Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 8 april 2017

Asker Skiklubb

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sander ArntzenH 17-18E (47)35.12+0.567.41
3Martha WisløffD 11-12N (9)30.00+6.4016.29
5Tilla Farnes HennumD 19-20 E (19)43.03+10.3310.37
5Bjørn GulbrandsenH 50- (54)34.33+2.578.35
6Jens Erik MortensenH 40- (19)42.40+8.4410.25
7Per Anders YtterbøH 17-B (9)57.19+14.4421.37
10Jorun RuudD 45- (44)36.50+5.5910.55
12Margrethe WisløffD 19-20 E (19)47.28+14.5811.43
14Øyvind HoveidH 65- (16)42.00+16.1416.36
15Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17-18 E (41)38.57+7.5710.52
16Bård Engzelius GylverH 17- (18)58.54+23.3014.24
16Per Clemet WisløffH 17-18E (47)42.03+7.479.10
16Randi NicolaisenD 55- (19)45.11+18.0317.51
18Ann Katrin OlsenD 50- (34)39.16+14.1613.46
19Axel HoveidH 17-18E (47)42.55+8.399.22
19Per SchancheH 60- (34)31.35+7.0611.04
20Gjermund GravirDIR-A (78)50.33+16.2410.59
20Sigrun Hernes YtterbøD 45- (44)40.39+9.4812.03
21Esten Nicolai WøienDIR-A (78)50.51+16.4211.03
21Marianne ArnesenD 50- (34)41.25+16.2514.31
23Øyvind Johannessen LinneboH 55- (40)37.48+8.4510.40
25Toril Fougner WisløffD 45- (44)43.09+12.1812.48
26Arne FossheimH 55- (40)38.11+9.0810.47
27Synne StrandD 17-18 E (41)46.46+15.4613.03
27Henrik Fredriksen AasH 17-18E (47)46.04+11.4810.03
28Bjørn MartiniH 45- (62)47.03+12.0110.31
28Margrete EngzeliusD 50- (34)49.01+24.0117.11
29Tore VaajeH 70- (32)51.07+27.3720.12
30Thea Charlotte HansenD 17-18 E (41)47.55+16.5513.23
30Maria PerssonD 50- (34)49.28+24.2817.21
31Kaia Wøien NicolaisenDIR-A (78)55.44+21.3512.06
33Trygve MyhrH 17-18E (47)52.07+17.5111.22
36Johan Teodor WestlyH 17-18E (47)53.03+18.4711.34
38Sverre WisløffH 45- (62)52.28+17.2611.44
39Vegard GulbrandsenDIR-A (78)59.33+25.2412.56
40Terje HenriksenDIR-A (78)1.00.19+26.1013.06
49Jostein F. TellnesH 21-E (67)1.02.51+18.5710.03
Pernille MortensenN-åpen (58)35.3920.22

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sveinung FristadH 80- (2)42.2421.18

Askøy OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Tonje Aasheim NymarkD 19-20 E (19)45.05+12.3511.07
9Tove AasheimD 50- (34)34.42+9.4212.10
27Tore NymarkH 50- (54)41.23+9.4710.17

Bergens TF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christian DaleH 13-16N (2)21.5612.03
1Andreas DaleDIR-B (50)25.459.43
72Ladislav KocbachDIR-A (78)2.18.41+1.44.3230.08
Bjørg KocbachD 70- (12)brutt

Berger og Svelvik OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Terje W. PettersenH 45- (62)49.05+14.0310.58
Ola Gjermstad PettersenN-åpen (58)34.5319.56

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Magnar ØvreåsH 75- (14)48.14+19.1424.14
0Hjørdis ØvreåsD 70- (12)diskvalifisert

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Rine HanssenD 50- (34)29.04+4.0410.11
10Lene Berg HanssenD 17-18 E (41)36.06+5.0610.05
10Øivind Magne RogndalenH 70- (32)32.03+8.3312.40
23Svein Endre HoveH 70- (32)39.46+16.1615.43

Bækkelagets SK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aasne Fenne HoksrudD 40- (17)38.01+0.3010.33
2Eldar BørsumH 70- (32)25.37+2.0710.07Last ned GPS-spor i gpx-format
5Louise OramD 21-E (24)51.11+5.3510.38
5Pål Christian IngierdH 40- (19)42.39+8.4310.25
8Marthe GløersenD 21-E (24)51.46+6.1010.45
10Ingeborg ØderudD 50- (34)35.59+10.5912.37
12Lone BrochmannD 21-E (24)55.15+9.3911.29
17Yngvar ChristiansenH 55- (40)35.02+5.599.53
18Olav EideH 45- (62)45.21+10.1910.08
23Johanne Øderud VatneD 17- (26)1.06.39+29.3618.30
23Maria TorgersenD 50- (34)41.55+16.5514.42
26Vetle ChristiansenH 21-E (67)52.49+8.558.27
29Karl FremstadH 21-E (67)53.57+10.038.37
30Felix BreitschädelH 21-E (67)54.37+10.438.44
32Arne TorgersenH 50- (54)43.10+11.3410.44
37Mathias NipenH 21-E (67)56.51+12.579.05Last ned GPS-spor i gpx-format
38Håvard MyhreH 21-E (67)57.01+13.079.07
56Anders StorbratenH 21-E (67)1.09.06+25.1211.03
Håkon Fenne IngierdN-åpen (58)24.5714.15
0Anniken Eriksrud KarlsenD 19-20 E (19)diskvalifisert
0Odd KletteliH 75- (14)diskvalifisert
0Eskil Sande GullordH 21-E (67)diskvalifisert

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Steinar LandeH 45- (62)44.50+9.4810.01

Driv IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Per-Erik ØstlieH 65- (16)31.47+6.0112.33
6Nils-Petter WiikH 65- (16)33.49+8.0313.21

Eds SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Carl-Göran StrutzH 60- (34)28.16+3.479.55
15Arvid GalborgenH 65- (16)45.18+19.3217.54
Karin StrutzN-åpen (58)utenfor konkurranse

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Inger Tone NygårdD 50- (34)38.40+13.4013.34

Eiker OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ane DyrkornD 17-18 E (41)32.30+1.309.04
3Kirsti Aas OlsenD 55- (19)29.39+2.3111.43
9Anita HillerenD 17- (26)47.56+10.5313.18
9Thea DyrkornD 17-18 E (41)35.56+4.5610.02
12Aud KjemperudD 60- (18)55.43+29.2727.59
13Kristine BergliaD 21-E (24)56.11+10.3511.40
19Eli Tufte HanssenD 55- (19)51.59+24.5120.32
22Ingrid LetmolieD 17- (26)1.05.06+28.0318.05
58Solveig LetmolieDIR-A (78)1.11.27+37.1815.31

Emblem IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ingrid LundanesD 19-20 E (19)41.34+9.0410.15
8Erlend Nilsen SandnesH 19-20E (23)42.32+5.558.10
12Kristian Nilsen SandnesH 19-20E (23)44.03+7.268.28
14Vilde Årøen LykkeD 17-18 E (41)38.31+7.3110.45
16Ivar LundanesH 21-E (67)49.11+5.177.52

Fana IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Magne RaadalH 70- (32)34.24+10.5413.35
44Ole TørnqvistH 50- (54)48.12+16.3611.59
0Else Lerche RaadalD 70- (12)diskvalifisert

Fet OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Tom BerganH 45- (62)44.04+9.029.51
17Kyrre GranH 45- (62)44.57+9.5510.03

Fossum IF

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Victoria Hæstad BjørnstadD 17-18 E (41)31.008.39
4Erlend BakkeH 11-12N (11)36.28+15.5220.02
4Martin Borge HeirH 19-20E (23)39.52+3.157.40
4Øyvind HjermstadH 17-18E (47)37.23+3.078.09
5Torbjørn Blom-hagenH 45- (62)39.57+4.558.56
6Ragnhild HjermstadD 21-E (24)51.18+5.4210.39
6Styrk Hundseid KamsvågH 17-18E (47)37.58+3.428.17
6Kjersti HovD 50- (34)32.03+7.0311.14
6Harald BakkeH 45- (62)40.36+5.349.04
7Arild AndresenH 50- (54)35.10+3.348.44
8Einar GisholtH 50- (54)35.52+4.168.55
9Erik Hæstad BjørnstadH 17-18E (47)38.26+4.108.23
9Lars HjermstadH 60- (34)28.03+3.349.50
12Marianne HjermstadD 55- (19)40.53+13.4516.09
14Knut Jostein SætnanH 45- (62)44.46+9.4410.00
22Peter GisholtH 17-18E (47)44.31+10.159.43
22Ingrid G. KvålsgardD 17-18 E (41)43.20+12.2012.06
23Sindre GisholtDIR-B (50)53.33+27.4820.12
25Oscar Hæstad BjørnstadH 17-18E (47)45.40+11.249.58
28Katrine BakkeD 45- (44)49.00+18.0914.32
30Nils HæstadH 55- (40)42.33+13.3012.01
30Lars Erik GjeinH 45- (62)47.04+12.0210.31
31Martin Andresen SkotteH 17-18E (47)50.12+15.5610.57
31Simen BordalH 21-E (67)54.58+11.048.47
32Sven Arne GylterudH 45- (62)49.44+14.4211.07
33Håkon JendalH 50- (54)43.58+12.2210.56
35Morten HeirH 50- (54)44.36+13.0011.05
37Morten RannemH 45- (62)51.59+16.5711.37
40Trond BrevikH 50- (54)45.45+14.0911.22
40Kristin FalkD 45- (44)1.00.41+29.5018.00
48Ståle HeitmannH 45- (62)59.29+24.2713.18
51Sigurd MelsomH 21-E (67)1.03.45+19.5110.12
Silje Andresen SkotteN-åpen (58)32.3518.37
Olaf Blom-HagenH -10 (13)25.4712.02
Ask Felland SætnanH -10 (13)29.0913.37
0Erling HjermstadH 17-18E (47)diskvalifisert
0Christian JomaasH 45- (62)diskvalifisert

Fredrikstad SK

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emil Husebye AamodtH 11-12N (11)20.3611.19
1Marie OlaussenD 19-20 E (19)32.308.01
1Øystein RuudH 60- (34)24.298.35
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (17)37.3110.25
3Linda SolbergD 21-E (24)49.20+3.4410.15
3Henrik OttesenH 45- (62)37.10+2.088.18
3Herman Ryen MartinsenH 19-20E (23)37.35+0.587.13
4Fredrik GudmestadDIR-C (22)34.29+5.0815.31
4Heidi Østlid BagstevoldD 21-E (24)50.36+5.0010.31
4Espen DanevadH 45- (62)38.10+3.088.32
5Andrine K. S. EdvardsenD 11-12N (9)33.24+10.0418.21
6Marte Hox BrynildsenD 11-12N (9)35.02+11.4219.14
6Hans Petter MathisenH 21-E (67)47.15+3.217.33
7Gunn Astrid JakobsenD 60- (18)39.32+13.1619.51
8Håvard LucasenH 21-E (67)47.29+3.357.35
8Thomas LieH 40- (19)43.39+9.4310.40
9Christina AnderssonD 55- (19)38.52+11.4415.21
9Mattias KarlssonH 21-E (67)48.02+4.087.41
11Rikke Blakkestad IngesenD 17-18 E (41)36.25+5.2510.10
12Stine AlexandersenDIR-B (50)47.43+21.5818.00
15Anders Johan KrosbyH 70- (32)35.39+12.0914.05
17Anne-Sofie Hox BrynildsenDIR-C (22)1.08.47+39.2630.59
22Sindre ØsthagenH 21-E (67)50.39+6.458.06
25Dyre Martin GulbrandsenH 45- (62)46.37+11.3510.25
32Oliver Hagaseth MydskeH 17-18E (47)51.36+17.2011.15
34Ida-Synnøve KristiansenD 17-18 E (41)51.55+20.5514.30
41Torben Christian WendlerH 21-E (67)58.57+15.039.25
44Kjell Reidar MydskeH 45- (62)57.10+22.0812.47
58Håvard BergetH 21-E (67)1.11.26+27.3211.25
60Petter LøkkebergH 45- (62)1.41.35+1.06.3322.43
Ingrid Sofie Hox BrynildsenN-åpen (58)23.4213.32
Vilma DanevadN-åpen (58)28.4516.25
Adele C.S. EdvardsenN-åpen (58)35.4420.25
Malin Husebye AamodtN-åpen (58)43.5525.05
Kaia Kjerre-LudviksenN-åpen (58)44.0125.09
Ellen RingstadN-åpen (58)44.4825.36
Ingrid RingstadN-åpen (58)50.4729.01
Isak SolbergN-åpen (58)22.2712.49
Jenny DanevadD -10 (12)26.3812.26
Syver Strand GulbrandsenH -10 (13)33.3915.43
0Unni Strand KarlsenD 60- (18)diskvalifisert

Freidig

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gro Sandstad EidsmoD 45- (44)32.55+2.049.46
46Øyvind SchjelderupH 50- (54)49.26+17.5012.17

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Martin VisterH 21-E (67)48.53+4.597.49

Gimle IF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tor HernesH 85- (3)1.07.15+1.4133.47
3Johanna YtterbølD 75- (5)1.08.52+4.4134.36
3Willy GrønstadH 70- (32)27.01+3.3110.40
4Asbjørg BjørloD 75- (5)1.12.34+8.2336.27
4Trygve FosseH 75- (14)37.03+8.0318.37
8Martin HeitmannH 17-B (9)1.02.34+19.5923.36
9Thorbjørn Johan BjørloH 75- (14)1.10.24+41.2435.22
14Tore Grønlund MoenH 40- (19)51.35+17.3912.36
30Ingrid Grønlund MoenDIR-B (50)1.03.14+37.2923.51
70Martin GlomsrødDIR-A (78)1.31.26+57.1719.52
0Vetle FosdalDIR-C (22)diskvalifisert
0Erlend Grønlund MoenDIR-C (22)diskvalifisert
0Liv Edle GrønstadD 60- (18)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Eli Ringstad LienD 17-B (13)55.52+14.2021.04
9Margrete JørandliD 60- (18)44.35+18.1922.24
18Hege SolerødD 45- (44)40.24+9.3311.59Last ned GPS-spor i gpx-format
23Lone MalmgrenDIR-A (78)51.54+17.4511.16
27Øyvind LienH 45- (62)47.00+11.5810.30
33Agnethe HasliD 17-18 E (41)49.38+18.3813.51
41Elias ØhmanH 17-18E (47)57.05+22.4912.27
46Martin ØhmanH 45- (62)58.03+23.0112.59
54Even ErlienH 45- (62)1.03.27+28.2514.11
Eiril Erlien SolerødD -10 (12)34.1516.00

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Kjell Magne NordviH 60- (34)29.41+5.1210.24

Hadeland OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Øyvind SørlieH 60- (34)25.26+0.578.55
24Berthe TesloDIR-B (50)54.59+29.1420.44
30Gunn Elin RudiD 45- (44)49.33+18.4214.42
39Einar TesloH 50- (54)45.41+14.0511.21
44Øyvind WatterdalH 21-E (67)59.36+15.429.32
Nikolai TesloH -10 (13)35.5916.48

Halden SK

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingunn FristadD 17- (26)37.0310.17
1Magne DæhliH 21-E (67)43.547.01
2Vegard Jarvis WestergårdH 21-E (67)45.50+1.567.20
3Thomas Natvig ÅrstadH 21-E (67)46.17+2.237.24
4Helle KvalheimD 11-12N (9)32.28+9.0817.50
4Idun Kristine Felde OlaussenD 17-18 E (41)34.24+3.249.36
5Vilhelm SvarødH 11-12N (11)38.39+18.0321.14
5Emma StenbackaD 17-18 E (41)34.32+3.329.38
5Eirik Kamstrup HovindH 21-E (67)47.07+3.137.32
6Olav Milian Schmitt GranH 19-20E (23)41.20+4.437.56
7Hedda Raadal BjørloD 17-18 E (41)34.56+3.569.45
11Ane Sofie Næss BjørgulD 21-E (24)54.47+9.1111.23
13Karoline AuneD 17-18 E (41)37.55+6.5510.35
14Erik AxelssonH 21-E (67)48.58+5.047.50
15Fredrikke Nohr MothD 21-E (24)57.12+11.3611.53
17Remi JohannesenH 17- (18)1.09.48+34.2417.03
17Erlend BrendstuenH 17-18E (47)42.06+7.509.11
18Markus HolterH 21-E (67)49.57+6.037.59
19Hanna Haugen NordbrødenD 21-E (24)1.07.41+22.0514.04
20Marianne DæhliD 21-E (24)1.11.02+25.2614.46
22Synne JenssenDIR-B (50)53.11+27.2620.04
25Peter NordbrødenH 21-E (67)51.33+7.398.14
27Hedda Slang SundsetvikDIR-B (50)57.45+32.0021.47
27Mats NordbrødenH 21-E (67)53.21+9.278.32
28Filip WadstenH 21-E (67)53.24+9.308.32
32Håkon Raadal BjørloH 21-E (67)55.10+11.168.49
33Jonathan EylertsenDIR-B (50)1.09.06+43.2126.04
37Pål HellerudH 55- (40)1.03.39+34.3617.58
38Alexander Skaug YtterbølH 17-18E (47)53.44+19.2811.43
40Josefin EylertsenDIR-B (50)1.14.09+48.2427.58
42Alex CarcasH 21-E (67)59.11+15.179.28
Hanne Andreassen AasN-åpen (58)32.2818.33
Johan Fredrik BraarudN-åpen (58)39.5622.49
India HaavaldsenN-åpen (58)33.2419.05
Signe KvalheimN-åpen (58)19.3311.10
Emma Nordlie MagnussenN-åpen (58)27.0015.25
Thea KvalheimD -10 (12)31.0614.31
Minna Sofie WingstedtD -10 (12)28.0113.05
Ville Emil WingstedtH -10 (13)26.5512.34
0Synne Malene BrækkeD 19-20 E (19)diskvalifisert
0Niels Christian HellerudH 17-18E (47)diskvalifisert

Hamar OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Inger E. VamnesD 80- (2)59.13+4.1329.45
3Kjetil JacobsenH 17-B (9)48.30+5.5518.18
5Trond FeiringH 70- (32)30.43+7.1312.08
8Mona LomeD 45- (44)35.50+4.5910.37
22Terje MalmH 70- (32)39.25+15.5515.34
0Liv FeiringD 70- (12)diskvalifisert

Haslum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Erik Johan GrorudH 70- (32)42.34+19.0416.49

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Ove MartinsenH 55- (40)35.13+6.109.56

Hedrum OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sindre R HoltH 17-18E (47)34.167.28
12Jørgen FjæreH 40- (19)48.37+14.4111.53
18Tormod FjæreH 70- (32)37.10+13.4014.41
25Roger LysnesH 50- (54)41.13+9.3710.15
36Kari Reppesgård HoltD 45- (44)53.29+22.3815.52
39Tor RingstadH 45- (62)52.42+17.4011.47
43Tone Sølie LysnesD 45- (44)1.05.58+35.0719.34

Heming Orientering

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1 SyrdalD 17-C (3)45.3320.31
4Ragnhild BråtenDIR-A (78)40.37+6.288.49
5Bjørn BakkevigH 55- (40)30.43+1.408.40
6Niklas GustafssonDIR-A (78)42.21+8.129.12
7Trond KildalDIR-C (22)49.04+19.4322.06
10Sofie IversenDIR-A (78)45.26+11.179.52
11Ulrik Astrup ArnesenH 19-20E (23)43.32+6.558.22
11Runa SkyttersæterD 55- (19)40.48+13.4016.07
13Kimme ArnesenDIR-A (78)48.10+14.0110.28
15Alexander RødstenDIR-B (50)49.29+23.4418.40
17Øystein ØstermannH 50- (54)38.55+7.199.40
19Egil Wickstrand IversenH 55- (40)36.35+7.3210.20
21Roger ØstvoldDIR-B (50)52.34+26.4919.50
24Petter Astrup ArnesenH 17-18E (47)45.13+10.579.52
24Knut Erling ØenH 50- (54)41.12+9.3610.14
36Harald Eide-FredriksenH 45- (62)51.33+16.3111.31
41Paula BerstadD 45- (44)1.00.43+29.5218.01
41Lasse ArnesenH 50- (54)46.18+14.4211.31
42Christian ReuschH 45- (62)52.56+17.5411.50
42Marianne ReuschD 45- (44)1.03.42+32.5118.54
47Pia IversenDIR-A (78)1.05.10+31.0114.10
55Rikke Skyttersæter IversenDIR-A (78)1.09.42+35.3315.09
Astrid ReuschN-åpen (58)25.2114.29
Julie Heyerdahl RødstenN-åpen (58)20.1711.35
Anne ØstvoldN-åpen (58)20.0611.29
0Kasper FosserH 21-E (67)diskvalifisert

Hisøy OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Silje HaugeD 19-20 E (19)39.32+7.029.45
3Malin HaugeD 17- (26)41.05+4.0211.24

Idd Sportsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marit Bokerød HansenD 65- (6)41.26+4.2220.49
7Leif BokerødH 70- (32)31.22+7.5212.23
20Frank SvarødH 50- (54)39.49+8.139.54

IFK Gøteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Miika NurmiDIR-A (78)34.44+0.357.33

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anders CarlssonH 21-E (67)46.57+3.037.30

IL BUL-Tromsø

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gjermund UrsetH 45- (62)35.027.50
4Anne UrsetD 45- (44)34.05+3.1410.06
16Anne Birgitte JensenD 40- (17)1.26.45+49.1424.05
17Mathilde Korvald SkaareD 21-E (24)59.38+14.0212.23
28Jonny I HansenH 50- (54)41.27+9.5110.18
34Hallvard NordbrødenH 21-E (67)56.05+12.118.58

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Ivar SeierstadDIR-A (78)49.19+15.1010.43

IL Gular

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tom Eirik EikangerH 50- (54)31.47+0.117.54
10Hege FjellbirkelandD 55- (19)39.47+12.3915.43
11Arne JohannesenH 55- (40)31.58+2.559.01
21Tore JuvikH 50- (54)40.20+8.4410.01
31Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17-18 E (41)48.25+17.2513.31
42Eyvind Kjellevold MaldeH 17-18E (47)1.08.20+34.0414.55
0Johan EikangerH 17-18E (47)diskvalifisert

IL Koll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Harald AulieH 17-B (9)51.10+8.3519.18
24Trude FixdalD 50- (34)42.13+17.1314.48

IL Tyrving

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ole Grini JohansenH 35- (2)56.0113.41
2Svein S JacobsenH 65- (16)29.07+3.2111.30
8Trond LundDIR-A (78)45.08+10.599.48
10Randi NilstadD 60- (18)45.11+18.5522.42
11Tore HoffH 50- (54)37.16+5.409.16
13Lisa JørandliDIR-C (22)56.47+27.2625.34
14Oda J SikkelandD 19-20 E (19)51.01+18.3112.35
17Hasse BergstrømH 70- (32)36.16+12.4614.20
19Vegard Brun SagaH 21-E (67)50.12+6.188.01
20Bjørn Henning GrandalH 55- (40)36.38+7.3510.20
21Maren NorderudD 17-18 E (41)43.10+12.1012.03
22Dag Helland HansenDIR-A (78)51.38+17.2911.13
24Alf PettersenH 60- (34)35.01+10.3212.17
24Kjell StenstadvoldH 70- (32)41.18+17.4816.19
26Anne Kristine NorderudD 50- (34)43.26+18.2615.14
28Ane RamtvedtDIR-A (78)54.11+20.0211.46
34Eirik JørgensenH 45- (62)50.38+15.3611.19
47Morten Nilstad PettersenH 21-E (67)1.01.08+17.149.46
48Stian BergersenH 21-E (67)1.02.39+18.4510.01
53Camilla StridsklevDIR-A (78)1.07.58+33.4914.46
Simen BergstrømN-åpen (58)37.0621.12
0Linn HokholtD 21-E (24)diskvalifisert
0Frode KamsvågH 55- (40)diskvalifisert

Indre Østfold OK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Britt-Heidi KopperudD 17-N (2)47.1225.56
1Anders TaraldrudH 75- (14)29.0014.34
1Thomas BedinH 40- (19)33.568.17
4Krixstoffer HalsnesDIR-B (50)35.51+10.0613.31
5Stian OverskeidH 17- (18)44.49+9.2510.57
7Bente LineD 55- (19)34.45+7.3713.44
10Per Oskar LarsenH 65- (16)37.59+12.1315.00
10Sture OttesenH 55- (40)31.55+2.529.00
13Fredrik LarsenH 40- (19)49.05+15.0912.00
15Vegar SkinneH 17- (18)56.04+20.4013.42
19Sindre ValsgårdH 40- (19)1.12.11+38.1517.38
22Bent GalborgenH 60- (34)33.50+9.2111.52
22Dag Arne LierH 45- (62)45.59+10.5710.17
24Linda M. Torper BystrømD 45- (44)42.15+11.2412.32
24Ida Aabogen HaugaardD 17- (26)1.16.01+38.5821.06
28Rune BlågestadH 45- (62)47.03+12.0110.31
29Marit Nandrup PettersenD 50- (34)49.26+24.2617.20
34Frank Johannes BjøringsøyH 55- (40)54.04+25.0115.16
35Ina BlågestadDIR-B (50)1.11.19+45.3426.54
39Anne Lise NyengenDIR-B (50)1.11.53+46.0827.07
41Asle Sagli GudimH 45- (62)52.55+17.5311.50
43Haakon JohannesenH 17-18E (47)1.14.07+39.5116.10
48Rune S. NielsenH 50- (54)51.09+19.3312.43
49Tore SandemH 50- (54)52.43+21.0713.06
49Kent KopperudH 45- (62)1.00.45+25.4313.35
52Øyvind ThømtH 45- (62)1.01.25+26.2313.44
56Jørn TvetenH 45- (62)1.04.19+29.1714.23
Anna Flier TvetenN-åpen (58)43.4725.01
Siri Flier TvetenN-åpen (58)42.2524.14
0Rune NygårdDIR-B (50)diskvalifisert
0Roger TorperH 75- (14)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bengt NiklassonH 55- (40)29.038.12
3Sissel OlaisenD 70- (12)58.29+8.5329.23
4Marit VågsnesD 65- (6)54.08+17.0427.12
4Ingrid Lome-HagmanD 70- (12)1.04.20+14.4432.19
8Bjørn Sverre GulheimDIR-B (50)44.38+18.5316.50Last ned GPS-spor i gpx-format
13Jon FærdenH 70- (32)35.20+11.5013.57Last ned GPS-spor i gpx-format
15Bjørnar GammelsæterDIR-A (78)48.40+14.3110.34
16Anne Marit FærdenDIR-C (22)1.07.47+38.2630.31
17Aase LøvlandD 55- (19)48.25+21.1719.08
18Arne KongsnesDIR-C (22)1.08.59+39.3831.04
19Lars-Evan PetterssonH 70- (32)37.59+14.2915.00
29Per Arne AndresenH 60- (34)39.46+15.1713.57
36Linda GammelsæterD 17-18 E (41)54.00+23.0015.05

Kongsberg OL

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Celine RenardD 17- (26)40.57+3.5411.22
3Svein-Erik SøgårdH 55- (40)30.18+1.158.33
4Per GustafssonH 17-B (9)48.46+6.1118.24
4Lise Østlid BagstevoldD 17- (26)42.51+5.4811.54
4Øyvind DrageH 55- (40)30.33+1.308.37
4Åshild BergstølD 55- (19)33.28+6.2013.13
5Anita Sørensen DrageD 50- (34)30.13+5.1310.36
7Ingrid KvistadD 45- (44)35.32+4.4110.32
8Odd StrandH 45- (62)41.17+6.159.14
9Kari StrandD 40- (17)44.21+6.5012.19
9Ingar HåkonsenH 70- (32)32.01+8.3112.39
10Anne Willkommen EikenD 19-20 E (19)46.52+14.2211.34
10Lene FlessebergD 17-B (13)1.06.07+24.3524.56
12Helene EgerD 17-18 E (41)37.09+6.0910.22
12Ellen GustafssonD 40- (17)49.12+11.4113.40
12Tord StrandH 17-18E (47)40.36+6.208.51
12Damien RenardH 21-E (67)48.51+4.577.48
14Nina Hansen-møllerudDIR-B (50)49.08+23.2318.32
15Syver LøkenH 50- (54)38.14+6.389.30
17Idunn HaavengenD 19-20 E (19)1.02.12+29.4215.21
20Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 E (41)42.29+11.2911.52
21Per Øivind EgerH 45- (62)45.49+10.4710.14
24Marlin HaavengenD 17-18 E (41)45.09+14.0912.36
25Elisabeth HetlevikD 50- (34)42.42+17.4214.58
29Rikke Hjelseth LarsenD 17-18 E (41)47.32+16.3213.16
32Jane RødderD 50- (34)1.00.36+35.3621.15
32Torgeir BrandalH 55- (40)50.30+21.2714.15
33Katrine Hjelsteh LarsenD 50- (34)1.07.15+42.1523.35
35Barbara Willkommen EikenD 45- (44)52.00+21.0915.25
35Sølve DrageH 17-18E (47)53.00+18.4411.34
37Andrea VaneboD 17-18 E (41)56.54+25.5415.53
37Hans Otto ØverbyH 50- (54)45.01+13.2511.11
37Kristin EgerD 45- (44)57.18+26.2717.00
38Andrea Willkommen EikenD 17-18 E (41)57.40+26.4016.06
39Sarah WølloD 17-18 E (41)1.08.53+37.5319.14
41Mona Dalegård LøkenDIR-B (50)1.14.15+48.3028.01
43Cora EbnerDIR-B (50)1.25.52+1.00.0732.24
43Hilde MoholthDIR-B (50)1.25.52+1.00.0732.24
44Irene LangeggenD 45- (44)1.24.00+53.0924.55
45Bjørn Victor LarsenH 50- (54)48.40+17.0412.06
50Phil ConwayH 50- (54)53.30+21.5413.18
52Atle WølloH 50- (54)55.39+24.0313.50
Mathis RenardN-åpen (58)33.5219.21
Marte EgerD -10 (12)40.3318.56
Elise RenardD -10 (12)36.3017.03
Jon StrandH -10 (13)38.0317.46
0Bjørn HaavengenH 45- (62)diskvalifisert
0Hilde StorløkkenD 50- (34)diskvalifisert
0Terje Ulla EikenH 50- (54)diskvalifisert
Håkon LundH 17-18E (47)brutt

Konnerud IL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nikolai NordhaugH 17-B (9)42.3516.04
2Audun HeimdalH 19-20E (23)37.14+0.377.09
2Emma Grete Feyling HaareD 65- (6)39.18+2.1419.44
3Nora Skyttersæter SaugerudD 17-B (13)44.28+2.5616.46
5Jørgen BaklidH 17-18E (47)37.37+3.218.12
6Pål Espen NordhaugH 17-B (9)54.28+11.5320.33
6Birgit Økern JensenD 45- (44)35.01+4.1010.23
7Maiken Økern HågårdD 19-20 E (19)45.45+13.1511.17
7Joar GjerdahlH 17-18E (47)37.59+3.438.17
9Martine Gjermstad PettersenD 11-12N (9)51.00+27.4028.01
12Hans Lyder HaareH 65- (16)40.12+14.2615.53
13Tove HeimdalD 50- (34)37.23+12.2313.07
13Line NordhaugD 17-B (13)1.17.33+36.0129.15
14Aslak HeimdalH 17-18E (47)41.19+7.039.01
22Toini SkyttersæterD 50- (34)41.38+16.3814.36
28Annette Bjørnås KrogstieD 17-18 E (41)47.30+16.3013.16
31Bjørn BaklidH 55- (40)47.16+18.1313.21
35Trond BaklidH 55- (40)54.25+25.2215.22
38Line BjørnåsDIR-B (50)1.11.49+46.0427.06
39Erik Feyling HaareH 21-E (67)58.26+14.329.20

Kristiansand OK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marius PyttenH 19-20E (23)36.377.02
3Åsulv Birkeland StormoenDIR-A (78)40.18+6.098.45
3Marius AurebekkH 17-18E (47)37.02+2.468.05
5Johannes Bakke AashamarH 19-20E (23)40.53+4.167.51
6Ragnhild HaldD 55- (19)34.23+7.1513.35
7Eirik Heddeland MartensH 21-E (67)47.16+3.227.33
9John RundeH 17- (18)50.13+14.4912.16
9Jon BjørgumH 55- (40)31.30+2.278.53
9Vit KostejnH 19-20E (23)43.19+6.428.19
10Maren Hald BjørgumDIR-B (50)46.55+21.1017.42
14Jonas MyhreH 17- (18)54.35+19.1113.20
14Dag BlandkjennH 21-E (67)48.58+5.047.50
18Vetle Elias LynnebakkenH 19-20E (23)50.48+14.119.46
18Kristian PyttenH 17-18E (47)42.41+8.259.19
20Håvard IrgensH 21-E (67)50.19+6.258.03
23Vegard MyhreH 19-20E (23)1.06.30+29.5312.47
24Jack BjørnsenH 55- (40)37.52+8.4910.41
24Morten HulløenH 55- (40)37.52+8.4910.41
35Inga Vestøl StødleD 17-18 E (41)53.07+22.0714.50
42Bodil HulløenDIR-B (50)1.15.34+49.4928.30
55Håvar Birkeland StormoenH 21-E (67)1.07.11+23.1710.44
61Harald VingerhagenDIR-A (78)1.15.07+40.5816.19
0Ingrid Elise VingerrhagenDIR-B (50)diskvalifisert
0Morten JørgensenH 21-E (67)diskvalifisert
0Vegard DanielsenH 21-E (67)diskvalifisert
0Gaute FriestadH 21-E (67)diskvalifisert

Kårvåg IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Stig Hultgreen KarlsenH 60- (34)36.01+11.3212.38

Lardal OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Liv SchjervenD 40- (17)44.19+6.4812.18
9Monica Tveit TjentlandD 17-B (13)1.02.47+21.1523.41
13Marit Melby JacobsenD 19-20 E (19)49.53+17.2312.19
21Audun Melby JacobsenH 17-18E (47)44.09+9.539.38
40Jens TjentlandH 45- (62)52.52+17.5011.49
63Geir JacobsenDIR-A (78)1.18.23+44.1417.02
Tollef TjentlandH -10 (13)30.3314.16

Larvik OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Erik ZagarH 11-12N (11)26.56+6.2014.47
3Ingrid UndstadD 45- (44)33.55+3.0410.03
6Kari BergD 65- (6)1.23.56+46.5242.10
11Mie ZagarD 17-B (13)1.09.51+28.1926.21
11Rolf GjølbergH 70- (32)32.41+9.1112.55
13Tobias KristensenH 19-20E (23)45.56+9.198.50
24Per Olav GulbrandsenH 45- (62)46.36+11.3410.25
50Tom KristensenH 45- (62)1.00.53+25.5113.37
57Jørgen FrøydH 21-E (67)1.09.12+25.1811.04
Kristian Kaupang LyeN-åpen (58)23.3213.26
Ingvild RingheimN-åpen (58)23.2613.23

Lerums SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Ulf JonssonDIR-A (78)58.17+24.0812.40

Lierbygda OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gunhild HennumD 55- (19)27.0810.43
1Helga HaverstadD 60- (18)26.1613.11
3Kari StrandDIR-B (50)35.25+9.4013.21
6Kim Farnes HansenH 55- (40)30.47+1.448.41
22Ingemar Jansson HaverstadH 55- (40)37.18+8.1510.32
31Bjørn-Willy ArntzenH 50- (54)43.01+11.2510.42

Lillomarka OL

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Svein NygårdH 50- (54)31.367.51
2Emilie Pedersen VoldD 13-16N (3)40.22+18.5122.10
2Netta Bar-NathanDIR-B (50)35.02+9.1713.13
2Elin SpeakeDIR-C (22)30.46+1.2513.51
7Assaf Bar-NathanDIR-B (50)44.27+18.4216.46
8Ingvild C. FleisjeD 19-20 E (19)45.50+13.2011.19
8Vidar BenjaminsenH 55- (40)31.23+2.208.51
9Johnny JohansenDIR-B (50)46.45+21.0017.38
9Delphine PoirotD 21-E (24)52.30+6.5410.54
10Jens Johan BrekkeH 17-18E (47)39.25+5.098.36
10Matthew SpeakeH 21-E (67)48.18+4.247.43
11Ellen Marie AriansenD 19-20 E (19)46.55+14.2511.35
11David GottfridssonH 21-E (67)48.29+4.357.45
13Martin GranlyH 55- (40)33.15+4.129.23
15Nov Bar-NathanDIR-C (22)1.00.58+31.3727.27
15Dorthe Kühl PetersenD 17- (26)54.38+17.3515.10
15Hallvard FjærH 55- (40)34.28+5.259.44
17Maria Rørvik HaverD 17-18 E (41)39.53+8.5311.08
18Line Bar-NathanDIR-B (50)51.32+25.4719.26
18Oda Marie ColquhounD 17-18 E (41)40.58+9.5811.26
19Arne DybdahlH 50- (54)39.16+7.409.46
23Elias Skjolden SørensenH 17-18E (47)45.01+10.459.49
31Merete RørvikDIR-B (50)1.04.41+38.5624.24
40Mathias BenjaminsenH 21-E (67)58.31+14.379.21
43Steinar KollerudH 21-E (67)59.17+15.239.29
59Lars Audun VoldH 45- (62)1.16.04+41.0217.01
0Rudi OlsenDIR-A (78)diskvalifisert
0Mathias VoldDIR-A (78)diskvalifisert

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Lis DæhliD 60- (18)38.42+12.2619.26
12Trond OlsenH 55- (40)32.43+3.409.14
15Anita Østgård OlsenD 55- (19)43.18+16.1017.06
36Herman BakkeH 55- (40)55.10+26.0715.35

Modum OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sirpa LiljaD 60- (18)29.17+3.0114.42
3Kaspar LiljaH 17- (18)42.26+7.0210.22
10Lars EnerhaugenH 45- (62)41.40+6.389.19
11Hanne Løver ThonD 50- (34)36.04+11.0412.39
12Arno GrønhovdH 17- (18)52.00+16.3612.42
19Marita Lilja GrønhovdD 17- (26)57.46+20.4316.02
20Ingvild Løver ThonD 17- (26)1.04.36+27.3317.56
33Ingvar BraatenH 55- (40)51.36+22.3314.34
0Serverin BergliaDIR-A (78)diskvalifisert

Måren OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (2)55.0027.38
2Aase Tove GoldenD 75- (5)1.07.03+2.5233.41
3Audun BjerknesH 40- (19)42.22+8.2610.21
5Morten DueH 60- (34)25.35+1.068.58
6Inger HalckD 70- (12)1.06.30+16.5433.25
18Grete BerntsenD 55- (19)48.41+21.3319.14
19Linn Mei WaalerD 17-18 E (41)41.40+10.4011.38
21Per Hermann KrøgerH 60- (34)33.23+8.5411.42
29Morten KarlsenH 55- (40)40.19+11.1611.23
51Lars Petter EndresenDIR-A (78)1.07.28+33.1914.40
59Peter KlavenessDIR-A (78)1.11.34+37.2515.33
Hermine OddemN-åpen (58)49.3328.18
Isolde OddemN-åpen (58)49.3628.20
0Aud Margret KirkhornD 75- (5)diskvalifisert

Nittedal OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari LundD 17-B (13)41.3215.40
3Lene ColquhounD 17-C (3)1.10.02+24.2931.32
7Lars BredalenH 17- (18)48.24+13.0011.50
12Tor BrennaH 45- (62)44.04+9.029.51Last ned GPS-spor i gpx-format
15Kristin FleisjeD 50- (34)38.12+13.1213.24
16John Thomas PetersenH 70- (32)35.59+12.2914.13
23Tore BredalenH 45- (62)46.00+10.5810.17
29Astrid RuudD 45- (44)49.10+18.1914.35
0Terje ThrondsenH 75- (14)diskvalifisert

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
52Jon Arve U EngebakkenH 21-E (67)1.04.55+21.0110.23

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Kine BøhlerengenDIR-A (78)56.53+22.4412.21

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Jan Vegard RudsengenDIR-B (50)48.00+22.1518.06

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Stian Hasli HansenDIR-C (22)56.50+27.2925.36

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Kristin SandvenD 45- (44)38.28+7.3711.24

NTNUI

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigrid AlexandersenD 21-E (24)45.369.28
7Ingunn Egeberg VáriD 21-E (24)51.33+5.5710.43
8Johanne de PresnoD 17-B (13)1.02.12+20.4023.28
10Ingrid GulbrandsenD 21-E (24)54.35+8.5911.20
11Sindre Engzelius GylverH 17- (18)51.55+16.3112.41
14Vilde Bredholt JørgensenD 17- (26)53.16+16.1314.47
14Hedvig ÅstebølD 21-E (24)56.40+11.0411.46
16Silje ArntzenD 21-E (24)57.31+11.5511.57
18Ingvild Maalen-JohansenD 21-E (24)1.05.45+20.0913.40
22Karoline Dahl FosbyD 21-E (24)1.20.01+34.2516.38
25Maria Dahl FosbyD 17- (26)1.21.54+44.5122.45
36Vegard Blomseth JohnsenH 21-E (67)56.37+12.439.03
46Sigurd Røgeberg MagelssenDIR-A (78)1.04.08+29.5913.56
0Nanna NorderudD 21-E (24)diskvalifisert
0Anders Felde OlaussenH 21-E (67)diskvalifisert

Nydalens SK

61 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Penelope LeaD 13-16N (3)21.3111.49
1Ralph StreetDIR-A (78)34.097.25
1Maria JonssonD 50- (34)25.008.46
1Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (44)30.519.09
3Eskil HafskjoldH 11-12N (11)34.42+14.0619.03
3Alix Young VikD 50- (34)28.01+3.019.49
3Cristina LuisD 35- (3)47.13+8.3413.06
4Cecilie Wærp HaugeD 17-B (13)45.00+3.2816.58
4Helena AxelssonD 40- (17)39.12+1.4110.53
5Rune RystadDIR-A (78)40.47+6.388.51
5Anne Borgen SturødD 45- (44)34.23+3.3210.12
5Karen BjergaardD 17- (26)44.13+7.1012.16
7Gjermund Tørnqvist HaldenH 19-20E (23)41.58+5.218.04
10Ottar WiklundH 50- (54)36.52+5.169.10
11Nicole RagvinDIR-A (78)46.49+12.4010.10
11Joanna ErikssonD 17- (26)50.14+13.1113.57
11Elise HafskjoldD 40- (17)47.17+9.4613.08
12Øystein RodemDIR-A (78)47.03+12.5410.13
12Jan Tore HenriksenH 50- (54)37.42+6.069.22
14Sam LunøeH 19-20E (23)46.15+9.388.53
14Einar LunøeH 50- (54)38.06+6.309.28
15Runar HafskjoldH 45- (62)44.50+9.4810.01
15Jostein TandbergH 19-20E (23)46.47+10.108.59
16Sander H. RogndokkenH 19-20E (23)50.12+13.359.39
17Bojan BlumensteinH 21-E (67)49.50+5.567.58
17Monica Tørnqvist HaldenD 45- (44)40.00+9.0911.52
18Per Ola UlsethH 50- (54)38.59+7.239.41
19Bjørn HaugeH 45- (62)45.40+10.3810.12
19Anne Marit BjergaardD 50- (34)39.41+14.4113.55
21Øystein SørensenH 21-E (67)50.25+6.318.04
22Else Kari ScheeleD 45- (44)41.32+10.4112.19
23Thomas NipenH 21-E (67)50.56+7.028.08
23Marie UllevålseterD 17-18 E (41)44.59+13.5912.33
24Robert GardnerDIR-A (78)51.55+17.4611.17
27Knut Tore SolheimH 70- (32)43.50+20.2017.19
29Audun BerganH 17-18E (47)48.11+13.5510.31
29Jan Erik IsaksenH 50- (54)42.00+10.2410.26
30Christine SandvoldDIR-A (78)55.07+20.5811.58
31Kathrine LunøeD 50- (34)50.20+25.2017.39
32Anne DahlDIR-B (50)1.07.34+41.4925.29
32Solveig BerganD 45- (44)50.00+19.0914.50
33Ragnar TonjerH 21-E (67)55.33+11.398.53
37Maren Kaarby RodemDIR-A (78)58.16+24.0712.40
45Sondre Ruud BråtenH 21-E (67)59.55+16.019.35
50Mikal Brastad LarsenH 21-E (67)1.03.17+19.2310.07
51Petter AndersenH 45- (62)1.01.14+26.1213.41
54Simen A BjøringsøyH 21-E (67)1.05.07+21.1310.25
57Fredrik SaugestadDIR-A (78)1.10.59+36.5015.25
57Jon SolsrudH 45- (62)1.09.16+34.1415.29
64Birgit KorvaldDIR-A (78)1.18.48+44.3917.07
69Elena GrandDIR-A (78)1.30.26+56.1719.39
Sondre HafskjoldN-åpen (58)23.2413.22
Selma Størmer-AntonsenN-åpen (58)14.348.19
Helene ScheeleD -10 (12)24.1611.20
August Lea KabbeH -10 (13)32.3015.11
0Sondre GullordDIR-A (78)diskvalifisert
0Pål SkaareDIR-A (78)diskvalifisert
0Kyongsa RiH 21-E (67)diskvalifisert
0Frida Bakken UlsethD 17-18 E (41)diskvalifisert
0Alan CherryH 21-E (67)diskvalifisert
0Anders BjergaardH 21-E (67)diskvalifisert

Nykjöping OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Magnus JohanssonDIR-A (78)43.22+9.139.25

Nykjöping OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
45Andrea BalakovaDIR-A (78)1.03.08+28.5913.43

Odal OL - Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Øyvind SteinbekkenH 17- (18)40.50+5.269.59
9Bjørn SteinbekkenH 60- (34)28.03+3.349.50

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Einar EkelandH 17-18E (47)53.20+19.0411.38

OK Horten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Pål SommerheinH 45- (62)43.31+8.299.44
Erlend SommerheinH -10 (13)44.2720.46

OK kolmården

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Johan MalmDIR-A (78)52.09+18.0011.20

OK Landehof

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Anders WadstenH 50- (54)40.35+8.5910.05

OK Löftan

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
53Stefan RingH 21-E (67)1.04.56+21.0210.23

OK Moss

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger LindløvD 70- (12)49.3624.55
2Ola Torstein EndresenH 35- (2)1.21.00+24.5919.48Last ned GPS-spor i gpx-format
2Harald LundhaugH 75- (14)30.54+1.5415.31
2Øyvind LøkenH 40- (19)37.59+4.039.17Last ned GPS-spor i gpx-format
3Aurora GjølsjøD 17-18 E (41)33.02+2.029.13
3Tore BjørnerødH 50- (54)33.05+1.298.13
3Stein KlyveH 60- (34)24.54+0.258.44
4Donatas KontautasH 17- (18)42.36+7.1210.24
6Birk BreimoH 11-12N (11)39.57+19.2121.57
6Per Reidulf HolmH 70- (32)31.14+7.4412.20
7Erika Lind-LarsenD 11-12N (9)38.30+15.1021.09
7Leo LundeH 11-12N (11)40.16+19.4022.07
7Henning Bratland CarlsenH 40- (19)43.12+9.1610.33
8Morten TangenH 17- (18)49.20+13.5612.03
10Abdirahman HassanH 11-12N (11)50.40+30.0427.50
11Vegar KristiansenH 40- (19)47.47+13.5111.40
12Kristin GjølsjøD 17-B (13)1.14.31+32.5928.07
14Hanne WoldD 40- (17)58.26+20.5516.13
15Linda FredhD 40- (17)1.10.50+33.1919.40
18Bjørn Arnfinn PaulsenH 60- (34)30.49+6.2010.48
22Thomas TubbehaugenH 19-20E (23)59.27+22.5011.25
25Ida Elisabeth FinstadDIR-B (50)55.38+29.5320.59
26Maren GudevoldDIR-B (50)57.44+31.5921.47
26Johanne Bratland TjernshaugenD 17-18 E (41)46.06+15.0612.52
26Knut LindløvH 70- (32)43.34+20.0417.13
28Roy GjerdingH 60- (34)38.42+14.1313.34
30Hallvard KorenH 50- (54)42.14+10.3810.30
30Ingar FinstadH 70- (32)52.18+28.4820.40
31Per Oscar SaugestadH 70- (32)54.46+31.1621.38
36Håkon KlubnesDIR-B (50)1.11.27+45.4226.57
39Tonje HolmD 45- (44)58.26+27.3517.20
62Rine HolmsenDIR-A (78)1.15.41+41.3216.27
66Hans Martin StokkeDIR-A (78)1.25.15+51.0618.31
68Selma KristiansenDIR-A (78)1.25.31+51.2218.35
71Harald WibyeDIR-A (78)1.41.45+1.07.3622.07
Trym BreimoN-åpen (58)32.2818.33
Anders Rostveit ElmiN-åpen (58)37.2821.24
Daniel HalvorsenN-åpen (58)36.3620.54
Sol KopperudN-åpen (58)34.3319.44
Alise Lindløv SandN-åpen (58)30.3317.27
Solan LøkenN-åpen (58)36.3120.52
Gabriel TrobeN-åpen (58)32.3618.37
Sofie Holm NedrebøD -10 (12)43.1520.12
Erle Elise WoldD -10 (12)34.4316.13
Brage KristiansenH -10 (13)49.4023.12
Selmer LøkenH -10 (13)28.2513.16

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Lisa AnnersandD 60- (18)diskvalifisert

OL Toten-Troll

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ola BroxH 65- (16)31.54+6.0812.36
7Marita HernandezD 40- (17)42.10+4.3911.42
8Vanja StaffD 50- (34)32.43+7.4311.28
18Marius StaffH 17- (18)1.09.56+34.3217.05
23Sjur GjestvangH 60- (34)34.18+9.4912.02

OL Trollelg

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Olav Andreas RemmenH 19-20E (23)43.31+6.548.22
15Anders HaugskottH 17-18E (47)41.53+7.379.08
34Frode HaugskottH 50- (54)44.18+12.4211.01
51Geir PaulsenH 50- (54)54.17+22.4113.30
0Henry SundsetvikH 75- (14)diskvalifisert

OL Trollo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Jan BøhleH 65- (16)34.35+8.4913.40
15Kristin BruserudD 45- (44)38.48+7.5711.30

OL Tønsberg og omegn

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sindre MathisenDIR-C (22)29.2113.13
2Else StordalD 17-C (3)54.11+8.3824.24
2Jannicke ØdegårdD 35- (3)44.34+5.5512.22
5Bente KonstD 40- (17)40.57+3.2611.22
8Håvard Røgeberg MagelssenDIR-C (22)50.03+20.4222.32
8Turid ØdegårdD 60- (18)40.04+13.4820.08
11Anne-Berit RasmussenD 60- (18)53.21+27.0526.48
14Gløer GløersenDIR-A (78)48.23+14.1410.31
14Tonje RøgebergD 50- (34)37.31+12.3113.09
15Øyvind Sollerud HaugenH 40- (19)51.40+17.4412.37
20Hans StordalH 70- (32)38.19+14.4915.08
20Terje RasmussenH 60- (34)32.30+8.0111.24
27Odd Harald NilsenH 60- (34)37.55+13.2613.18
32Stein ØdegårdH 60- (34)44.15+19.4615.31
32Odd Egil FrognerH 70- (32)1.01.44+38.1424.24
34Linnea EvensenDIR-B (50)1.10.02+44.1726.25
35Trond EvensenH 45- (62)51.16+16.1411.28
36Helge StenerudDIR-A (78)57.57+23.4812.35
43Roar MathisenH 45- (62)55.37+20.3512.26
50Bent HaflandDIR-A (78)1.06.46+32.3714.30
Mathilde Stordal AalerudN-åpen (58)34.1419.33
Silje Loftesnes KaupangN-åpen (58)30.2317.21
Solveig Sollerud KonstN-åpen (58)28.0816.04
Henrik MathisenN-åpen (58)34.4419.50
Lars Jørgen Stordal AalerudN-åpen (58)35.5520.31
Wilma EvensenD -10 (12)34.1315.59
0Øystein MagelssenDIR-B (50)diskvalifisert

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mona Bugge HaugD 60- (18)32.36+6.2016.22
8Kåre ØstgårdH 75- (14)1.04.20+35.2032.19

Oppsal Orientering

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erik PerssonH 17- (18)35.248.39
1Dagrun Brox RayamajhiD 35- (3)38.3910.44
1Kjell WintherH 70- (32)23.309.17
2Marie VegganD 11-12N (9)28.49+5.2915.50
2Vigdis HobølD 21-E (24)48.37+3.0110.06
4Per-Ivar NikolaisenH 40- (19)42.30+8.3410.23
5Endre MellaDIR-C (22)35.32+6.1116.00
10Halvor HobølH 40- (19)46.44+12.4811.25
12Ingrid Bjørshol HolmD 17- (26)50.19+13.1613.58
13Silje SyversenD 40- (17)50.47+13.1614.06
16Georg KapperudH 65- (16)1.09.12+43.2627.21
17Are WigaardH 19-20E (23)50.20+13.439.40
20Snorre VegganH 45- (62)45.41+10.3910.13
20Ludvig RødnesH 19-20E (23)55.42+19.0510.42
21Roar BjordalH 70- (32)38.48+15.1815.20
27Anne-Kristin Eriksrud KarlsenD 50- (34)45.58+20.5816.07
33Petter FureH 60- (34)45.40+21.1116.01
47Stein MellaH 50- (54)50.58+19.2212.40Last ned GPS-spor i gpx-format
54Roger MostueDIR-A (78)1.08.02+33.5314.47
65Ketil ÅstebølDIR-A (78)1.22.44+48.3517.59
Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (58)45.3026.00
Magnus Syversen GihleN-åpen (58)44.4725.35
Synne Syversen GihleN-åpen (58)30.1917.19
Alfred NikolaisenH -10 (13)53.0524.48
0Inger RødnesD 17-18 E (41)diskvalifisert
0Heidi BjordalD 40- (17)diskvalifisert
0Inger Lise BjordalD 70- (12)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Belinda Jørandli RudsengenD 17-B (13)42.48+1.1616.09
13Are EriksenH 60- (34)29.00+4.3110.10
34Magne VollenH 60- (34)57.44+33.1520.15
44Eirik RamtvedtDIR-A (78)1.03.07+28.5813.43
0Dagfinn FøllesdalH 85- (3)diskvalifisert

Porsgrunn OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Eli KlovningD 70- (12)1.04.30+14.5432.24
7Atle RemmeH 65- (16)34.01+8.1513.26
8Hanne VassendD 17-18 E (41)35.21+4.219.52
13Rasmus MathisenH 17-18E (47)40.40+6.248.52
16Dagfinn TorpeH 60- (34)30.18+5.4910.37
21Hilde VassendD 45- (44)41.08+10.1712.12
40Alexander Repstad StoremyrH 17-18E (47)55.39+21.2312.09
0Lill BirkelundD 60- (18)diskvalifisert
Magne KlovningH 75- (14)brutt

Raumar Orientering

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tina BjørnstadD 17-N (2)1.18.18+31.0643.01
2Emil Bjørnstad StrandH 17-B (9)46.12+3.3717.26
3Live ArntzenD 13-16N (3)47.27+25.5626.04
6Anna Austad SveenDIR-C (22)48.47+19.2621.58
6Tor-Arve Bjørnstad StrandH 17- (18)48.03+12.3911.44
13Ida EngenD 55- (19)42.05+14.5716.38
16Anders KronbergH 50- (54)38.15+6.399.30
17Tor StrandH 60- (34)30.46+6.1710.47
18Linda EngenD 17- (26)57.00+19.5715.50
19Ingrid Eide RappD 45- (44)40.37+9.4612.03
21Stine AustadD 17- (26)1.04.53+27.5018.01
21Knut EngenH 55- (40)37.13+8.1010.30
27Øystein RappDIR-A (78)53.49+19.4011.41
31Jan SveenH 60- (34)43.16+18.4715.10
38Anne Teigland ArntzenD 45- (44)57.34+26.4317.04

Ringerike OL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elin DahlenD 75- (5)1.04.1132.15
1Kari StrandeD 65- (6)37.0418.37
2Kristian KihleH 55- (40)29.41+0.388.23
2Lars-Inge ArnevikH 45- (62)36.40+1.388.12
5Tormod DahlenH 75- (14)37.23+8.2318.47
6Monica BerglundD 40- (17)41.00+3.2911.23
6Juha VienaH 50- (54)34.47+3.118.39
7Sissel SkovlyD 50- (34)32.19+7.1911.20
7Morten DåsnesH 60- (34)26.04+1.359.08
8Frode LøsetH 60- (34)27.48+3.199.45
8Helge RevhaugH 70- (32)31.51+8.2112.35
8Karsten FossåsH 11-12N (11)42.30+21.5423.21
9Marius Bull-Tornøe BjørkliH 17-B (9)1.33.56+51.2135.26
9Lars BerglundH 40- (19)44.05+10.0910.46
9Anne Guro NøklebyD 45- (44)36.43+5.5210.53
11Torbjørn NørbechH 65- (16)38.24+12.3815.10
11Anne-Kristin KvammeD 45- (44)36.55+6.0410.57
13Kirsti KringhaugD 45- (44)38.20+7.2911.22
14Per Gunnar DahlH 60- (34)29.21+4.5210.17
16Torunn Økern JensenD 45- (44)39.00+8.0911.34
20Eirin MathiesenD 50- (34)41.00+16.0014.23
27Line Skjevik ArnevikD 45- (44)43.58+13.0713.02
33Stig MellingH 45- (62)50.12+15.1011.13
39Oskar ArnevikH 17-18E (47)55.12+20.5612.03
42Lars D. FjeldstadH 50- (54)47.13+15.3711.44
45Oskar Erland FossaasDIR-B (50)1.37.29+1.11.4436.47
58Jon Erland FossaasH 45- (62)1.11.53+36.5116.04
Ida Amundsen BjørkliD -10 (12)1.13.0734.10
0Live Joronn YtrehusD 60- (18)diskvalifisert

Ringsaker OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Terje WikstrømH 65- (16)25.4610.11
13Anne SørumD 60- (18)56.34+30.1828.25
35Marius WikstrømH 21-E (67)56.26+12.329.01

Rocky Mountain Orienteering Cl

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Gøril Skyttersæter JonesD 55- (19)38.29+11.2115.12

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Petter GullikstadH 55- (40)34.37+5.349.46

Røyken OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Torgeir StrandhagenH 60- (34)24.43+0.148.40
11Hege PrestrudDIR-C (22)53.23+24.0224.02
14Øyvind Roger HansenH 55- (40)33.54+4.519.34
14Eva SyversenD 55- (19)43.14+16.0617.05
17Ida SyversenD 50- (34)38.56+13.5613.39
18Kjetil KjernsmoH 40- (19)1.01.25+27.2915.00
Synne KjernsmoN-åpen (58)32.1018.22
0Nora Christine HansenDIR-C (22)diskvalifisert

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Øivind FadumH 65- (16)29.53+4.0711.48

Sandefjord OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ragne KlavenesD 11-12N (9)23.2012.49
2Kari ChristiansenD 50- (34)26.29+1.299.17
5Kari Hasaas KlavenesDIR-B (50)38.48+13.0314.38
7Oddvar GjelstadH 75- (14)57.54+28.5429.05
7Astrid GjelstadD 70- (12)1.09.49+20.1335.05
12Knut GjoneDIR-C (22)55.04+25.4324.48
16Signe Bredholt JørgensenD 17-18 E (41)39.02+8.0210.54
19Ingeborg EikåsDIR-C (22)1.10.14+40.5331.38
23Anne Berit BredholtD 45- (44)42.10+11.1912.30
25Ella Arentz HagenD 17-18 E (41)45.14+14.1412.38
26Annette Cecilie ArentzD 45- (44)43.46+12.5512.59
34Stine ArntzenD 45- (44)51.30+20.3915.16
47Einar KlavenesH 45- (62)58.16+23.1413.02
53Oskar KaaløyH 50- (54)1.50.59+1.19.2327.36
55Jo Børre EikåsH 45- (62)1.04.01+28.5914.19
56Hilde KløvstadDIR-A (78)1.09.52+35.4315.11
60Kjetil KløvstadDIR-A (78)1.14.53+40.4416.16
Karen Hasaas KlavenesN-åpen (58)25.3514.37
Daniella GjoneD -10 (12)30.2314.11

Sandnes IL (Rogaland)

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
53Jon MyklebostH 45- (62)1.03.08+28.0614.07
0Jonas Vistnes MyklebostH 11-12N (11)diskvalifisert
0Andreas Vistnes MyklebostH 13-16N (2)diskvalifisert

Sarpsborg OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ingvild Ramtvedt NæssetD 19-20 E (19)42.46+10.1610.33
15Helena ÅsbergD 19-20 E (19)53.31+21.0113.12
16Benedicte PedersenD 19-20 E (19)59.44+27.1414.44
32Marie HansenD 17-18 E (41)49.00+18.0013.41
Sander Ryste OddenN-åpen (58)35.3620.20Last ned GPS-spor i gpx-format
Ask SkivdalN-åpen (58)31.5318.13
Jens SvaeN-åpen (58)21.1112.06

Sever BG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
49Alex DimitrovDIR-A (78)1.06.01+31.5214.21

Sever BG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Ivan DimitrovDIR-B (50)51.13+25.2819.19

Skien OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Grete S B HoviD 55- (19)28.14+1.0611.09
6Harald HoviH 60- (34)25.50+1.219.03
7Frode NysæterH 45- (62)40.38+5.369.05
28Tom SagaH 55- (40)40.11+11.0811.21

Snertingdal IF Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Michael SætvedtH 50- (54)41.17+9.4110.16
30Erik HasliH 60- (34)41.50+17.2114.40
31Anita StensethD 45- (44)49.45+18.5414.45
33Unn Mette KlopbakkenD 45- (44)51.08+20.1715.10

Stokke IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Margareta BrynhildsenD 70- (12)54.58+5.2227.37
4Runar KittilsenH 70- (32)29.56+6.2611.49
5Frida DalerD 17-B (13)51.35+10.0319.27
9Niclas GunnerødH 11-12N (11)46.56+26.2025.47
9Ragnar Niemi BergH 65- (16)35.55+10.0914.11
17Sunniva Nergaard BergD 17- (26)55.57+18.5415.32
20Imger NergaardDIR-B (50)51.59+26.1419.36
26Bjørnar OlsrødH 45- (62)46.51+11.4910.28
28Lars Martin GjeinH 70- (32)45.13+21.4317.52
33Håkon Nergaard BergDIR-A (78)56.54+22.4512.22
Magnus SigurdssonH -10 (13)23.0810.48

Stord Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Tonje RykkjeD 11-12N (9)45.50+22.3025.10
9Sveinung RykkjeH 45- (62)41.30+6.289.17
10Linda RykkjeD 40- (17)45.38+8.0712.40

Sturla, IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Bjørn W. LudvigsenH 75- (14)35.37+6.3717.53
5Helle Egeberg VáriD 55- (19)33.50+6.4213.22
6Kristoffer HübschleDIR-B (50)39.03+13.1814.44
9Solveig HübschleDIR-C (22)52.39+23.1823.42
10Cathrine HübschleDIR-C (22)53.02+23.4123.53
12Geir Holm GundersenH 60- (34)28.32+4.0310.00
13Nicolai HübschleH 17- (18)52.06+16.4212.44
21Sturla FrydenlundH 19-20E (23)56.30+19.5310.51
30Ole Jørgen Bogen ArenthH 17-18E (47)48.50+14.3410.39
34Snorre FrydenlundDIR-A (78)57.05+22.5612.24
41Aud Ellen BrevikDIR-A (78)1.01.18+27.0913.19
0Ivar Louis BergH 75- (14)diskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Jarl Magnus BergeDIR-A (78)49.45+15.3610.48

Team Jeløy

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Kjetil KarlsenDIR-A (78)57.27+23.1812.29

TIF Viking

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Martin DammH 17- (18)50.40+15.1612.23
12Karianne StrømmeD 45- (44)37.32+6.4111.08
36Kjetil DammH 50- (54)44.44+13.0811.07
37May-lill DammDIR-B (50)1.11.44+45.5927.04

Tistedalen FL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Liv Inger PrangerødD 60- (18)36.15+9.5918.12
5Mayna NossenD 60- (18)37.06+10.5018.38

Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Susanne Røed GromstadN-åpen (58)32.1318.24

Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Maren BruserudDIR-C (22)32.44+3.2314.44

Trøsken IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Bodil BerbyD 65- (6)1.13.42+36.3837.02
13Jimmy NordliH 65- (16)41.55+16.0916.34
16Runar StangH 40- (19)52.12+18.1612.45Last ned GPS-spor i gpx-format
19Marit HolmskauDIR-B (50)51.49+26.0419.33
Halvor Ek HedlundN-åpen (58)40.1923.02
Storm EriksenN-åpen (58)48.5527.57
Håkon Lillegraven LangsætherN-åpen (58)18.2910.33
Helene Langvik StangN-åpen (58)38.5722.15
0Ella BjerketvedtD 70- (12)diskvalifisert

Tverlandet IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Kenneth VikenDIR-A (78)diskvalifisert

Uddevalla OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Malin SandDIR-A (78)49.24+15.1510.44
Assar SandN-åpen (58)53.3730.38
Sixten SandN-åpen (58)29.4617.00

Vang OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Njaal Ellegaard MelbyH 17-18E (47)39.28+5.128.37
14Knut SkjesetH 70- (32)35.24+11.5413.59
26Øivind FrøislandDIR-A (78)52.56+18.4711.30
34Eskil FrøislandH 17-18E (47)52.40+18.2411.29

Varegg Fleridrett

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ingunn MartinsenD 17- (26)45.28+8.2512.37
8Stian RykkjeH 17-18E (47)38.07+3.518.19
9Kårhild Husby NordstadD 19-20 E (19)46.06+13.3611.22
16Eirunn Husby NordstadD 17- (26)55.37+18.3415.26
19Markus Kjærner-SembH 19-20E (23)52.09+15.3210.01
24Vyacheslav MukhidinovH 21-E (67)51.15+7.218.12
28Magnus GjerstadH 17-18E (47)47.50+13.3410.26
42Mathias Kjærner-SembDIR-A (78)1.01.44+27.3513.25
46Oskar RøenH 21-E (67)1.00.02+16.089.36
47Olena StrugalovaDIR-A (78)1.05.10+31.0114.10
52Kristian Fredrik ThomassenDIR-A (78)1.07.41+33.3214.42
0Mathias RosenlundH 17-18E (47)diskvalifisert

Varteig OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders EspenesH 17-C (2)34.5415.43
2Roy Roger EspenesH 17-C (2)48.25+13.3121.48
11Per Olaf KlemsdalDIR-B (50)47.36+21.5117.57
38Bjørn ÅrbuH 55- (40)1.06.14+37.1118.42
38Dag BrenåsH 50- (54)45.37+14.0111.20

Vestre Aker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Tormod ØvegaardH 60- (34)37.43+13.1413.14

Viul Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Geir NilsenH 50- (54)37.51+6.159.24

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Rune StræteH 50- (54)40.50+9.1410.09

Østmarka OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjell Kristian TeiglandH 85- (3)1.05.3432.56
2Arne Chr. ScheieH 80- (2)48.11+5.4724.12
6Anna Cecilie LinløkkenD 17-18 E (41)34.34+3.349.39
8Marie Hammer IversenD 17- (26)47.41+10.3813.14
16Monica BrevikDIR-B (50)49.31+23.4618.41
26Andreas RambergH 17-18E (47)45.50+11.3410.00
27Øystein KildahlH 55- (40)39.12+10.0911.04
28Anne Margrete HammerDIR-B (50)57.47+32.0221.48
29Inge RambergDIR-A (78)54.23+20.1411.49
29Christina RambergDIR-B (50)1.01.03+35.1823.02
43Per Arne KarlsenDIR-A (78)1.01.46+27.3713.25
43Terje LinløkkenH 50- (54)47.45+16.0911.52
45Håvard BjønnessH 45- (62)57.13+22.1112.48
0Håvar BrevikDIR-B (50)diskvalifisert
0Erik NæssH 55- (40)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ann-Kristin StokkeD 40- (17)38.48+1.1710.46
4Håkon DanevadH 50- (54)34.29+2.538.34
6Ragnhild LøvliD 17- (26)44.26+7.2312.20
7Ivar MaalenH 55- (40)31.15+2.128.49
7Christine BlixD 17-B (13)1.01.41+20.0923.16
9Nils TveiteDIR-A (78)45.12+11.039.49
9Gunnar TengeH 50- (54)36.49+5.139.09
10Ina Catharina StorrønningD 17- (26)48.12+11.0913.23
12May Bente BrurbergD 50- (34)36.35+11.3512.50
13Ingrid Disch LøsetD 17- (26)53.09+16.0614.45
16Idar BrekkeDIR-A (78)48.59+14.5010.38
17Robert BanfiH 40- (19)52.56+19.0012.56
20Linus OlhansH 17-18E (47)43.12+8.569.25
21Mari Brøndbo DahlD 21-E (24)1.15.33+29.5715.42
26Judit BanfiD 17- (26)1.24.39+47.3623.30
67Ellen Christine KorenDIR-A (78)1.25.21+51.1218.33
Neila Ben SassiN-åpen (58)34.5619.57
0Ingrid TveiteDIR-B (50)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor