Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Sandnes IL, SI hytta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Sandnes IL, SI hytta
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 6 november 2016

Herrer A

4 620 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)41.409.01
2Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)42.58+1.189.18
3Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.02.37+20.5713.33
4Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)1.06.45+25.0514.26
0Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Damer A

4 620 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)58.3512.40
0Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Herrer B

3 480 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)46.0013.13
2Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)46.03+0.0313.13
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb46.24+0.2413.20
4Markus RichterSandnes IL (Rogaland)46.44+0.4413.25
5Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)47.29+1.2913.38
6Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)47.56+1.5613.46
7Knut SkjævelandGanddal IL48.26+2.2613.55
8Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)48.49+2.4914.01
9Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)57.29+11.2916.31
10Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.02.27+16.2717.56
11Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.07.25+21.2519.22
12Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)1.13.01+27.0120.58
13Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.16.22+30.2221.56
14Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)1.21.14+35.1423.20
15Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)1.24.17+38.1724.13

Damer B

3 480 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.00.5717.30
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.01.50+0.5317.46
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)1.10.39+9.4220.18
4Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1.13.12+12.1521.02
5Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)1.17.23+16.2622.14
6Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1.21.15+20.1823.20
7May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)2.18.05+1.17.0839.40

Herrer N

1 620 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)37.1823.01
0lassFinlay DuncanSandnes IL (Rogaland)29.3518.15
0Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)21.2513.13
0Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)21.2513.13
0Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)20.2312.34
0Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)26.1516.12
0Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)21.0513.00
0Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)20.1012.26
0Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)29.2718.10
0Jens Bell MeyerSandnes IL (Rogaland)1.06.38+29.2041.07
0Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)20.2612.36
0Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)36.1322.21
0Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)44.19+7.0127.21
0Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)20.1312.28
0Svein Are VassvikSandnes IL (Rogaland)12.237.38
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)31.0119.08
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)31.2119.21
0Tord ØglændSandnes IL (Rogaland)27.1216.47
0Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Damer N

1 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)1.04.1639.40
0Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)35.1721.46
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)1.04.25+0.0939.45
0Mari RichterSandnes IL (Rogaland)30.4018.55
0Ella VassvikSandnes IL (Rogaland)29.2218.07
0Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)25.0815.30

Herrer C

1 730 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)34.5420.10
2Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)46.30+11.3626.52

Damer C

1 730 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)30.0217.21
2Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)33.32+3.3019.23
3Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)39.05+9.0322.35
4Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)1.00.39+30.3735.03
5Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)1.19.34+49.3245.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor