Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-O Venabu mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-O Venabu mellom
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 8 januar 2017

D 15-16

3 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL21.335.36
2Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb23.32+1.596.07
3Marte Madslien BakkenNydalens SK28.56+7.237.32
4Silje Marie VågeAsker Skiklubb35.52+14.199.20

D 17-20

5 480 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb31.095.41
2Anne Willkommen EikenKongsberg OL31.41+0.325.46
3Synne StrandAsker Skiklubb33.45+2.366.09
4Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK33.48+2.396.10
5Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF34.31+3.226.17
6Heidi Therese WiestVang OL34.45+3.366.20
7Marit Melby JacobsenLardal OL35.05+3.566.24
8Marlin HaavengenKongsberg OL36.03+4.546.34
9Margrethe WisløffAsker Skiklubb37.57+6.486.55
10Åsne Naadland HoloFossum IF38.16+7.076.58
11Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb38.24+7.157.00
12Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK40.09+9.007.19 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb42.50+11.417.48
14Solveig Eline BergIL Tyrving54.00+22.519.51

D 21-

5 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audhild Bakken RognstadNTNUI29.255.22
2Evine Westli AndersenLøten o-lag32.15+2.505.53
3Zsuzsa FeyAsker Skiklubb33.32+4.076.07
0Test PrøveENVenabuutenfor konkurranse

D 40-

5 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Valborg MadslienLillehammer OK32.235.54
2Isa HeggedalKonnerud IL45.06+12.438.13
3Eli Ringstad LienGjø-Vard OL46.58+14.358.34
4Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll56.13+23.5010.15

D 50-

3 840 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering25.016.30
2Kari MadslienNydalens SK25.09+0.086.32
3Maria JonssonNydalens SK28.33+3.327.26
4Gunhild HennumLierbygda OL29.54+4.537.47
5Tove HeimdalKonnerud IL31.59+6.588.19
6Hanne KvåleHadeland OL32.09+7.088.22
7Hege HeibergHadeland OL42.52+17.5111.09
8Gro EllegaardVang OL43.27+18.2611.18

D 60-

3 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lis DæhliLøten o-lag36.039.23

H 10-12

2 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL27.289.46
2Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange35.36+8.0812.40
3Josef ØhmanGjø-Vard OL37.24+9.5613.18

H 13-14

3 840 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL22.085.45
2Gaute BerganNydalens SK27.12+5.047.05
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK30.56+8.488.03
4Mats LindaasElverum OK32.14+10.068.23
5Jo Randar HolmøyHadeland OL51.04+28.5613.17

H 15-16

5 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak JonssonNydalens SK30.445.36
2Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering42.31+11.477.45
3Håvard GjestvangOL Toten-Troll43.29+12.457.56

H 17-20

8 060 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen BaklidKonnerud IL39.104.51
2Audun HeimdalKonnerud IL40.02+0.524.58
3Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK40.21+1.115.00
4Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb40.57+1.475.04
5Elias JonssonNydalens SK41.52+2.425.11
6Aslak HeimdalKonnerud IL42.44+3.345.18
6Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering42.44+3.345.18
8Styrk Hundseid KamsvågFossum IF43.04+3.545.20
9Kasper FosserHeming Orientering43.09+3.595.21
10Eskil FrøislandVang OL43.28+4.185.23
11Even LindaasVang OL43.46+4.365.25
12Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb45.13+6.035.36
13Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb45.35+6.255.39
14Joar OldernesLillomarka OL46.27+7.175.45
15Per Clemet WisløffAsker Skiklubb47.35+8.255.54
16Sander H. RogndokkenNydalens SK49.17+10.076.06
17Njaal Ellegaard MelbyVang OL49.19+10.096.07
18Axel HoveidAsker Skiklubb49.39+10.296.09
19Jostein Svaland DaleVang OL50.18+11.086.14
20Trygve MyhrAsker Skiklubb50.52+11.426.18
21Tord StrandKongsberg OL54.22+15.126.44
22Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb55.15+16.056.51
23Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF55.52+16.426.55
24Elias ØhmanGjø-Vard OL55.54+16.446.56
25Audun BerganNydalens SK57.40+18.307.09
26Lavran ThorstensenOppsal Orientering58.34+19.247.15
27Ole Johan BråtenVang OL1.13.02+33.529.03

H 21-

8 060 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ove SætraHadeland OL40.014.57
2Øyvind WiggenByåsen IL41.49+1.485.11
3Imre KoprivanaczVenabu1.17.27+37.269.36
0Markus GladNydalens SKdiskvalifisert
0Erik Lokreim SlapgardOL Toten-Trolldiskvalifisert
0Bjørnar KvåleHadeland OLdiskvalifisert
0Test PrøveTOVenabuutenfor konkurranse

H 40-

5 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind LienGjø-Vard OL31.445.47
2Henning SpjelkavikIL Tyrving36.12+4.286.36
3Harald Eide-FredriksenHeming Orientering37.10+5.266.46
4Martin ØhmanGjø-Vard OL39.21+7.377.10

H 50-

5 480 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald SvergjaKvikne IL28.165.09
2Erlend SlokvikOL Toten-Troll29.26+1.105.22
3Jon Iver BakkenNydalens SK32.59+4.436.01
4Kim Farnes HansenLierbygda OL33.14+4.586.03
5Lasse ArnesenHeming Orientering34.37+6.216.19
6Gjermund GravirAsker Skiklubb36.03+7.476.34
7Nils BerganNydalens SK41.40+13.247.36
8Terje LinløkkenØstmarka OK44.05+15.498.02
9Geir Holm GundersenSturla, IF45.02+16.468.13
10Øystein WiggenByåsen IL46.32+18.168.29
11Hallvard BergIL Tyrving51.11+22.559.20
0Nils HæstadFossum IFdiskvalifisert
0Sören JonssonNydalens SKdiskvalifisert

H 60-

3 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag23.106.01

H 70-

3 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Vegard LundeLillehammer OK44.1911.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor