Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkarusellen 2016 - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2016 - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 12 november 2016

Damer - kort løype

2 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering23.1011.35
2Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA23.22+0.1211.41
3Marianne SteinkopfAftenbladet BIL24.49+1.3912.24
4Oda Steinsland MoiStavanger Orienteringsklubb25.12+2.0212.36
5Randi BuggeGanddal IL26.26+3.1613.13
6Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)48.54+25.4424.27
7Aase SveinsvollNOTEAM54.44+31.3427.22
8Amalie WiliamsonNOTEAM57.24+34.1428.42
0Astrid Sandangernv teamdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

4 200 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke LamarkGanddal IL45.5210.55
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)47.18+1.2611.15
3Lise IsachsenNOTEAM47.54+2.0211.24
4Barbro SandalGanddal IL47.58+2.0611.25
5Siri ØkstadOddersjaa SSK48.35+2.4311.34
6Anna TaksdalGanddal IL49.27+3.3511.46
7Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb49.43+3.5111.50
8Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb49.53+4.0111.52
9Trude HermanrudStavanger kommune BIL50.06+4.1411.55
10Ragnhild AuglændGanddal IL50.46+4.5412.05
11Nora SvendsenGanddal IL50.57+5.0512.07
12Anna BerthelsenStavanger kommune BIL51.57+6.0512.22
13Ingrid O. FossStavanger kommune BIL54.24+8.3212.57
14Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb55.50+9.5813.17
15Kristin SkadsemGanddal IL56.53+11.0113.32
16Celina Iversen ÅseEgersund OK56.55+11.0313.33
17Julie PuntervoldEgersund OK56.57+11.0513.33
18Anita SælevikHaugesund IL Orientering57.21+11.2913.39
19Mariann SveinsvollGanddal IL57.51+11.5913.46
20Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.04.30+18.3815.21
21Hilde HetlandEgersund OK1.05.25+19.3315.34
22Lara Regine Svensson MyklathunStavanger Orienteringsklubb1.07.19+21.2716.01
23Hildegunn SvenssonStavanger Orienteringsklubb1.17.24+31.3218.25
24Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.28.24+42.3221.02

Damer - lang løype

6 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL54.188.21
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb58.04+3.468.56
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.03.10+8.529.43
4Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.05.09+10.5110.01
5Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb1.06.16+11.5810.11
6Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.07.37+13.1910.24
7Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.08.34+14.1610.32
8Ann Karin TjørhomGanddal IL1.11.25+17.0710.59
9Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.15.49+21.3111.39
10Helen LomelandÅlgård Orientering1.27.05+32.4713.23
11May MelingStavanger Orienteringsklubb1.28.26+34.0813.36
12Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1.37.30+43.1215.00
0Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Trine SelvikvågFrøyland ski fritiddiskvalifisert
0Cecilie WestgårdNOTEAMdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering22.1411.07
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb25.02+2.4812.31
3Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb25.04+2.5012.32
4Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)35.07+12.5317.33
0216734 U1 Ukjent løper216734NOTEAMdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

4 200 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb35.138.23
2Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb38.36+3.239.11
3Per Ingar HadlandGanddal IL42.14+7.0110.03
4Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering43.35+8.2210.22
5Øyvind LamarkGanddal IL44.00+8.4710.28
6Frank HansenEgersund OK44.16+9.0310.32
7Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb45.06+9.5310.44
8Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb45.23+10.1010.48
9Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb45.46+10.3310.53
10Edvin AakreEgersund OK45.54+10.4110.55
11Tor Geir EspedalGanddal IL46.43+11.3011.07
12Tor Sverre SkåraEgersund OK46.48+11.3511.08
13Øivind HansenGanddal IL47.50+12.3711.23
14Anders NorabergNOTEAM48.39+13.2611.35
15Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb49.42+14.2911.50
15191378 U1 Ukjent løper191378NOTEAM49.42+14.2911.50
17Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering50.32+15.1912.01
18Per Marthon MælandAftenbladet BIL51.12+15.5912.11
19Andreas Nybak UrdalGanddal IL51.47+16.3412.19
20Jan VærpSøgne og Songdalen OK53.47+18.3412.48
21Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb53.48+18.3512.48
22Jonas Årvik SandalGanddal IL54.17+19.0412.55
23Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)54.34+19.2112.59
24Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb54.41+19.2813.01
25Alexander HorpestadEgersund OK55.19+20.0613.10
26Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb55.27+20.1413.12
27207746 U1 Ukjent løper207746NOTEAM57.19+22.0613.38
28Raymond B PettersenÅlgård Orientering57.34+22.2113.42
29John ThorsnæsNational Oilwell Varco BIL58.01+22.4813.48
30Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)58.10+22.5713.50
31Bruce ChalmersStavanger Orienteringsklubb1.03.09+27.5615.02
32Erlend BremnesGanddal IL1.07.47+32.3416.08
33Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.18.57+43.4418.47
34Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)1.21.44+46.3119.27
0Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Andreas Steinsland MoiStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Ole Kristian TaksdalGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

6 500 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb46.547.12
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb50.01+3.077.41
3Torbjørn BrandsæterNOTEAM50.17+3.237.44
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering50.52+3.587.49
5Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)51.50+4.567.58
6Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb51.55+5.017.59
7Morten AamotSandnes IL (Rogaland)53.56+7.028.17
8Joar EilevstjønnGanddal IL53.59+7.058.18
9Oddvar TaksdalGanddal IL54.09+7.158.19
10Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb54.39+7.458.24
11Geir SandSUS BIL55.17+8.238.30
12Arne Magne Sondresennv team57.29+10.358.50
13Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb58.13+11.198.57
14Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland ski fritid1.02.29+15.359.36
15Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.05.56+19.0210.08
16Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.08.40+21.4610.33
17209851 U1 Ukjent løper209851NOTEAM1.10.00+23.0610.46
18Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1.10.58+24.0410.55
19Øistein HaalandStatoil BIL1.12.38+25.4411.10
20Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.14.11+27.1711.24
21Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.16.24+29.3011.45
22Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.27.21+40.2713.26
23Roger NysethAibel1.35.48+48.5414.44
0Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Jonas Lye ScheieFrøyland ski fritiddiskvalifisert
0146601 U1 Ukjent løper146601NOTEAMdiskvalifisert
0220838 U1 Ukjent løper220838NOTEAMdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor