Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hemingnatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hemingnatta
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: onsdag 2 november 2016

Vrien Herre

40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Carl Godager KaasBækkelagets SK39.28
2Ralph StreetNydalens SK39.30+0.02
3Elias JonssonNydalens SK39.33+0.05
4Alan CherryNydalens SK39.36+0.08
5Bjørn EkebergIL Tyrving39.38+0.10
6Karl FremstadHalden SK39.40+0.12
7Sander ArntzenAsker Skiklubb39.51+0.23 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb43.58+4.30
9Mats NordbrødenHalden SK44.05+4.37
10Espen JakobsenIL Tyrving44.18+4.50
11Henrik EijsinkNydalens SK45.17+5.49
12Tarjei HoloFossum IF45.24+5.56
13Jørgen BaklidKonnerud IL46.37+7.09
14Petter Astrup ArnesenHeming Orientering50.11+10.43
15Aslak HeimdalKonnerud IL52.24+12.56
16Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb52.29+13.01
17Axel HoveidAsker Skiklubb53.34+14.06
18Henrik Drange RuudRøyken OL53.40+14.12
19Sivert Sande KvermeFossum IF53.41+14.13
20Henrik ReuschHeming Orientering53.43+14.15
21Peter GisholtFossum IF53.47+14.19
22Nils Petter FremmingHeming Orientering54.01+14.33
23Isak JonssonNydalens SK57.58+18.30
24Tommy JauhojärviAsker Skiklubb58.08+18.40
25Kristian ØstermannHeming Orientering58.17+18.49
26Hallvard KorenOK Moss58.33+19.05
27Helge BakkehøiØstmarka OK58.54+19.26
28Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.03.15+23.47
29Lasse ArnesenHeming Orientering1.08.04+28.36
30Knut Erling ØenHeming Orientering1.29.09+49.41
31Sondre Zahl HagenFossum IF1.35.25+55.57
32Stein H. HagenFossum IF1.35.40+56.12
33Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.36.35+57.07
Olav EkrheimVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Per FosserIndre Østfold OKdiskvalifisert
Ferdinand FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubbdiskvalifisert
Egil Wickstrand IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
Mikkel KatlaFossum IFdiskvalifisert
August Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Sondre Ruud BråtenNydalens SKikke startet
Anders FlågenHeming Orienteringikke startet
Einar GisholtFossum IFikke startet
Olav HasaasFossum IFikke startet
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKikke startet
Torgeir NørbechIL Tyrvingikke startet
Emil StørmerFossum IFikke startet
Leif StørmerFossum IFikke startet
Johan SvedbergHeming Orienteringikke startet

Vrien Dame

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Åsne Naadland HoloFossum IF1.07.23
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubbaktiv
Trude FixdalIL Kollikke startet
Ingrid HasaasFossum IFikke startet

Veldiglett

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Fridtjof ReuschHeming Orientering12.35
2Christian ReuschHeming Orientering12.36+0.01
3Maria PerssonAsker Skiklubb17.43+5.08
4Anna Elisabeth RyghHeming Orientering24.35+12.00
5Hilde Sogn HaugFossum IF35.25+22.50

Røkla

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kathinka Zahl HagenFossum IF1.27.39
2Bent Sande KvermeFossum IF1.27.42+0.03
Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor