Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Torsdagsløp Januar Tjensvoll skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Torsdagsløp Januar Tjensvoll skole
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 26 januar 2017

Lang

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir SandSUS BIL31.32
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb32.08+0.36
3Marjo LiikanenGanddal IL32.10+0.38
4Torbjørn BrandsæterStavanger Orienteringsklubb32.29+0.57
5Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb34.27+2.55
6Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb35.08+3.36
7Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb36.13+4.41
8Andreas BreilandÅlgård Orientering37.04+5.32
9Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb37.21+5.49
10Trond LamarkGanddal IL37.48+6.16
11Jan Einar ØvermoStavanger Orienteringsklubb38.55+7.23
12Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb40.20+8.48
13Per OlsenStatoil BIL40.31+8.59
14Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb42.01+10.29
15Ingrid LamarkGanddal IL43.45+12.13
16Tore SvendsenGanddal IL44.14+12.42
17Marie Hammer IversenØstmarka OK44.30+12.58
18Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb45.11+13.39
19Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb46.12+14.40
20Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb46.30+14.58
21Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb49.37+18.05
22Rune LodeÅlgård Orientering49.56+18.24
23Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb50.03+18.31
24Tor Sverre SkåraEgersund OK52.57+21.25

Mellom

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb19.46
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb24.13+4.27
3Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb25.45+5.59
4Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb26.19+6.33
5173470 U1 Ukjent løper173470NOTEAM27.05+7.19
6Nora SvendsenGanddal IL27.27+7.41
7Anders NorabergNOTEAM29.36+9.50
8Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb31.04+11.18
9Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb32.04+12.18
10Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb32.11+12.25
11Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb35.02+15.16
12Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb35.15+15.29
13Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb35.25+15.39
14Helge RisaStavanger Orienteringsklubb35.37+15.51
15Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb41.21+21.35
16Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb48.59+29.13
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Kort

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb19.34
2Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb22.45+3.11
3Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb25.46+6.12
4Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb25.50+6.16
5Kristoffer TveitGanddal IL26.40+7.06
6Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb28.36+9.02
7Halvard PaulsenStavanger Orienteringsklubb41.15+21.41
Birk MalmbergStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Vetle Bull-Njaa MyreStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Birk G. VatlandStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Sykkel

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb30.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor