Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Publikumsløp NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp NM stafett
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 25 februar 2017

N-åpen

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange17.578.32
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll39.0218.35
Peder MoOL Toten-Troll1.15.3736.00
Kyongsa RiNydalens SK50.3924.07
Ask Felland SætnanFossum IF57.1627.16

D 13-14

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hanna Lerche FodstadGjø-Vard OL35.31+6.3212.14
0Ida Marie FlågenHeming Orientering28.599.59

D 15-16

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL29.247.10

D 17-20

4 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK33.426.52
2Hedda Raadal BjørloHalden SK46.34+12.529.30
3Dorthe B. SeierstadRaufoss IL Orientering58.08+24.2611.51

D 40-

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Lerche RaadalHalden SK32.387.57
2Isa HeggedalKonnerud IL35.43+3.058.42
3Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering44.49+12.1110.55

D 50-

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove HeimdalKonnerud IL38.569.29
2Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb49.15+10.1912.00
3Hege HeibergHadeland OL1.01.41+22.4515.02

H 11-12

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amund FlaskerudOL Toten-Troll24.3911.44
2Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll26.07+1.2812.26

H 13-14

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL16.445.46
2Mats LindaasElverum OK17.37+0.536.04
3Birk Felland SætnanFossum IF20.41+3.577.07
0Jonas MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 15-16

4 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb29.227.09
2Jakob MoOL Toten-Troll34.08+4.468.19
3Åsmund SlokvikNotodden OL46.00+16.3811.13
4Snorre SlokvikNotodden OL51.53+22.3112.39
5Sigurd KvammeOL Toten-Troll55.32+26.1013.32

H 17-20

6 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lavran ThorstensenOppsal Orientering37.236.13
2Elias ØhmanGjø-Vard OL37.39+0.166.16
3Simen BallangrudRaufoss IL Orientering45.36+8.137.36

H 40-

6 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Jostein SætnanFossum IF31.145.12
2Øyvind LienGjø-Vard OL36.31+5.176.05
3Martin ØhmanGjø-Vard OL39.19+8.056.33
4Peter Lerche RaadalGjø-Vard OL41.02+9.486.50

H 50-

4 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag33.416.52
2Terje HenriksenAsker Skiklubb35.32+1.517.15
3Lasse ArnesenHeming Orientering35.36+1.557.15
4Stein Arne NegårdVang OL40.16+6.358.13
5Geir Holm GundersenSturla IF47.40+13.599.43
6Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb49.30+15.4910.06

H 60-

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn35.348.40

Direkte kort

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SlokvikNotodden OL29.3010.10

Direkte lang

4 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid StengårdOK Trian30.296.13
2Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.08.15+37.4613.55
3Henning SpjelkavikIL Tyrving1.14.55+44.2615.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor