Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkarusellen 2016 - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2016 - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 26 november 2016

Damer - kort løype

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aase SveinsvollNOTEAM50.2824.01

Damer - mellomlang løype

3 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Thorsen BorthenJWC BIL38.3911.02
2Inger Tone NygårdEgersund OK39.47+1.0811.22
3Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb42.01+3.2212.00
4Barbro SandalGanddal IL42.55+4.1612.15
5Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb45.11+6.3212.54
6Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb47.19+8.4013.31
7Trude HermanrudStavanger kommune BIL51.06+12.2714.36
8Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)53.02+14.2315.09
9Mariann SveinsvollGanddal IL53.19+14.4015.14
10Ingrid O. FossStavanger kommune BIL53.26+14.4715.16
11Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb54.29+15.5015.34
12Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb56.13+17.3416.03
13Kristin SkadsemGanddal IL59.08+20.2916.53
14Lara Regine Svensson MyklathunStavanger Orienteringsklubb59.09+20.3016.54
15Randi BuggeGanddal IL1.04.23+25.4418.23
16Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.07.26+28.4719.16
17Iben Sofie AskildsenNOTEAM1.20.02+41.2322.52
18Selma Elisabeth AskildsenNOTEAM1.20.14+41.3522.55
19Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.20.15+41.3622.55
0Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marjo LiikanenGanddal IL49.5110.23
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb51.34+1.4310.44
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb52.26+2.3510.55
4Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)56.10+6.1911.42
5Ingrid LamarkGanddal IL57.21+7.3011.56
6Vibeke LamarkGanddal IL59.41+9.5012.26
7Helen LomelandÅlgård Orientering1.00.50+10.5912.40
8Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.17.51+28.0016.13
9May MelingStavanger Orienteringsklubb1.21.07+31.1616.53

Herrer - kort løype

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen LundeLærerne BIL24.0211.26
2Jonas Årvik SandalGanddal IL25.36+1.3412.11
3Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb47.25+23.2322.34
4217158 U1 Ukjent løper217158NOTEAM1.00.34+36.3228.50

Herrer - mellomlang løype

3 500 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb36.1610.21
2Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb36.35+0.1910.27
3Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb37.23+1.0710.40
4Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb37.28+1.1210.42
5Arne Magne SondresenNOTEAM38.29+2.1310.59
6Per Ingar HadlandGanddal IL38.36+2.2011.01
7Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb38.41+2.2511.03
8Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb40.53+4.3711.40
9Tor Sverre SkåraEgersund OK41.51+5.3511.57
10Arvid ThorsenAftenbladet BIL42.00+5.4412.00
11Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb42.43+6.2712.12
12Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb42.48+6.3212.13
13Øivind HansenGanddal IL42.55+6.3912.15
14Per Marthon MælandAftenbladet BIL42.56+6.4012.16
15Steinar HansenConocoPhillips BIL43.44+7.2812.29
16Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb44.07+7.5112.36
17Raymond B PettersenÅlgård Orientering44.42+8.2612.46
18Knut SkjævelandGanddal IL44.52+8.3612.49
19Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb46.53+10.3713.23
20Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)49.57+13.4114.16
21Leif Gunnar WikeneNOTEAM50.25+14.0914.24
22Frank HansenEgersund OK51.40+15.2414.45
23Roger Endre NysethNOTEAM53.18+17.0215.13
24Jan ArendalStatoil BIL54.47+18.3115.39
25Bruce ChalmersStavanger Orienteringsklubb56.08+19.5216.02
26Øyvind LamarkGanddal IL56.24+20.0816.06
27Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb56.51+20.3516.14
28John ThorsnæsNational Oilwell Varco BIL57.26+21.1016.24
29Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubb59.02+22.4616.52
30Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb59.40+23.2417.02
31Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb1.00.45+24.2917.21
32Erlend BremnesGanddal IL1.09.59+33.4319.59
33Aksel DommersnesGanddal IL1.10.02+33.4620.00
34Cato MolteStavanger Orienteringsklubb1.43.29+1.07.1329.34
0Svein EliassenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Arne NygaardNOTEAMdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 800 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering37.557.53
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb40.18+2.238.23
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)45.37+7.429.30
4Per Ivar StoklandGanddal IL45.57+8.029.34
5Geir SandSUS BIL46.53+8.589.46
6Paul Terje HaarrGanddal IL48.18+10.2310.03
7Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb51.38+13.4310.45
8Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb52.25+14.3010.55
9Trond LamarkGanddal IL53.05+15.1011.03
10Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)54.13+16.1811.17
11Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)54.18+16.2311.18
12Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering54.55+17.0011.26
13Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb55.03+17.0811.28
14Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)56.03+18.0811.40
15Øistein HaalandStatoil BIL1.04.55+27.0013.31
16Tor BrekkenGanddal IL1.05.44+27.4913.41
17Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.11.09+33.1414.49
18Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.12.58+35.0315.12
0Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Per Olav HaarrGanddal ILdiskvalifisert
0Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert
0207653 U1 Ukjent løper207653NOTEAMikke startet

Nybegynnerløype

1 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb10.509.01
2Lars OftedalÅlgård Orientering19.56+9.0616.36
2Vebjørn OftedalÅlgård Orientering19.56+9.0616.36
4Maria LangmyrGanddal IL25.23+14.3321.09
5Olav RothGanddal IL27.29+16.3922.54
6Inger RothGanddal IL27.36+16.4623.00
7Benjamin SvellingenNOTEAM27.39+16.4923.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor