Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Vigreskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Vigreskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 7 januar 2017

Jenter Ny

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)21.45
2Therese Alisa LundÅlgård Orientering24.34+2.49
3Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering24.35+2.50
4Helene HundeideSandnes IL (Rogaland)30.35+8.50
5Inger RothGanddal IL33.51+12.06
6Eiril LaugalandÅlgård Orientering48.21+26.36

Gutter Ny

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage LaugalandÅlgård Orientering12.38
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.10+2.32
3Andre IversenNOTEAM19.42+7.04
4201920 U1 Ukjent løper201920NOTEAM22.00+9.22
5Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)22.07+9.29
6Olav RothGanddal IL33.35+20.57
7Vetle LaugalandÅlgård Orientering38.05+25.27
8160917 U1 Ukjent løper160917NOTEAM58.59+46.21
Christopher BreilandNOTEAMdiskvalifisert
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Jenter kort

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elin NorveelGanddal IL30.40
2Hilde OhrGanddal IL31.41+1.01
3Solveig MælandÅlgård Orientering32.51+2.11
4Hanne HermanrudVA Vegvesen37.16+6.36
5Karine Aarstad TorgersenEgersund OK42.45+12.05
6Aslaug LuraNOTEAM55.42+25.02
0Kristin BarvikGanddal ILdiskvalifisert
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Margretha AlmedalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Gutter Kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas Årvik SandalGanddal IL25.30
2Thomas Barvik MælandGanddal IL25.49+0.19
3Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)26.01+0.31
4Frode Halvor LundÅlgård Orientering26.50+1.20
5Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)38.28+12.58
6Eivind RothGanddal IL52.22+26.52
7Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb52.38+27.08

Jenter Mellom

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Marie GauselGanddal IL39.13
2Lise IsachsenNOTEAM40.00+0.47
3Trude HermanrudStavanger kommune BIL40.44+1.31
4Ida MonsenEgersund OK41.51+2.38
5Anna TaksdalGanddal IL42.02+2.49
6Barbro SandalGanddal IL42.36+3.23
7Anna BerthelsenStavanger kommune BIL45.41+6.28
8Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)46.52+7.39
9Inger Skretting OpstadEgersund OK49.06+9.53
10Julie PuntervoldEgersund OK49.55+10.42
11Ingunn VoilåsEgersund OK54.03+14.50
12Celina Iversen ÅseEgersund OK54.54+15.41
13Mariann SveinsvollGanddal IL57.04+17.51
14Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb58.47+19.34
15Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb59.38+20.25
16Keth BerggrafStatoil BIL1.03.54+24.41
17Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.06.50+27.37
18Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb1.11.19+32.06
0Helga KlausenKlepp Kommune BILdiskvalifisert

Gutter Mellom

39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb30.43
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb31.29+0.46
3Kjetil TorgersenEgersund OK32.49+2.06
4Ole Kristian TaksdalGanddal IL33.40+2.57
5Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb35.02+4.19
6Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb35.19+4.36
7Helge HundeideNOTEAM36.06+5.23
8Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb36.50+6.07
9Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb37.16+6.33
10Raymond B PettersenÅlgård Orientering37.26+6.43
11Knut SkjævelandGanddal IL37.50+7.07
12Frank HansenEgersund OK39.16+8.33
13Øivind BerggrafStatoil BIL41.15+10.32
14Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)42.27+11.44
15Øivind HansenGanddal IL42.30+11.47
16Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb42.38+11.55
17Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb45.09+14.26
18Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubb45.45+15.02
19Arne NygaardNOTEAM45.53+15.10
20Jan Inge LundeGanddal IL46.30+15.47
21Roger Endre NysethNOTEAM46.35+15.52
22Jan ArendalStatoil BIL50.43+20.00
23Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb51.03+20.20
24220925 U1 Ukjent løper220925NOTEAM51.38+20.55
24Lars PrimstadKlepp Kommune BIL51.38+20.55
26Ole AuklendNOTEAM52.20+21.37
27Geir HusdalTIF Viking52.53+22.10
28Andreas Nybak UrdalGanddal IL53.06+22.23
29Terje StokkelandÅlgård Orientering54.17+23.34
30Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb56.36+25.53
31Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb57.00+26.17
32Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb57.23+26.40
33Jan VærpSøgne og Songdalen OK57.48+27.05
34Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.11.06+40.23
0Erlend BremnesGanddal ILdiskvalifisert
0Aksel DommersnesGanddal ILdiskvalifisert
0Bjarne GimreGanddal ILdiskvalifisert
0Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Hans KlausenKlepp Kommune BILdiskvalifisert

Jenter Lang

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL36.36
2Vibeke LamarkGanddal IL45.20+8.44
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb48.31+11.55
4Helen LomelandÅlgård Orientering48.59+12.23
5Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb49.06+12.30
6Anita Glenne KallhovdEgersund OK55.26+18.50
7Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb56.54+20.18
8Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.00.18+23.42
0Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Ingrid LamarkGanddal ILdiskvalifisert

Gutter Lang

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering30.57
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)34.17+3.20
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb34.31+3.34
4Jonas Klausen EspedalNTNUI34.41+3.44
5Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb40.22+9.25
6Geir SandSUS BIL41.10+10.13
7Trond LamarkGanddal IL41.23+10.26
860598 U1 Ukjent løper60598NOTEAM41.25+10.28
8Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering41.25+10.28
10Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb43.37+12.40
11Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)44.42+13.45
12Per Olav HaarrGanddal IL45.10+14.13
13Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)46.59+16.02
14Per Ingar HadlandGanddal IL47.21+16.24
15Øyvind LamarkGanddal IL47.22+16.25
16Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb47.31+16.34
17Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb48.01+17.04
18201 BRIKKEFEILNOTEAM48.08+17.11
19Harry BreilandÅlgård Orientering49.02+18.05
20Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb53.26+22.29
21Ove OalandGanddal IL54.38+23.41
22Inge LølandNOTEAM56.09+25.12
23Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb56.55+25.58
24Tor Sverre SkåraEgersund OK57.05+26.08
25John BreilandNOTEAM58.23+27.26
26Ivar KnutsenStatoil BIL58.59+28.02
27Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.05.00+34.03
0Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Øistein HaalandStatoil BILdiskvalifisert
Tor BrekkenGanddal ILdiskvalifisert
Sondre Taugbøl LomelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor