Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Publikumsløp Norgescup Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp Norgescup Sprint
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 19 august 2017

H17-

3 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett16.534.26
2Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering20.50+3.575.28
3Kjetil BjørloHalden SK22.39+5.465.57
4Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett24.27+7.346.26
5Bård HeklandIL Gular25.01+8.086.35
6Odin LingaIL Gular27.32+10.397.14
7t RøtvoldKongsberg OL31.57+15.048.24
Anders Tønnessen RødFana ILikke startet
Knut UtneFana ILikke startet
Sven Arne GylterudFossum IFikke startet

D17-

3 340 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linn GjesdalVaregg Fleridrett21.296.25
2Hanne Lerche RaadalHalden SK21.35+0.066.27
3Karianne StrømmeTIF Viking24.19+2.507.16
4Nina GogaBergens TF24.21+2.527.17
5Silje ReistadOs Orienteringsklubb25.20+3.517.35
6Vibeke ØyeIL Gular25.46+4.177.42
7Marian KjellevoldIL Gular28.29+7.008.31
8Liv OrmbergGneist, IL29.30+8.018.49
9Ingrid EggenHaugesund IL Orientering30.54+9.259.15
Hilde VassendPorsgrunn OLdiskvalifisert
Kristin EgerKongsberg OLdiskvalifisert
Ragnhild BohneVaregg Fleridrettikke startet

H50-

3 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole IngesenSarpsborg OL23.506.41
2Svein LingaIL Gular28.28+4.387.59
3Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering30.36+6.468.35
4Magne RaadalFana IL34.35+10.459.42
5Knut AndersenLøten o-lag57.18+33.2816.05
Sindre EkrheimBergens TFikke startet
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Arne JohannesenIL Gularikke startet

D50-

3 140 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)21.236.48
2Elisabeth HetlevikKongsberg OL23.32+2.097.29
3Torun DyrkornEiker OL24.08+2.457.41
4Wenche GjesdalVaregg Fleridrett27.50+6.278.51
Rannveig NordhagenFana ILdiskvalifisert
Turid RognsvågOs Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ledig StartnrNOTEAMikke startet
Lise ChristensenTIF Vikingikke startet
Hege FjellbirkelandIL Gularikke startet

H13-16

3 470 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik BohneVaregg Fleridrett17.485.07
2Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett21.33+3.456.12
3Tage RosenlundVaregg Fleridrett22.04+4.166.21
4Magnus Strømme LidTIF Viking24.35+6.477.05
5Mats LindaasElverum OK24.48+7.007.08
6Andreas NysæterBergens TF25.33+7.457.21
7Rasmus JordeVaregg Fleridrett26.23+8.357.36
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Erlend SørhamVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Ledig StartnrNOTEAMutenfor konkurranse

D13-16

3 010 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular19.296.28
2Mari Strømme LidTIF Viking20.02+0.336.39
3Tora Aasheim NymarkTIF Viking20.46+1.176.53
4Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering22.40+3.117.31
5Ida SolliMo OK25.41+6.128.31
6Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett28.57+9.289.37

Åpen klasse

3 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning Bratland CarlsenOK Moss19.036.19
2Katrine Hjelsteh LarsenKongsberg OL39.43+20.4013.11
Helene NysæterBergens TFdiskvalifisert
Idun HeklandIL Gularikke startet
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor