Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Knoppetangløpet 2016

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Knoppetangløpet 2016
Arrangørorganisasjon: Flosta IL
Dato: lørdag 31 desember 2016

Damer - kort løype

1 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanne TerjesenØyestad IF allianse31.3519.44
2Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering32.46+1.1120.28
3Hanne-Kristin HagtvedtFlosta IL33.11+1.3620.44
4Edith FahreHisøy OK42.17+10.4226.25
5Kristin Krafft MyhrenHisøy OK45.27+13.5228.24
6Tuva Krafft MyhrenHisøy OK46.08+14.3328.50
7Mari-Ann Thorsen EkernHisøy OK46.32+14.5729.05
8Mariann BjørkliØyestad IF allianse1.07.48+36.1342.22

Damer - lang løype

2 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve BråtenVegårshei IL22.048.49
2Silje HaugeHisøy OK24.23+2.199.45
3Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering24.50+2.469.56
5Ingvild TorgersenNTNUI27.56+5.5211.10
6Mia HirschIF Trauma30.33+8.2912.13
7Arnhild U. BråtenVegårshei IL32.14+10.1012.53
8Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK36.09+14.0514.27
9Marianne HaugeHisøy OK38.27+16.2315.22
10Malin HaugeHisøy OK38.28+16.2415.23
11Else GrandalIL Tyrving40.16+18.1216.06
12Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering51.51+29.4720.44
13Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering52.54+30.5021.09

Herrer - kort løype

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf MikkelsenIL Imås20.0912.35
2Torstein Thorsen EkernHisøy OK23.54+3.4514.56
3Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse27.26+7.1717.08
4Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse28.48+8.3918.00
5Åge AashamarFlosta IL31.49+11.4019.53
6Dagfinn HagtvedtFlosta IL33.08+12.5920.42

Herrer - lang løype

2 500 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK21.098.27
2Terje UrfjellIL Imås23.23+2.149.21
3Bjørn Henning GrandalIL Tyrving24.01+2.529.36
4Håvard NilsenVegårshei IL24.36+3.279.50
5Anders VestølVegårshei IL24.49+3.409.55
6Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering25.16+4.0710.06
7Martin BjørknesHisøy OK25.38+4.2910.15
8Arne Johannes LøkkenNTNUI26.56+5.4710.46
9Svend Ole HeggedalFlosta IL28.08+6.5911.15
10Svein RoslandHope IL29.35+8.2611.50
11Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering30.20+9.1112.08
12Geir Henrik HirschIF Trauma30.40+9.3112.16
13Kjell SandåkerIL Imås30.58+9.4912.23
14Fredrik Monrad OlsenFlosta IL31.25+10.1612.34
14Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse31.25+10.1612.34
16Geir BråtenVegårshei IL32.03+10.5412.49
17Øyvin SimonsenIL Imås32.37+11.2813.02
17Jan Arild JohnsenFossum IF32.37+11.2813.02
19Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering32.41+11.3213.04
20Henrik Chr. HirschIF Trauma34.33+13.2413.49
21Per-Martin Vian GrønliFlosta IL34.50+13.4113.56
22Ole Petter VestølVegårshei IL36.02+14.5314.24
23Sveinung UlsteinHisøy OK37.30+16.2115.00
24Jens Arild KrokenVegårshei IL41.25+20.1616.34
25Widar Taxth LølandHisøy OK45.29+24.2018.11
26Per Reidar SpielerNOTEAM46.09+25.0018.27
27Einar Krafft MyhrenHisøy OK46.47+25.3818.42
28Karl Jørgen SongedalIL Imås56.49+35.4022.43
29Stein R. JensenLia IL56.53+35.4422.45

Nybegynnerløype

1 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BjørkenesNOTEAM18.0015.00
2Åsne Thorsen EkernHisøy OK18.02+0.0215.01
3Kaja GrandalIL Tyrving18.38+0.3815.31
4Edvard VågsnesIK Grane Arendal Orientering20.59+2.5917.29
5Agnes BjørkenesHisøy OK30.49+12.4925.40
6Ellinor Thorsen EkernHisøy OK30.58+12.5825.48
7Hannah Broers DamsgaardHisøy OK34.34+16.3428.48
8Simen Aas OpsalHisøy OK34.53+16.5329.04
9Erik Broers DamsgaardHisøy OK34.58+16.5829.08
10Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering36.17+18.1730.14
Michael VillmowHisøy OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor