Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nyttårsløpet, Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nyttårsløpet, Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 31 desember 2016

Damer - kort løype

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Keth BerggrafStatoil BIL36.5216.01
2Hanne HermanrudVA Vegvesen45.15+8.2319.40
3Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA47.31+10.3920.39
4Amelie Sophia NebellNOTEAM54.00+17.0823.28
5Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)56.18+19.2624.28
6Hilde OhrGanddal IL58.29+21.3725.25
7Margretha AlmedalNOTEAM1.08.59+32.0729.59

Damer - mellomlang løype

3 600 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita Glenne KallhovdEgersund OK43.1812.01
2Silje Thorsen BorthenJWC BIL46.53+3.3513.01
3Anna TaksdalGanddal IL49.34+6.1613.46
4Lise IsachsenNOTEAM49.45+6.2713.49
5Barbro SandalGanddal IL50.31+7.1314.01
6Gun Irene MonsenEgersund OK51.01+7.4314.10
7Ingunn VoilåsEgersund OK52.27+9.0914.34
8Ida MonsenEgersund OK52.45+9.2714.39
9Ragnhild AuglændGanddal IL53.31+10.1314.51
10Mariann SveinsvollGanddal IL55.14+11.5615.20
11Trude HermanrudStavanger kommune BIL56.24+13.0615.40
12Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb59.55+16.3716.38
13Eli FrafjordGanddal IL1.00.28+17.1016.47
14Celina Iversen ÅseEgersund OK1.01.43+18.2517.08
15Kristin SkadsemGanddal IL1.02.37+19.1917.23
16Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.03.24+20.0617.36
17Helga KlausenKlepp Kommune BIL1.07.00+23.4218.36
18Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.13.13+29.5520.20
19Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb1.13.47+30.2920.29
20Astri SandangerNOTEAM1.22.42+39.2422.58
21Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.27.40+44.2224.21
22Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.28.25+45.0724.33
23Gro Mariero TotlandStavanger Orienteringsklubb1.40.39+57.2127.57

Damer - lang løype

4 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde MalmeiNTNUI44.249.03
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL47.00+2.369.35
3Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)47.15+2.519.38
4Torill BrekkenGanddal IL55.43+11.1911.22
5Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)55.44+11.2011.22
6Janne Tjørhom AasheimGanddal IL56.25+12.0111.30
7Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb56.32+12.0811.32
8Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.01.40+17.1612.35
9Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.02.34+18.1012.46
10Trine BolstadGanddal IL1.02.52+18.2812.49
11Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.04.38+20.1413.11
12Vibeke LamarkGanddal IL1.04.46+20.2213.13
13Kristin ÅstebølByåsen IL1.10.13+25.4914.19
14Anne Marie GauselGanddal IL1.23.00+38.3616.56
15May MelingStavanger Orienteringsklubb1.24.25+40.0117.13
0Ingrid LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Ann Karin TjørhomGanddal ILikke startet

Herrer - kort løype

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb32.0513.56
2Oliver NebellNOTEAM53.58+21.5323.27
3Eivind RothGanddal IL1.06.57+34.5229.06
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Herrer - mellomlang løype

3 600 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aart Joakim int VeldGanddal IL32.008.53
2Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb38.27+6.2710.40
3Inge LølandNOTEAM42.23+10.2311.46
4Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)44.56+12.5612.28
5Terje StokkelandÅlgård Orientering45.07+13.0712.31
6Per Ingar HadlandGanddal IL45.14+13.1412.33
7Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb45.44+13.4412.42
8Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb46.03+14.0312.47
9Lars PrimstadNOTEAM46.50+14.5013.00
10Jan Erik ArendalNOTEAM47.15+15.1513.07
11Anders NorabergNOTEAM47.50+15.5013.17
12Bjarne GimreGanddal IL47.53+15.5313.18
13Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)49.13+17.1313.40
14Jonas Årvik SandalGanddal IL50.01+18.0113.53
15Øivind HansenGanddal IL50.05+18.0513.54
16Øystein DahleNOTEAM50.07+18.0713.55
17Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb51.38+19.3814.20
18Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb51.57+19.5714.25
19Øyvind LamarkGanddal IL53.17+21.1714.48
20Ole Kristian TaksdalGanddal IL53.24+21.2414.50
21Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb53.56+21.5614.58
22Terje HellandNOTEAM54.13+22.1315.03
23Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb54.49+22.4915.13
24Sverre NordalStatoil BIL56.30+24.3015.41
24Bjørn SivertsenNOTEAM56.30+24.3015.41
26Øivind BerggrafStatoil BIL57.15+25.1515.54
27Jan ArendalStatoil BIL59.09+27.0916.25
28Tor Harald LundeNOTEAM1.01.14+29.1417.00
29John ThorsnæsNational Oilwell Varco BIL1.01.17+29.1717.01
30Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.03.54+31.5417.45
31Raymond B PettersenÅlgård Orientering1.05.45+33.4518.15
32Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubb1.06.48+34.4818.33
33Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.08.14+36.1418.57
34Jonas Lye ScheieNOTEAM1.08.44+36.4419.05
3563026 U1 Ukjent løper63026NOTEAM1.10.33+38.3319.35
36Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.10.46+38.4619.39
37Ole AuklendNOTEAM1.11.04+39.0419.44
38Jan A. BekkeheienNOTEAM1.11.44+39.4419.55
39Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb1.15.24+43.2420.56
40Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.19.34+47.3422.06
41Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)1.21.44+49.4422.42
42Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL1.26.05+54.0523.54
43Roger Endre NysethNOTEAM1.27.06+55.0624.11
0Gabriel HerigstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Erlend BremnesGanddal ILikke startet
Aksel DommersnesGanddal ILikke startet
Arne NygaardNOTEAMikke startet

Herrer - lang løype

4 900 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering38.427.53
2Fredrik OmdalGanddal IL40.45+2.038.18
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb42.27+3.458.39
4Jonas Klausen EspedalNTNUI43.20+4.388.50
5Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)44.33+5.519.05
6Oddvar TaksdalGanddal IL44.49+6.079.08
7Kim RichterSandnes IL (Rogaland)45.21+6.399.15
8Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)45.35+6.539.18
9Bjarte ImsFreidig45.43+7.019.19
10Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)46.03+7.219.23
11Terje MichaelsenÅlgård Orientering46.49+8.079.33
12Torbjørn BrandsæterNOTEAM47.07+8.259.36
13Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)48.05+9.239.48
14Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)49.10+10.2810.02
15Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb50.03+11.2110.12
16Per Ivar StoklandGanddal IL50.07+11.2510.13
17Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb50.26+11.4410.17
18Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)51.00+12.1810.24
19Otte OmdalGanddal IL51.16+12.3410.27
20Geir SandÅlgård Orientering51.17+12.3510.27
21Erik StoraasByåsen IL52.14+13.3210.39
22Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering54.50+16.0811.11
23Trond LamarkGanddal IL55.47+17.0511.23
24Runar Eike ToftStatoil BIL56.27+17.4511.31
25Fredrik SandalGanddal IL57.09+18.2711.39
26Tor BrekkenGanddal IL57.46+19.0411.47
27Lars HelgelandGanddal IL1.00.50+22.0812.24
28Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb1.01.12+22.3012.29
29Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb1.01.20+22.3812.31
30Rune HatleAvinor Sola BIL1.01.29+22.4712.32
31Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.02.01+23.1912.39
32Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.02.07+23.2512.40
33Martin HansenNOTEAM1.05.18+26.3613.19
34Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1.05.34+26.5213.22
35Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.06.59+28.1713.40
36Svein-Erik KvameGanddal IL1.07.46+29.0413.49
37Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.07.54+29.1213.51
38Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.08.56+30.1414.04
39Jakob KarlsenGanddal IL1.09.28+30.4614.10
40Otto AlsnesSandnes IL (Rogaland)1.12.38+33.5614.49
41John BreilandNOTEAM1.12.55+34.1314.52
42Tor Sverre SkåraEgersund OK1.19.24+40.4216.12
43Per Martin StoklandGanddal IL1.19.28+40.4616.13
44Ove OalandGanddal IL1.38.55+1.00.1320.11
0Trondr BreilandNOTEAMdiskvalifisert
Arild AasheimGanddal ILikke startet

Damer-Ny

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anette ToftNOTEAM22.5312.02
2Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)34.54+12.0118.22
3Vår Vilde FassetSandnes IL (Rogaland)44.54+22.0123.37
4Inger RothGanddal IL56.46+33.5329.52
5Katarina Harestad HaukaasStavanger Orienteringsklubb1.12.29+49.3638.08

Herrer-Ny

1 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)19.3410.17
1224935 U1 Ukjent løper224935NOTEAM19.3410.17
3Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb20.25+0.5110.44
4Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)21.05+1.3111.05
5213198 U1 Ukjent løper213198NOTEAM27.35+8.0114.31
6212329 U1 Ukjent løper212329NOTEAM27.54+8.2014.41
7Robert VikesåNOTEAM29.07+9.3315.19
8Vebjørn FassetSandnes IL (Rogaland)42.21+22.4722.17
9Olav RothGanddal IL56.52+37.1829.55
10232134 U1 Ukjent løper232134NOTEAM1.12.51+53.1738.20
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor