Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 8 april 2017

H 21-E

6 250 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Magne DæhliHalden SK43.54
2Vegard Jarvis WestergårdHalden SK45.50+1.56
3Thomas Natvig ÅrstadHalden SK46.17+2.23
4Anders CarlssonIFK Lidingö SOK46.57+3.03
5Eirik Kamstrup HovindHalden SK47.07+3.13
6Hans Petter MathisenFredrikstad SK47.15+3.21
7Eirik Heddeland MartensKristiansand OK47.16+3.22
8Håvard LucasenFredrikstad SK47.29+3.35
9Mattias KarlssonFredrikstad SK48.02+4.08
10Matthew SpeakeLillomarka OL48.18+4.24
11David GottfridssonLillomarka OL48.29+4.35
12Damien RenardKongsberg OL48.51+4.57
13Martin VisterFrol IL48.53+4.59
14Dag BlandkjennKristiansand OK48.58+5.04
14Erik AxelssonHalden SK48.58+5.04
16Ivar LundanesEmblem IL49.11+5.17
17Bojan BlumensteinNydalens SK49.50+5.56
18Markus HolterHalden SK49.57+6.03
19Vegard Brun SagaIL Tyrving50.12+6.18
20Håvard IrgensKristiansand OK50.19+6.25
21Øystein SørensenNydalens SK50.25+6.31
22Sindre ØsthagenFredrikstad SK50.39+6.45
23Thomas NipenNydalens SK50.56+7.02
24Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett51.15+7.21
25Peter NordbrødenHalden SK51.33+7.39
26Vetle ChristiansenBækkelagets SK52.49+8.55
27Mats NordbrødenHalden SK53.21+9.27
28Filip WadstenHalden SK53.24+9.30
29Karl FremstadBækkelagets SK53.57+10.03
30Felix BreitschädelBækkelagets SK54.37+10.43
31Simen BordalFossum IF54.58+11.04
32Håkon Raadal BjørloHalden SK55.10+11.16
33Ragnar TonjerNydalens SK55.33+11.39
34Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø56.05+12.11
35Marius WikstrømRingsaker OK56.26+12.32
36Vegard Blomseth JohnsenNTNUI56.37+12.43
37Mathias NipenBækkelagets SK56.51+12.57Last ned GPS-spor i gpx-format
38Håvard MyhreBækkelagets SK57.01+13.07
39Erik Feyling HaareKonnerud IL58.26+14.32
40Mathias BenjaminsenLillomarka OL58.31+14.37
41Torben Christian WendlerFredrikstad SK58.57+15.03
42Alex CarcasHalden SK59.11+15.17
43Steinar KollerudLillomarka OL59.17+15.23
44Øyvind WatterdalHadeland OL59.36+15.42
45Sondre Ruud BråtenNydalens SK59.55+16.01
46Oskar RøenVaregg Fleridrett1.00.02+16.08
47Morten Nilstad PettersenIL Tyrving1.01.08+17.14
48Stian BergersenIL Tyrving1.02.39+18.45
49Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.02.51+18.57
50Mikal Brastad LarsenNydalens SK1.03.17+19.23
51Sigurd MelsomFossum IF1.03.45+19.51
52Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1.04.55+21.01
53Stefan RingOK Löftan1.04.56+21.02
54Simen A BjøringsøyNydalens SK1.05.07+21.13
55Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.07.11+23.17
56Anders StorbratenBækkelagets SK1.09.06+25.12
57Jørgen FrøydLarvik OK1.09.12+25.18
58Håvard BergetFredrikstad SK1.11.26+27.32
0Kyongsa RiNydalens SKdiskvalifisert
0Anders Felde OlaussenNTNUIdiskvalifisert
0Alan CherryNydalens SKdiskvalifisert
0Eskil Sande GullordBækkelagets SKdiskvalifisert
0Anders BjergaardNydalens SKdiskvalifisert
0Morten JørgensenKristiansand OKdiskvalifisert
0Vegard DanielsenKristiansand OKdiskvalifisert
0Gaute FriestadKristiansand OKdiskvalifisert
0Kasper FosserHeming Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor