Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkarusellen 2016 - Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2016 - Løp 3
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 10 desember 2016

Damer - kort løype

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA50.5321.12
2Aase SveinsvollNOTEAM54.26+3.3322.40

Damer - mellomlang løype

3 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb37.3911.45
2Lise IsachsenNOTEAM39.18+1.3912.16
3Barbro SandalGanddal IL41.46+4.0713.03
4Trude HermanrudStavanger kommune BIL42.06+4.2713.09
5Anita Glenne KallhovdEgersund OK42.16+4.3713.12
6Keth BerggrafStatoil BIL46.19+8.4014.28
7Ingrid O. FossStavanger kommune BIL47.14+9.3514.45
8Mariann SveinsvollGanddal IL47.29+9.5014.50
9Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb48.27+10.4815.08
10Inger Skretting OpstadEgersund OK50.55+13.1615.54
11Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb59.20+21.4118.32
12Marianne Steinkopf JohnsenAftenbladet BIL1.00.49+23.1019.00
13Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.02.33+24.5419.32
14Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb1.26.08+48.2926.55

Damer - lang løype

4 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL41.299.01
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb49.07+7.3810.40
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb49.08+7.3910.40
4Helen LomelandÅlgård Orientering50.33+9.0410.59
5Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb51.49+10.2011.15
6Vibeke LamarkGanddal IL53.03+11.3411.31
7Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb53.12+11.4311.33
8May MelingStavanger Orienteringsklubb1.05.06+23.3714.09
0Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aksel DommersnesGanddal IL32.5813.44

Herrer - mellomlang løype

3 200 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb31.549.58
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb32.53+0.5910.16
3Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb34.00+2.0610.37
4Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)35.17+3.2311.01
5Øivind BerggrafStatoil BIL35.57+4.0311.14
6Arvid ThorsenAftenbladet BIL36.01+4.0711.15
7Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb36.45+4.5111.29
8Anders NorabergNOTEAM38.03+6.0911.53
9Terje StokkelandÅlgård Orientering38.04+6.1011.53
10Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb38.14+6.2011.56
11Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb38.47+6.5312.07
12Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb39.02+7.0812.11
13Per Marthon MælandAftenbladet BIL39.34+7.4012.21
14Knut SkjævelandGanddal IL39.36+7.4212.22
15Jonas Årvik SandalGanddal IL41.38+9.4413.00
16Raymond B PettersenÅlgård Orientering41.51+9.5713.04
17Arne NygaardNOTEAM42.00+10.0613.07
18Roger Endre NysethNOTEAM43.09+11.1513.29
19Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb43.10+11.1613.29
20Leif Gunnar WikeneNOTEAM43.11+11.1713.29
21Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb45.59+14.0514.22
22Jan ArendalStatoil BIL47.12+15.1814.45
23Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb48.05+16.1115.01
24John ThorsnæsNational Oilwell Varco BIL48.36+16.4215.11
25Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb51.17+19.2316.01
26Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb58.03+26.0918.08
0Erlend BremnesGanddal ILdiskvalifisert
0Geir HusdalTIF Vikingdiskvalifisert
0Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0197981 U1 Ukjent løper197981NOTEAMdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 600 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten Bjerga SundliGanddal IL36.097.51
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb37.58+1.498.15
3Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb39.10+3.018.30
4Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb39.43+3.348.38
5Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb40.15+4.068.45
6Per Ivar StoklandGanddal IL42.55+6.469.19
7Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb44.06+7.579.35
8Svein-Erik KvameGanddal IL44.15+8.069.37
9Paul Terje HaarrGanddal IL44.56+8.479.46
10Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)47.50+11.4110.23
11Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering48.18+12.0910.30
12Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb48.34+12.2510.33
13Sturla StokkelandÅlgård Orientering48.43+12.3410.35
14Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)50.41+14.3211.01
15Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb51.05+14.5611.06
16Øistein HaalandStatoil BIL51.40+15.3111.13
17Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb55.19+19.1012.01
18Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb57.38+21.2912.31
19Tor BrekkenGanddal IL57.50+21.4112.34
20Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.00.46+24.3713.12
21Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.00.48+24.3913.13
22Ove OalandGanddal IL1.08.05+31.5614.48
0Per Olav HaarrGanddal ILdiskvalifisert
0Trond LamarkGanddal ILdiskvalifisert

Nybegynnerløype

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.5910.49
2Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)40.58+27.5934.08
3Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)41.05+28.0634.14
4Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)41.27+28.2834.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor