Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 18 mars 2017

Jenter Ny

1 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vibeke Seppola FløysvikNOTEAM18.0310.37
2Sarah HeanSAPS20.45+2.4212.12
3Rosalin AlirmaeiSAPS21.22+3.1912.34
4Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering26.52+8.4915.48
5Norah BreivoldGanddal IL28.01+9.5816.28
6Kristin BreivoldGanddal IL28.05+10.0216.31
7Christelle Onana NgueguimSAPS30.37+12.3418.00
8Anupama MonanSAPS31.46+13.4318.41
9Irina KonavalovaSAPS32.08+14.0518.54
10Maria LangmyrGanddal IL36.40+18.3721.34
11Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)37.29+19.2622.02
12Karen OrstadGanddal IL52.30+34.2730.52
13Monika GoralSAPS54.52+36.4932.16

Gutter Ny

1 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter SæbbøStavanger o-klubb18.1510.44
2Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL20.31+2.1612.04
3Marius RøddeGanddal IL20.40+2.2512.09
4Ørjan KraneSAPS21.22+3.0712.34
5Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL22.04+3.4912.58
6Faisaz FarwduSAPS26.11+7.5615.24
7Hamid MehdizadehSAPS30.28+12.1317.55
8Matthew WadeSAPS32.02+13.4718.50
9Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL33.18+15.0319.35
10Brage LaugalandÅlgård Orientering36.09+17.5421.15
11Ekent GestellanoSAPS36.12+17.5721.17
11Vetle LaugalandÅlgård Orientering36.12+17.5721.17
13Jone BreilandÅlgård Orientering36.40+18.2521.34
14Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)37.52+19.3722.16
15Liven OrstadGanddal IL52.31+34.1630.53
0Matias Escalantz SteffensenEgersund OKdiskvalifisert

Jenter kort

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Stokke SeljeskogGanddal IL35.3114.12
2Lene Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)41.40+6.0916.40
3Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA42.27+6.5616.58
4Elin H. DymbeStavanger o-klubb50.02+14.3120.00
5Sølv Utbø SakseidStavanger o-klubb1.03.14+27.4325.17
6Yvonne van TeeffelenGanddal IL1.08.40+33.0927.28
7Mette GylandStavanger o-klubb1.10.58+35.2728.23
8Reza DashtpourSAPS1.20.04+44.3332.01

Gutter Kort

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne BrandsbergEgersund OK41.4516.42
2Ole Andre BrandsbergEgersund OK43.26+1.4117.22
3Kristoffer TveitGanddal IL50.29+8.4420.11
4Peter FrafjordStatoil BIL59.21+17.3623.44
0Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Jenter Mellom

3 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL33.029.10
2Lise IsachsenCegal BIL35.43+2.419.55
3Ragnhild AuglændGanddal IL37.56+4.5410.32
4Anne Marie GauselGanddal IL40.07+7.0511.08
5Henriette NessetÅlgård Orientering41.49+8.4711.36
6Anna BerthelsenStavanger kommune BIL42.06+9.0411.41
7Mariann SveinsvollGanddal IL42.41+9.3911.51
8Turid NystrømStavanger o-klubb43.24+10.2212.03
9Haldis GlendrangeStavanger o-klubb45.41+12.3912.41
10Gry Vikhamar ThengsStavanger o-klubb47.03+14.0113.04
11Inger Skretting OpstadEgersund OK55.33+22.3115.25
12Helga AaslidEgersund OK55.48+22.4615.30
13Helga KlausenKlepp Kommune BIL56.58+23.5615.49
14Brit Vivian MelingStavanger o-klubb57.04+24.0215.51
15Siri WarlandNOTEAM59.57+26.5516.39

Gutter Mellom

3 600 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger o-klubb27.207.35
2Markus Andreas BreivoldGanddal IL27.57+0.377.45
3Tore SvendsenGanddal IL28.46+1.267.59
4Asgeir BellStavanger o-klubb29.45+2.258.15
5Jørgen BreivoldGanddal IL30.04+2.448.21
6Tobias RøddeGanddal IL30.13+2.538.23
7Ole Kristian TaksdalGanddal IL30.31+3.118.28
8Ole Petter HaukaasStavanger o-klubb31.36+4.168.46
9Per Ingar HadlandGanddal IL32.56+5.369.08
10Gunnar SakseidStavanger o-klubb33.22+6.029.16
11Arne ØstensenStavanger o-klubb33.23+6.039.16
12Finn-Morten ÅrstadStavanger o-klubb34.07+6.479.28
13Frank HansenEgersund OK34.17+6.579.31
14Knut SkjævelandGanddal IL34.24+7.049.33
15Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)34.28+7.089.34
16Bjarne GimreGanddal IL34.53+7.339.41
17Paul Andreas PaulsenStavanger o-klubb35.25+8.059.50
18Tormod AaslidEgersund OK35.55+8.359.58
19Svein GlendrangeStavanger o-klubb36.02+8.4210.00
20Johannes Skjæveland EideStavanger o-klubb36.15+8.5510.04
21Øyvind EgeskogStavanger o-klubb36.23+9.0310.06
22Andreas Nybak UrdalGanddal IL36.40+9.2010.11
23Leif Gunnar WikeneNOTEAM36.44+9.2410.12
24Ivar Johan LarsenStavanger o-klubb37.22+10.0210.22
25Jan Inge LundeGanddal IL37.23+10.0310.23
26Stian GunstensenNOTEAM37.31+10.1110.25
26Jørgen NilsenStavanger o-klubb37.31+10.1110.25
28Anders NorabergNOTEAM38.27+11.0710.40
29Arne NygaardNOTEAM38.53+11.3310.48
30Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)39.49+12.2911.03
31Geir HusdalTIF Viking39.57+12.3711.05
32Erlend BremnesGanddal IL40.01+12.4111.06
33Anders Thengs KristensenStavanger o-klubb40.32+13.1211.15
34Raymond B PettersenÅlgård Orientering40.49+13.2911.20
35Aksel DommersnesGanddal IL41.16+13.5611.27
36Tor Sverre SkåraEgersund OK41.35+14.1511.33
37Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger o-klubb41.56+14.3611.38
38Oddvar Dirdal JonassenNOTEAM42.53+15.3311.54
39Hans KlausenKlepp Kommune BIL46.31+19.1112.55
40Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)46.54+19.3413.01
41Tore KarlsenStavanger o-klubb51.01+23.4114.10
42Tore RøddeGanddal IL53.37+26.1714.53
43Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL54.00+26.4015.00
44Antal JansenSAPS59.57+32.3716.39
0Odd Marius HygenStavanger o-klubbdiskvalifisert

Jenter Lang

4 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger o-klubb41.018.22
2Helen LomelandÅlgård Orientering44.50+3.499.08 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Vibeke LamarkGanddal IL45.54+4.539.22
4Trine BolstadGanddal IL46.08+5.079.24
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger o-klubb46.46+5.459.32
6Siri Cecilie LøkenGanddal IL52.00+10.5910.36
7Tone Cecilie NystrømStavanger o-klubb1.02.16+21.1512.42
0Franziska BlystadStavanger o-klubbdiskvalifisert
0May MelingStavanger o-klubbdiskvalifisert
0Ingrid LamarkGanddal ILikke startet
0Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILikke startet

Gutter Lang

4 900 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering29.486.04
2Fredrik OmdalGanddal IL30.30+0.426.13
3Oddvar TaksdalGanddal IL33.16+3.286.47
4Kristian Frafjord HaarrGanddal IL33.55+4.076.55
5Aart Joakim int VeldGanddal IL35.16+5.287.11
6Joar EilevstjønnGanddal IL35.49+6.017.18
7Otte OmdalGanddal IL37.21+7.337.37
8Nils John VestølStavanger o-klubb37.42+7.547.41
9Kjetil WirakStavanger o-klubb37.45+7.577.42
10Paul Terje HaarrGanddal IL37.48+8.007.42
11Trond LamarkGanddal IL37.49+8.017.43
12Rune KarstensenStavanger o-klubb39.16+9.288.00
13Andreas BreilandÅlgård Orientering39.54+10.068.08
14Inge LølandNOTEAM39.55+10.078.08
15Tallak LangmyrGanddal IL40.36+10.488.17
16Jone SæbbøStavanger o-klubb42.48+13.008.44
17Svein-Erik KvameGanddal IL43.17+13.298.50
18Andreas Eide SkjævelandStavanger o-klubb44.13+14.259.01
19Pål BårdsenStavanger o-klubb44.32+14.449.05
20Espen Fyhn NilsenStavanger o-klubb45.21+15.339.15
21Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)46.32+16.449.29
22Tor Kristian GylandStavanger o-klubb47.46+17.589.44
23Martin BlystadStavanger o-klubb48.33+18.459.54
24Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)50.24+20.3610.17
25Øyvind LamarkGanddal IL51.08+21.2010.26
26Ove OalandGanddal IL53.58+24.1011.00
27Øistein HaalandStavanger o-klubb55.55+26.0711.24
0Kjell SkjævelandStavanger o-klubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor