Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 9 april 2017

N-åpen

2 060 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn44.3921.40
Nathaniel BerbyTrøsken IL51.2124.55
Johan Fredrik BraarudHalden SK40.1519.32
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK35.4417.20
Vilma DanevadFredrikstad SK32.5415.58
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK35.5017.23
Anders Rostveit ElmiOK Moss37.5518.24
Storm EriksenTrøsken IL1.02.4430.27
Evy FredinStigsökarna1.00.4629.29
Randi Fugleneb AamandIL Dyre Vaa32.3015.46
Sigrid Fuglenebb AamandIL Dyre Vaa1.16.0036.53
India HaavaldsenHalden SK45.3722.08
Halvor Ek HedlundTrøsken IL47.1822.57
Unni HerrebrødenOK Øst50.5524.43
Håkon Holm-BredaHalden SK51.1824.54
Synne Holm-BredaHalden SK38.3318.42
Kristian Kaupang LyeLarvik OK24.4311.59
Synne KjernsmoRøyken OL37.2418.09
Brit-Heidi KopperudIndre Østfold OK36.0717.31
Signe KvalheimHalden SK23.3711.27
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL56.1527.18
Helene Langvik StangTrøsken IL37.3018.12
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst36.1517.35
Solan LøkenOK Moss40.3819.43
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn30.0114.34
Elise Holm NedrebøOK Moss56.0827.14
Emma Nordlie MagnussenHalden SK26.5213.02
Max Alexander NybråtenIL Tyrving31.4715.25
Hermine OddenMåren OK59.1428.45
Isolde OddenMåren OK59.2728.51
Ella Elise H OlsenHalden SK38.2418.38
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL32.5515.58
Mathis RenardKongsberg OL39.5519.22
Astrid ReuschHeming Orientering29.2614.17
Ingvild RingheimLarvik OK27.4413.27
Olivia RoskifteOK Moss41.2420.05
Oskar RoskifteOK Moss41.0319.55
Sander Ryste OddenSarpsborg OL32.1215.37
Amund SaugestadNydalens SK27.3013.20
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb23.3011.24
Adele SkålandTrøsken IL43.4121.12
Isak SolbergFredrikstad SK31.1215.08
Agnes Steffensen JohansenGimle IF50.2624.28
Lars Jørgen Stordal  AalerudOL Tønsberg og omegn42.0520.25
Karin StrutzEds SK55.3626.59
Sondre StrømbergFredrikstad SK28.4413.56
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK15.077.20
Jens SvaeSarpsborg OL24.3811.57
Mie ThomassenNOTEAM45.3122.05
Neo ThomassenNOTEAM45.4422.12
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SKdiskvalifisert

D -10

2 690 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL1.16.5328.34
Jenny DanevadFredrikstad SK29.3310.59
Marte EgerKongsberg OL32.4312.09
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn40.5215.11
Daniella GjoneSandefjord OK47.5817.49
Sofie Holm NedrebøOK Moss50.1818.41
Thea KvalheimHalden SK39.5314.49
Elise RenardKongsberg OL32.4512.10
Helene ScheeleNydalens SK33.2212.24
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL59.3022.07
Minna Sofie WingstedtHalden SK26.479.57
Erle Elise WoldOK Mossdiskvalifisert

D 11-12

3 070 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL26.278.36
2Eira Skaarer WiklundNydalens SK29.44+3.179.41
3Sigrid Schmitt GranHalden SK30.16+3.499.51
4Marie ScheeleNydalens SK30.24+3.579.54
5Martha WisløffAsker Skiklubb30.50+4.2310.02
6Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb31.29+5.0210.15
7Hanne Wærp HaugeNydalens SK32.32+6.0510.35
8Sigrid HaugeSarpsborg OL33.05+6.3810.46
9Astrid YtterbøAsker Skiklubb33.25+6.5810.53
10Iril RingheimLarvik OK33.32+7.0510.55
11Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK34.19+7.5211.10
12Anita LangeggenKongsberg OL35.11+8.4411.27
13Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK37.13+10.4612.07
14Nora SørbergRaumar Orientering37.26+10.5912.11
15Pernille ZagarLarvik OK37.31+11.0412.13
16Inger Anne BraarudHalden SK37.52+11.2512.20
17Anne ØstvoldHeming Orientering38.29+12.0212.32
18Nora Christine HansenRøyken OL39.00+12.3312.42
19Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering39.24+12.5712.50
20Ingeborg EikåsSandefjord OK41.17+14.5013.26
21Sara MartiniAsker Skiklubb41.53+15.2613.38
22Tonje RykkjeStord Orientering42.05+15.3813.42
23Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL47.31+21.0415.28
24Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL48.53+22.2615.55
25Solveig HübschleSturla, IF54.24+27.5717.43
26Julie BrenåsVarteig OL57.01+30.3418.34

D 11-12N

2 570 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne KlavenesSandefjord OK23.279.07
2Helle KvalheimHalden SK24.27+1.009.30
3Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL33.38+10.1113.05
4Anna Fredhei LystadSarpsborg OL35.25+11.5813.46
5Marikken ChristensenSarpsborg OL36.09+12.4214.03
6Tiril Lødeng NilsenOK Moss38.37+15.1015.01

D13

3 650 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn31.328.38
2Frida Hovgaard EisvangOK Moss36.39+5.0710.02
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK39.27+7.5510.48
4Emma Helene OlsenHalden SK43.53+12.2112.01
5Marie SaugestadNydalens SK43.59+12.2712.03
6Marie Lien BackstrømHalden SK49.35+18.0313.35
7Hannah Syrdal ØenHeming Orientering52.22+20.5014.20
8Julie Sophie WoldOK Moss54.40+23.0814.58
9Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.07.01+35.2918.21

D 13-16C

3 210 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild GustafssonKongsberg OL30.439.34
2Penelope LeaNydalens SK37.15+6.3211.36
3Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL38.13+7.3011.54
4Nora Marie EnerhaugenRingerike OL44.17+13.3413.47
5Marte Sofie SkroveRingerike OL44.22+13.3913.49
6Kaja GrandalIL Tyrving46.36+15.5314.31

D 13-16N

2 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiril KihleKonnerud IL40.1515.39
0Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D14

3 650 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK28.147.44
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL33.56+5.429.17
3Netta Bar-NathanLillomarka OL34.43+6.299.30
4Kristin Melby JacobsenLardal OL35.25+7.119.42
5Frida SolsrudNydalens SK38.31+10.1710.33
6Ella BerstadHeming Orientering40.46+12.3211.10
7Mari EidsmoFreidig41.01+12.4711.14
8Marie Roll-TørnqvistFana IL41.38+13.2411.24
9Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK46.01+17.4712.36
10Helene Bjørkvold JendalFossum IF47.28+19.1413.00
11Eline SchjervenLardal OL47.48+19.3413.05
12Astrid RognstadHadeland OL48.46+20.3213.21
13Mari ØverbyKongsberg OL49.20+21.0613.30
14Konstanse MoholthKongsberg OL51.03+22.4913.59
15Elida Sagli GudimIndre Østfold OK54.36+26.2214.57
16Ida Marie FlågenHeming Orientering56.26+28.1215.27
17Elise Wærp HaugeNydalens SK1.05.06+36.5217.50

D 15

4 380 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine KravdalGjø-Vard OL39.148.57
2Oda ScheeleNydalens SK39.25+0.118.59
3Åsne HaavengenKongsberg OL43.56+4.4210.01
4Alexandra LinløkkenØstmarka OK46.21+7.0710.34
5Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL47.13+7.5910.46
6Ea LunøeNydalens SK47.30+8.1610.50
7Live ØstvoldHeming Orientering1.00.37+21.2313.50
8Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.02.10+22.5614.11
9Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1.02.42+23.2814.18
10Nina PedersenSarpsborg OL1.04.01+24.4714.36
11Marieluise Schmitt GranHalden SK1.05.22+26.0814.55
12Alexandra AngvollFredrikstad SK1.12.12+32.5816.29
13Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.12.56+33.4216.39
14Julie ChristiansenKristiansand OK1.17.51+38.3717.46
15Berthe TesloHadeland OL1.39.13+59.5922.39

D 15-16B

3 650 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss40.3311.06
2Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL40.46+0.1311.10
3Kamilla LomeHamar OK42.33+2.0011.39
4Jenny Elise HaakstadNydalens SK45.32+4.5912.28
5Tuva HepburnKristiansand OK48.43+8.1013.20
6Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK49.06+8.3313.27
7Petra HoveidAsker Skiklubb49.15+8.4213.29
8Silje SlungaardIL Tyrving53.24+12.5114.37
9Anny RogneOL Tønsberg og omegn56.51+16.1815.34
10Ingrid Grønlund MoenGimle IF1.09.18+28.4518.59
0Synne Marie JenssenHalden SKdiskvalifisert
0Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Frida DalerStokke ILdiskvalifisert

D 16

4 380 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering41.129.24
2Jenny BaklidKonnerud IL42.38+1.269.44
3Malin HaugeHisøy OK43.15+2.039.52
4Andrea RanvikKonnerud IL43.26+2.149.54
5Karoline BjørnerødOK Moss43.29+2.179.55
6Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb45.11+3.5910.18
7Tora Aasheim NymarkTIF Viking45.15+4.0310.19
8Tale StrandKongsberg OL46.23+5.1110.35
9Kristine Eide RappRaumar Orientering47.52+6.4010.55
10Mari Strømme LidTIF Viking47.58+6.4610.57
11Ingvild LangeggenKongsberg OL50.12+9.0011.27
12Anniken RanvikKonnerud IL50.14+9.0211.28
13Emma DanevadFredrikstad SK50.53+9.4111.37
14Karen Hoel JomaasFossum IF51.00+9.4811.38
15Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL52.13+11.0111.55
16Christine HoenEiker OL52.21+11.0911.57
17Ada WulfsbergNydalens SK53.13+12.0112.08
18Solveig LetmolieEiker OL54.57+13.4512.32
19Sigrid EkelandOddersjaa SSK56.01+14.4912.47
20Ingeborg RognstadHadeland OL58.41+17.2913.23
21Hanne Eide RappRaumar Orientering1.00.56+19.4413.54
22Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK1.19.18+38.0618.06
0Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 17-AK

4 360 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering44.5010.16
2Karen BjergaardNydalens SK47.07+2.1710.48
3Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering48.36+3.4611.08
4Astrid FiskumIL Tyrving52.27+7.3712.01
5Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering56.29+11.3912.57
6Sofie LillestrandTrøsken IL56.56+12.0613.03
7Marie Hammer IversenØstmarka OK57.17+12.2713.08
8Sunniva Nergaard BergStokke IL57.18+12.2813.08
9Benedicte PedersenSarpsborg OL58.14+13.2413.21
10Ingrid LetmolieEiker OL58.44+13.5413.28
11Marte BergslandTrøsken IL1.05.10+20.2014.56
12Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.06.23+21.3315.13
13Thea Feiring HaltiaIL Tyrving1.06.58+22.0815.21
14Andrea Willkommen EikenKongsberg OL1.07.56+23.0615.34
15Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.18.35+33.4518.01
16Maria Dahl FosbyNTNUI1.35.20+50.3021.51

D 17-AL

5 880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lise Østlid BagstevoldKongsberg OL59.2310.05
2Celine RenardKongsberg OL1.00.22+0.5910.15
3Silje ArntzenNTNUI1.05.25+6.0211.07
4Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.06.42+7.1911.20
5Joanna ErikssonNydalens SK1.13.52+14.2912.33
6Karoline Dahl FosbyNTNUI1.27.05+27.4214.48
7Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1.33.17+33.5415.51

D 17-B

4 160 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanne de PresnoNTNUI39.099.24
2Lisa JørandliIL Tyrving45.38+6.2910.58
3Judit BanfiÅs-NMBU Orientering51.06+11.5712.17
4Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL53.35+14.2612.52
5Mie ZagarLarvik OK57.09+18.0013.44
5Cecilie BerganFet OL57.09+18.0013.44
7Cecilie Wærp HaugeNydalens SK58.05+18.5613.57
8Monica Tveit TjentlandLardal OL1.00.53+21.4414.38
9Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.04.43+25.3415.33
10Ina BlågestadIndre Østfold OK1.05.43+26.3415.47
11Christine BlixÅs-NMBU Orientering1.18.00+38.5118.45
12Lene FlessebergKongsberg OL1.19.54+40.4519.12

D 17-C

3 210 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje Skatvedt StensrudOK Horten42.1813.10
2Monica SyrdalHeming Orientering44.10+1.5213.45
3Anne-Marit SkaugHalden SK49.50+7.3215.31
4Else StordalOL Tønsberg og omegn55.02+12.4417.08
5Heidi EriksenLarvik OK1.01.05+18.4719.01
6Cathrine HübschleSturla, IF1.03.11+20.5319.40

D 17-N

2 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BerganFet OL28.5111.13
2Katrin FrankeSnertingdal IF Orientering1.52.15+1.23.2443.40

D 17-18 E

6 230 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF53.488.38
2Ane DyrkornEiker OL56.34+2.469.04
3Aurora GjølsjøOK Moss1.03.28+9.4010.11
4Lene Berg HanssenByåsen IL1.03.35+9.4710.12
5Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.04.12+10.2410.18
6Helene EgerKongsberg OL1.05.04+11.1610.26
7Emma StenbackaHalden SK1.05.30+11.4210.30
8Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1.06.31+12.4310.40
9Thea DyrkornEiker OL1.07.18+13.3010.48
10Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.09.27+15.3911.08
11Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1.09.41+15.5311.11
12Oda Marie ColquhounLillomarka OL1.10.21+16.3311.17
13Vilde Årøen LykkeEmblem IL1.10.44+16.5611.21
14Marie HansenSarpsborg OL1.10.47+16.5911.21
15Ingrid G. KvålsgardFossum IF1.11.40+17.5211.30
16Marlin HaavengenKongsberg OL1.12.06+18.1811.34
17Linn Mei WaalerMåren OK1.12.26+18.3811.37
18Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.12.50+19.0211.41
19Karoline AuneHalden SK1.17.55+24.0712.30
20Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.21.09+27.2113.01
21Maria Rørvik HaverLillomarka OL1.22.44+28.5613.16
22Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb1.23.17+29.2913.22
23Synne StrandAsker Skiklubb1.23.59+30.1113.28
24Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.26.45+32.5713.55
25Inga Vestøl StødleKristiansand OK1.27.26+33.3814.02
26Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1.29.49+36.0114.25
27Agnethe HasliGjø-Vard OL1.36.05+42.1715.25
28Andrea VaneboKongsberg OL1.37.14+43.2615.36
29Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL1.43.41+49.5316.38
0Elisabeth BrækkeHalden SKdiskvalifisert
0Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Hedda Raadal BjørloHalden SKdiskvalifisert
0Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Solveig Eline BergIL Tyrvingdiskvalifisert

D 19-20 E

7 140 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie OlaussenFredrikstad SK1.01.508.39
2Ingrid LundanesEmblem IL1.08.12+6.229.33
3Silje HaugeHisøy OK1.11.51+10.0110.03
4Maiken Økern HågårdKonnerud IL1.13.25+11.3510.16
5Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1.15.32+13.4210.34
6Anne Willkommen EikenKongsberg OL1.15.39+13.4910.35
7Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.18.01+16.1110.55
8Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1.18.37+16.4711.00
9Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.18.51+17.0111.02
10Marit Melby JacobsenLardal OL1.24.54+23.0411.53
11Ellen Marie AriansenLillomarka OL1.26.09+24.1912.03
12Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.28.14+26.2412.21
13Ingvild C. FleisjeLillomarka OL1.31.10+29.2012.46
14Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.44.45+42.5514.40
15Idunn HaavengenKongsberg OL1.48.16+46.2615.09

D 21-E

9 380 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine BergliaEiker OL1.19.038.25
2Lizzie InghamHalden SK1.19.53+0.508.30
3Marthe GløersenBækkelagets SK1.23.46+4.438.55
4Linn HokholtIL Tyrving1.24.02+4.598.57
5Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.24.19+5.168.59
6Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK1.26.52+7.499.15
7Jo ShepherdHalden SK1.26.55+7.529.15
8Iliana IlievaHalden SK1.27.56+8.539.22
9Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.29.49+10.469.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Hedvig ÅstebølNTNUI1.31.47+12.449.47
11Ingrid BergeIL Tyrving1.32.10+13.079.49
12Ingunn Egeberg VáriNTNUI1.33.07+14.049.55
13Ragnhild HjermstadFossum IF1.34.45+15.4210.06
14Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø1.38.12+19.0910.28
15Martine ÅstebølNTNUI2.03.14+44.1113.08
0Kine Hallan SteiwerHalden SKdiskvalifisert

D 35-

5 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda SolbergFredrikstad SK47.059.00
2Anne Marthe PeveriEiker OL1.18.14+31.0914.57

D 40-

5 230 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK47.079.00
2Britta FismenFossum IF54.54+7.4710.29
3Monica BerglundRingerike OL55.32+8.2510.37
4Julie Finsrud LandeEidskog OL56.39+9.3210.49
5Marita HernandezOL Toten-Troll1.00.36+13.2911.35
6Liv SchjervenLardal OL1.00.43+13.3611.36
7Astrid KravdalGjø-Vard OL1.00.56+13.4911.39
8Ingvild EckdahlOK Horten1.10.17+23.1013.26
9Linda FredhOK Moss1.47.43+1.00.3620.35
0Kari StrandKongsberg OLdiskvalifisert

D 40-AK

4 360 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helena AxelssonNydalens SK48.5511.13
2Linda RykkjeStord Orientering50.11+1.1611.30
3Katrine BakkeFossum IF56.20+7.2512.55
4Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK57.11+8.1613.06
5Hanne WoldOK Moss1.01.42+12.4714.09
6Tonje HolmOK Moss1.07.18+18.2315.26
0Tone Sølie LysnesHedrum OLdiskvalifisert
0Ellen GustafssonKongsberg OLdiskvalifisert

D 45-

5 230 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria JonssonNydalens SK48.239.15
2Berit Sofie WiklundNydalens SK49.30+1.079.27
3Gro Sandstad EidsmoFreidig49.49+1.269.31
4Siri StørmerNydalens SK51.59+3.369.56
5Anne UrsetIL BUL-Tromsø52.32+4.0910.02
6Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK52.50+4.2710.06
7Ingrid UndstadLarvik OK54.50+6.2710.29
8Hege FeiringIL Tyrving55.53+7.3010.41
9Birgit Økern JensenKonnerud IL56.25+8.0210.47
10Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb57.22+8.5910.58
11Kirsti KringhaugRingerike OL57.59+9.3611.05
12Ingrid KvistadKongsberg OL58.39+10.1611.12
13Mona LomeHamar OK59.22+10.5911.21
14Torunn Økern JensenRingerike OL59.56+11.3311.27
15Karianne StrømmeTIF Viking1.00.00+11.3711.28
16Arnhild KroghOppsal Orientering1.00.31+12.0811.34
17Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK1.01.17+12.5411.43
18Hege SolerødGjø-Vard OL1.01.20+12.5711.43 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Kristin SandvenNotodden OL1.02.34+14.1111.57
20Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK1.02.58+14.3512.02
21Anne Guro NøklebyRingerike OL1.03.09+14.4612.04
22Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb1.04.03+15.4012.14
23Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb1.04.27+16.0412.19
24Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.04.59+16.3612.25
25Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.10.52+22.2913.33
26Mai Britt BjørkSandefjord OK1.12.58+24.3513.57
27Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.16.56+28.3314.42
28Ingrid Eide RappRaumar Orientering1.18.21+29.5814.58
29Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.22.16+33.5315.43
30Kristin EgerKongsberg OL1.23.12+34.4915.54
31Paula BerstadHeming Orientering1.24.31+36.0816.09
32Ann Elin FlågenHeming Orientering1.24.37+36.1416.10
33Gunn Elin RudiHadeland OL1.24.56+36.3316.14
34Hilde PoppeFredrikstad SK1.28.08+39.4516.51
35Marianne ReuschHeming Orientering1.31.37+43.1417.31
36Stine ArntzenSandefjord OK1.32.46+44.2317.44
37Solveig BerganNydalens SK1.36.14+47.5118.24
38Kristin FalkFossum IF1.52.26+1.04.0321.29

D 50-

3 590 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anita Sørensen DrageKongsberg OL36.1510.05
2Heidi SchatvetNotodden OL39.11+2.5610.54
3Heli MarjomaaStigsökarna40.12+3.5711.11
4Tove AasheimAskøy OL40.49+4.3411.22
5Rine HanssenByåsen IL40.53+4.3811.23
6Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb41.44+5.2911.37
7Tove HeimdalKonnerud IL42.33+6.1811.51
8May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering42.39+6.2411.52
9Ida SyversenRøyken OL44.44+8.2912.27
10Trude FixdalIL Koll45.08+8.5312.34
11Vanja StaffOL Toten-Troll45.34+9.1912.41
12Eirin MathiesenRingerike OL48.03+11.4813.23
13Elisabeth HetlevikKongsberg OL48.30+12.1513.30
14Inger Tone NygårdEgersund OK48.55+12.4013.37
15Margrete EngzeliusAsker Skiklubb50.01+13.4613.55
16Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering51.15+15.0014.16
17Gunhild MyhrAsker Skiklubb51.55+15.4014.27
18Kristin FleisjeNittedal OL52.30+16.1514.37
19Maria TorgersenBækkelagets SK53.35+17.2014.55
20Toini SkyttersæterKonnerud IL56.03+19.4815.36
21Anne Marit BjergaardNydalens SK57.07+20.5215.54
22Maria PerssonAsker Skiklubb1.05.47+29.3218.19
23Jane RødderKongsberg OL1.22.12+45.5722.53

D 50-AK

3 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne ArnesenAsker Skiklubb44.2513.25
2Else GrandalIL Tyrving48.24+3.5914.37
3Anna GöhlmanIL Tyrving55.40+11.1516.49

D 55-

3 590 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK35.439.56
2Grete S B HoviSkien OK37.17+1.3410.23
3Gunhild HennumLierbygda OL40.36+4.5311.18
4Bente LineIndre Østfold OK41.05+5.2211.26
5Ragnhild HaldKristiansand OK43.06+7.2312.00
6Runa SkyttersæterHeming Orientering43.18+7.3512.03
7Hilde StorløkkenKongsberg OL43.30+7.4712.07
8Berit BergeIL Tyrving45.00+9.1712.32
9Torun DyrkornEiker OL45.17+9.3412.36
10Gøril Skyttersæter JonesRocky Mountain Orienteering Cl47.21+11.3813.11
11Anita Østgård OlsenLøten o-lag48.30+12.4713.30
12Hege FjellbirkelandIL Gular50.09+14.2613.58
13Åshild BergstølKongsberg OL54.12+18.2915.05
14Eli Tufte HanssenEiker OL55.58+20.1515.35
15Grete BerntsenMåren OK56.04+20.2115.37
16Kirsti Grundnes BergIL Tyrving58.29+22.4616.17

D 60-

3 590 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL38.1210.38
2Unni Strand KarlsenFredrikstad SK41.09+2.5711.27
3Helga HaverstadLierbygda OL43.24+5.1212.05
4Lis DæhliLøten o-lag44.33+6.2112.24
5Margrete JørandliGjø-Vard OL44.39+6.2712.26
6Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK46.20+8.0812.54
7Anne SørumRingsaker OK51.54+13.4214.27
8Live Joronn YtrehusRingerike OL52.34+14.2214.38
9Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange58.18+20.0616.14
10Aud KjemperudEiker OL1.11.46+33.3419.59
11Liv Edle GrønstadGimle IF1.59.16+1.21.0433.13
0Lisa AnnersandOK Tyrdiskvalifisert
0Lill BirkelundPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 65-

3 310 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL39.5312.02
2Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb47.14+7.2114.16
0Eva Marie GranOK Østdiskvalifisert
0Kari StrandeRingerike OLdiskvalifisert

D 70-

3 310 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv FeiringHamar OK51.5415.40
2Inger LindløvOK Moss52.54+1.0015.58
3Else Lerche RaadalFana IL55.20+3.2616.43
4Birgitte BekkelundRøyken OL59.36+7.4218.00
5Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL1.02.51+10.5718.59
6Bjørg KocbachBergens TF1.23.38+31.4425.16
7Eli KlovningPorsgrunn OL1.29.51+37.5727.08

D 75-

3 310 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin DahlenRingerike OL54.4316.31
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb58.42+3.5917.44
3Johanna YtterbølGimle IF1.08.23+13.4020.39
4Anne-Britt NilsenKjelsås IL1.15.20+20.3722.45
5Asbjørg BjørloGimle IF1.17.52+23.0923.31

D 80-

3 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.02.2118.50
2Inger E. VamnesHamar OK1.10.53+8.3221.24

H -10

2 690 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SK57.5021.29
Olaf Blom-HagenFossum IF28.2510.33
Anders Hovgaard EisvangOK Moss28.0710.27
Jarand GustafssonKongsberg OL33.5012.34
Asbjørn LandeEidskog OL27.2210.10
August Lea KabbeNydalens SK45.5617.04
Selmer LøkenOK Moss29.5911.08
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL25.309.28
Nikolai TesloHadeland OL37.5014.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
Tollef TjentlandLardal OL54.3920.18
Ville Emil WingstedtHalden SK30.3211.21
Jon StrandKongsberg OLdiskvalifisert

H 11-12

3 070 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Gløgård StensrudNittedal OL22.507.26
2Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL23.32+0.427.39
3Johannes Salvesen LundeIL Koll24.11+1.217.52
4Martin Christoffer BorgIL Koll28.12+5.229.11
5Erik ZagarLarvik OK29.22+6.329.33
6Nov Bar-NathanLillomarka OL29.31+6.419.36
7Even LienGjø-Vard OL29.40+6.509.39
8Rasmus BerglundRingerike OL29.41+6.519.40
9Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK30.35+7.459.57
10Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn33.10+10.2010.48
11Ragnar LandeEidskog OL34.13+11.2311.08
12Mathias LinløkkenØstmarka OK34.46+11.5611.19
13Erlend Grønlund MoenGimle IF36.18+13.2811.49
14Gabriel GjoneSandefjord OK36.35+13.4511.54
15Sigurd HobølOppsal Orientering38.17+15.2712.28
16Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL40.49+17.5913.17
17Gaute NysæterSkien OK41.07+18.1713.23
18Brage EikåsSandefjord OK41.14+18.2413.25
19Vilhelm SvarødHalden SK53.07+30.1717.18
20Liam Viggo WingstedtHalden SK56.23+33.3318.21
21Ask SkivdalSarpsborg OL1.18.47+55.5725.39

H 11-12N

2 570 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)20.468.04
2Erlend BakkeFossum IF24.45+3.599.37
3Karsten FossåsRingerike OL39.29+18.4315.21
4Abdirahman HassanOK Moss55.30+34.4421.35
5Andreas TveterHalden SK56.01+35.1521.47
0Philip Orud HovlandHalden SKdiskvalifisert

H13

4 210 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor LøkenKongsberg OL34.008.04
2Alfred BjørnerødOK Moss34.06+0.068.05
3Sondre LadimOK Moss37.47+3.478.58
4Lars LienGjø-Vard OL38.42+4.429.11
5Martin Størmer-AntonsenNydalens SK45.53+11.5310.53
6Lars Sigurd BaugstørødnesOppsal Orientering46.13+12.1310.58
7Axel AaldeNydalens SK46.37+12.3711.04
8Christian Fredrik BorgIL Koll48.06+14.0611.25
9Anders KlavenesSandefjord OK49.01+15.0111.38
10Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb54.21+20.2112.54
11Fridtjof ReuschHeming Orientering55.27+21.2713.10
12Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL56.15+22.1513.21
13Theodor BjørkSandefjord OK56.24+22.2413.23
14Jonas KroghOppsal Orientering59.45+25.4514.11
15Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.00.34+26.3414.23
16Martin Nøkleby MellingRingerike OL1.01.40+27.4014.38
17Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb1.15.28+41.2817.55
0Endre W NormannTverlandet ILdiskvalifisert
0Benjamin GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
0Hallvard TjentlandLardal OLdiskvalifisert
0Herman Lien BackstrømHalden SKdiskvalifisert

H 13-16C

3 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even Amundsen BjørkliRingerike OL36.2411.20
2Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn40.24+4.0012.35
3Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss40.32+4.0812.37
4Odin FismenFossum IF41.44+5.2013.00
5Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering1.01.17+24.5319.05

H 13-16N

2 570 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian DaleBergens TF24.279.30
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)28.27+4.0011.04
3Mathias BerganFet OL29.50+5.2311.36
4Ivar HansenSarpsborg OL35.00+10.3313.37
5Martin KindemGimle IF37.31+13.0414.35

H14

4 210 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK31.317.29
2Andreas DaleBergens TF32.59+1.287.50
3Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK33.44+2.138.00
4Gaute BerganNydalens SK34.15+2.448.08
5Adam ConwayKongsberg OL34.43+3.128.14
6Mikkel BerglundRingerike OL35.54+4.238.31
7Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn36.41+5.108.42
8Jonas MyhrAsker Skiklubb36.46+5.158.43
9Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK37.43+6.128.57
10Johan EgerKongsberg OL38.52+7.219.13
11Daniel Azagra NæssNydalens SK41.46+10.159.55
12Kasper Bakken UlsethNydalens SK42.14+10.4310.01
13Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering42.35+11.0410.06
14Atle Nikolai WølloKongsberg OL42.52+11.2110.10
15Tor Erling GjølsjøOK Moss44.31+13.0010.34
16Sivert PoppeFredrikstad SK46.14+14.4310.58
17Vegard Ulseth SylteFreidig46.57+15.2611.09
18Hans UrsetIL BUL-Tromsø48.42+17.1111.34
19Elias StubberudNydalens SK48.51+17.2011.36
20Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering48.52+17.2111.36
21Mats LindaasElverum OK51.55+20.2412.19
22Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb56.12+24.4113.20
23Jonas AarsethNydalens SK58.31+27.0013.53
24Erlend LangeggenKongsberg OL58.43+27.1213.56
25Kristoffer HübschleSturla, IF1.02.41+31.1014.53
26Gaute LindaasElverum OK1.05.40+34.0915.35
27Oskar FossåsRingerike OL1.07.46+36.1516.05
0Magnus Strømme LidTIF Vikingdiskvalifisert
0Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 15

5 580 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering48.368.42
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb49.29+0.538.52
3Christopher LadimOK Moss49.38+1.028.53
4Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK50.08+1.328.59
5Vetle DrageKongsberg OL52.35+3.599.25
6Vebjørn Blom-HagenFossum IF55.29+6.539.56
7Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering56.54+8.1810.11
8Henrik ReuschHeming Orientering1.00.39+12.0310.52
9Cornelius BjørkSandefjord OK1.03.10+14.3411.19
10Grunde IsaksætreGrue IL1.06.16+17.4011.52
11Odin SætherFredrikstad SK1.06.19+17.4311.53
12August Syrdal ØenHeming Orientering1.07.55+19.1912.10
13Kristian ØstermannHeming Orientering1.10.42+22.0612.40
14Ulrik HellenTIF Viking1.15.29+26.5313.31
15Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL1.16.27+27.5113.42
16Jakob TorgersenHalden SK1.16.38+28.0213.44
17Theodor LierIndre Østfold OK1.38.20+49.4417.37
18Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK1.49.22+1.00.4619.35
0Kristoffer FjæreHedrum OLdiskvalifisert
0Jonas EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
0Rolf Trygve HaugKongsberg OLdiskvalifisert
0Marius BakkeFossum IFdiskvalifisert
0Olav LundKongsberg OLdiskvalifisert

H 15-16B

4 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias Pedersen VoldLillomarka OL40.119.32
2Alf Kristian HelleHalden SK48.38+8.2711.33
3Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL52.32+12.2112.28
4Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK1.04.08+23.5715.14
0Sander BystrømIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 16

5 580 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak JonssonNydalens SK44.097.54
2Bendik EliassenFredrikstad SK46.33+2.248.20
3David RundeKristiansand OK48.13+4.048.38
4Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK48.15+4.068.38
5Eirik ImrikFredrikstad SK49.49+5.408.55
6Sivert Sande KvermeFossum IF52.41+8.329.26
7Lars Young VikNydalens SK56.02+11.5310.02
8Sondre OttesenFredrikstad SK56.48+12.3910.10
9Eirik BlågestadIndre Østfold OK57.23+13.1410.17
10Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn57.35+13.2610.19
11Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn58.28+14.1910.28
12Runar Saur ModahlFredrikstad SK59.19+15.1010.37
13Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.03.30+19.2111.22
14Anders HorveiRaumar Orientering1.04.16+20.0711.31
15Even GravningenStokke IL1.09.46+25.3712.30
16Nicolai HarvikKonnerud IL1.11.45+27.3612.51
17Andreas BergslandTrøsken IL1.12.48+28.3913.02
18Jonatan AuneHalden SK1.16.01+31.5213.37
19Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn1.17.44+33.3513.55
20Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1.21.07+36.5814.32

H 17-AK

5 880 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bojan BlumensteinNydalens SK42.217.12
2Morten JørgensenKristiansand OK44.04+1.437.29
3Torben Christian WendlerFredrikstad SK46.21+4.007.52
4Johannes Bakke AashamarKristiansand OK48.42+6.218.16
5Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering53.56+11.359.10
6Stian OverskeidIndre Østfold OK1.04.22+22.0110.56
7Ole Grini JohansenIL Tyrving1.10.13+27.5211.56
8Marius StaffOL Toten-Troll1.19.29+37.0813.31
9Remi JohannesenHalden SK1.20.33+38.1213.41

H 17-AL

7 570 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Heddeland MartensKristiansand OK55.207.18
2Damien RenardKongsberg OL56.17+0.577.26
3Morten Taraldsten BrunesModum OL1.02.37+7.178.16
4Marius WikstrømRingsaker OK1.02.51+7.318.18
5Halvor SaunesNydalens SK1.04.54+9.348.34
6Pål SkogedalAsker Skiklubb1.07.38+12.188.56
7Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK1.08.40+13.209.04
8Kristoffer NeslandNTNUI1.09.13+13.539.08
9Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.10.19+14.599.17
10Gunnar A FiskumIL Tyrving1.10.24+15.049.17
11Håvard BergetFredrikstad SK1.10.31+15.119.18
12Kenneth SandvoldEiker OL1.15.35+20.159.59
13Donatas KontautasOK Moss1.16.27+21.0710.05
14Morten TangenOK Moss1.24.41+29.2111.11
15John RundeKristiansand OK1.26.50+31.3011.28
16Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1.30.36+35.1611.58
17Daniel FløtreNydalens SK1.42.43+47.2313.34
18Jonas MyhreKristiansand OK1.46.47+51.2714.06
0Nicolai HübschleSturla, IFdiskvalifisert
0Håvard MyhreBækkelagets SKdiskvalifisert
0Gustav FiskumNTNUIdiskvalifisert

H 17-B

4 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per GustafssonKongsberg OL43.3210.27
2Per Anders YtterbøAsker Skiklubb45.43+2.1110.59
3Pål Espen NordhaugKonnerud IL50.52+7.2012.13
4Nikolai NordhaugKonnerud IL52.17+8.4512.34
5Harald AulieIL Koll1.16.18+32.4618.20
0Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OLdiskvalifisert

H 17-C

3 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik FjelleTrøsken IL33.2310.23
2Per SørbergRaumar Orientering34.51+1.2810.51
3Anders EspenesVarteig OL39.02+5.3912.09
4Roy Roger EspenesVarteig OL40.44+7.2112.41
5Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn58.18+24.5518.09

H 17-18E

8 190 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering55.076.43
2Jørgen BaklidKonnerud IL58.33+3.267.08
3Erling HjermstadFossum IF1.01.47+6.407.32
4Elias JonssonNydalens SK1.02.53+7.467.40
5Sander ArntzenAsker Skiklubb1.03.11+8.047.42
6Marius AurebekkKristiansand OK1.04.24+9.177.51
7Sindre R HoltHedrum OL1.05.49+10.428.02
8Erik Hæstad BjørnstadFossum IF1.06.12+11.058.04
9Erlend BrendstuenHalden SK1.06.39+11.328.08
10Miika NurmiIFK Göteborg1.07.07+12.008.11
11Stian RykkjeVaregg Fleridrett1.08.16+13.098.20
12Jørgen WulfsbergNydalens SK1.08.58+13.518.25
13Trygve MyhrAsker Skiklubb1.09.37+14.308.30
14Anders HaugskottOL Trollelg1.10.42+15.358.37
15Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.11.06+15.598.40
16Tord StrandKongsberg OL1.14.53+19.469.08
17Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.14.55+19.489.08
18Øyvind HjermstadFossum IF1.15.07+20.009.10
19Einar EkelandOddersjaa SSK1.15.57+20.509.16
20Andreas RambergØstmarka OK1.17.11+22.049.25
21Aslak HeimdalKonnerud IL1.17.46+22.399.29
22Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.17.56+22.499.30
23Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.18.29+23.229.34
24Eskil FrøislandVang OL1.19.15+24.089.40
25Even LindaasVang OL1.19.23+24.169.41
26Kristian PyttenKristiansand OK1.19.35+24.289.43
27Audun BerganNydalens SK1.19.55+24.489.45
28Axel HoveidAsker Skiklubb1.19.59+24.529.45
29Joar GjerdahlKonnerud IL1.22.26+27.1910.03
30Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.23.29+28.2210.11
31Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1.23.40+28.3310.12
32Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.25.44+30.3710.28
33Audun Melby JacobsenLardal OL1.27.47+32.4010.43
34Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.30.01+34.5410.59
35Peter GisholtFossum IF1.31.23+36.1611.09
36Emil StørmerFossum IF1.32.57+37.5011.20
37Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb1.33.22+38.1511.24
38Oskar ArnevikRingerike OL1.38.37+43.3012.02
39Vegar SkinneIndre Østfold OK1.40.55+45.4812.19
40Elias ØhmanGjø-Vard OL1.47.42+52.3513.09
41Sølve DrageKongsberg OL2.03.47+1.08.4015.06
0Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFdiskvalifisert
0Per Clemet WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Håkon LundKongsberg OLdiskvalifisert
0Magnus GjerstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 19-20E

10 120 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL1.09.046.49
2Håkon Raadal BjørloHalden SK1.10.34+1.306.58
3Marius PyttenKristiansand OK1.14.24+5.207.21
4Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1.16.40+7.367.34
5Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.17.02+7.587.36
6Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.18.48+9.447.47
7Martin Borge HeirFossum IF1.19.07+10.037.49
8Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.19.10+10.067.49
9Kristian Nilsen SandnesEmblem IL1.24.08+15.048.18
10Alex CarcasHalden SK1.28.31+19.278.44
11Vit KostejnKristiansand OK1.28.53+19.498.46
12Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.29.05+20.018.48
13Sturla FrydenlundSturla, IF1.29.50+20.468.52
14Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.38.06+29.029.41
15Are WigaardOppsal Orientering1.42.58+33.5410.10
16Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1.43.44+34.4010.15
17Vegard MyhreKristiansand OK1.57.11+48.0711.34
0Olav Andreas RemmenOL Trollelgdiskvalifisert
0Sander H. RogndokkenNydalens SKdiskvalifisert
0Sam LunøeNydalens SKdiskvalifisert

H 21-E

12 960 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard DanielsenKristiansand OK1.26.556.42
2Håvard LucasenFredrikstad SK1.28.24+1.296.49
3Martin VisterFrol IL1.29.11+2.166.52
4Dag BlandkjennKristiansand OK1.31.40+4.457.04
5Anders CarlssonIFK Lidingö SOK1.33.05+6.107.10
6David GottfridssonLillomarka OL1.35.19+8.247.21
7Karl FremstadBækkelagets SK1.36.18+9.237.25
8Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1.36.34+9.397.27
9Espen FiskumHalden SK1.38.25+11.307.35
10Gaute FriestadKristiansand OK1.42.45+15.507.55
11Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.43.06+16.117.57
12Håvard IrgensKristiansand OK1.44.25+17.308.03
13Mathias DrageKongsberg OL1.45.11+18.168.06
14Einar MelsomFossum IF1.46.02+19.078.10
15Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.49.28+22.338.26
16Oskar RøenVaregg Fleridrett1.52.30+25.358.40
17Simen BordalFossum IF1.53.41+26.468.46
18Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø2.00.22+33.279.17
19Geir NilsenViul Orienteringsklubb2.05.48+38.539.42
0Steinar KollerudLillomarka OLdiskvalifisert
0Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OKdiskvalifisert
0Filip WadstenHalden SKdiskvalifisert
0Anders VisterNydalens SKdiskvalifisert
0Ivar LundanesEmblem ILdiskvalifisert
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIbrutt
Henrik EijsinkNydalens SKbrutt

H 35-

7 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.05.258.38
2Kristoffer JacobsenIL Tyrving1.06.05+0.408.43
0Thomas RoskifteOK Mossdiskvalifisert

H 40-

7 570 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard BroxIL Tyrving1.00.187.57
2David LøverModum OL1.03.12+2.548.20
3Charles HalaasFossum IF1.04.33+4.158.31
4Thomas BedinIndre Østfold OK1.08.32+8.149.03
5Øyvind LøkenOK Moss1.09.57+9.399.14
6Jørgen FjæreHedrum OL1.11.37+11.199.27
7Henning Bratland CarlsenOK Moss1.13.38+13.209.43
8Audun BjerknesMåren OK1.18.49+18.3110.24
9Helge BakkehøiØstmarka OK1.22.09+21.5110.51
10Thomas LieFredrikstad SK1.22.31+22.1310.54
11Henning SpjelkavikIL Tyrving1.27.04+26.4611.30
12Lars BerglundRingerike OL1.28.00+27.4211.37
13Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.35.07+34.4912.33
14Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.38.41+38.2313.02
15Anders BrynildsenFredrikstad SK2.17.44+1.17.2618.11

H 40-AK

4 360 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen BekhusFredrikstad SK37.508.40
2Anders Kristian HoltHedrum OL39.51+2.019.08
3Roar MathisenOL Tønsberg og omegn42.42+4.529.47
4Runar StangTrøsken IL44.04+6.1410.06 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Morten MoeFet OL44.09+6.1910.07
6Kenneth VikenTverlandet IL47.21+9.3110.51
7Tor RingstadHedrum OL47.59+10.0911.00
8Pål JevanordOL Trollo49.49+11.5911.25
9Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)59.11+21.2113.34
10Kjetil KjernsmoRøyken OL59.14+21.2413.35
11Even ErlienGjø-Vard OL1.08.26+30.3615.41
12Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.11.52+34.0216.28
13Knut LangeggenKongsberg OL1.11.57+34.0716.30
14Jon Erland FossaasRingerike OL1.18.05+40.1517.54

H 45-

6 960 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune ScheeleNydalens SK52.337.33
2Torbjørn Blom-hagenFossum IF53.01+0.287.37
3Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø53.25+0.527.40
4Espen DanevadFredrikstad SK54.37+2.047.50
5Henrik OttesenFredrikstad SK56.17+3.448.05
6Gisle NysæterSkien OK57.26+4.538.15
7Odd StrandKongsberg OL59.48+7.158.35
8Steinar LandeBø OL1.02.14+9.418.56
9Geir HoffIL Tyrving1.02.36+10.038.59
10Tom BerganFet OL1.03.19+10.469.05
11Sveinung RykkjeStord Orientering1.04.08+11.359.12
12Harald BakkeFossum IF1.04.55+12.229.19
13Eivind LandeEidskog OL1.05.30+12.579.24
14Lars EnerhaugenModum OL1.06.26+13.539.32
15Øyvind FlaattenOK Skeidi1.07.19+14.469.40
16Martin ØhmanGjø-Vard OL1.08.39+16.069.51
17Per Øivind EgerKongsberg OL1.08.48+16.159.53
18Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.09.30+16.579.59
19Dyre Martin GuldbrandsenFredrikstad SK1.10.51+18.1810.10
20Sven Arne GylterudFossum IF1.11.59+19.2610.20
21Øyvind LienGjø-Vard OL1.13.02+20.2910.29
22Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.14.40+22.0710.43
23Bjørn HaugeNydalens SK1.15.15+22.4210.48
24Rune BlågestadIndre Østfold OK1.15.53+23.2010.54
25Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1.16.08+23.3510.56
26Dag Arne LierIndre Østfold OK1.16.13+23.4010.57
27Bjørn MartiniAsker Skiklubb1.16.33+24.0010.59 Last ned GPS-spor i gpx-format
28Øystein RappRaumar Orientering1.17.37+25.0411.09
29Ståle HeitmannFossum IF1.17.40+25.0711.09
30Bjørnar OlsrødStokke IL1.17.43+25.1011.09
31Lars Erik GjeinFossum IF1.17.59+25.2611.12
32Christian JomaasFossum IF1.18.46+26.1311.19
33Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.19.55+27.2211.28
34Kjetil EckdahlOK Horten1.21.44+29.1111.44
35Stig MellingRingerike OL1.22.18+29.4511.49
36Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.25.13+32.4012.14
37Jens TjentlandLardal OL1.26.35+34.0212.26
38Christian ReuschHeming Orientering1.28.12+35.3912.40
39Jo Børre EikåsSandefjord OK1.38.14+45.4114.06
40Lars Audun VoldLillomarka OL2.04.20+1.11.4717.51
0Kyrre GranFet OLdiskvalifisert
0Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Kent KopperudIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 50-

6 350 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom Eirik EikangerIL Gular50.267.56
2Leif StørmerFossum IF50.52+0.268.00
3Thor MellaOppsal Orientering51.03+0.378.02
4Øyvind HyllesethSkien OK52.10+1.448.12
4Jan Tore HenriksenNydalens SK52.10+1.448.12
6Helge GisholtOK Skeidi52.44+2.188.18
7Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb53.00+2.348.20
8Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering53.10+2.448.22
9Tore NymarkAskøy OL54.51+4.258.38
10Juha VienaRingerike OL54.55+4.298.38
11Einar GisholtFossum IF55.13+4.478.41
12Jan Erik IsaksenNydalens SK56.19+5.538.52
13Jan Richard EriksenAsker Skiklubb57.00+6.348.58
14Tore BjørnerødOK Moss57.55+7.299.07
15Arne DybdahlLillomarka OL58.45+8.199.15
16Øystein ØstermannHeming Orientering58.52+8.269.16
17Per Ola UlsethNydalens SK1.00.46+10.209.34
18Frode HaugskottOL Trollelg1.01.15+10.499.38
19Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.01.27+11.019.40
20Tibor VáriSturla, IF1.01.34+11.089.41
21Anders WadstenOK Landehof1.01.37+11.119.42
22Svein NygårdLillomarka OL1.02.21+11.559.49
23Harald KvisliNotodden OL1.03.01+12.359.55
24Hallvard KorenOK Moss1.03.18+12.529.58
25Einar LunøeNydalens SK1.03.53+13.2710.03
26Frank SvarødIdd Sportsklubb1.05.49+15.2310.21
27Øyvind SchjelderupFreidig1.06.47+16.2110.31
28Tore HoffIL Tyrving1.07.38+17.1210.39
29Håkon JendalFossum IF1.07.51+17.2510.41
30Knut Erling ØenHeming Orientering1.08.11+17.4510.44
31Dag BrenåsVarteig OL1.09.49+19.2310.59
31Lasse ArnesenHeming Orientering1.09.49+19.2310.59
33Rune StræteWing OK1.10.56+20.3011.10
34Einar TesloHadeland OL1.14.27+24.0111.43
35Ottar WiklundNydalens SK1.14.57+24.3111.48
36Arne TorgersenBækkelagets SK1.16.01+25.3511.58
37Roar ByeModum OL1.18.00+27.3412.17
38Hans Otto ØverbyKongsberg OL1.18.43+28.1712.23
39Jørn MoeFet OL1.19.10+28.4412.28
40Phil ConwayKongsberg OL1.19.23+28.5712.30
41Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering1.21.26+31.0012.49
42Atle WølloKongsberg OL1.22.16+31.5012.57
43Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.24.39+34.1313.19
44Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.26.41+36.1513.39
45Roar PedersenOppsal Orientering1.28.49+38.2313.59
46Geir PaulsenOL Trollelg1.30.43+40.1714.17
47Bent Sande KvermeFossum IF1.30.54+40.2814.18
48Anders FlågenHeming Orientering1.31.55+41.2914.28
0Syver LøkenKongsberg OLdiskvalifisert
0Terje Ulla EikenKongsberg OLdiskvalifisert
0Tore JuvikIL Gulardiskvalifisert

H 50-AK

3 590 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roger LysnesHedrum OL34.409.39
2Stein MellaOppsal Orientering38.38+3.5810.45
3Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering39.19+4.3910.57
4Ole TørnqvistFana IL40.35+5.5511.18
5Trygve RognstadHadeland OL42.40+8.0011.53
6Per Olaf KlemsdalVarteig OL50.47+16.0714.08
7Petter FureOppsal Orientering53.30+18.5014.54
8Tom RådahlIL Tyrving55.01+20.2115.19

H 55-

6 350 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind DrageKongsberg OL51.108.03
2Axel WasseniusUddevalla OK53.14+2.048.22
3Per SlungaardIL Tyrving53.41+2.318.27
4Eivind HoffIL Tyrving55.30+4.208.44
5Arne JohannesenIL Gular56.11+5.018.50
6Kim Farnes HansenLierbygda OL56.28+5.188.53
7Svein-Erik SøgårdKongsberg OL57.33+6.239.03
8Jon BjørgumKristiansand OK57.49+6.399.06
9Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering58.27+7.179.12
10Bjørn Henning GrandalIL Tyrving59.38+8.289.23
11Øystein KildahlØstmarka OK59.42+8.329.24
12Egil Wickstrand IversenHeming Orientering59.48+8.389.25
13Sture OttesenIndre Østfold OK59.51+8.419.25
14Vidar BenjaminsenLillomarka OL1.00.25+9.159.30
15Hallvard FjærLillomarka OL1.03.12+12.029.57
16Helge StubberudNydalens SK1.03.47+12.3710.02
17Petter GullikstadRøros IL1.03.49+12.3910.02
18Jan-Ove BråthenOK Øst1.04.02+12.5210.05
19Lars-Erik FiskumIL Tyrving1.04.17+13.0710.07
20Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL1.05.10+14.0010.15
21Trond OlsenLøten o-lag1.06.05+14.5510.24
22Håkon LøvliAsker Skiklubb1.06.09+14.5910.25
23Hallvard BergIL Tyrving1.09.48+18.3810.59
24Terje HenriksenAsker Skiklubb1.09.53+18.4311.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
25Øyvind Roger HansenRøyken OL1.13.13+22.0311.31
26Morten HulløenKristiansand OK1.13.22+22.1211.33
27Ove MartinsenHauketo IF1.15.53+24.4311.57
28Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.24.27+33.1713.17
29Jørn HaugerudIndre Østfold OK1.26.06+34.5613.33
30Christian SchibstedRøyken OL1.34.28+43.1814.52
31Herman BakkeLøten o-lag1.46.23+55.1316.45
32Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK1.47.05+55.5516.51
33Bjørn ÅrbuVarteig OL2.00.47+1.09.3719.01
34Torgeir BrandalKongsberg OL2.06.06+1.14.5619.51
0Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Erik NæssØstmarka OKdiskvalifisert

H 60-

4 920 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DåsnesRingerike OL43.408.52
2Torgeir StrandhagenRøyken OL45.42+2.029.17
3Lars HjermstadFossum IF47.33+3.539.39
4Frode LøsetRingerike OL48.09+4.299.47
5Harald HoviSkien OK49.09+5.299.59
6Are EriksenOslostudentenes IK49.37+5.5710.05
7Carl-Göran StrutzEds SK52.17+8.3710.37
8Erik LindströmModum OL52.32+8.5210.40
9Geir Holm GundersenSturla, IF53.07+9.2710.47
10Harald ØstbyeElverum OK54.47+11.0711.08
11Bent GalborgenIndre Østfold OK55.07+11.2711.12
12Morten DueMåren OK56.08+12.2811.24
13Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss58.18+14.3811.50
14Kjell Magne NordviGrue IL58.39+14.5911.55
15Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.00.30+16.5012.17
16Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.05.23+21.4313.17
17Roy GjerdingOK Moss1.06.25+22.4513.29
18Øyvind GylverAsker Skiklubb1.15.28+31.4815.20
19Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL1.26.12+42.3217.31
0Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

H 65-

4 920 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK44.379.04
2Svein S JacobsenIL Tyrving46.43+2.069.29
3Ola BroxOL Toten-Troll48.00+3.239.45
4Torbjørn NørbechRingerike OL53.35+8.5810.53
5Atle RemmePorsgrunn OL59.24+14.4712.04
6Arvid GalborgenEds SK1.00.03+15.2612.12
7Jimmy NordliTrøsken IL1.05.47+21.1013.22
8Øyvind HoveidAsker Skiklubb1.08.36+23.5913.56
9Ragnar Niemi BergStokke IL1.13.13+28.3614.52
10Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1.24.08+39.3117.06
11Georg KapperudOppsal Orientering1.47.50+1.03.1321.55
0Jan BøhleOL Trollodiskvalifisert

H 70-

3 590 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF34.249.34
2Geir ArnesenBærums Skiklub37.43+3.1910.30
3Per Reidulf HolmOK Moss39.44+5.2011.04
4Øivind Magne RogndalenByåsen IL39.47+5.2311.04
5Leif BokerødIdd Sportsklubb39.56+5.3211.07
6Ingar HåkonsenKongsberg OL40.21+5.5711.14
7Hasse BergstrømIL Tyrving45.44+11.2012.44
8Rolf GjølbergLarvik OK47.16+12.5213.09
9Terje MalmHamar OK47.30+13.0613.13
10Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL47.34+13.1013.14
11Trond FeiringHamar OK48.01+13.3713.22
12Magne RaadalFana IL48.30+14.0613.30
13Erik Johan GrorudHaslum IL50.56+16.3214.11
14Roar BjordalOppsal Orientering51.58+17.3414.28
15Hans StordalOL Tønsberg og omegn52.33+18.0914.38
16Lars Martin GjeinStokke IL52.57+18.3314.44
17Knut LindløvOK Moss53.48+19.2414.59
18Svein Endre HoveByåsen IL54.32+20.0815.11
19Knut Tore SolheimNydalens SK58.44+24.2016.21
20Helge RevhaugRingerike OL1.01.47+27.2317.12
21Per Oscar SaugestadOK Moss1.01.49+27.2517.13
22Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.03.29+29.0517.41
23Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.13.23+38.5920.26
24Tore VaajeAsker Skiklubb1.13.44+39.2020.32

H 75-

3 310 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss36.2711.00
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF40.36+4.0912.15
3Odd KletteliBækkelagets SK43.12+6.4513.03
4Tormod DahlenRingerike OL44.24+7.5713.24
5Trygve FosseGimle IF46.43+10.1614.06
6Magne KlovningPorsgrunn OL47.36+11.0914.22
7Per Øystein AndersenLarvik OK50.02+13.3515.06
8Magnar ØvreåsBotne SK54.15+17.4816.23
9Henry SundsetvikOL Trollelg56.57+20.3017.12
9Steinar RuudKonnerud IL56.57+20.3017.12
11Jon C. FougnerHeming Orientering57.37+21.1017.24
12Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.03.39+27.1219.13
13Thorbjørn Johan BjørloGimle IF1.04.36+28.0919.30
14Oddvar GjelstadSandefjord OK1.09.20+32.5320.56
15Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst1.09.46+33.1921.04
16Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.10.02+33.3521.09
17Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.11.30+35.0321.36
18Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.12.37+36.1021.56
19Roger TorperIndre Østfold OK1.22.11+45.4424.49
0Anders TaraldrudIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 80-

3 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL54.2816.27
2Arne Chr. ScheieØstmarka OK58.32+4.0417.41

H 85-

3 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.06.2020.02

DIR-AK

4 110 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias BenjaminsenLillomarka OL28.216.53
2Anne M. Hausken NordbergNydalens SK29.50+1.297.15
3Marius ØieLøten o-lag32.22+4.017.52
4Sigurd MelsomFossum IF32.40+4.197.56
5Nicole RagvinNydalens SK37.49+9.289.12
6Elisabeth IngvaldsenNydalens SK39.01+10.409.29
7Helge StenerudOL Tønsberg og omegn39.03+10.429.30
8Ingunn FristadHalden SK39.30+11.099.36
9Sofie AarnesNydalens SK39.34+11.139.37
10Kjetil KarlsenTeam Jeløy41.12+12.5110.01
11Einar KlavenesSandefjord OK41.44+13.2310.09
12Christian  GløgårdNittedal OL43.11+14.5010.30
13Erlend GylverAsker Skiklubb43.16+14.5510.31
14Sebastian DalandKristiansand OK43.45+15.2410.38
15Sindre GylverNTNUI43.55+15.3410.41
16Maren Kaarby RodemNydalens SK44.25+16.0410.48
17Tore Grønlund MoenGimle IF48.14+19.5311.44
18Per Arne KarlsenØstmarka OK48.34+20.1311.49
19Helena ÅsbergSarpsborg OL48.36+20.1511.49
20Terje MelsomFossum IF49.03+20.4211.56
21Pål AngvollFredrikstad SK49.32+21.1112.03
22Jørgen VisterHalden SK50.11+21.5012.12
23Olena StrugalovaVaregg Fleridrett50.14+21.5312.13
24Håkon Nergaard BergStokke IL51.36+23.1512.33
25Even JansonNOTEAM52.08+23.4712.41
26Ketil ÅstebølOppsal Orientering52.21+24.0012.44
27Bent HaflanOL Tønsberg og omegn52.40+24.1912.48
28Aud Ellen BrevikSturla, IF53.13+24.5212.56
29Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM53.54+25.3313.06
30Fredrik SaugestadNydalens SK54.59+26.3813.22
31Lars Petter EndresenMåren OK56.33+28.1213.45 Last ned GPS-spor i gpx-format
32Astrid BjørnerødOK Moss56.37+28.1613.46
33Rudi OlsenLillomarka OL57.17+28.5613.56
34Tor PalmgrenHalden SK57.45+29.2414.03
35TRoger MostueOppsal Orientering1.00.15+31.5414.39
36Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.00.49+32.2814.47
37Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.01.28+33.0714.57
38Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.03.00+34.3915.19
39Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.03.37+35.1615.28
40Maren Hald BjørgumKristiansand OK1.03.52+35.3115.32
41Snorre FrydenlundSturla, IF1.16.38+48.1718.38
42Gustav A SkotteFossum IF1.18.18+49.5719.03
43Harald WibyeOK Moss1.18.36+50.1519.07
44Cora EbnerKongsberg OL1.44.24+1.16.0325.24
0Pia Skyttersæter IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Irene LangeggenKongsberg OLdiskvalifisert
0Rikke Skyttersæter IversenHeming Orienteringdiskvalifisert

DIR-AL

6 890 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK48.046.58
2Jostein AndersenNydalens SK52.18+4.147.35
3Rune RystadNydalens SK58.13+10.098.26
4Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.00.00+11.568.42
5Morten SaueIL Tyrving1.04.33+16.299.22
6Elias WiklundNydalens SK1.08.46+20.429.58
7Espen WigaardOppsal Orientering1.10.37+22.3310.14
8Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.11.01+22.5710.18
9Bent SkatvedtRaumar Orientering1.14.02+25.5810.44
10Sondre KvisliNotodden OL1.14.38+26.3410.49
11Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn1.16.01+27.5711.01
12Ulf JohnsonNOTEAM1.18.28+30.2411.23
13Jo WiklundNydalens SK1.20.27+32.2311.40
14Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.21.51+33.4711.52
15Evine Westli AndersenLøten o-lag1.22.47+34.4312.00
16Ingvild Maalen-JohansenNTNUI1.25.44+37.4012.26
17Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.28.38+40.3412.51
18Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.31.50+43.4613.19
19Kine BøhlerengenNOTEAM1.35.01+46.5713.47
20Peer StiansenNydalens SK1.39.01+50.5714.22
21Øystein RodemNydalens SK1.39.24+51.2014.25
22Hedda SkatvedtRaumar Orientering1.44.50+56.4615.12
23Håvar BrevikØstmarka OK1.47.12+59.0815.33
24Vibeke HøstLillomarka OL2.36.12+1.48.0822.40
25Merete RørvikLillomarka OL2.36.13+1.48.0922.40
0Arild AndresenFossum IFdiskvalifisert
0Trond BrevikFossum IFdiskvalifisert
0Niklas GustafssonHeming Orienteringdiskvalifisert
0Sofie IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Ludvig RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Martin A SkotteFossum IFdiskvalifisert

DIR-B

4 190 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL47.2411.18
2Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL49.10+1.4611.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Fredrik MartinsenTrøsken IL49.30+2.0611.48
4Tor Sverre GravningenStokke IL50.10+2.4611.58
5Elise Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn53.14+5.5012.42
6Frode ReiersenTrøsken IL54.22+6.5812.58
7Arnfinn SkålandTrøsken IL57.13+9.4913.39
8Roger ØstvoldHeming Orientering58.31+11.0713.57
9Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL58.35+11.1113.58
10Lisa JenssenHalden SK1.00.24+13.0014.24
11Amund BedinIndre Østfold OK1.00.32+13.0814.26
12Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.01.26+14.0214.39
13Sølvi MartiniAsker Skiklubb1.02.20+14.5614.52
14Anne StenerudOL Tønsberg og omegn1.02.28+15.0414.54
15Marianne WasseniusUddevalla OK1.09.45+22.2116.38
16Kathrine LunøeNydalens SK1.10.20+22.5616.47
17Eva Steffensen JohansenGimle IF1.13.12+25.4817.28
18Jørn Christen JohnsenFredrikstad SK1.15.12+27.4817.56
19Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK1.15.48+28.2418.05
20Lene ColquhounNittedal OL1.15.57+28.3318.07
21Rune NygårdIndre Østfold OK1.16.39+29.1518.17
22Hilde MoholthKongsberg OL1.17.23+29.5918.28
23Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK1.21.47+34.2319.31
24Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1.27.45+40.2120.56
25Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1.27.54+40.3020.58
26Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL1.36.18+48.5422.58
27Line Bar-NathanLillomarka OL1.37.54+50.3023.21
28Martin Hovgaard EisvangOK Moss1.57.58+1.10.3428.09
0Johnny JohansenLillomarka OLdiskvalifisert
0Alexander RødstenHeming Orienteringdiskvalifisert

DIR-C

3 410 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine RoskifteOK Moss37.4611.04
2Ingrid SkaarerNydalens SK38.50+1.0411.23
3Fredrik GudmestadFredrikstad SK39.40+1.5411.37
4Cecilie KvermeFossum IF41.31+3.4512.10
5Cathrine LillestrandTrøsken IL42.23+4.3712.25
6Ole Jakob OttestadHalden SK44.32+6.4613.03
7Trond KildalHeming Orientering45.14+7.2813.15
8Britt Stine StrandFredrikstad SK46.18+8.3213.34
9Astrid Maalen-JohansenNOTEAM49.07+11.2114.24
10Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL49.15+11.2914.26
11Andrea PresnoNOTEAM54.16+16.3015.54
12Bodil HulløenKristiansand OK1.00.34+22.4817.45
13Tanja AppenzellerFossum IF1.06.16+28.3019.25
14Anne Lise NyengenIndre Østfold OK1.06.56+29.1019.37
15Ragnhild BrenåsVarteig OL1.07.20+29.3419.44
16Ella BjerketvedtTrøsken IL1.16.39+38.5322.28
17Merete SaugestadNydalens SK1.16.43+38.5722.29
18Hans Gøran BjørkSandefjord OK1.27.38+49.5225.41
0Iren BrasethGimle IFdiskvalifisert
0Gina BrevikØstmarka OKdiskvalifisert
0Knut GjoneSandefjord OKdiskvalifisert

DIR-N LANG

4 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara FossaasRingerike OL1.11.1916.25
2Ingunn FossaasRingerike OL1.12.27+1.0816.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor