Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Torsdagsløp November

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Torsdagsløp November
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 24 november 2016

Lang

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb33.47
2Marjo LiikanenGanddal IL34.04+0.17
3Bruce ChalmersStavanger Orienteringsklubb34.24+0.37
4Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering36.02+2.15
5195818 U1 Ukjent løper195818NOTEAM36.28+2.41
6Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb37.34+3.47
7Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb38.25+4.38
8Per Olav HaarrGanddal IL38.28+4.41
9Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb41.36+7.49
10Paul Terje HaarrGanddal IL44.00+10.13
11Helen LomelandÅlgård Orientering44.31+10.44
12Øistein HaalandStatoil BIL44.32+10.45
13Silje Skorve SkarpeidGanddal IL46.10+12.23
14200485 U1 Ukjent løper200485NOTEAM46.30+12.43
15Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb47.55+14.08
16Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb49.48+16.01
17Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb58.12+24.25

Mellom

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb22.37
2Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb26.56+4.19
3Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb28.57+6.20
4Tor Sverre SkåraEgersund OK31.07+8.30
5Arvid ThorsenAftenbladet BIL31.17+8.40
6Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb31.51+9.14
7Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb32.28+9.51
8Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb34.57+12.20
9Per M MælandAftenbladet BIL39.17+16.40
10Jan ArendalStatoil BIL40.51+18.14
10Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb40.51+18.14
12Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb43.57+21.20
13Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb48.10+25.33
14Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb50.54+28.17
15Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb54.41+32.04

Kort

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb25.36
2Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb27.10+1.34
3Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb27.17+1.41
4Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb31.22+5.46
5Nicolai FStavanger Orienteringsklubb45.25+19.49
5Birk MStavanger Orienteringsklubb45.25+19.49
5Vetle MalmbergStavanger Orienteringsklubb45.25+19.49
5Birk VatlandStavanger Orienteringsklubb45.25+19.49

Lang-sykkel

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb30.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor