Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 9 april 2017

Asker Skiklubb

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jostein F. TellnesH 35- (3)1.05.258.38
1Marianne ArnesenD 50-AK (3)44.2513.25
2Anne Lise ØfsthusD 75- (5)58.42+3.5917.44
2Per Anders YtterbøH 17-B (6)45.43+2.1110.59
2Sondre YtterbøH 15 (23)49.29+0.538.52
5Martha WisløffD 11-12 (26)30.50+4.2310.02
5Tilla Farnes HennumD 19-20 E (15)1.15.32+13.4210.34
5Sander ArntzenH 17-18E (45)1.03.11+8.047.42
6Anna Øfsthus GravirD 16 (23)45.11+3.5910.18
6Ann Katrin OlsenD 50- (23)41.44+5.2911.37
6Pål SkogedalH 17-AL (21)1.07.38+12.188.56
6Ragnhild Øfsthus GravirD 11-12 (26)31.29+5.0210.15
7Petra HoveidD 15-16B (13)49.15+8.4213.29
7Bjørn GulbrandsenH 50- (51)53.00+2.348.20
8Jonas MyhrH14 (29)36.46+5.158.43
8Øyvind HoveidH 65- (12)1.08.36+23.5913.56
9Margrethe WisløffD 19-20 E (15)1.18.51+17.0111.02
9Astrid YtterbøD 11-12 (26)33.25+6.5810.53
10Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17-18 E (34)1.09.27+15.3911.08
10Ellen Aure SkogedalD 45- (38)57.22+8.5910.58
10Martin Johannessen LinneboH13 (21)54.21+20.2112.54
12Bjørn GunnerødH 75- (20)1.03.39+27.1219.13
13Erlend GylverDIR-AK (47)43.16+14.5510.31
13Sølvi MartiniDIR-B (30)1.02.20+14.5614.52
13Jan Richard EriksenH 50- (51)57.00+6.348.58
13Trygve MyhrH 17-18E (45)1.09.37+14.308.30
15Margrete EngzeliusD 50- (23)50.01+13.4613.55
17Gunhild MyhrD 50- (23)51.55+15.4014.27
17Jakob Backer-TellnesH13 (21)1.15.28+41.2817.55
18Øyvind GylverH 60- (20)1.15.28+31.4815.20
21Sara MartiniD 11-12 (26)41.53+15.2613.38
22Kristian Fredriksen AasH14 (29)56.12+24.4113.20
22Thea Charlotte HansenD 17-18 E (34)1.23.17+29.2913.22
22Maria PerssonD 50- (23)1.05.47+29.3218.19
22Sigrun Hernes YtterbøD 45- (38)1.04.03+15.4012.14
22Håkon LøvliH 55- (36)1.06.09+14.5910.25
23Synne StrandD 17-18 E (34)1.23.59+30.1113.28
23Toril Fougner WisløffD 45- (38)1.04.27+16.0412.19
23Henrik Fredriksen AasH 17-18E (45)1.18.29+23.229.34
24Tore VaajeH 70- (24)1.13.44+39.2020.32
24Terje HenriksenH 55- (36)1.09.53+18.4311.00Last ned GPS-spor i gpx-format
27Bjørn MartiniH 45- (43)1.16.33+24.0010.59Last ned GPS-spor i gpx-format
28Axel HoveidH 17-18E (45)1.19.59+24.529.45
37Johan Teodor WestlyH 17-18E (45)1.33.22+38.1511.24
Selma Aure SkogedalN-åpen (51)23.3011.24
0Per Clemet WisløffH 17-18E (45)diskvalifisert
0Øyvind Johannessen LinneboH 55- (36)diskvalifisert

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sveinung FristadH 80- (2)54.2816.27

Askøy OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Tove AasheimD 50- (23)40.49+4.3411.22
9Tore NymarkH 50- (51)54.51+4.258.38
14Tonje Aasheim NymarkD 19-20 E (15)1.44.45+42.5514.40

Bergens TF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christian DaleH 13-16N (5)24.279.30
2Andreas DaleH14 (29)32.59+1.287.50
6Bjørg KocbachD 70- (7)1.23.38+31.4425.16

Berger og Svelvik OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Terje W. PettersenH 45- (43)1.16.08+23.3510.56
Ola Gjermstad PettersenN-åpen (51)32.5515.58

Bodø og Omegn IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Jesper HelliksrudH14 (29)42.35+11.0410.06
20Øyvind Johan OlsenH14 (29)48.52+17.2111.36

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Magnar ØvreåsH 75- (20)54.15+17.4816.23

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Øivind Magne RogndalenH 70- (24)39.47+5.2311.04
4Lene Berg HanssenD 17-18 E (34)1.03.35+9.4710.12
5Rine HanssenD 50- (23)40.53+4.3811.23
18Svein Endre HoveH 70- (24)54.32+20.0815.11

Bækkelagets SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marthe GløersenD 21-E (16)1.23.46+4.438.55
3Odd KletteliH 75- (20)43.12+6.4513.03
4Vetle ChristiansenDIR-AL (31)1.00.00+11.568.42
7Karl FremstadH 21-E (24)1.36.18+9.237.25
17Yngvar ChristiansenDIR-AL (31)1.28.38+40.3412.51
19Maria TorgersenD 50- (23)53.35+17.2014.55
36Arne TorgersenH 50- (51)1.16.01+25.3511.58
0Håvard MyhreH 17-AL (21)diskvalifisert

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Geir ArnesenH 70- (24)37.43+3.1910.30

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Steinar LandeH 45- (43)1.02.14+9.418.56

Eds SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Arvid GalborgenH 65- (12)1.00.03+15.2612.12
7Carl-Göran StrutzH 60- (20)52.17+8.3710.37
Karin StrutzN-åpen (51)55.3626.59

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Inger Tone NygårdD 50- (23)48.55+12.4013.37

Eidskog OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Julie Finsrud LandeD 40- (10)56.39+9.3210.49
11Ragnar LandeH 11-12 (21)34.13+11.2311.08
13Eivind LandeH 45- (43)1.05.30+12.579.24
Asbjørn LandeH -10 (12)27.2210.10

Eiker OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristine BergliaD 21-E (16)1.19.038.25
2Anne Marthe PeveriD 35- (2)1.18.14+31.0914.57
2Ane DyrkornD 17-18 E (34)56.34+2.469.04
9Torun DyrkornD 55- (16)45.17+9.3412.36
9Thea DyrkornD 17-18 E (34)1.07.18+13.3010.48
10Ingrid LetmolieD 17-AK (16)58.44+13.5413.28
10Aud KjemperudD 60- (13)1.11.46+33.3419.59
12Kenneth SandvoldH 17-AL (21)1.15.35+20.159.59
14Eli Tufte HanssenD 55- (16)55.58+20.1515.35
16Christine HoenD 16 (23)52.21+11.0911.57
18Solveig LetmolieD 16 (23)54.57+13.4512.32

Elverum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Harald ØstbyeH 60- (20)54.47+11.0711.08
21Mats LindaasH14 (29)51.55+20.2412.19
26Gaute LindaasH14 (29)1.05.40+34.0915.35

Emblem IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingrid LundanesD 19-20 E (15)1.08.12+6.229.33
4Erlend Nilsen SandnesH 19-20E (20)1.16.40+7.367.34
9Kristian Nilsen SandnesH 19-20E (20)1.24.08+15.048.18
13Vilde Årøen LykkeD 17-18 E (34)1.10.44+16.5611.21
0Ivar LundanesH 21-E (24)diskvalifisert

Fana IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Else Lerche RaadalD 70- (7)55.20+3.2616.43
4Ole TørnqvistH 50-AK (8)40.35+5.5511.18
8Marie Roll-TørnqvistD14 (17)41.38+13.2411.24
12Magne RaadalH 70- (24)48.30+14.0613.30

Fet OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Andrine BerganD 17-N (2)28.5111.13
3Mathias BerganH 13-16N (5)29.50+5.2311.36
5Morten MoeH 40-AK (14)44.09+6.1910.07
5Cecilie BerganD 17-B (12)57.09+18.0013.44
10Tom BerganH 45- (43)1.03.19+10.469.05
39Jørn MoeH 50- (51)1.19.10+28.4412.28
0Kyrre GranH 45- (43)diskvalifisert

Fossum IF

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Victoria Hæstad BjørnstadD 17-18 E (34)53.488.38
2Erlend BakkeH 11-12N (6)24.45+3.599.37
2Britta FismenD 40- (10)54.54+7.4710.29
2Torbjørn Blom-hagenH 45- (43)53.01+0.287.37
2Leif StørmerH 50- (51)50.52+0.268.00
3Lars HjermstadH 60- (20)47.33+3.539.39
3Erling HjermstadH 17-18E (45)1.01.47+6.407.32
3Katrine BakkeD 40-AK (8)56.20+7.2512.55
3Charles HalaasH 40- (15)1.04.33+4.158.31
4Odin FismenH 13-16C (5)41.44+5.2013.00
4Sigurd MelsomDIR-AK (47)32.40+4.197.56
4Cecilie KvermeDIR-C (21)41.31+3.4512.10
6Sivert Sande KvermeH 16 (20)52.41+8.329.26
6Vebjørn Blom-HagenH 15 (23)55.29+6.539.56
7Martin Borge HeirH 19-20E (20)1.19.07+10.037.49
8Erik Hæstad BjørnstadH 17-18E (45)1.06.12+11.058.04
10Helene Bjørkvold JendalD14 (17)47.28+19.1413.00
11Einar GisholtH 50- (51)55.13+4.478.41
12Harald BakkeH 45- (43)1.04.55+12.229.19
13Tanja AppenzellerDIR-C (21)1.06.16+28.3019.25
13Ragnhild HjermstadD 21-E (16)1.34.45+15.4210.06
14Einar MelsomH 21-E (24)1.46.02+19.078.10
14Karen Hoel JomaasD 16 (23)51.00+9.4811.38
15Ingrid G. KvålsgardD 17-18 E (34)1.11.40+17.5211.30
17Simen BordalH 21-E (24)1.53.41+26.468.46
18Øyvind HjermstadH 17-18E (45)1.15.07+20.009.10
20Terje MelsomDIR-AK (47)49.03+20.4211.56
20Sven Arne GylterudH 45- (43)1.11.59+19.2610.20
22Oscar Hæstad BjørnstadH 17-18E (45)1.17.56+22.499.30
29Håkon JendalH 50- (51)1.07.51+17.2510.41
29Ståle HeitmannH 45- (43)1.17.40+25.0711.09
31Lars Erik GjeinH 45- (43)1.17.59+25.2611.12
32Christian JomaasH 45- (43)1.18.46+26.1311.19
35Peter GisholtH 17-18E (45)1.31.23+36.1611.09
36Emil StørmerH 17-18E (45)1.32.57+37.5011.20
38Kristin FalkD 45- (38)1.52.26+1.04.0321.29
42Gustav A SkotteDIR-AK (47)1.18.18+49.5719.03
47Bent Sande KvermeH 50- (51)1.30.54+40.2814.18
Olaf Blom-HagenH -10 (12)28.2510.33
0Arild AndresenDIR-AL (31)diskvalifisert
0Trond BrevikDIR-AL (31)diskvalifisert
0Martin A SkotteDIR-AL (31)diskvalifisert
0Marius BakkeH 15 (23)diskvalifisert

Fredrikstad SK

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Linda SolbergD 35- (2)47.059.00
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (10)47.079.00
1Espen BekhusH 40-AK (14)37.508.40
1Marie OlaussenD 19-20 E (15)1.01.508.39
2Håvard LucasenH 21-E (24)1.28.24+1.296.49
2Bendik EliassenH 16 (20)46.33+2.248.20
2Unni Strand KarlsenD 60- (13)41.09+2.5711.27
3Fredrik GudmestadDIR-C (21)39.40+1.5411.37
3Torben Christian WendlerH 17-AK (9)46.21+4.007.52
4Espen DanevadH 45- (43)54.37+2.047.50
5Eirik ImrikH 16 (20)49.49+5.408.55
5Henrik OttesenH 45- (43)56.17+3.448.05
6Heidi Østlid BagstevoldD 21-E (16)1.26.52+7.499.15
6Gunn Astrid JakobsenD 60- (13)46.20+8.0812.54
8Britt Stine StrandDIR-C (21)46.18+8.3213.34
8Sondre OttesenH 16 (20)56.48+12.3910.10
9Signe Strand GulbrandsenD14 (17)46.01+17.4712.36
10Thomas LieH 40- (15)1.22.31+22.1310.54
11Håvard BergetH 17-AL (21)1.10.31+15.119.18
11Odin SætherH 15 (23)1.06.19+17.4311.53
11Andrine K. S. EdvardsenD 11-12 (26)34.19+7.5211.10
12Runar Saur ModahlH 16 (20)59.19+15.1010.37
12Alexandra AngvollD 15 (15)1.12.12+32.5816.29
13Emma DanevadD 16 (23)50.53+9.4111.37
13Marte Hox BrynildsenD 11-12 (26)37.13+10.4612.07
15Anders BrynildsenH 40- (15)2.17.44+1.17.2618.11
16Sivert PoppeH14 (29)46.14+14.4310.58
18Jørn Christen JohnsenDIR-B (30)1.15.12+27.4817.56
18Kristoffer B. HelminsenH 15 (23)1.49.22+1.00.4619.35
19Bjørg Synnøve NigardsøyDIR-B (30)1.15.48+28.2418.05
19Dyre Martin GuldbrandsenH 45- (43)1.10.51+18.1810.10
21Pål AngvollDIR-AK (47)49.32+21.1112.03
23Ingunn Saur ModahlDIR-B (30)1.21.47+34.2319.31
34Hilde PoppeD 45- (38)1.28.08+39.4516.51
Ingrid Sofie Hox BrynildsenN-åpen (51)35.4417.20
Vilma DanevadN-åpen (51)32.5415.58
Adele C.S. EdvardsenN-åpen (51)35.5017.23
Isak SolbergN-åpen (51)31.1215.08
Sondre StrømbergN-åpen (51)28.4413.56
Jenny DanevadD -10 (12)29.3310.59
0Ida-Synnøve KristiansenD 17-18 E (34)diskvalifisert
0Rikke Blakkestad IngesenD 17-18 E (34)diskvalifisert
Johanne Klavestad AabyN-åpen (51)diskvalifisert

Freidig

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gro Sandstad EidsmoD 45- (38)49.49+1.269.31
7Mari EidsmoD14 (17)41.01+12.4711.14
17Vegard Ulseth SylteH14 (29)46.57+15.2611.09
27Øyvind SchjelderupH 50- (51)1.06.47+16.2110.31

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Martin VisterH 21-E (24)1.29.11+2.166.52

Gimle IF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Willy GrønstadH 70- (24)34.249.34
3Johanna YtterbølD 75- (5)1.08.23+13.4020.39
5Martin KindemH 13-16N (5)37.31+13.0414.35
5Asbjørg BjørloD 75- (5)1.17.52+23.0923.31
5Trygve FosseH 75- (20)46.43+10.1614.06
10Ingrid Grønlund MoenD 15-16B (13)1.09.18+28.4518.59
11Liv Edle GrønstadD 60- (13)1.59.16+1.21.0433.13
13Erlend Grønlund MoenH 11-12 (21)36.18+13.2811.49
13Thorbjørn Johan BjørloH 75- (20)1.04.36+28.0919.30
17Tore Grønlund MoenDIR-AK (47)48.14+19.5311.44
17Eva Steffensen JohansenDIR-B (30)1.13.12+25.4817.28
Agnes Steffensen JohansenN-åpen (51)50.2624.28
0Iren BrasethDIR-C (21)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristine KravdalD 15 (15)39.148.57
4Lars LienH13 (21)38.42+4.429.11
5Margrete JørandliD 60- (13)44.39+6.2712.26
7Astrid KravdalD 40- (10)1.00.56+13.4911.39
7Even LienH 11-12 (21)29.40+6.509.39
9Eli Ringstad LienD 17-B (12)1.04.43+25.3415.33
11Even ErlienH 40-AK (14)1.08.26+30.3615.41
12Annar Erlien SolerødH13 (21)56.15+22.1513.21
16Martin ØhmanH 45- (43)1.08.39+16.069.51
18Hege SolerødD 45- (38)1.01.20+12.5711.43Last ned GPS-spor i gpx-format
21Øyvind LienH 45- (43)1.13.02+20.2910.29
27Agnethe HasliD 17-18 E (34)1.36.05+42.1715.25
40Elias ØhmanH 17-18E (45)1.47.42+52.3513.09
Eiril Erlien SolerødD -10 (12)59.3022.07

Grue IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Grunde IsaksætreH 15 (23)1.06.16+17.4011.52
14Kjell Magne NordviH 60- (20)58.39+14.5911.55

Hadeland OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Trygve RognstadH 50-AK (8)42.40+8.0011.53
12Astrid RognstadD14 (17)48.46+20.3213.21
15Berthe TesloD 15 (15)1.39.13+59.5922.39
20Ingeborg RognstadD 16 (23)58.41+17.2913.23
33Gunn Elin RudiD 45- (38)1.24.56+36.3316.14
34Einar TesloH 50- (51)1.14.27+24.0111.43
Nikolai TesloH -10 (12)37.5014.03Last ned GPS-spor i gpx-format

Halden SK

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Helle KvalheimD 11-12N (6)24.27+1.009.30
2Håkon Raadal BjørloH 19-20E (20)1.10.34+1.306.58
2Lizzie InghamD 21-E (16)1.19.53+0.508.30
2Alf Kristian HelleH 15-16B (5)48.38+8.2711.33
3Anne-Marit SkaugD 17-C (6)49.50+7.3215.31
3Sigrid Schmitt GranD 11-12 (26)30.16+3.499.51
4Emma Helene OlsenD13 (9)43.53+12.2112.01
4Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødH 15-16B (5)1.04.08+23.5715.14
5Andreas TveterH 11-12N (6)56.01+35.1521.47
5Idun Kristine Felde OlaussenD 17-18 E (34)1.04.12+10.2410.18
6Ole Jakob OttestadDIR-C (21)44.32+6.4613.03
6Olav Milian Schmitt GranH 19-20E (20)1.18.48+9.447.47
6Marie Lien BackstrømD13 (9)49.35+18.0313.35
6Hedda Johanne Slang-SundsetvikD 15-16B (13)49.06+8.3313.27
7Emma StenbackaD 17-18 E (34)1.05.30+11.4210.30
7Jo ShepherdD 21-E (16)1.26.55+7.529.15
8Ingunn FristadDIR-AK (47)39.30+11.099.36
8Iliana IlievaD 21-E (16)1.27.56+8.539.22
9Espen FiskumH 21-E (24)1.38.25+11.307.35
9Remi JohannesenH 17-AK (9)1.20.33+38.1213.41
9Erlend BrendstuenH 17-18E (45)1.06.39+11.328.08
10Lisa JenssenDIR-B (30)1.00.24+13.0014.24
10Alex CarcasH 19-20E (20)1.28.31+19.278.44
11Marieluise Schmitt GranD 15 (15)1.05.22+26.0814.55
16Jakob TorgersenH 15 (23)1.16.38+28.0213.44
16Inger Anne BraarudD 11-12 (26)37.52+11.2512.20
18Jonatan AuneH 16 (20)1.16.01+31.5213.37
19Karoline AuneD 17-18 E (34)1.17.55+24.0712.30
19Vilhelm SvarødH 11-12 (21)53.07+30.1717.18
20Liam Viggo WingstedtH 11-12 (21)56.23+33.3318.21
22Jørgen VisterDIR-AK (47)50.11+21.5012.12
34Tor PalmgrenDIR-AK (47)57.45+29.2414.03
Johan Fredrik BraarudN-åpen (51)40.1519.32
India HaavaldsenN-åpen (51)45.3722.08
Håkon Holm-BredaN-åpen (51)51.1824.54
Synne Holm-BredaN-åpen (51)38.3318.42
Signe KvalheimN-åpen (51)23.3711.27
Emma Nordlie MagnussenN-åpen (51)26.5213.02
Ella Elise H OlsenN-åpen (51)38.2418.38
Thea KvalheimD -10 (12)39.5314.49
Minna Sofie WingstedtD -10 (12)26.479.57
Ville Emil WingstedtH -10 (12)30.3211.21
0Philip Orud HovlandH 11-12N (6)diskvalifisert
0Filip WadstenH 21-E (24)diskvalifisert
0Elisabeth BrækkeD 17-18 E (34)diskvalifisert
0Synne Marie JenssenD 15-16B (13)diskvalifisert
0Hedda Raadal BjørloD 17-18 E (34)diskvalifisert
0Kine Hallan SteiwerD 21-E (16)diskvalifisert
0Herman Lien BackstrømH13 (21)diskvalifisert

Hamar OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Liv FeiringD 70- (7)51.5415.40
2Inger E. VamnesD 80- (2)1.10.53+8.3221.24
3Kamilla LomeD 15-16B (13)42.33+2.0011.39
9Terje MalmH 70- (24)47.30+13.0613.13
11Trond FeiringH 70- (24)48.01+13.3713.22
13Mona LomeD 45- (38)59.22+10.5911.21

Haslum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Erik Johan GrorudH 70- (24)50.56+16.3214.11

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Aleksander JørgensenH14 (29)diskvalifisert

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Ove MartinsenH 55- (36)1.15.53+24.4311.57

Hedrum OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Roger LysnesH 50-AK (8)34.409.39
2Anders Kristian HoltH 40-AK (14)39.51+2.019.08
6Jørgen FjæreH 40- (15)1.11.37+11.199.27
7Tor RingstadH 40-AK (14)47.59+10.0911.00
7Sindre R HoltH 17-18E (45)1.05.49+10.428.02
0Kristoffer FjæreH 15 (23)diskvalifisert
0Tone Sølie LysnesD 40-AK (8)diskvalifisert

Heming Orientering

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kasper FosserH 17-18E (45)55.076.43
2Monica SyrdalD 17-C (6)44.10+1.5213.45
5Ulrik Astrup ArnesenH 19-20E (20)1.17.02+7.587.36
6Runa SkyttersæterD 55- (16)43.18+7.3512.03
6Ella BerstadD14 (17)40.46+12.3211.10
7Trond KildalDIR-C (21)45.14+7.2813.15
7Magnus Eide-FredriksenH 15 (23)56.54+8.1810.11
7Hannah Syrdal ØenD13 (9)52.22+20.5014.20
7Live ØstvoldD 15 (15)1.00.37+21.2313.50
8Roger ØstvoldDIR-B (30)58.31+11.0713.57
8Henrik ReuschH 15 (23)1.00.39+12.0310.52
11Jon C. FougnerH 75- (20)57.37+21.1017.24
11Fridtjof ReuschH13 (21)55.27+21.2713.10
12August Syrdal ØenH 15 (23)1.07.55+19.1912.10
12Egil Wickstrand IversenH 55- (36)59.48+8.389.25
13Kristian ØstermannH 15 (23)1.10.42+22.0612.40
16Øystein ØstermannH 50- (51)58.52+8.269.16
16Ida Marie FlågenD14 (17)56.26+28.1215.27
17Anne ØstvoldD 11-12 (26)38.29+12.0212.32
19Julie Heyerdahl RødstenD 11-12 (26)39.24+12.5712.50
30Knut Erling ØenH 50- (51)1.08.11+17.4510.44
31Lasse ArnesenH 50- (51)1.09.49+19.2310.59
31Petter Astrup ArnesenH 17-18E (45)1.23.40+28.3310.12
31Paula BerstadD 45- (38)1.24.31+36.0816.09
32Ann Elin FlågenD 45- (38)1.24.37+36.1416.10
35Marianne ReuschD 45- (38)1.31.37+43.1417.31
38Christian ReuschH 45- (43)1.28.12+35.3912.40
48Anders FlågenH 50- (51)1.31.55+41.2914.28
Astrid ReuschN-åpen (51)29.2614.17
0Pia Skyttersæter IversenDIR-AK (47)diskvalifisert
0Rikke Skyttersæter IversenDIR-AK (47)diskvalifisert
0Niklas GustafssonDIR-AL (31)diskvalifisert
0Sofie IversenDIR-AL (31)diskvalifisert
0Alexander RødstenDIR-B (30)diskvalifisert
0Harald Eide-FredriksenH 45- (43)diskvalifisert

Hisøy OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Silje HaugeD 19-20 E (15)1.11.51+10.0110.03
3Malin HaugeD 16 (23)43.15+2.039.52

Idd Sportsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marit Bokerød HansenD 65- (4)47.14+7.2114.16
5Leif BokerødH 70- (24)39.56+5.3211.07
26Frank SvarødH 50- (51)1.05.49+15.2310.21

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Miika NurmiH 17-18E (45)1.07.07+12.008.11

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anders CarlssonH 21-E (24)1.33.05+6.107.10

IL BUL-Tromsø

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gjermund UrsetH 45- (43)53.25+0.527.40
5Anne UrsetD 45- (38)52.32+4.0910.02
14Mathilde Korvald SkaareD 21-E (16)1.38.12+19.0910.28
18Hans UrsetH14 (29)48.42+17.1111.34
18Hallvard NordbrødenH 21-E (24)2.00.22+33.279.17

IL Dyre Vaa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Randi Fugleneb AamandN-åpen (51)32.3015.46

IL Dyre Vaa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sigrid Fuglenebb AamandN-åpen (51)1.16.0036.53

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Knut Kristen HangeraasH 75- (20)1.11.30+35.0321.36

IL Gular

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tom Eirik EikangerH 50- (51)50.267.56
5Arne JohannesenH 55- (36)56.11+5.018.50
8Mari Fjellbirkeland JohannesenD 15 (15)1.02.10+22.5614.11
12Hege FjellbirkelandD 55- (16)50.09+14.2613.58
16Eyvind Kjellevold MaldeH 17-AL (21)1.30.36+35.1611.58
24Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17-18 E (34)1.26.45+32.5713.55
0Tore JuvikH 50- (51)diskvalifisert

IL Koll

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Johannes Salvesen LundeH 11-12 (21)24.11+1.217.52
4Martin Christoffer BorgH 11-12 (21)28.12+5.229.11
5Harald AulieH 17-B (6)1.16.18+32.4618.20
8Christian Fredrik BorgH13 (21)48.06+14.0611.25
10Trude FixdalD 50- (23)45.08+8.5312.34

IL Tyrving

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vegard BroxH 40- (15)1.00.187.57
2Lisa JørandliD 17-B (12)45.38+6.2910.58
2Kristoffer JacobsenH 35- (3)1.06.05+0.408.43
2Svein S JacobsenH 65- (12)46.43+2.069.29
2Else GrandalD 50-AK (3)48.24+3.5914.37
3Anna GöhlmanD 50-AK (3)55.40+11.1516.49
3Per SlungaardH 55- (36)53.41+2.318.27
4Astrid FiskumD 17-AK (16)52.27+7.3712.01
4Linn HokholtD 21-E (16)1.24.02+4.598.57
4Eivind HoffH 55- (36)55.30+4.208.44
5Morten SaueDIR-AL (31)1.04.33+16.299.22
6Kaja GrandalD 13-16C (6)46.36+15.5314.31
7Ole Grini JohansenH 17-AK (9)1.10.13+27.5211.56
7Hasse BergstrømH 70- (24)45.44+11.2012.44
8Tom RådahlH 50-AK (8)55.01+20.2115.19
8Hege FeiringD 45- (38)55.53+7.3010.41
8Berit BergeD 55- (16)45.00+9.1712.32
8Silje SlungaardD 15-16B (13)53.24+12.5114.37
9Geir HoffH 45- (43)1.02.36+10.038.59
10Gunnar A FiskumH 17-AL (21)1.10.24+15.049.17
10Bjørn Henning GrandalH 55- (36)59.38+8.289.23
11Jim Øystein NybråtenH 21-E (24)1.43.06+16.117.57
11Ingrid BergeD 21-E (16)1.32.10+13.079.49
11Henning SpjelkavikH 40- (15)1.27.04+26.4611.30
13Thea Feiring HaltiaD 17-AK (16)1.06.58+22.0815.21
16Kirsti Grundnes BergD 55- (16)58.29+22.4616.17
19Lars-Erik FiskumH 55- (36)1.04.17+13.0710.07
23Hallvard BergH 55- (36)1.09.48+18.3810.59
28Tore HoffH 50- (51)1.07.38+17.1210.39
Max Alexander NybråtenN-åpen (51)31.4715.25
0Solveig Eline BergD 17-18 E (34)diskvalifisert

Indre Østfold OK

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Marie Solheim HaugerudD 55- (16)35.439.56
3Kristoffer HalsnesH14 (29)33.44+2.138.00
4Bente LineD 55- (16)41.05+5.2211.26
4Thomas BedinH 40- (15)1.08.32+8.149.03
6Stian OverskeidH 17-AK (9)1.04.22+22.0110.56
9Peder Aabogen HaugaardH14 (29)37.43+6.128.57
9Eirik BlågestadH 16 (20)57.23+13.1410.17
10Ina BlågestadD 17-B (12)1.05.43+26.3415.47
10Per Oskar LarsenH 65- (12)1.24.08+39.3117.06
11Amund BedinDIR-B (30)1.00.32+13.0814.26
11Bent GalborgenH 60- (20)55.07+11.2711.12
12Sindre ValsgårdH 40-AK (14)1.11.52+34.0216.28
13Fredrik LarsenH 40- (15)1.35.07+34.4912.33
13Sture OttesenH 55- (36)59.51+8.419.25
14Anne Lise NyengenDIR-C (21)1.06.56+29.1019.37
15Elida Sagli GudimD14 (17)54.36+26.2214.57
15Ida Aabogen HaugaardD 17-AK (16)1.18.35+33.4518.01
17Theodor LierH 15 (23)1.38.20+49.4417.37
19Roger TorperH 75- (20)1.22.11+45.4424.49
20Linda M. Torper BystrømD 45- (38)1.02.58+14.3512.02
21Rune NygårdDIR-B (30)1.16.39+29.1518.17
22Gea Øiseth BedinD 16 (23)1.19.18+38.0618.06
22Asle Sagli GudimH 45- (43)1.14.40+22.0710.43
24Rune BlågestadH 45- (43)1.15.53+23.2010.54
26Dag Arne LierH 45- (43)1.16.13+23.4010.57
29Jørn HaugerudH 55- (36)1.26.06+34.5613.33
32Frank Johannes BjøringsøyH 55- (36)1.47.05+55.5516.51
36Øyvind ThømtH 45- (43)1.25.13+32.4012.14
39Vegar SkinneH 17-18E (45)1.40.55+45.4812.19
Brit-Heidi KopperudN-åpen (51)36.0717.31
0Anders TaraldrudH 75- (20)diskvalifisert
0Kent KopperudH 45- (43)diskvalifisert
0Sander BystrømH 15-16B (5)diskvalifisert

Kjelsås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anne-Britt NilsenD 75- (5)1.15.20+20.3722.45

Kolbotn og Skimt OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Trond MøretrøDIR-B (30)47.2411.18
1Marit VågsnesD 65- (4)39.5312.02
2Bjørn Sverre GulheimDIR-B (30)49.10+1.4611.44Last ned GPS-spor i gpx-format
5Ingrid Lome-HagmanD 70- (7)1.02.51+10.5718.59
10Cathrine PalmgrenDIR-C (21)49.15+11.2914.26
10Lars-Evan PetterssonH 70- (24)47.34+13.1013.14
14Bjørnar GammelsæterDIR-AL (31)1.21.51+33.4711.52
20Linda GammelsæterD 17-18 E (34)1.21.09+27.2113.01
0Sigrid Aaby MøretrøD 13-16N (2)diskvalifisert

Kongsberg OL

66 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingvild GustafssonD 13-16C (6)30.439.34
1Lise Østlid BagstevoldD 17-AL (7)59.2310.05
1Per GustafssonH 17-B (6)43.3210.27
1Anita Sørensen DrageD 50- (23)36.1510.05
1Øyvind DrageH 55- (36)51.108.03
1Halvor LøkenH13 (21)34.008.04
2Celine RenardD 17-AL (7)1.00.22+0.5910.15
2Damien RenardH 17-AL (21)56.17+0.577.26
3Åsne HaavengenD 15 (15)43.56+4.4210.01
5Adam ConwayH14 (29)34.43+3.128.14
5Mathilde Sæter FlessebergD 15 (15)47.13+7.5910.46
5Vetle DrageH 15 (23)52.35+3.599.25
6Helene EgerD 17-18 E (34)1.05.04+11.1610.26
6Ingar HåkonsenH 70- (24)40.21+5.5711.14
6Anne Willkommen EikenD 19-20 E (15)1.15.39+13.4910.35
7Hilde StorløkkenD 55- (16)43.30+7.4712.07
7Svein-Erik SøgårdH 55- (36)57.33+6.239.03
7Odd StrandH 45- (43)59.48+7.158.35
8Tale StrandD 16 (23)46.23+5.1110.35
10Johan EgerH14 (29)38.52+7.219.13
11Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 E (34)1.09.41+15.5311.11
11Ingvild LangeggenD 16 (23)50.12+9.0011.27
12Ingrid KvistadD 45- (38)58.39+10.1611.12
12Lene FlessebergD 17-B (12)1.19.54+40.4519.12
12Anita LangeggenD 11-12 (26)35.11+8.4411.27
13Knut LangeggenH 40-AK (14)1.11.57+34.0716.30
13Mari ØverbyD14 (17)49.20+21.0613.30
13Åshild BergstølD 55- (16)54.12+18.2915.05
13Elisabeth HetlevikD 50- (23)48.30+12.1513.30
13Mathias DrageH 21-E (24)1.45.11+18.168.06
14Atle Nikolai WølloH14 (29)42.52+11.2110.10
14Konstanse MoholthD14 (17)51.03+22.4913.59
14Andrea Willkommen EikenD 17-AK (16)1.07.56+23.0615.34
15Idunn HaavengenD 19-20 E (15)1.48.16+46.2615.09
16Tord StrandH 17-18E (45)1.14.53+19.469.08
16Marlin HaavengenD 17-18 E (34)1.12.06+18.1811.34
17Per Øivind EgerH 45- (43)1.08.48+16.159.53
22Hilde MoholthDIR-B (30)1.17.23+29.5918.28
23Jane RødderD 50- (23)1.22.12+45.5722.53
24Mona Dalegård LøkenDIR-B (30)1.27.45+40.2120.56
24Erlend LangeggenH14 (29)58.43+27.1213.56
26Nina Hansen-MøllerudDIR-B (30)1.36.18+48.5422.58
28Andrea VaneboD 17-18 E (34)1.37.14+43.2615.36
29Barbara Willkommen EikenD 45- (38)1.22.16+33.5315.43
29Rikke Hjelseth LarsenD 17-18 E (34)1.43.41+49.5316.38
30Kristin EgerD 45- (38)1.23.12+34.4915.54
34Torgeir BrandalH 55- (36)2.06.06+1.14.5619.51
38Hans Otto ØverbyH 50- (51)1.18.43+28.1712.23
40Phil ConwayH 50- (51)1.19.23+28.5712.30
41Sølve DrageH 17-18E (45)2.03.47+1.08.4015.06
42Atle WølloH 50- (51)1.22.16+31.5012.57
43Bjørn Victor LarsenH 50- (51)1.24.39+34.1313.19
44Cora EbnerDIR-AK (47)1.44.24+1.16.0325.24
Mathis RenardN-åpen (51)39.5519.22
Marte EgerD -10 (12)32.4312.09
Elise RenardD -10 (12)32.4512.10
Jarand GustafssonH -10 (12)33.5012.34
0Irene LangeggenDIR-AK (47)diskvalifisert
0Syver LøkenH 50- (51)diskvalifisert
0Kari StrandD 40- (10)diskvalifisert
0Terje Ulla EikenH 50- (51)diskvalifisert
0Håkon LundH 17-18E (45)diskvalifisert
0Rolf Trygve HaugH 15 (23)diskvalifisert
0Ellen GustafssonD 40-AK (8)diskvalifisert
0Olav LundH 15 (23)diskvalifisert
Jon StrandH -10 (12)diskvalifisert

Konnerud IL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tiril KihleD 13-16N (2)40.1515.39
1Audun HeimdalH 19-20E (20)1.09.046.49
2Mille Vasshaug JægtvikD14 (17)33.56+5.429.17
2Jenny BaklidD 16 (23)42.38+1.269.44
2Jørgen BaklidH 17-18E (45)58.33+3.267.08
3Pål Espen NordhaugH 17-B (6)50.52+7.2012.13
4Nikolai NordhaugH 17-B (6)52.17+8.4512.34
4Andrea RanvikD 16 (23)43.26+2.149.54
4Nora Skyttersæter SaugerudD 17-B (12)53.35+14.2612.52
4Maiken Økern HågårdD 19-20 E (15)1.13.25+11.3510.16
7Tove HeimdalD 50- (23)42.33+6.1811.51
9Steinar RuudH 75- (20)56.57+20.3017.12
9Birgit Økern JensenD 45- (38)56.25+8.0210.47
12Anniken RanvikD 16 (23)50.14+9.0211.28
15Amanda Skyttersæter SaugerudD 16 (23)52.13+11.0111.55
16Nicolai HarvikH 16 (20)1.11.45+27.3612.51
20Toini SkyttersæterD 50- (23)56.03+19.4815.36
21Aslak HeimdalH 17-18E (45)1.17.46+22.399.29
24Martine Gjermstad PettersenD 11-12 (26)48.53+22.2615.55
26Annette Bjørnås KrogstieD 17-18 E (34)1.29.49+36.0114.25
29Joar GjerdahlH 17-18E (45)1.22.26+27.1910.03

Kristiansand OK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eirik Heddeland MartensH 17-AL (21)55.207.18
1Vegard DanielsenH 21-E (24)1.26.556.42
2Morten JørgensenH 17-AK (9)44.04+1.437.29
3Marius PyttenH 19-20E (20)1.14.24+5.207.21
3David RundeH 16 (20)48.13+4.048.38
4Johannes Bakke AashamarH 17-AK (9)48.42+6.218.16
4Dag BlandkjennH 21-E (24)1.31.40+4.457.04
5Ragnhild HaldD 55- (16)43.06+7.2312.00
5Tuva HepburnD 15-16B (13)48.43+8.1013.20
6Marius AurebekkH 17-18E (45)1.04.24+9.177.51
7Åsulv Birkeland StormoenH 17-AL (21)1.08.40+13.209.04
8Jon BjørgumH 55- (36)57.49+6.399.06
9Håvar Birkeland StormoenH 17-AL (21)1.10.19+14.599.17
10Gaute FriestadH 21-E (24)1.42.45+15.507.55
11Vit KostejnH 19-20E (20)1.28.53+19.498.46
12Håvard IrgensH 21-E (24)1.44.25+17.308.03
12Bodil HulløenDIR-C (21)1.00.34+22.4817.45
14Sebastian DalandDIR-AK (47)43.45+15.2410.38
14Vetle Elias LynnebakkenH 19-20E (20)1.38.06+29.029.41
14Julie ChristiansenD 15 (15)1.17.51+38.3717.46
15John RundeH 17-AL (21)1.26.50+31.3011.28
17Vegard MyhreH 19-20E (20)1.57.11+48.0711.34
18Jonas MyhreH 17-AL (21)1.46.47+51.2714.06
25Inga Vestøl StødleD 17-18 E (34)1.27.26+33.3814.02
26Morten HulløenH 55- (36)1.13.22+22.1211.33
26Kristian PyttenH 17-18E (45)1.19.35+24.289.43
40Maren Hald BjørgumDIR-AK (47)1.03.52+35.3115.32

Kårvåg IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Stig Hultgreen KarlsenH 60- (20)1.26.12+42.3217.31

Lardal OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kristin Melby JacobsenD14 (17)35.25+7.119.42
6Liv SchjervenD 40- (10)1.00.43+13.3611.36
8Monica Tveit TjentlandD 17-B (12)1.00.53+21.4414.38
10Marit Melby JacobsenD 19-20 E (15)1.24.54+23.0411.53
11Eline SchjervenD14 (17)47.48+19.3413.05
33Audun Melby JacobsenH 17-18E (45)1.27.47+32.4010.43
37Jens TjentlandH 45- (43)1.26.35+34.0212.26
Tollef TjentlandH -10 (12)54.3920.18
0Hallvard TjentlandH13 (21)diskvalifisert

Larvik OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Heidi EriksenD 17-C (6)1.01.05+18.4719.01
5Erik ZagarH 11-12 (21)29.22+6.329.33
5Mie ZagarD 17-B (12)57.09+18.0013.44
7Per Øystein AndersenH 75- (20)50.02+13.3515.06
7Ingrid UndstadD 45- (38)54.50+6.2710.29
8Rolf GjølbergH 70- (24)47.16+12.5213.09
10Iril RingheimD 11-12 (26)33.32+7.0510.55
15Pernille ZagarD 11-12 (26)37.31+11.0412.13
18Per Olav GulbrandsenH 45- (43)1.09.30+16.579.59
22Kåre ThorbjørnsenH 70- (24)1.03.29+29.0517.41
Kristian Kaupang LyeN-åpen (51)24.4311.59
Ingvild RingheimN-åpen (51)27.4413.27

Lierbygda OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gunhild HennumD 55- (16)40.36+4.5311.18
3Helga HaverstadD 60- (13)43.24+5.1212.05
6Kim Farnes HansenH 55- (36)56.28+5.188.53
20Ingemar Jansson HaverstadH 55- (36)1.05.10+14.0010.15
44Bjørn-Willy ArntzenH 50- (51)1.26.41+36.1513.39

Lillomarka OL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathias BenjaminsenDIR-AK (47)28.216.53
1Mathias Pedersen VoldH 15-16B (5)40.119.32
3Netta Bar-NathanD14 (17)34.43+6.299.30
6Nov Bar-NathanH 11-12 (21)29.31+6.419.36
6David GottfridssonH 21-E (24)1.35.19+8.247.21
7Dorthe Kühl PetersenD 17-AL (7)1.33.17+33.5415.51
9Emilie Pedersen VoldD13 (9)1.07.01+35.2918.21
11Ellen Marie AriansenD 19-20 E (15)1.26.09+24.1912.03
12Oda Marie ColquhounD 17-18 E (34)1.10.21+16.3311.17
13Ingvild C. FleisjeD 19-20 E (15)1.31.10+29.2012.46
14Vidar BenjaminsenH 55- (36)1.00.25+9.159.30
15Arne DybdahlH 50- (51)58.45+8.199.15
15Hallvard FjærH 55- (36)1.03.12+12.029.57
15Jens Johan BrekkeH 17-18E (45)1.11.06+15.598.40
17Elias Skjolden SørensenH 17-18E (45)1.14.55+19.489.08
21Maria Rørvik HaverD 17-18 E (34)1.22.44+28.5613.16
22Svein NygårdH 50- (51)1.02.21+11.559.49
24Vibeke HøstDIR-AL (31)2.36.12+1.48.0822.40
25Merete RørvikDIR-AL (31)2.36.13+1.48.0922.40
27Line Bar-NathanDIR-B (30)1.37.54+50.3023.21
33Rudi OlsenDIR-AK (47)57.17+28.5613.56
39Assaf Bar-NathanDIR-AK (47)1.03.37+35.1615.28
40Lars Audun VoldH 45- (43)2.04.20+1.11.4717.51
0Johnny JohansenDIR-B (30)diskvalifisert
0Steinar KollerudH 21-E (24)diskvalifisert

Løten o-lag

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marius ØieDIR-AK (47)32.22+4.017.52
4Lis DæhliD 60- (13)44.33+6.2112.24
9Emilie Westli AndersenD 21-E (16)1.29.49+10.469.34Last ned GPS-spor i gpx-format
11Anita Østgård OlsenD 55- (16)48.30+12.4713.30
15Evine Westli AndersenDIR-AL (31)1.22.47+34.4312.00
21Trond OlsenH 55- (36)1.06.05+14.5510.24
31Herman BakkeH 55- (36)1.46.23+55.1316.45

Modum OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2David LøverH 40- (15)1.03.12+2.548.20
3Morten Taraldsten BrunesH 17-AL (21)1.02.37+7.178.16
8Erik LindströmH 60- (20)52.32+8.5210.40
14Lars EnerhaugenH 45- (43)1.06.26+13.539.32
37Roar ByeH 50- (51)1.18.00+27.3412.17

Måren OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (2)1.02.2118.50
8Audun BjerknesH 40- (15)1.18.49+18.3110.24
9Erlend Bjerknes FagerlidH 11-12 (21)30.35+7.459.57
12Morten DueH 60- (20)56.08+12.2811.24
15Grete BerntsenD 55- (16)56.04+20.2115.37
17Linn Mei WaalerD 17-18 E (34)1.12.26+18.3811.37
31Lars Petter EndresenDIR-AK (47)56.33+28.1213.45Last ned GPS-spor i gpx-format
Hermine OddenN-åpen (51)59.1428.45
Isolde OddenN-åpen (51)59.2728.51

Nittedal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Simen Gløgård StensrudH 11-12 (21)22.507.26
12Christian  GløgårdDIR-AK (47)43.11+14.5010.30
18Kristin FleisjeD 50- (23)52.30+16.1514.37
20Lene ColquhounDIR-B (30)1.15.57+28.3318.07

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Jon Arve U EngebakkenH 21-E (24)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Mie ThomassenN-åpen (51)45.3122.05

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Neo ThomassenN-åpen (51)45.4422.12

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Even JansonDIR-AK (47)52.08+23.4712.41

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Ragnar Maalen-JohansenDIR-AK (47)53.54+25.3313.06

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Ulf JohnsonDIR-AL (31)1.18.28+30.2411.23

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Kine BøhlerengenDIR-AL (31)1.35.01+46.5713.47

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Astrid Maalen-JohansenDIR-C (21)49.07+11.2114.24

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Andrea PresnoDIR-C (21)54.16+16.3015.54

Notodden OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synne SandvenD 11-12 (26)26.278.36
2Heidi SchatvetD 50- (23)39.11+2.5610.54
10Sondre KvisliDIR-AL (31)1.14.38+26.3410.49
19Kristin SandvenD 45- (38)1.02.34+14.1111.57
23Harald KvisliH 50- (51)1.03.01+12.359.55

NTNUI

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Johanne de PresnoD 17-B (12)39.099.24
3Silje ArntzenD 17-AL (7)1.05.25+6.0211.07
6Karoline Dahl FosbyD 17-AL (7)1.27.05+27.4214.48
8Kristoffer NeslandH 17-AL (21)1.09.13+13.539.08
10Hedvig ÅstebølD 21-E (16)1.31.47+12.449.47
12Ingunn Egeberg VáriD 21-E (16)1.33.07+14.049.55
15Sindre GylverDIR-AK (47)43.55+15.3410.41
15Martine ÅstebølD 21-E (16)2.03.14+44.1113.08
16Ingvild Maalen-JohansenDIR-AL (31)1.25.44+37.4012.26
16Maria Dahl FosbyD 17-AK (16)1.35.20+50.3021.51
0Gustav FiskumH 17-AL (21)diskvalifisert
Vegard Blomseth JohnsenH 21-E (24)brutt

Nydalens SK

77 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders NordbergDIR-AL (31)48.046.58
1Teodor Mo HjelsethH14 (29)31.317.29
1Isak JonssonH 16 (20)44.097.54
1Pia Young VikD14 (17)28.147.44
1Bojan BlumensteinH 17-AK (9)42.217.12
1Maria JonssonD 45- (38)48.239.15
1Rune ScheeleH 45- (43)52.337.33
1Helena AxelssonD 40-AK (8)48.5511.13
2Penelope LeaD 13-16C (6)37.15+6.3211.36
2Anne M. Hausken NordbergDIR-AK (47)29.50+1.297.15
2Jostein AndersenDIR-AL (31)52.18+4.147.35
2Ingrid SkaarerDIR-C (21)38.50+1.0411.23
2Karen BjergaardD 17-AK (16)47.07+2.1710.48
2Oda ScheeleD 15 (15)39.25+0.118.59
2Berit Sofie WiklundD 45- (38)49.30+1.079.27
2Eira Skaarer WiklundD 11-12 (26)29.44+3.179.41
3Rune RystadDIR-AL (31)58.13+10.098.26
3Inga Skaarer WiklundD13 (9)39.27+7.5510.48
4Elias JonssonH 17-18E (45)1.02.53+7.467.40
4Gaute BerganH14 (29)34.15+2.448.08
4Jan Tore HenriksenH 50- (51)52.10+1.448.12
4Halvor Tørnqvist HaldenH 16 (20)48.15+4.068.38
4Marie ScheeleD 11-12 (26)30.24+3.579.54
4Siri StørmerD 45- (38)51.59+3.369.56
4Jenny Elise HaakstadD 15-16B (13)45.32+4.5912.28
4Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15 (23)50.08+1.328.59
5Nicole RagvinDIR-AK (47)37.49+9.289.12
5Frida SolsrudD14 (17)38.31+10.1710.33
5Joanna ErikssonD 17-AL (7)1.13.52+14.2912.33
5Halvor SaunesH 17-AL (21)1.04.54+9.348.34
5Marie SaugestadD13 (9)43.59+12.2712.03
5Martin Størmer-AntonsenH13 (21)45.53+11.5310.53
6Elisabeth IngvaldsenDIR-AK (47)39.01+10.409.29
6Elias WiklundDIR-AL (31)1.08.46+20.429.58
6Ea LunøeD 15 (15)47.30+8.1610.50
6Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (38)52.50+4.2710.06
7Lars Young VikH 16 (20)56.02+11.5310.02
7Cecilie Wærp HaugeD 17-B (12)58.05+18.5613.57
7Hanne Wærp HaugeD 11-12 (26)32.32+6.0510.35
7Axel AaldeH13 (21)46.37+12.3711.04
8Gjermund Tørnqvist HaldenH 19-20E (20)1.19.10+10.067.49
9Sofie AarnesDIR-AK (47)39.34+11.139.37
11Daniel Azagra NæssH14 (29)41.46+10.159.55
12Kasper Bakken UlsethH14 (29)42.14+10.4310.01
12Jan Erik IsaksenH 50- (51)56.19+5.538.52
12Jørgen WulfsbergH 17-18E (45)1.08.58+13.518.25
13Jo WiklundDIR-AL (31)1.20.27+32.2311.40
16Maren Kaarby RodemDIR-AK (47)44.25+16.0410.48
16Kathrine LunøeDIR-B (30)1.10.20+22.5616.47
16Helge StubberudH 55- (36)1.03.47+12.3710.02
17Merete SaugestadDIR-C (21)1.16.43+38.5722.29
17Elise Wærp HaugeD14 (17)1.05.06+36.5217.50
17Daniel FløtreH 17-AL (21)1.42.43+47.2313.34
17Ada WulfsbergD 16 (23)53.13+12.0112.08
17Per Ola UlsethH 50- (51)1.00.46+10.209.34
17Monica Tørnqvist HaldenD 45- (38)1.01.17+12.5411.43
19Elias StubberudH14 (29)48.51+17.2011.36
19Knut Tore SolheimH 70- (24)58.44+24.2016.21
20Peer StiansenDIR-AL (31)1.39.01+50.5714.22
21Øystein RodemDIR-AL (31)1.39.24+51.2014.25
21Anne Marit BjergaardD 50- (23)57.07+20.5215.54
23Jonas AarsethH14 (29)58.31+27.0013.53
23Bjørn HaugeH 45- (43)1.15.15+22.4210.48
25Einar LunøeH 50- (51)1.03.53+13.2710.03
27Audun BerganH 17-18E (45)1.19.55+24.489.45
30Fredrik SaugestadDIR-AK (47)54.59+26.3813.22
35Ottar WiklundH 50- (51)1.14.57+24.3111.48
37Solveig BerganD 45- (38)1.36.14+47.5118.24
Amund SaugestadN-åpen (51)27.3013.20
Selma Størmer-AntonsenN-åpen (51)15.077.20
Helene ScheeleD -10 (12)33.2212.24
Iver AarsethH -10 (12)57.5021.29
August Lea KabbeH -10 (12)45.5617.04
0Sander H. RogndokkenH 19-20E (20)diskvalifisert
0Sam LunøeH 19-20E (20)diskvalifisert
0Anders VisterH 21-E (24)diskvalifisert
Henrik EijsinkH 21-E (24)brutt

Odal OL - Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Per Ivar SveheimH 50-AK (8)39.19+4.3910.57
5Øyvind SteinbekkenH 17-AK (9)53.56+11.359.10
0Bjørn SteinbekkenH 60- (20)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Sigrid EkelandD 16 (23)56.01+14.4912.47
19Einar EkelandH 17-18E (45)1.15.57+20.509.16

OK Horten

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Silje Skatvedt StensrudD 17-C (6)42.1813.10
8Ingvild EckdahlD 40- (10)1.10.17+23.1013.26
34Kjetil EckdahlH 45- (43)1.21.44+29.1111.44

OK Landehof

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Anders WadstenH 50- (51)1.01.37+11.119.42

OK Moss

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristine RoskifteDIR-C (21)37.4611.04
1Harald LundhaugH 75- (20)36.2711.00
1Ingrid Bratland TjernshaugenD 15-16B (13)40.3311.06
2Frida Hovgaard EisvangD13 (9)36.39+5.0710.02
2Inger LindløvD 70- (7)52.54+1.0015.58
2Alfred BjørnerødH13 (21)34.06+0.068.05
3Lars Mikkel Lødeng NilsenH 13-16C (5)40.32+4.0812.37
3Aurora GjølsjøD 17-18 E (34)1.03.28+9.4010.11
3Per Reidulf HolmH 70- (24)39.44+5.2011.04
3Christopher LadimH 15 (23)49.38+1.028.53
3Sondre LadimH13 (21)37.47+3.478.58
4Abdirahman HassanH 11-12N (6)55.30+34.4421.35
5Karoline BjørnerødD 16 (23)43.29+2.179.55
5Øyvind LøkenH 40- (15)1.09.57+9.399.14
5Hanne WoldD 40-AK (8)1.01.42+12.4714.09
6Tiril Lødeng NilsenD 11-12N (6)38.37+15.1015.01
6Tonje HolmD 40-AK (8)1.07.18+18.2315.26
7Henning Bratland CarlsenH 40- (15)1.13.38+13.209.43
8Julie Sophie WoldD13 (9)54.40+23.0814.58
9Linda FredhD 40- (10)1.47.43+1.00.3620.35
13Bjørn Arnfinn PaulsenH 60- (20)58.18+14.3811.50
13Donatas KontautasH 17-AL (21)1.16.27+21.0710.05
14Tore BjørnerødH 50- (51)57.55+7.299.07
14Morten TangenH 17-AL (21)1.24.41+29.2111.11
15Tor Erling GjølsjøH14 (29)44.31+13.0010.34
17Roy GjerdingH 60- (20)1.06.25+22.4513.29
17Knut LindløvH 70- (24)53.48+19.2414.59
18Johanne Bratland TjernshaugenD 17-18 E (34)1.12.50+19.0211.41
21Per Oscar SaugestadH 70- (24)1.01.49+27.2517.13
24Hallvard KorenH 50- (51)1.03.18+12.529.58
28Martin Hovgaard EisvangDIR-B (30)1.57.58+1.10.3428.09
32Astrid BjørnerødDIR-AK (47)56.37+28.1613.46
43Harald WibyeDIR-AK (47)1.18.36+50.1519.07
Anders Rostveit ElmiN-åpen (51)37.5518.24
Solan LøkenN-åpen (51)40.3819.43
Elise Holm NedrebøN-åpen (51)56.0827.14
Olivia RoskifteN-åpen (51)41.2420.05
Oskar RoskifteN-åpen (51)41.0319.55
Sofie Holm NedrebøD -10 (12)50.1818.41
Anders Hovgaard EisvangH -10 (12)28.0710.27
Selmer LøkenH -10 (12)29.5911.08
0Thomas RoskifteH 35- (3)diskvalifisert
Erle Elise WoldD -10 (12)diskvalifisert

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Helge GisholtH 50- (51)52.44+2.188.18
15Øyvind FlaattenH 45- (43)1.07.19+14.469.40

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Lisa AnnersandD 60- (13)diskvalifisert

OK Øst

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Amund Ragnar HerrebrødenH 75- (20)1.09.46+33.1921.04
18Jan-Ove BråthenH 55- (36)1.04.02+12.5210.05
38Jens-Henrik SimonsenDIR-AK (47)1.03.00+34.3915.19
Unni HerrebrødenN-åpen (51)50.5524.43
Sara-Sofie Larsen SimonsenN-åpen (51)36.1517.35
0Eva Marie GranD 65- (4)diskvalifisert

OL Toten-Troll

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ola BroxH 65- (12)48.00+3.239.45
5Marita HernandezD 40- (10)1.00.36+13.2911.35
8Marius StaffH 17-AK (9)1.19.29+37.0813.31
11Vanja StaffD 50- (23)45.34+9.1912.41
16Sjur GjestvangH 60- (20)1.05.23+21.4313.17

OL Trollelg

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Henry SundsetvikH 75- (20)56.57+20.3017.12
14Anders HaugskottH 17-18E (45)1.10.42+15.358.37
18Frode HaugskottH 50- (51)1.01.15+10.499.38
46Geir PaulsenH 50- (51)1.30.43+40.1714.17
0Olav Andreas RemmenH 19-20E (20)diskvalifisert

OL Trollo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Pål JevanordH 40-AK (14)49.49+11.5911.25
0Jan BøhleH 65- (12)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathea GløersenD13 (9)31.328.38
2Kristoffer EckdahlH 13-16C (5)40.24+4.0012.35
3Roar MathisenH 40-AK (14)42.42+4.529.47
4Else StordalD 17-C (6)55.02+12.4417.08
5Stig HjelsethH 17-C (5)58.18+24.5518.09
5Elise Stordal AalerudDIR-B (30)53.14+5.5012.42
7Helge StenerudDIR-AK (47)39.03+10.429.30
7Sondre EvensenH14 (29)36.41+5.108.42
9Anny RogneD 15-16B (13)56.51+16.1815.34
10Sindre MathisenH 11-12 (21)33.10+10.2010.48
10Jakob HjelsethH 16 (20)57.35+13.2610.19
11Andreas StenerudDIR-AL (31)1.16.01+27.5711.01
11Morten Krona HaflanH 16 (20)58.28+14.1910.28
14Anne StenerudDIR-B (30)1.02.28+15.0414.54
15Hans StordalH 70- (24)52.33+18.0914.38
16Mathias GløersenH 19-20E (20)1.43.44+34.4010.15
18Eigil KongsfjellH 75- (20)1.12.37+36.1021.56
19Per Anders EckdahlH 16 (20)1.17.44+33.3513.55
23Odd Egil FrognerH 70- (24)1.13.23+38.5920.26
25Linnea EvensenDIR-B (30)1.27.54+40.3020.58
27Bent HaflanDIR-AK (47)52.40+24.1912.48
33Trond EvensenH 45- (43)1.19.55+27.2211.28
Mathilde Stordal AalerudN-åpen (51)44.3921.40
Henrik MathisenN-åpen (51)30.0114.34
Lars Jørgen Stordal  AalerudN-åpen (51)42.0520.25
Wilma EvensenD -10 (12)40.5215.11
0Julie EikelandD 15-16B (13)diskvalifisert

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Mona Bugge HaugD 60- (13)58.18+20.0616.14
16Kåre ØstgårdH 75- (20)1.10.02+33.3521.09

Oppsal Orientering

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ane Sofie KroghD 16 (23)41.129.24
2Stein MellaH 50-AK (8)38.38+3.5810.45
3Thor MellaH 50- (51)51.03+0.378.02
5Sturla Rognskog MellaH 13-16C (5)1.01.17+24.5319.05
6Lars Sigurd BaugstørødnesH13 (21)46.13+12.1310.58
7Espen WigaardDIR-AL (31)1.10.37+22.3310.14
7Petter FureH 50-AK (8)53.30+18.5014.54
11Georg KapperudH 65- (12)1.47.50+1.03.1321.55
14Roar BjordalH 70- (24)51.58+17.3414.28
14Jonas KroghH13 (21)59.45+25.4514.11
15Are WigaardH 19-20E (20)1.42.58+33.5410.10
15Sigurd HobølH 11-12 (21)38.17+15.2712.28
16Arnhild KroghD 45- (38)1.00.31+12.0811.34
26Ketil ÅstebølDIR-AK (47)52.21+24.0012.44
35TRoger MostueDIR-AK (47)1.00.15+31.5414.39
45Roar PedersenH 50- (51)1.28.49+38.2313.59
0Ludvig RødnesDIR-AL (31)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Dagfinn FøllesdalH 85- (1)1.06.2020.02
6Are EriksenH 60- (20)49.37+5.5710.05
8Mikael OlaussonDIR-AL (31)1.11.01+22.5710.18
18Hanne Maria VisterDIR-AL (31)1.31.50+43.4613.19

Porsgrunn OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Atle RemmeH 65- (12)59.24+14.4712.04
6Magne KlovningH 75- (20)47.36+11.0914.22
7Eli KlovningD 70- (7)1.29.51+37.5727.08
15Dagfinn TorpeH 60- (20)1.00.30+16.5012.17
0Lill BirkelundD 60- (13)diskvalifisert

Raumar Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Per SørbergH 17-C (5)34.51+1.2810.51
9Bent SkatvedtDIR-AL (31)1.14.02+25.5810.44
9Kristine Eide RappD 16 (23)47.52+6.4010.55
14Anders HorveiH 16 (20)1.04.16+20.0711.31
14Nora SørbergD 11-12 (26)37.26+10.5912.11
21Hanne Eide RappD 16 (23)1.00.56+19.4413.54
22Hedda SkatvedtDIR-AL (31)1.44.50+56.4615.12
28Ingrid Eide RappD 45- (38)1.18.21+29.5814.58
28Øystein RappH 45- (43)1.17.37+25.0411.09

Ringerike OL

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Even Amundsen BjørkliH 13-16C (5)36.2411.20
1Sara FossaasDIR-N LANG (2)1.11.1916.25
1Elin DahlenD 75- (5)54.4316.31
1Morten DåsnesH 60- (20)43.408.52
2Ingunn FossaasDIR-N LANG (2)1.12.27+1.0816.41
2Ida Bolette EnerhaugenD 15-16B (13)40.46+0.1311.10
3Karsten FossåsH 11-12N (6)39.29+18.4315.21
3Monica BerglundD 40- (10)55.32+8.2510.37
3Sigurd Amundsen BjørkliH 15-16B (5)52.32+12.2112.28
4Nora Marie EnerhaugenD 13-16C (6)44.17+13.3413.47
4Tormod DahlenH 75- (20)44.24+7.5713.24
4Frode LøsetH 60- (20)48.09+4.299.47
4Torbjørn NørbechH 65- (12)53.35+8.5810.53
5Marte Sofie SkroveD 13-16C (6)44.22+13.3913.49
6Mikkel BerglundH14 (29)35.54+4.238.31
8Rasmus BerglundH 11-12 (21)29.41+6.519.40
8Live Joronn YtrehusD 60- (13)52.34+14.2214.38
10Juha VienaH 50- (51)54.55+4.298.38
11Kirsti KringhaugD 45- (38)57.59+9.3611.05
12Eirin MathiesenD 50- (23)48.03+11.4813.23
12Lars BerglundH 40- (15)1.28.00+27.4211.37
14Jon Erland FossaasH 40-AK (14)1.18.05+40.1517.54
14Torunn Økern JensenD 45- (38)59.56+11.3311.27
15Lars-Inge ArnevikH 21-E (24)1.49.28+22.338.26
15Jørgen Nøkleby MellingH 15 (23)1.16.27+27.5113.42
16Martin Nøkleby MellingH13 (21)1.01.40+27.4014.38
20Helge RevhaugH 70- (24)1.01.47+27.2317.12
21Anne Guro NøklebyD 45- (38)1.03.09+14.4612.04
25Line Skjevik ArnevikD 45- (38)1.10.52+22.2913.33
27Oskar FossåsH14 (29)1.07.46+36.1516.05
35Stig MellingH 45- (43)1.22.18+29.4511.49
38Oskar ArnevikH 17-18E (45)1.38.37+43.3012.02
Ida Amundsen BjørkliD -10 (12)1.16.5328.34
0Marius Bull-Tornøe BjørkliH 17-B (6)diskvalifisert
0Kari StrandeD 65- (4)diskvalifisert

Ringsaker OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Terje WikstrømH 65- (12)44.379.04
4Marius WikstrømH 17-AL (21)1.02.51+7.318.18
7Anne SørumD 60- (13)51.54+13.4214.27

Rocky Mountain Orienteering Cl

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Gøril Skyttersæter JonesD 55- (16)47.21+11.3813.11

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Petter GullikstadH 55- (36)1.03.49+12.3910.02

Røyken OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Torgeir StrandhagenH 60- (20)45.42+2.029.17
4Birgitte BekkelundD 70- (7)59.36+7.4218.00
9Ida SyversenD 50- (23)44.44+8.2912.27
10Kjetil KjernsmoH 40-AK (14)59.14+21.2413.35
18Nora Christine HansenD 11-12 (26)39.00+12.3312.42
25Øyvind Roger HansenH 55- (36)1.13.13+22.0311.31
30Christian SchibstedH 55- (36)1.34.28+43.1814.52
Synne KjernsmoN-åpen (51)37.2418.09

Sandefjord OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ragne KlavenesD 11-12N (6)23.279.07
4Kari Hasaas KlavenesD 40-AK (8)57.11+8.1613.06
9Cornelius BjørkH 15 (23)1.03.10+14.3411.19
9Anders KlavenesH13 (21)49.01+15.0111.38
11Einar KlavenesDIR-AK (47)41.44+13.2310.09
13Theodor BjørkH13 (21)56.24+22.2413.23
14Gabriel GjoneH 11-12 (21)36.35+13.4511.54
14Oddvar GjelstadH 75- (20)1.09.20+32.5320.56
18Hans Gøran BjørkDIR-C (21)1.27.38+49.5225.41
18Brage EikåsH 11-12 (21)41.14+18.2413.25
20Ingeborg EikåsD 11-12 (26)41.17+14.5013.26
26Mai Britt BjørkD 45- (38)1.12.58+24.3513.57
36Stine ArntzenD 45- (38)1.32.46+44.2317.44
39Jo Børre EikåsH 45- (43)1.38.14+45.4114.06
Daniella GjoneD -10 (12)47.5817.49
0Knut GjoneDIR-C (21)diskvalifisert
0Benjamin GjoneH13 (21)diskvalifisert
0Jonas EikåsH 15 (23)diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jonas Vistnes MyklebostH 11-12N (6)20.468.04
2Andreas Vistnes MyklebostH 13-16N (5)28.27+4.0011.04
9Jon MyklebostH 40-AK (14)59.11+21.2113.34

Sarpsborg OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Solveig Pehrsen-LundeD 13-16C (6)38.13+7.3011.54
4Anna Fredhei LystadD 11-12N (6)35.25+11.5813.46
4Ivar HansenH 13-16N (5)35.00+10.3313.37
5Marikken ChristensenD 11-12N (6)36.09+12.4214.03
8Ingvild Ramtvedt NæssetD 19-20 E (15)1.18.37+16.4711.00
8Sigrid HaugeD 11-12 (26)33.05+6.3810.46
9Benedicte PedersenD 17-AK (16)58.14+13.2413.21
10Nina PedersenD 15 (15)1.04.01+24.4714.36
13Adine Blakkestad IngesenD 15 (15)1.12.56+33.4216.39
14Marie HansenD 17-18 E (34)1.10.47+16.5911.21
16Jeremias Ryste OddenH 11-12 (21)40.49+17.5913.17
19Helena ÅsbergDIR-AK (47)48.36+20.1511.49
21Ask SkivdalH 11-12 (21)1.18.47+55.5725.39
Sander Ryste OddenN-åpen (51)32.1215.37
Jens SvaeN-åpen (51)24.3811.57
Jesper Vonen SvaeH -10 (12)25.309.28
0Marie F. Lindløv JensenD 16 (23)diskvalifisert

Skien OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Grete S B HoviD 55- (16)37.17+1.3410.23
4Øyvind HyllesethH 50- (51)52.10+1.448.12
5Harald HoviH 60- (20)49.09+5.299.59
6Gisle NysæterH 45- (43)57.26+4.538.15
17Gaute NysæterH 11-12 (21)41.07+18.1713.23

Snertingdal IF Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Katrin FrankeD 17-N (2)1.52.15+1.23.2443.40
24Unn Mette KlopbakkenD 45- (38)1.04.59+16.3612.25
27Anita StensethD 45- (38)1.16.56+28.3314.42
41Michael SætvedtH 50- (51)1.21.26+31.0012.49

Stigsökarna

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Heli MarjomaaD 50- (23)40.12+3.5711.11
Evy FredinN-åpen (51)1.00.4629.29

Stokke IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Tor Sverre GravningenDIR-B (30)50.10+2.4611.58
8Sunniva Nergaard BergD 17-AK (16)57.18+12.2813.08
9Ragnar Niemi BergH 65- (12)1.13.13+28.3614.52
15Even GravningenH 16 (20)1.09.46+25.3712.30
16Lars Martin GjeinH 70- (24)52.57+18.3314.44
24Håkon Nergaard BergDIR-AK (47)51.36+23.1512.33
30Bjørnar OlsrødH 45- (43)1.17.43+25.1011.09
0Frida DalerD 15-16B (13)diskvalifisert

Stord Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Linda RykkjeD 40-AK (8)50.11+1.1611.30
11Sveinung RykkjeH 45- (43)1.04.08+11.359.12
22Tonje RykkjeD 11-12 (26)42.05+15.3813.42

Sturla, IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørn W. LudvigsenH 75- (20)40.36+4.0912.15
6Cathrine HübschleD 17-C (6)1.03.11+20.5319.40
9Geir Holm GundersenH 60- (20)53.07+9.2710.47
13Sturla FrydenlundH 19-20E (20)1.29.50+20.468.52
20Tibor VáriH 50- (51)1.01.34+11.089.41
25Solveig HübschleD 11-12 (26)54.24+27.5717.43
25Kristoffer HübschleH14 (29)1.02.41+31.1014.53
28Aud Ellen BrevikDIR-AK (47)53.13+24.5212.56
41Snorre FrydenlundDIR-AK (47)1.16.38+48.1718.38
0Ole Jørgen Bogen ArenthH 17-18E (45)diskvalifisert
0Nicolai HübschleH 17-AL (21)diskvalifisert

Team Jeløy

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Kjetil KarlsenDIR-AK (47)41.12+12.5110.01

TIF Viking

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Tora Aasheim NymarkD 16 (23)45.15+4.0310.19
10Mari Strømme LidD 16 (23)47.58+6.4610.57
14Ulrik HellenH 15 (23)1.15.29+26.5313.31
15Karianne StrømmeD 45- (38)1.00.00+11.3711.28
0Magnus Strømme LidH14 (29)diskvalifisert

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Liv Inger PrangerødD 60- (13)38.1210.38

Trøsken IL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henrik FjelleH 17-C (5)33.2310.23
3Ingrid Pedersen HolmskauD 11-12N (6)33.38+10.1113.05
3Fredrik MartinsenDIR-B (30)49.30+2.0611.48
4Runar StangH 40-AK (14)44.04+6.1410.06Last ned GPS-spor i gpx-format
5Cathrine LillestrandDIR-C (21)42.23+4.3712.25
6Frode ReiersenDIR-B (30)54.22+6.5812.58
6Sofie LillestrandD 17-AK (16)56.56+12.0613.03
7Arnfinn SkålandDIR-B (30)57.13+9.4913.39
7Jimmy NordliH 65- (12)1.05.47+21.1013.22
9Marit Pedersen HolmskauDIR-B (30)58.35+11.1113.58
11Marte BergslandD 17-AK (16)1.05.10+20.2014.56
15Mathias Pedersen HolmskauH13 (21)1.00.34+26.3414.23
16Ella BjerketvedtDIR-C (21)1.16.39+38.5322.28
17Andreas BergslandH 16 (20)1.12.48+28.3913.02
23Marte Lillegraven LangsæterD 11-12 (26)47.31+21.0415.28
Nathaniel BerbyN-åpen (51)51.2124.55
Storm EriksenN-åpen (51)1.02.4430.27
Halvor Ek HedlundN-åpen (51)47.1822.57
Håkon Lillegraven LangsæterN-åpen (51)56.1527.18
Helene Langvik StangN-åpen (51)37.3018.12
Adele SkålandN-åpen (51)43.4121.12

Tverlandet IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Kenneth VikenH 40-AK (14)47.21+9.3110.51
0Endre W NormannH13 (21)diskvalifisert

Uddevalla OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Axel WasseniusH 55- (36)53.14+2.048.22
15Marianne WasseniusDIR-B (30)1.09.45+22.2116.38

Vang OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Eskil FrøislandH 17-18E (45)1.19.15+24.089.40
25Even LindaasH 17-18E (45)1.19.23+24.169.41
32Njaal Ellegaard MelbyH 17-18E (45)1.25.44+30.3710.28

Varegg Fleridrett

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Kårhild Husby NordstadD 19-20 E (15)1.18.01+16.1110.55
8Vyacheslav MukhidinovH 21-E (24)1.36.34+9.397.27
9Eirunn Husby NordstadD 15 (15)1.02.42+23.2814.18
11Stian RykkjeH 17-18E (45)1.08.16+13.098.20
12Markus Kjærner-SembH 19-20E (20)1.29.05+20.018.48
12Ingunn MartinsenD 17-AK (16)1.06.23+21.3315.13
13Mathias Kjærner-SembH 16 (20)1.03.30+19.2111.22
16Oskar RøenH 21-E (24)1.52.30+25.358.40
20Kristian Fredrik ThomassenH 16 (20)1.21.07+36.5814.32
23Olena StrugalovaDIR-AK (47)50.14+21.5312.13
34Mathias RosenlundH 17-18E (45)1.30.01+34.5410.59
0Magnus GjerstadH 17-18E (45)diskvalifisert

Varteig OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Henrik Julian Fontes ÅrbuH 11-12 (21)23.32+0.427.39
3Anders EspenesH 17-C (5)39.02+5.3912.09
4Roy Roger EspenesH 17-C (5)40.44+7.2112.41
6Per Olaf KlemsdalH 50-AK (8)50.47+16.0714.08
15Ragnhild BrenåsDIR-C (21)1.07.20+29.3419.44
26Julie BrenåsD 11-12 (26)57.01+30.3418.34
31Dag BrenåsH 50- (51)1.09.49+19.2310.59
33Bjørn ÅrbuH 55- (36)2.00.47+1.09.3719.01

Viul Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Geir NilsenH 21-E (24)2.05.48+38.539.42

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Rune StræteH 50- (51)1.10.56+20.3011.10

Østmarka OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Arne Chr. ScheieH 80- (2)58.32+4.0417.41
4Alexandra LinløkkenD 15 (15)46.21+7.0710.34
7Marie Hammer IversenD 17-AK (16)57.17+12.2713.08
8Anna Cecilie LinløkkenD 17-18 E (34)1.06.31+12.4310.40
9Helge BakkehøiH 40- (15)1.22.09+21.5110.51
11Øystein KildahlH 55- (36)59.42+8.329.24
12Mathias LinløkkenH 11-12 (21)34.46+11.5611.19
18Per Arne KarlsenDIR-AK (47)48.34+20.1311.49
20Andreas RambergH 17-18E (45)1.17.11+22.049.25
23Håvar BrevikDIR-AL (31)1.47.12+59.0815.33
0Gina BrevikDIR-C (21)diskvalifisert
0Erik NæssH 55- (36)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid Disch LøsetD 17-AK (16)44.5010.16
1Nils TveiteH 15 (23)48.368.42
3Judit BanfiD 17-B (12)51.06+11.5712.17
3Ragnhild LøvliD 17-AK (16)48.36+3.4611.08
4Mari Brøndbo DahlD 17-AL (7)1.06.42+7.1911.20
5Kaja Winsnes NordhagenD 21-E (16)1.24.19+5.168.59
5Ina Catharina StorrønningD 17-AK (16)56.29+11.3912.57
8Håkon DanevadH 50- (51)53.10+2.448.22
8May Bente BrurbergD 50- (23)42.39+6.2411.52
9Ivar MaalenH 55- (36)58.27+7.179.12
11Christine BlixD 17-B (12)1.18.00+38.5118.45
12Sille WinsnesDIR-B (30)1.01.26+14.0214.39
12Rannveig W. NordhagenD 19-20 E (15)1.28.14+26.2412.21
14Robert BanfiH 40- (15)1.38.41+38.2313.02
16Ingrid M. TengeD 50- (23)51.15+15.0014.16
19Gunnar TengeH 50- (51)1.01.27+11.019.40
28Eirik NordhagenH 55- (36)1.24.27+33.1713.17
30Linus OlhansH 17-18E (45)1.23.29+28.2210.11
36Ellen Christine KorenDIR-AK (47)1.00.49+32.2814.47
37Vincent EijsinkDIR-AK (47)1.01.28+33.0714.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor