Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Langtur'n

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Langtur'n
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: søndag 30 oktober 2016

H Lang

11 770 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten TangenMåren OK2.15.1011.29

D Lang

11 770 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie Finsrud LandeEidskog OL1.57.4710.00 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 50- Mellom

7 390 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.09.569.27
2Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK1.12.26+2.309.48
3Henry Michael ØdegaardOK Øst1.13.05+3.099.53
4Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.13.35+3.399.57
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.23.33+13.3711.18
6Tor SolbergseterAustmarka IL1.26.32+16.3611.42
7Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering1.26.36+16.4011.43
8Bård NatvigNittedal OL1.32.40+22.4412.32
9Knut Anders LøkenFossum IF1.40.33+30.3713.36
10Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL1.41.58+32.0213.47
11John Thomas PetersenNittedal OL1.44.26+34.3014.07
12Jan SveenRaumar Orientering1.56.41+46.4515.47
13Kai Jostein BergersenEidskog OL1.57.18+47.2215.52
Sindre LangaasNydalens SKikke godkjent
Roger SkulstadEidskog OLikke godkjent
Roar SætabergetLunderseter ILikke godkjent
Oddbjørn BergersenEidskog OLikke startet

H -49 Mellom

7 390 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK1.07.439.09
2Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK1.16.07+8.2410.17
3Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.32.06+24.2312.27
4Sondre SkytterenOdal OL - Orientering1.35.25+27.4212.54
5Martin SkytterenOdal OL - Orientering1.36.10+28.2713.00
6Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering1.44.08+36.2514.05

D -49 Mellom

7 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK1.13.369.57
2Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering1.35.27+21.5112.54
3Linda FredhMåren OK3.22.02+2.08.2627.20
Else Kari ScheeleNydalens SKikke godkjent

H Kort

4 210 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grunde IsaksætreGrue IL44.1410.30
2Philip FøyenGjø-Vard OL45.44+1.3010.51
3John TangenHamar OK45.55+1.4110.54
4Oddvar GravingenGrue IL55.04+10.5013.04
5Øivind EriksenOK Øst1.01.10+16.5614.31
6Johnny EriksenGrue IL1.08.01+23.4716.09
7Petter FureOppsal Orientering1.08.06+23.5216.10

D Kort

4 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tove StrandMåren OK49.5311.50
2Anne-Grete AustadRaumar Orientering56.25+6.3213.24
3Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL56.37+6.4413.26
4Stine AustadRaumar Orientering57.07+7.1413.34
5Mette SolbergseterAustmarka IL1.12.32+22.3917.13

Nybegynner

3 820 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar LandeEidskog OL37.139.44
2Asbjørn LandeEidskog OL37.22+0.099.46
3Aleksander Tangen HoltetEidskog OL46.28+9.1512.09
4Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering52.06+14.5313.38
5Emil SkytterenOdal OL - Orientering53.00+15.4713.52
6Helene ScheeleNydalens SK53.48+16.3514.05
7Marie ScheeleNydalens SK53.50+16.3714.05
8Ida Marianne BergersenEidskog OL1.06.24+29.1117.22
9Oda Marissa BergersenEidskog OL1.06.26+29.1317.23
10Berit DalheimLunderseter IL1.07.21+30.0817.37
11Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst1.10.36+33.2318.28
12Tor SimonsenOK Øst1.10.41+33.2818.30
13Liv SimonsenOK Øst1.10.49+33.3618.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor