Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Odalsløpet/KM sprint Hedmark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Odalsløpet/KM sprint Hedmark
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: søndag 28 mai 2017

N-åpen

600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Salomon BraatenOdal OL - Orientering26.0843.33
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL6.4211.10
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL6.4211.10
Esten Valentin NybråtenIL Tyrving5.078.31
Max Alexander NybråtenIL Tyrving4.287.26

C-Direkte

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina BjørnstadRaumar Orientering44.0033.50

D -10

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ida Marianne BergersenEidskog OL10.369.38
Aletta SnapaGrue IL19.2917.42

D 11-12

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Briskerud HasselvoldGrue IL11.1910.17
2Oda Marissa BergersenEidskog OL15.37+4.1814.11

D 15-16

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora Briskerud HasselvoldGrue IL16.539.55
2Anna Austad SveenRaumar Orientering19.15+2.2211.19

D 17-20

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK25.009.36

D 21-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie Finsrud LandeEidskog OL17.146.37
2Heidi TronbølFet O-lag18.23+1.097.04
3Stine AustadRaumar Orientering24.42+7.289.30

D 35-

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Kjersti BriskerudGrue IL20.237.50
2Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL22.05+1.428.29
3Anne Marit HagenGrue IL24.38+4.159.28
0Linda FredhOK Mossdiskvalifisert

D 45-

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marit BordalRingsaker OK16.118.05
2Linda HanssenØstmarka OK16.48+0.378.24
3Anne-Grete AustadRaumar Orientering18.45+2.349.22
4Eli StensliLøten o-lag23.02+6.5111.31

D 55-

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Elisabeth NatvigNittedal OL13.107.44
2Wenche BjørnstadRingsaker OK14.17+1.078.24
3Ida EngenRaumar Orientering17.55+4.4510.32
4Bente GrøndalenHamar OK19.09+5.5911.15

D 65-

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK23.4914.53

D 75-

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK19.2712.09

H -10

1 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Asbjørn LandeEidskog OL7.507.07

H 11-12

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar LandeEidskog OL7.016.22
2Mikkel AasnessOdal OL - Orientering7.40+0.396.58

H 13-14

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil SkytterenOdal OL - Orientering30.0123.05

H 15-16

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering16.168.08

H 17-20

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alf Briskerud HasselvoldGrue IL17.476.50
2Sondre SkytterenOdal OL - Orientering19.59+2.127.41
3Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering22.51+5.048.47

H 21-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jim Øystein NybråtenIL Tyrving14.214.56
2Simen BordalFossum IF15.52+1.315.28
3Yngve VoldenLøten o-lag16.08+1.475.33
4Morten TangenOK Moss19.20+4.596.40
5Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK19.45+5.246.48
0Glenn BergersenEidskog OLdiskvalifisert

H 35-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tommy SkårbøRaumar Orientering15.115.50
2Jens-Henrik SimonsenOK Øst23.46+8.359.08
3Isak HasselvoldGrue IL25.30+10.199.48

H 45-

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind LandeEidskog OL14.595.45
2Jon Ivar BergersenEidskog OL18.09+3.106.58
3Frode HaugHamar OK18.50+3.517.14
0Stein Magnus MoenGrue ILdiskvalifisert

H 55-

2 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond OlsenLøten o-lag13.376.48
2Frode BergersenHamar OK14.47+1.107.23
3Harald ØstbyeElverum OK14.55+1.187.27
4Kjell Magne NordviGrue IL15.05+1.287.32
5Knut EngenRaumar Orientering15.19+1.427.39
6Kristian StorsveenLøten o-lag15.23+1.467.41
7Petter GullikstadRøros IL15.44+2.077.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Tor SolbergseterAustmarka IL15.46+2.097.53
9Stein Arne NegårdVang OL15.51+2.147.55
10Erik GrøndalenHamar OK16.10+2.338.05
11Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL16.46+3.098.23
12John TangenHamar OK17.02+3.258.31
13Tor StrandRaumar Orientering17.09+3.328.34
14Bård NatvigNittedal OL17.33+3.568.46
15Jan SveenRaumar Orientering18.02+4.259.01
16Herman BakkeLøten o-lag19.23+5.469.41

H 65-

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjesetVang OL13.327.57
2Knut WikstrømRingsaker OK14.15+0.438.22
3Odd GundersenRaumar Orientering15.24+1.529.03
4Terje MalmHamar OK16.11+2.399.31
5Klaus EngenEidskog OL22.06+8.3413.00
0Trond FeiringHamar OKdiskvalifisert

H 75-

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange23.4614.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor