Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Bogafjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Bogafjell
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 2 november 2016

Damer - kort

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb31.1119.29
2Hilde OhrGanddal IL31.47+0.3619.51
3Randi BuggeGanddal IL31.57+0.4619.58
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb37.49+6.3823.38
5Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb59.21+28.1037.05
0Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Herrer - kort

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild SvihusGanddal IL38.0623.48
2Frode Halvor LundÅlgård Orientering41.33+3.2725.58
3Thomas Barvik MælandGanddal IL44.12+6.0627.37
0Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Jan Henrik NeuenkirchenGanddal ILdiskvalifisert
0Eivind RothGanddal ILdiskvalifisert

Damer - mellom

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL53.1917.46
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL53.24+0.0517.48
3Randi LadsteinTime kommune BIL1.14.34+21.1524.51
4Grethe Thu SkadbergTime kommune BIL1.14.35+21.1624.51
5Ragnhild BerntsenTime kommune BIL1.14.39+21.2024.53
6ukjent brikke 206194 løper206194NOTEAM1.15.34+22.1525.11
0Trine BolstadGanddal ILdiskvalifisert
0Siri KvernelandTime kommune BILdiskvalifisert
0Kristin SkadsemGanddal ILdiskvalifisert
0Mariann SveinsvollGanddal ILdiskvalifisert
0Gro Mariero TotlandStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - mellom

3 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Sverre SkåraEgersund OK54.3718.12
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb56.17+1.4018.45
3Raymond B PettersenÅlgård Orientering1.05.03+10.2621.41
4Jonas Årvik SandalGanddal IL1.15.32+20.5525.10
5Bjørn SivertsenNOTEAM1.15.56+21.1925.18
6Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.24.30+29.5328.10
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Ole AuklendNOTEAMdiskvalifisert
0Erlend BremnesGanddal ILdiskvalifisert
0Tor Geir EspedalGanddal ILdiskvalifisert
0Steinar HansenConocoPhillips BILdiskvalifisert
0Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Øyvind LamarkGanddal ILdiskvalifisert
0Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Andreas Nybak UrdalGanddal ILdiskvalifisert

Damer - lang

3 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb51.3913.57
2Ingrid LamarkGanddal IL56.03+4.2415.08
3Vibeke LamarkGanddal IL56.20+4.4115.13
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.24.19+32.4022.47
0Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Herrer - lang

3 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Otte OmdalGanddal IL51.0513.48
2Svein-Erik KvameGanddal IL56.44+5.3915.20
3Trond LamarkGanddal IL1.00.33+9.2816.21
4Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.04.39+13.3417.28
5Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1.08.25+17.2018.29
6Tor BrekkenGanddal IL1.08.40+17.3518.33
7Rune HatleAvinor Sola BIL1.10.51+19.4619.08
0Per Ingar HadlandGanddal ILdiskvalifisert
0Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert
0Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Sturla StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Damer - XL

4 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.06.4415.10

Herrer - XL

4 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering41.059.20
2Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)48.39+7.3411.03
3Morten Bjerga SundliGanddal IL51.35+10.3011.43
4Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering52.27+11.2211.55
5Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)53.55+12.5012.15
6Arild AasheimGanddal IL54.06+13.0112.17
7Per Ivar StoklandGanddal IL55.30+14.2512.36
8Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.00.31+19.2613.45
9Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.02.43+21.3814.15
0Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Odd FuglestadÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Runar Eike ToftStatoil BILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor