.06
15Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.23.38+18.069.24
16Erik Feyling HaareKonnerud IL1.24.03+18.319.27
17Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.28.17+22.459.55
18Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.31.31+25.5910.17
19Morten TangenOK Moss1.49.43+44.1112.20
20Erik StordalAsker Skiklubb1.51.12+45.4012.30
0Damien RenardKongsberg OLdiskvalifisert
0Matthew SpeakeLillomarka OLdiskvalifisert

H 17-B

3 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL46.4013.17
2Eivind-Andre Næss-SolbergBerger og Svelvik OL1.03.34+16.5418.06

H 17-18

6 530 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tord StrandKongsberg OL57.198.46
2Sølve DrageKongsberg OL1.02.19+5.009.32
3Aslak HeimdalKonnerud IL1.03.59+6.409.47
4Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF1.10.06+12.4710.44
5Henrik HaugKongsberg OL1.23.28+26.0912.46
6Audun Melby JacobsenLardal OL1.23.37+26.1812.48

H 40-

6 530 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gard LindsethNydalens SK54.568.24
2Espen RøsteKongsberg OL57.29+2.338.48
3Inge LindsethNydalens SK59.03+4.079.02
4Are BisethKongsberg OL1.01.37+6.419.26
5Geir Thomas KnutheimSturla, IF1.06.24+11.2810.10
6Jarl HommeSturla, IF1.09.28+14.3210.38
7Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL1.10.02+15.0610.43
8André JægtvikKonnerud IL1.12.27+17.3111.05

H 45-

6 530 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars EnerhaugenModum OL56.008.34
2Trond GjelstadSandefjord OK57.00+1.008.43
3Odd StrandKongsberg OL58.30+2.308.57
4Jørgen FrøydLarvik OK59.27+3.279.06
5Per Øivind EgerKongsberg OL1.00.55+4.559.19
6Bjørn MartiniAsker Skiklubb1.01.35+5.359.25
7Hans JevanordFossum IF1.04.44+8.449.54
8Lars Erik GjeinFossum IF1.05.01+9.019.57
9Svein-Olav TorøKongsberg OL1.05.06+9.069.58
10Stig MellingRingerike OL1.05.27+9.2710.01
11Juha VienaRingerike OL1.06.37+10.3710.12
12Jan Egil HauglandRøyken OL1.06.48+10.4810.13
13Jørn-Are LongfjeldModum OL1.07.44+11.4410.22
14Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1.07.56+11.5610.24
15Øystein SkjelbredKongsberg OL1.09.19+13.1910.36
16Bjørnar OlsrødStokke IL1.12.48+16.4811.08
17Stig InstanesSturla, IF1.20.20+24.2012.18
18Pål JevanordOL Trollo1.25.45+29.4513.07
19Lars BerglundRingerike OL1.29.58+33.5813.46
20Torodd KolbergsrudRøyken OL1.38.45+42.4515.07
21Jon Erland FossaasRingerike OL1.50.38+54.3816.56
22Arild NyhaugAsker Skiklubb1.58.16+1.02.1618.06
0Håkon WoldSturla, IFdiskvalifisert
0Per Erik OpsethRingerike OLdiskvalifisert

H 50-

5 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Syver LøkenKongsberg OL49.488.26
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb50.04+0.168.29
3Christian GrotnesIL Tyrving58.25+8.379.54
4Erik SaugerudKonnerud IL1.01.30+11.4210.25
5Lars BaklidKonnerud IL1.02.47+12.5910.38
6Njål SvingheimKonnerud IL1.03.48+14.0010.48
7Hans Otto ØverbyKongsberg OL1.07.01+17.1311.21
8Lars D. FjeldstadRingerike OL1.07.05+17.1711.22
9Gunnar HopeModum OL1.09.52+20.0411.50
10Atle WølloKongsberg OL1.14.29+24.4112.37
11Arild StorheimKongsberg OL1.16.04+26.1612.53
12Helge GrafferRingerike OL1.25.08+35.2014.25
13Kolbjørn KasinKongsberg OL1.25.55+36.0714.33
14Nils Inge BrurbergSturla, IF1.28.37+38.4915.01
15Bjørn JohannesenKongsberg OL1.52.56+1.03.0819.08
16Stein Erik NordbøModum OL1.55.43+1.05.5519.36
0Roar ByeModum OLdiskvalifisert
0Rune SørensenSturla, IFdiskvalifisert

H 55-

5 900 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein-Erik SøgårdKongsberg OL49.438.25
2Per SlungaardIL Tyrving51.45+2.028.46
3Jørgen MårtenssonModum OL53.52+4.099.07
4Kristian KihleRingerike OL57.11+7.289.41
5Hallvard BergIL Tyrving57.37+7.549.45
5Bjørn BakkevigHeming Orientering57.37+7.549.45
7Knut AasRingerike OL59.18+9.3510.03
8Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL1.00.24+10.4110.14
9Trond BaklidKonnerud IL1.00.31+10.4810.15
10Jan SølvbergEiker OL1.00.42+10.5910.17
11Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1.01.49+12.0610.28
12Øyvind Roger HansenRøyken OL1.04.00+14.1710.50
13Martin GranlyLillomarka OL1.07.12+17.2911.23
14Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.09.31+19.4811.46
15Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.12.01+22.1812.12
16Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.15.46+26.0312.50
17Torgeir BrandalKongsberg OL1.26.51+37.0814.43
0Christian SchibstedRøyken OLdiskvalifisert
0Kim Farnes HansenLierbygda OLdiskvalifisert
0Arne FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 60-

5 030 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald ThonSturla, IF41.528.19
2Morten DåsnesRingerike OL43.41+1.498.41
3Per Kristian EkebergIL Tyrving45.59+4.079.08
4Kjell WestinPorsgrunn OL46.22+4.309.13
5Torgeir StrandhagenRøyken OL46.51+4.599.18
6Jon Arvid FossumAsker Skiklubb48.33+6.419.39
7Øyvind SørlieHadeland OL49.00+7.089.44
8Morten DueMåren OK49.02+7.109.44
9Erik LindstrømModum OL52.58+11.0610.31
10Frode LøsetRingerike OL56.21+14.2911.12
11Per Gunnar DahlRingerike OL58.01+16.0911.32
12Geir Sverre SvingheimHadeland OL1.04.35+22.4312.50
13Kjell SvanbergRøyken OL1.05.09+23.1712.57
14Roy GjerdingOK Moss1.09.20+27.2813.47
15Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.11.22+29.3014.11
0Geir Holm GundersenSturla, IFdiskvalifisert

H 65-

5 030 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein S JacobsenIL Tyrving50.4010.04
2Tor TrøanHadeland OL50.56+0.1610.07
3Ola BroxOL Toten-Troll51.25+0.4510.13
4Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb56.24+5.4411.12
5Ove Gunnar JacobsenStokke IL1.01.30+10.5012.13
6Per ØhlckersIL Tyrving1.04.42+14.0212.51
7Arne TiltnesIL Tyrving1.09.28+18.4813.48
8Øyvind HoveidAsker Skiklubb1.13.17+22.3714.34
9Jan BøhleOL Trollo1.14.45+24.0514.51
10Ragnar Niemi BergStokke IL1.17.03+26.2315.19
11Leif Roger HultgreenRingerike OL1.18.57+28.1715.41
12Sveinung RekaaNotodden OL1.20.38+29.5816.01
13Hans Lyder HaareKonnerud IL1.24.34+33.5416.48
0Eystein WeltzienIL Tyrvingdiskvalifisert
0Per Ove TransethRøyken OLdiskvalifisert

H 70-

3 920 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingar HåkonsenKongsberg OL44.4311.24
2Dag Rønning JensenOL Trollo46.26+1.4311.50
3Hasse BergstrømIL Tyrving47.20+2.3712.04
3Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving47.20+2.3712.04
5Runar KittilsenStokke IL47.24+2.4112.05
6Kjell GrønhovdModum OL48.10+3.2712.17
7Ragnar HillestadLardal OL49.30+4.4712.37
8Erik Johan GrorudHaslum IL51.33+6.5013.09
9Hans StordalOL Tønsberg og omegn53.52+9.0913.44
10Eirik EriksenSturla, IF54.08+9.2513.48
11Thorolf TrolsrudBotne SK54.14+9.3113.50
12Rolf GjølbergLarvik OK54.24+9.4113.52
13Lars Martin GjeinStokke IL58.50+14.0715.00
14Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.00.24+15.4115.24
15John Ivar KjellevoldModum OL1.01.53+17.1015.47
16Per DalheimKonnerud IL1.05.51+21.0816.47
17Rolf Magnus JustadIF Hellas1.08.25+23.4217.27
18Brede Høibak GundersenRingerike OL1.12.15+27.3218.25
0Bjørn SpjelkavikIL Tyrvingdiskvalifisert
0Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 75-

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF38.1612.45
2Elling FrøvollSturla, IF39.55+1.3913.18
3Paul BisethKongsberg OL43.16+5.0014.25
4Jan JansenOK Moss43.38+5.2214.32
5Magnar ØvreåsBotne SK44.47+6.3114.55
6Ivar Louis BergSturla, IF47.03+8.4715.41
7Erling TidemannLommedalens IL48.49+10.3316.16
8Jon C. FougnerHeming Orientering51.04+12.4817.01
9Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn59.23+21.0719.47
10Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.01.46+23.3020.35
11Asbjørn BræckKongsberg OL1.12.13+33.5724.04

H 80-

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn53.5117.57
2Tor DrageHaugerud IF54.24+0.3318.08
3Ole Einar DalenRingerike OL57.58+4.0719.19
4Finn Åge ØsternKongsberg OL1.00.03+6.1220.01
5Tormod HøimyrSturla, IF1.16.11+22.2025.23
6Knut KjemhusKongsberg OL1.16.42+22.5125.34
7Per MeilandLommedalens IL1.29.58+36.0729.59

Direkte AL

7 290 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind TonnaAsker Skiklubb1.00.538.21
2Håkon HeggedalNydalens SK1.01.03+0.108.22
3Matthias GilgienIL Tyrving1.02.58+2.058.38
4Henrik Drange RuudRøyken OL1.03.05+2.128.39
5Henning SpjelkavikIL Tyrving1.06.12+5.199.04
6Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.24.38+23.4511.36
7Anton PlaianAsker Skiklubb1.29.45+28.5212.18
8Bertil HorvliKonnerud IL1.35.26+34.3313.05
9Torstein MellemNydalens SK1.36.27+35.3413.13
10Kristin BruserudOL Trollo1.38.25+37.3213.30
11Ingunn Jahren HorvliKonnerud IL1.38.47+37.5413.33

Direkte AK

3 930 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per WirehnAsker Skiklubb34.138.42
2Anders ØpstadAsker Skiklubb38.59+4.469.55
3Jorun RuudAsker Skiklubb40.50+6.3710.23
4Kjell RønnebergRøyken OL40.54+6.4110.24
5Hannele TonnaAsker Skiklubb41.04+6.5110.26
6Vegard BagstevoldKongsberg OL42.46+8.3310.52
7Snorre FrydenlundSturla, IF43.45+9.3211.07
8Trine MelheimSturla, IF48.08+13.5512.14
9Mai Britt BjørkSandefjord OK49.14+15.0112.31
10Anders NybøKonnerud IL51.57+17.4413.13
11Tonje VråleSturla, IF52.17+18.0413.18
12Knut LangeggenKongsberg OL53.38+19.2513.38
13Ellen GustafssonKongsberg OL55.54+21.4114.13
14Tom RådahlIL Tyrving56.45+22.3214.26
15Stine KaiserSturla, IF57.24+23.1114.36
16Pirjo LuchsingerKongsberg OL59.07+24.5415.02
17Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.01.25+27.1215.37
18Marion AmundsenRingerike OL1.08.24+34.1117.24
19Lill Kristin EngerModum OL1.09.42+35.2917.44
20Merete UndelandSturla, IF1.12.08+37.5518.21
21Cora EbnerKongsberg OL1.20.32+46.1920.29
22Inger SchibstedRøyken OL1.37.18+1.03.0524.45

Direkte B

3 510 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per GustafssonKongsberg OL41.1311.44
2Ronny NelsonLardal OL44.41+3.2812.43
3Håvard Sandvoll AskLierbygda OL47.10+5.5713.26
4Torleif GaltelandAsker Skiklubb50.07+8.5414.16
5Peter NylundHaugerud IF50.49+9.3614.28
6Karl Anton UndelandSturla, IF59.03+17.5016.49
7Ida BrændenRaumar Orientering1.03.12+21.5918.00
8Hilde MoholthKongsberg OL1.20.10+38.5722.50
9Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1.23.41+42.2823.50
10Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL1.26.15+45.0224.34
11Aagot HartmannRøyken OL1.31.49+50.3626.09

Direkte C

3 010 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Erik HeltneNOTEAM30.5110.14
2Daniel NystuenRøyken OL35.43+4.5211.51
3Louison Nicolas-AsselineauKongsberg OL1.03.19+32.2821.02
4Vera HalsaaAsker Skiklubb1.07.51+37.0022.32
5Per HeltneNOTEAM1.11.14+40.2323.39
6Elin ØverbyKongsberg OL1.16.12+45.2125.18
7Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL1.17.24+46.3325.42
8Tanja AppenzellerFossum IF1.20.42+49.5126.48
9Anne Gro SommerheinOK Horten1.21.44+50.5327.09
10Anne Grethe PapeKonnerud IL1.30.22+59.3130.01

D 17-AK

4 820 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine RenardKongsberg OL55.3911.32
2Hege Holth RekaaRøyken OL57.36+1.5711.57
3Marie Nordbye NybøKonnerud IL1.02.30+6.5112.58
4Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF1.23.06+27.2717.14
5Vera Gano MønnichRøyken OL1.33.47+38.0819.27

H 17-AK

5 560 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar ArnevikRingerike OL55.5610.03
2Roar MathisenOL Tønsberg og omegn59.36+3.4010.43
3Endre UlsakerHemsedal IL1.01.41+5.4511.05
4Arno Lilja GrønhovdModum OL1.04.51+8.5511.39
5Sander ArnevikRingerike OL1.09.18+13.2212.27
6Peter CarlsenSturla, IF1.09.51+13.5512.33
7Eirik BrynildsenOppsal Orientering1.10.17+14.2112.38
8Vebjørn RøtvoldKongsberg OL1.17.33+21.3713.56
9Haakon DolvenAsker Skiklubb1.23.08+27.1214.57
10Sverre GrafferRingerike OL1.23.51+27.5515.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor