Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårstafetten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 8 april 2017

D13-16

22 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.21.51
1. Ada Wulfsberg38.0313+5.2238.0313+5.22
2. Pia Young Vik16.40154.434-9+3.37
3. Oda Scheele27.0811.21.511-3
2Konnerud IL 11.22.33+0.42
1. Andrea Ranvik33.432+1.0233.432+1.02
2. Amanda Skyttersæter Saugerud17.232+0.4351.061-1-1.02
3. Jenny Baklid31.272+4.191.22.332+1+0.42+0.42
3Kongsberg OL 11.28.19+6.28
1. Ingvild Langeggen34.088+1.2734.088+1.27
2. Tale Strand21.207+4.4055.286-2+4.22+2.55
3. Åsne Haavengen32.514+5.431.28.193-3+6.28+2.06
4TIF Viking / Fana IL / IL Gular 1.31.48+9.57
1. Mari Strømme Lid36.089+3.2736.089+3.27
2. Mari Fjellbirkeland Johannesen18.113+1.3154.193-6+3.13-0.14
3. Tora Aasheim Nymark37.295+10.211.31.484+1+9.57+6.44
5Heming Orientering 11.31.50+9.59
1. Maya Arnesen34.036+1.2234.036+1.22
2. Malene Jebsen20.104+3.3054.132-4+3.07+1.45
3. Live Østvold37.376+10.291.31.505+3+9.59+6.52
6Oppsal Orientering 11.35.49+13.58
1. Amélie Aamodt37.0811+4.2737.0811+4.27
2. Katrine Bjordal Veggan26.0916+9.291.03.1713+2+12.11+7.44
3. Ane Sofie Krogh32.323+5.241.35.496-7+13.58+1.47
7Raumar Orientering 11.45.51+24.00
1. Kristine Eide Rapp34.014+1.2034.014+1.20
2. Kamilla Lome21.156+4.3555.165+1+4.10+2.50
3. Hanne Eide Rapp50.3511+23.271.45.517+2+24.00+19.50
8Fredrikstad SK 11.46.00+24.09
1. Emma Danevad36.1510+3.3436.1510+3.34
2. Alexandra Angvoll20.545+4.1457.098-2+6.03+2.29
3. Kaisa Antonsen48.519+21.431.46.0080+24.09+18.06
9Lardal OL 11.48.47+26.56
1. Kristin Melby Jacobsen33.503+1.0933.503+1.09
2. Anny Rogne26.0715+9.2759.5711+8+8.51+7.42
3. Eline Schjerven48.508+21.421.48.479-2+26.56+18.05
10Kongsberg OL 21.48.49+26.58
1. Konstanse Moholth40.3017+7.4940.3017+7.49
2. Mari Øverby26.3817+9.581.07.08170+16.02+8.13
3. Mathilde Sæter Flesseberg41.417+14.331.48.4910-7+26.58+10.56
11OK Moss 11.48.59+27.08
1. Karoline Bjørnerød34.067+1.2534.067+1.25
2. Julie Sophie Wold25.3012+8.5059.3610+3+8.30+7.05
3. Frida Hovgaard Eisvang49.2310+22.151.48.5911+1+27.08+18.38
12Kristiansand OK 11.56.31+34.40
1. Sigrid Ekeland38.0112+5.2038.0112+5.20
2. Tuva Hepburn25.0710+8.271.03.08120+12.02+6.42
3. Julie Christiansen53.2313+26.151.56.31120+34.40+22.38
13IL Tyrving 21.58.44+36.53
1. Alexandra Linløkken40.0614+7.2540.0614+7.25
2. Eileen Bjanes26.4318+10.031.06.4915+1+15.43+8.18
3. Iris Holst51.5512+24.471.58.4413-2+36.53+21.10
14Halden SK 11.58.46+36.55
1. Marieluise Schmitt Gran34.025+1.2134.025+1.21
2. Emma Helene Olsen23.028+6.2257.047+2+5.58+4.37
3. Marie Lien Backstrøm1.01.4217+34.341.58.4614+7+36.55+30.57
15Nydalens SK 22.02.47+40.56
1. Ea Lunøe42.0619+9.2542.0619+9.25
2. Elise Wærp Hauge25.1411+8.341.07.20190+16.14+6.49
3. Frida Solsrud55.2714+28.192.02.4715-4+40.56+24.42
16Fossum IF 12.02.50+40.59
1. Karen Hoel Jomaas40.2716+7.4640.2716+7.46
2. Mari Brende26.0314+9.231.06.3014-2+15.24+7.38
3. Helene Bjørkvold Jendal56.2015+29.122.02.5016+2+40.59+25.35
17Sarpsborg OL 12.05.33+43.42
1. Marie F. Lindløv Jensen40.1615+7.3540.1615+7.35
2. Nina Pedersen26.5719+10.171.07.1318+3+16.07+8.32
3. Adine Blakkestad Ingesen58.2016+31.122.05.3317-1+43.42+27.35
18OL Tønsberg og omegn 12.05.36+43.45
1. Mathea Gløersen32.41132.411
2. Julie Eikeland25.5913+9.1958.409+8+7.34+7.34
3. Lita Lerke Leodine Hjelseth1.06.5618+39.482.05.3618+9+43.45+36.11
19Nydalens SK 32.19.37+57.46
1. Inga Skaarer Wiklund42.0118+9.2042.0118+9.20
2. Jenny Elise Haakstad25.069+8.261.07.0716-2+16.01+6.41
3. Marie Saugestad1.12.3019+45.222.19.3719+3+57.46+41.45
Heming Orientering 2diskvalifisert
1. Ida Marie Flågendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Hannah Syrdal Øendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ella Berstaddiskvalifisertdiskvalifisert
IL Tyrving 1diskvalifisert
1. Mina Jørgensendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Vida Helland-Hansendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ingrid Lund Hovdendiskvalifisertdiskvalifisert
Ringerike OL 1diskvalifisert
1. Ida Bolette Enerhaugendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marte Sofie Skrovediskvalifisertdiskvalifisert
3. Nora Marie Enerhaugendiskvalifisertdiskvalifisert

D11-12

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 256.06
1. Hanne Wærp Hauge30.153+0.3930.153+0.39
2. Eira Skaarer Wiklund25.512+0.2856.061-2-0.39
2Nydalens SK 156.42+0.36
1. Marie Scheele29.372+0.0129.372+0.01
2. Maja Mo Hjelseth27.053+1.4256.4220+0.36+0.35
3Larvik OK 11.00.07+4.01
1. Iril Ringheim34.444+5.0834.444+5.08
2. Serine Kierulf Dirdal25.2311.00.073-1+4.01
4Halden SK 11.09.29+13.23
1. Sigrid Schmitt Gran35.215+5.4535.215+5.45
2. Inger Anne Braarud34.084+8.451.09.294-1+13.23+7.38
5Kongsberg OL 11.09.36+13.30
1. Synne Sandven29.36129.361
2. Anita Langeggen40.005+14.371.09.365+4+13.30+13.30
6Sarpsborg OL 11.17.00+20.54
1. Sigrid Hauge35.316+5.5535.316+5.55
2. Marte Lillegraven Langsæter41.297+16.061.17.0060+20.54+14.59
7Asker Skiklubb 11.19.57+23.51
1. Ragnhild Øfsthus Gravir39.027+9.2639.027+9.26
2. Astrid Ytterbø40.556+15.321.19.5770+23.51+14.25

H11-12

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Oppsal Orientering 149.02
1. Sondre Olaussen26.282+0.0126.282+0.01
2. Jakob A. Gjedebo22.34149.021-1
2Halden SK 152.32+3.30
1. Henrik Aabu26.27126.271
2. Sebastian Bøhn-Bryntesen26.052+3.3152.322+1+3.30+3.30
3Sandefjord OK 11.01.43+12.41
1. Gabriel Gjone35.003+8.3335.003+8.33
2. Brage Eikås26.433+4.091.01.4330+12.41+4.08
4Heming Orientering 11.14.16+25.14
1. Lukas Jones Arnesen39.424+13.1539.424+13.15
2. Julie Heyerdahl Rødsten34.345+12.001.14.1640+25.14+11.59
5OL Tønsberg og omegn 11.14.19+25.17
1. Lars Loftesnes Kaupang40.526+14.2540.526+14.25
2. Sindre Mathisen33.274+10.531.14.195-1+25.17+10.52
6Bækkelagets SK 12.12.25+1.23.23
1. Jonas Fenne Ingierd40.225+13.5540.225+13.55
2. Aksel Eide1.32.036+1.09.292.12.256+1+1.23.23+1.09.28
Sarpsborg OL 1diskvalifisert
1. Jesper Vonen Svaediskvalifisertdiskvalifisert
2. Jeremias Ryste Oddendiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor