Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 8 april 2017

N-åpen

1 750 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn34.1419.33
Hanne Andreassen AasHalden SK32.2818.33
Neila Ben SassiÅs-NMBU Orientering34.5619.57
Simen BergstrømIL Tyrving37.0621.12
Johan Fredrik BraarudHalden SK39.5622.49
Trym BreimoOK Moss32.2818.33
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK23.4213.32
Vilma DanevadFredrikstad SK28.4516.25
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK35.4420.25
Halvor Ek HedlundTrøsken IL40.1923.02
Anders Rostveit ElmiOK Moss37.2821.24
Storm EriksenTrøsken IL48.5527.57
Anna Flier TvetenIndre Østfold OK43.4725.01
Siri Flier TvetenIndre Østfold OK42.2524.14
India HaavaldsenHalden SK33.2419.05
Sondre HafskjoldNydalens SK23.2413.22
Daniel HalvorsenOK Moss36.3620.54
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK43.5525.05
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK24.5714.15
Kristian Kaupang LyeLarvik OK23.3213.26
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn30.2317.21
Synne KjernsmoRøyken OL32.1018.22
Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK44.0125.09
Karen Hasaas KlavenesSandefjord OK25.3514.37
Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn28.0816.04
Sol KopperudOK Moss34.3319.44
Signe KvalheimHalden SK19.3311.10
Håkon Lillegraven LangsætherTrøsken IL18.2910.33
Helene Langvik StangTrøsken IL38.5722.15
Alise Lindløv SandOK Moss30.3317.27
Solan LøkenOK Moss36.3120.52
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn34.4419.50
Pernille MortensenAsker Skiklubb35.3920.22
Emma Nordlie MagnussenHalden SK27.0015.25
Hermine OddemMåren OK49.3328.18
Isolde OddemMåren OK49.3628.20
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL34.5319.56
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering45.3026.00
Mathis RenardKongsberg OL33.5219.21
Astrid ReuschHeming Orientering25.2114.29
Ingvild RingheimLarvik OK23.2613.23
Ellen RingstadFredrikstad SK44.4825.36
Ingrid RingstadFredrikstad SK50.4729.01
Sander Ryste OddenSarpsborg OL35.3620.20 Last ned GPS-spor i gpx-format
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering20.1711.35
Susanne Røed GromstadTrollo32.1318.24
Assar SandUddevalla OK53.3730.38
Sixten SandUddevalla OK29.4617.00
Ask SkivdalSarpsborg OL31.5318.13
Silje Andresen SkotteFossum IF32.3518.37
Isak SolbergFredrikstad SK22.2712.49
Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn35.5520.31
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK14.348.19
Jens SvaeSarpsborg OL21.1112.06
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering44.4725.35
Synne Syversen GihleOppsal Orientering30.1917.19
Gabriel TrobeOK Moss32.3618.37
Anne ØstvoldHeming Orientering20.0611.29
Karin StrutzEds SKutenfor konkurranse

D -10

2 140 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL1.13.0734.10
Jenny DanevadFredrikstad SK26.3812.26
Marte EgerKongsberg OL40.3318.56
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn34.1315.59
Daniella GjoneSandefjord OK30.2314.11
Sofie Holm NedrebøOK Moss43.1520.12
Thea KvalheimHalden SK31.0614.31
Elise RenardKongsberg OL36.3017.03
Helene ScheeleNydalens SK24.1611.20
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL34.1516.00
Minna Sofie WingstedtHalden SK28.0113.05
Erle Elise WoldOK Moss34.4316.13

D 11-12N

1 820 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne KlavenesSandefjord OK23.2012.49
2Marie VegganOppsal Orientering28.49+5.2915.50
3Martha WisløffAsker Skiklubb30.00+6.4016.29
4Helle KvalheimHalden SK32.28+9.0817.50
5Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK33.24+10.0418.21
6Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK35.02+11.4219.14
7Erika Lind-LarsenOK Moss38.30+15.1021.09
8Tonje RykkjeStord Orientering45.50+22.3025.10
9Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL51.00+27.4028.01

D 13-16N

1 820 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Penelope LeaNydalens SK21.3111.49
2Emilie Pedersen VoldLillomarka OL40.22+18.5122.10
3Live ArntzenRaumar Orientering47.27+25.5626.04

D 17-

3 600 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn FristadHalden SK37.0310.17
2Celine RenardKongsberg OL40.57+3.5411.22
3Malin HaugeHisøy OK41.05+4.0211.24
4Lise Østlid BagstevoldKongsberg OL42.51+5.4811.54
5Karen BjergaardNydalens SK44.13+7.1012.16
6Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering44.26+7.2312.20
7Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett45.28+8.2512.37
8Marie Hammer IversenØstmarka OK47.41+10.3813.14
9Anita HillerenEiker OL47.56+10.5313.18
10Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering48.12+11.0913.23
11Joanna ErikssonNydalens SK50.14+13.1113.57
12Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering50.19+13.1613.58
13Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering53.09+16.0614.45
14Vilde Bredholt JørgensenNTNUI53.16+16.1314.47
15Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL54.38+17.3515.10
16Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett55.37+18.3415.26
17Sunniva Nergaard BergStokke IL55.57+18.5415.32
18Linda EngenRaumar Orientering57.00+19.5715.50
19Marita Lilja GrønhovdModum OL57.46+20.4316.02
20Ingvild Løver ThonModum OL1.04.36+27.3317.56
21Stine AustadRaumar Orientering1.04.53+27.5018.01
22Ingrid LetmolieEiker OL1.05.06+28.0318.05
23Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.06.39+29.3618.30
24Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.16.01+38.5821.06
25Maria Dahl FosbyNTNUI1.21.54+44.5122.45
26Judit BanfiÅs-NMBU Orientering1.24.39+47.3623.30

D 17-B

2 650 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari LundNittedal OL41.3215.40
2Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK42.48+1.1616.09
3Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL44.28+2.5616.46
4Cecilie Wærp HaugeNydalens SK45.00+3.2816.58
5Frida DalerStokke IL51.35+10.0319.27
6Eli Ringstad LienGjø-Vard OL55.52+14.2021.04
7Christine BlixÅs-NMBU Orientering1.01.41+20.0923.16
8Johanne de PresnoNTNUI1.02.12+20.4023.28
9Monica Tveit TjentlandLardal OL1.02.47+21.1523.41
10Lene FlessebergKongsberg OL1.06.07+24.3524.56
11Mie ZagarLarvik OK1.09.51+28.1926.21
12Kristin GjølsjøOK Moss1.14.31+32.5928.07
13Line NordhaugKonnerud IL1.17.33+36.0129.15

D 17-C

2 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1 SyrdalHeming Orientering45.3320.31
2Else StordalOL Tønsberg og omegn54.11+8.3824.24
3Lene ColquhounNittedal OL1.10.02+24.2931.32

D 17-N

1 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britt-Heidi KopperudIndre Østfold OK47.1225.56
2Tina BjørnstadRaumar Orientering1.18.18+31.0643.01

D 17-18 E

3 580 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF31.008.39
2Ane DyrkornEiker OL32.30+1.309.04
3Aurora GjølsjøOK Moss33.02+2.029.13
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK34.24+3.249.36
5Emma StenbackaHalden SK34.32+3.329.38
6Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK34.34+3.349.39
7Hedda Raadal BjørloHalden SK34.56+3.569.45
8Hanne VassendPorsgrunn OL35.21+4.219.52
9Thea DyrkornEiker OL35.56+4.5610.02
10Lene Berg HanssenByåsen IL36.06+5.0610.05
11Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK36.25+5.2510.10
12Helene EgerKongsberg OL37.09+6.0910.22
13Karoline AuneHalden SK37.55+6.5510.35
14Vilde Årøen LykkeEmblem IL38.31+7.3110.45
15Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb38.57+7.5710.52
16Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK39.02+8.0210.54
17Maria Rørvik HaverLillomarka OL39.53+8.5311.08
18Oda Marie ColquhounLillomarka OL40.58+9.5811.26
19Linn Mei WaalerMåren OK41.40+10.4011.38
20Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL42.29+11.2911.52
21Maren NorderudIL Tyrving43.10+12.1012.03
22Ingrid G. KvålsgardFossum IF43.20+12.2012.06
23Marie UllevålseterNydalens SK44.59+13.5912.33
24Marlin HaavengenKongsberg OL45.09+14.0912.36
25Ella Arentz HagenSandefjord OK45.14+14.1412.38
26Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss46.06+15.0612.52
27Synne StrandAsker Skiklubb46.46+15.4613.03
28Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL47.30+16.3013.16
29Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL47.32+16.3213.16
30Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb47.55+16.5513.23
31Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular48.25+17.2513.31
32Marie HansenSarpsborg OL49.00+18.0013.41
33Agnethe HasliGjø-Vard OL49.38+18.3813.51
34Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK51.55+20.5514.30
35Inga Vestøl StødleKristiansand OK53.07+22.0714.50
36Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL54.00+23.0015.05
37Andrea VaneboKongsberg OL56.54+25.5415.53
38Andrea Willkommen EikenKongsberg OL57.40+26.4016.06
39Sarah WølloKongsberg OL1.08.53+37.5319.14
0Inger RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Frida Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert

D 19-20 E

4 050 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie OlaussenFredrikstad SK32.308.01
2Silje HaugeHisøy OK39.32+7.029.45
3Ingrid LundanesEmblem IL41.34+9.0410.15
4Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL42.46+10.1610.33
5Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb43.03+10.3310.37
6Tonje Aasheim NymarkAskøy OL45.05+12.3511.07
7Maiken Økern HågårdKonnerud IL45.45+13.1511.17
8Ingvild C. FleisjeLillomarka OL45.50+13.2011.19
9Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett46.06+13.3611.22
10Anne Willkommen EikenKongsberg OL46.52+14.2211.34
11Ellen Marie AriansenLillomarka OL46.55+14.2511.35
12Margrethe WisløffAsker Skiklubb47.28+14.5811.43
13Marit Melby JacobsenLardal OL49.53+17.2312.19
14Oda J SikkelandIL Tyrving51.01+18.3112.35
15Helena ÅsbergSarpsborg OL53.31+21.0113.12
16Benedicte PedersenSarpsborg OL59.44+27.1414.44
17Idunn HaavengenKongsberg OL1.02.12+29.4215.21
0Synne Malene BrækkeHalden SKdiskvalifisert
0Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKdiskvalifisert

D 21-E

4 810 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid AlexandersenNTNUI45.369.28
2Vigdis HobølOppsal Orientering48.37+3.0110.06
3Linda SolbergFredrikstad SK49.20+3.4410.15
4Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK50.36+5.0010.31
5Louise OramBækkelagets SK51.11+5.3510.38
6Ragnhild HjermstadFossum IF51.18+5.4210.39
7Ingunn Egeberg VáriNTNUI51.33+5.5710.43
8Marthe GløersenBækkelagets SK51.46+6.1010.45
9Delphine PoirotLillomarka OL52.30+6.5410.54
10Ingrid GulbrandsenNTNUI54.35+8.5911.20
11Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK54.47+9.1111.23
12Lone BrochmannBækkelagets SK55.15+9.3911.29
13Kristine BergliaEiker OL56.11+10.3511.40
14Hedvig ÅstebølNTNUI56.40+11.0411.46
15Fredrikke Nohr MothHalden SK57.12+11.3611.53
16Silje ArntzenNTNUI57.31+11.5511.57
17Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø59.38+14.0212.23
18Ingvild Maalen-JohansenNTNUI1.05.45+20.0913.40
19Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.07.41+22.0514.04
20Marianne DæhliHalden SK1.11.02+25.2614.46
21Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.15.33+29.5715.42
22Karoline Dahl FosbyNTNUI1.20.01+34.2516.38
0Nanna NorderudNTNUIdiskvalifisert
0Linn HokholtIL Tyrvingdiskvalifisert

D 35-

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering38.3910.44
2Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn44.34+5.5512.22
3Cristina LuisNydalens SK47.13+8.3413.06

D 40-

3 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK37.3110.25
2Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK38.01+0.3010.33
3Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering38.48+1.1710.46
4Helena AxelssonNydalens SK39.12+1.4110.53
5Bente KonstOL Tønsberg og omegn40.57+3.2611.22
6Monica BerglundRingerike OL41.00+3.2911.23
7Marita HernandezOL Toten-Troll42.10+4.3911.42
8Liv SchjervenLardal OL44.19+6.4812.18
9Kari StrandKongsberg OL44.21+6.5012.19
10Linda RykkjeStord Orientering45.38+8.0712.40
11Elise HafskjoldNydalens SK47.17+9.4613.08
12Ellen GustafssonKongsberg OL49.12+11.4113.40
13Silje SyversenOppsal Orientering50.47+13.1614.06
14Hanne WoldOK Moss58.26+20.5516.13
15Linda FredhOK Moss1.10.50+33.1919.40
16Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø1.26.45+49.1424.05
0Heidi BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 45-

3 370 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK30.519.09
2Gro Sandstad EidsmoFreidig32.55+2.049.46
3Ingrid UndstadLarvik OK33.55+3.0410.03
4Anne UrsetIL BUL-Tromsø34.05+3.1410.06
5Anne Borgen SturødNydalens SK34.23+3.3210.12
6Birgit Økern JensenKonnerud IL35.01+4.1010.23
7Ingrid KvistadKongsberg OL35.32+4.4110.32
8Mona LomeHamar OK35.50+4.5910.37
9Anne Guro NøklebyRingerike OL36.43+5.5210.53
10Jorun RuudAsker Skiklubb36.50+5.5910.55
11Anne-Kristin KvammeRingerike OL36.55+6.0410.57
12Karianne StrømmeTIF Viking37.32+6.4111.08
13Kirsti KringhaugRingerike OL38.20+7.2911.22
14Kristin SandvenNotodden OL38.28+7.3711.24
15Kristin BruserudOL Trollo38.48+7.5711.30
16Torunn Økern JensenRingerike OL39.00+8.0911.34
17Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK40.00+9.0911.52
18Hege SolerødGjø-Vard OL40.24+9.3311.59 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Ingrid Eide RappRaumar Orientering40.37+9.4612.03
20Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb40.39+9.4812.03
21Hilde VassendPorsgrunn OL41.08+10.1712.12
22Else Kari ScheeleNydalens SK41.32+10.4112.19
23Anne Berit BredholtSandefjord OK42.10+11.1912.30
24Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK42.15+11.2412.32
25Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb43.09+12.1812.48
26Annette Cecilie ArentzSandefjord OK43.46+12.5512.59
27Line Skjevik ArnevikRingerike OL43.58+13.0713.02
28Katrine BakkeFossum IF49.00+18.0914.32
29Astrid RuudNittedal OL49.10+18.1914.35
30Gunn Elin RudiHadeland OL49.33+18.4214.42
31Anita StensethSnertingdal IF Orientering49.45+18.5414.45
32Solveig BerganNydalens SK50.00+19.0914.50
33Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering51.08+20.1715.10
34Stine ArntzenSandefjord OK51.30+20.3915.16
35Barbara Willkommen EikenKongsberg OL52.00+21.0915.25
36Kari Reppesgård HoltHedrum OL53.29+22.3815.52
37Kristin EgerKongsberg OL57.18+26.2717.00
38Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering57.34+26.4317.04
39Tonje HolmOK Moss58.26+27.3517.20
40Kristin FalkFossum IF1.00.41+29.5018.00
41Paula BerstadHeming Orientering1.00.43+29.5218.01
42Marianne ReuschHeming Orientering1.03.42+32.5118.54
43Tone Sølie LysnesHedrum OL1.05.58+35.0719.34
44Irene LangeggenKongsberg OL1.24.00+53.0924.55

D 50-

2 850 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria JonssonNydalens SK25.008.46
2Kari ChristiansenSandefjord OK26.29+1.299.17
3Alix Young VikNydalens SK28.01+3.019.49
4Rine HanssenByåsen IL29.04+4.0410.11
5Anita Sørensen DrageKongsberg OL30.13+5.1310.36
6Kjersti HovFossum IF32.03+7.0311.14
7Sissel SkovlyRingerike OL32.19+7.1911.20
8Vanja StaffOL Toten-Troll32.43+7.4311.28
9Tove AasheimAskøy OL34.42+9.4212.10
10Ingeborg ØderudBækkelagets SK35.59+10.5912.37
11Hanne Løver ThonModum OL36.04+11.0412.39
12May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering36.35+11.3512.50
13Tove HeimdalKonnerud IL37.23+12.2313.07
14Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn37.31+12.3113.09
15Kristin FleisjeNittedal OL38.12+13.1213.24
16Inger Tone NygårdEgersund OK38.40+13.4013.34
17Ida SyversenRøyken OL38.56+13.5613.39
18Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb39.16+14.1613.46
19Anne Marit BjergaardNydalens SK39.41+14.4113.55
20Eirin MathiesenRingerike OL41.00+16.0014.23
21Marianne ArnesenAsker Skiklubb41.25+16.2514.31
22Toini SkyttersæterKonnerud IL41.38+16.3814.36
23Maria TorgersenBækkelagets SK41.55+16.5514.42
24Trude FixdalIL Koll42.13+17.1314.48
25Elisabeth HetlevikKongsberg OL42.42+17.4214.58
26Anne Kristine NorderudIL Tyrving43.26+18.2615.14
27Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering45.58+20.5816.07
28Margrete EngzeliusAsker Skiklubb49.01+24.0117.11
29Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK49.26+24.2617.20
30Maria PerssonAsker Skiklubb49.28+24.2817.21
31Kathrine LunøeNydalens SK50.20+25.2017.39
32Jane RødderKongsberg OL1.00.36+35.3621.15
33Katrine Hjelsteh LarsenKongsberg OL1.07.15+42.1523.35
0Hilde StorløkkenKongsberg OLdiskvalifisert

D 55-

2 530 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild HennumLierbygda OL27.0810.43
2Grete S B HoviSkien OK28.14+1.0611.09
3Kirsti Aas OlsenEiker OL29.39+2.3111.43
4Åshild BergstølKongsberg OL33.28+6.2013.13
5Helle Egeberg VáriSturla, IF33.50+6.4213.22
6Ragnhild HaldKristiansand OK34.23+7.1513.35
7Bente LineIndre Østfold OK34.45+7.3713.44
8Gøril Skyttersæter JonesRocky Mountain Orienteering Cl38.29+11.2115.12
9Christina AnderssonFredrikstad SK38.52+11.4415.21
10Hege FjellbirkelandIL Gular39.47+12.3915.43
11Runa SkyttersæterHeming Orientering40.48+13.4016.07
12Marianne HjermstadFossum IF40.53+13.4516.09
13Ida EngenRaumar Orientering42.05+14.5716.38
14Eva SyversenRøyken OL43.14+16.0617.05
15Anita Østgård OlsenLøten o-lag43.18+16.1017.06
16Randi NicolaisenAsker Skiklubb45.11+18.0317.51
17Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL48.25+21.1719.08
18Grete BerntsenMåren OK48.41+21.3319.14
19Eli Tufte HanssenEiker OL51.59+24.5120.32

D 60-

1 990 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL26.1613.11
2Sirpa LiljaModum OL29.17+3.0114.42
3Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange32.36+6.2016.22
4Liv Inger PrangerødTistedalen FL36.15+9.5918.12
5Mayna NossenTistedalen FL37.06+10.5018.38
6Lis DæhliLøten o-lag38.42+12.2619.26
7Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK39.32+13.1619.51
8Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn40.04+13.4820.08
9Margrete JørandliGjø-Vard OL44.35+18.1922.24
10Randi NilstadIL Tyrving45.11+18.5522.42
11Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn53.21+27.0526.48
12Aud KjemperudEiker OL55.43+29.2727.59
13Anne SørumRingsaker OK56.34+30.1828.25
0Lisa AnnersandOK Tyrdiskvalifisert
0Lill BirkelundPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Live Joronn YtrehusRingerike OLdiskvalifisert
0Unni Strand KarlsenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Liv Edle GrønstadGimle IFdiskvalifisert

D 65-

1 990 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL37.0418.37
2Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL39.18+2.1419.44
3Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb41.26+4.2220.49
4Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL54.08+17.0427.12
5Bodil BerbyTrøsken IL1.13.42+36.3837.02
6Kari BergLarvik OK1.23.56+46.5242.10

D 70-

1 990 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger LindløvOK Moss49.3624.55
2Margareta BrynhildsenStokke IL54.58+5.2227.37
3Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL58.29+8.5329.23
4Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL1.04.20+14.4432.19
5Eli KlovningPorsgrunn OL1.04.30+14.5432.24
6Inger HalckMåren OK1.06.30+16.5433.25
7Astrid GjelstadSandefjord OK1.09.49+20.1335.05
0Liv FeiringHamar OKdiskvalifisert
0Ella BjerketvedtTrøsken ILdiskvalifisert
0Else Lerche RaadalFana ILdiskvalifisert
0Inger Lise BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert
Bjørg KocbachBergens TFbrutt

D 75-

1 990 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin DahlenRingerike OL1.04.1132.15
2Aase Tove GoldenMåren OK1.07.03+2.5233.41
3Johanna YtterbølGimle IF1.08.52+4.4134.36
4Asbjørg BjørloGimle IF1.12.34+8.2336.27
0Aud Margret KirkhornMåren OKdiskvalifisert

D 80-

1 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK55.0027.38
2Inger E. VamnesHamar OK59.13+4.1329.45

H -10

2 140 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Olaf Blom-HagenFossum IF25.4712.02
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK33.3915.43
Brage KristiansenOK Moss49.4023.12
August Lea KabbeNydalens SK32.3015.11
Selmer LøkenOK Moss28.2513.16
Alfred NikolaisenOppsal Orientering53.0524.48
Magnus SigurdssonStokke IL23.0810.48
Erlend SommerheinOK Horten44.2720.46
Jon StrandKongsberg OL38.0317.46
Ask Felland SætnanFossum IF29.0913.37
Nikolai TesloHadeland OL35.5916.48
Tollef TjentlandLardal OL30.3314.16
Ville Emil WingstedtHalden SK26.5512.34

H 11-12N

1 820 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK20.3611.19
2Erik ZagarLarvik OK26.56+6.2014.47
3Eskil HafskjoldNydalens SK34.42+14.0619.03
4Erlend BakkeFossum IF36.28+15.5220.02
5Vilhelm SvarødHalden SK38.39+18.0321.14
6Birk BreimoOK Moss39.57+19.2121.57
7Leo LundeOK Moss40.16+19.4022.07
8Karsten FossåsRingerike OL42.30+21.5423.21
9Niclas GunnerødStokke IL46.56+26.2025.47
10Abdirahman HassanOK Moss50.40+30.0427.50
0Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 13-16N

1 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian DaleBergens TF21.5612.03
0Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 17-

4 090 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik PerssonOppsal Orientering35.248.39
2Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering40.50+5.269.59
3Kaspar LiljaModum OL42.26+7.0210.22
4Donatas KontautasOK Moss42.36+7.1210.24
5Stian OverskeidIndre Østfold OK44.49+9.2510.57
6Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering48.03+12.3911.44
7Lars BredalenNittedal OL48.24+13.0011.50
8Morten TangenOK Moss49.20+13.5612.03
9John RundeKristiansand OK50.13+14.4912.16
10Martin DammTIF Viking50.40+15.1612.23
11Sindre Engzelius GylverNTNUI51.55+16.3112.41
12Arno GrønhovdModum OL52.00+16.3612.42
13Nicolai HübschleSturla, IF52.06+16.4212.44
14Jonas MyhreKristiansand OK54.35+19.1113.20
15Vegar SkinneIndre Østfold OK56.04+20.4013.42
16Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb58.54+23.3014.24
17Remi JohannesenHalden SK1.09.48+34.2417.03
18Marius StaffOL Toten-Troll1.09.56+34.3217.05

H 17-B

2 650 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nikolai NordhaugKonnerud IL42.3516.04
2Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering46.12+3.3717.26
3Kjetil JacobsenHamar OK48.30+5.5518.18
4Per GustafssonKongsberg OL48.46+6.1118.24
5Harald AulieIL Koll51.10+8.3519.18
6Pål Espen NordhaugKonnerud IL54.28+11.5320.33
7Per Anders YtterbøAsker Skiklubb57.19+14.4421.37
8Martin HeitmannGimle IF1.02.34+19.5923.36
9Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL1.33.56+51.2135.26

H 17-C

2 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders EspenesVarteig OL34.5415.43
2Roy Roger EspenesVarteig OL48.25+13.3121.48

H 17-18E

4 580 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL34.167.28
2Sander ArntzenAsker Skiklubb35.12+0.567.41
3Marius AurebekkKristiansand OK37.02+2.468.05
4Øyvind HjermstadFossum IF37.23+3.078.09
5Jørgen BaklidKonnerud IL37.37+3.218.12
6Styrk Hundseid KamsvågFossum IF37.58+3.428.17
7Joar GjerdahlKonnerud IL37.59+3.438.17
8Stian RykkjeVaregg Fleridrett38.07+3.518.19
9Erik Hæstad BjørnstadFossum IF38.26+4.108.23
10Jens Johan BrekkeLillomarka OL39.25+5.098.36
11Njaal Ellegaard MelbyVang OL39.28+5.128.37
12Tord StrandKongsberg OL40.36+6.208.51
13Rasmus MathisenPorsgrunn OL40.40+6.248.52
14Aslak HeimdalKonnerud IL41.19+7.039.01
15Anders HaugskottOL Trollelg41.53+7.379.08
16Per Clemet WisløffAsker Skiklubb42.03+7.479.10
17Erlend BrendstuenHalden SK42.06+7.509.11
18Kristian PyttenKristiansand OK42.41+8.259.19
19Axel HoveidAsker Skiklubb42.55+8.399.22
20Linus OlhansÅs-NMBU Orientering43.12+8.569.25
21Audun Melby JacobsenLardal OL44.09+9.539.38
22Peter GisholtFossum IF44.31+10.159.43
23Elias Skjolden SørensenLillomarka OL45.01+10.459.49
24Petter Astrup ArnesenHeming Orientering45.13+10.579.52
25Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF45.40+11.249.58
26Andreas RambergØstmarka OK45.50+11.3410.00
27Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb46.04+11.4810.03
28Magnus GjerstadVaregg Fleridrett47.50+13.3410.26
29Audun BerganNydalens SK48.11+13.5510.31
30Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF48.50+14.3410.39
31Martin Andresen SkotteFossum IF50.12+15.5610.57
32Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK51.36+17.2011.15
33Trygve MyhrAsker Skiklubb52.07+17.5111.22
34Eskil FrøislandVang OL52.40+18.2411.29
35Sølve DrageKongsberg OL53.00+18.4411.34
36Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb53.03+18.4711.34
37Einar EkelandOddersjaa SSK53.20+19.0411.38
38Alexander Skaug YtterbølHalden SK53.44+19.2811.43
39Oskar ArnevikRingerike OL55.12+20.5612.03
40Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL55.39+21.2312.09
41Elias ØhmanGjø-Vard OL57.05+22.4912.27
42Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1.08.20+34.0414.55
43Haakon JohannesenIndre Østfold OK1.14.07+39.5116.10
0Erling HjermstadFossum IFdiskvalifisert
0Johan EikangerIL Gulardiskvalifisert
0Mathias RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Niels Christian HellerudHalden SKdiskvalifisert
Håkon LundKongsberg OLbrutt

H 19-20E

5 200 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius PyttenKristiansand OK36.377.02
2Audun HeimdalKonnerud IL37.14+0.377.09
3Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK37.35+0.587.13
4Martin Borge HeirFossum IF39.52+3.157.40
5Johannes Bakke AashamarKristiansand OK40.53+4.167.51
6Olav Milian Schmitt GranHalden SK41.20+4.437.56
7Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK41.58+5.218.04
8Erlend Nilsen SandnesEmblem IL42.32+5.558.10
9Vit KostejnKristiansand OK43.19+6.428.19
10Olav Andreas RemmenOL Trollelg43.31+6.548.22
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering43.32+6.558.22
12Kristian Nilsen SandnesEmblem IL44.03+7.268.28
13Tobias KristensenLarvik OK45.56+9.198.50
14Sam LunøeNydalens SK46.15+9.388.53
15Jostein TandbergNydalens SK46.47+10.108.59
16Sander H. RogndokkenNydalens SK50.12+13.359.39
17Are WigaardOppsal Orientering50.20+13.439.40
18Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK50.48+14.119.46
19Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett52.09+15.3210.01
20Ludvig RødnesOppsal Orientering55.42+19.0510.42
21Sturla FrydenlundSturla, IF56.30+19.5310.51
22Thomas TubbehaugenOK Moss59.27+22.5011.25
23Vegard MyhreKristiansand OK1.06.30+29.5312.47

H 21-E

6 250 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne DæhliHalden SK43.547.01
2Vegard Jarvis WestergårdHalden SK45.50+1.567.20
3Thomas Natvig ÅrstadHalden SK46.17+2.237.24
4Anders CarlssonIFK Lidingö SOK46.57+3.037.30
5Eirik Kamstrup HovindHalden SK47.07+3.137.32
6Hans Petter MathisenFredrikstad SK47.15+3.217.33
7Eirik Heddeland MartensKristiansand OK47.16+3.227.33
8Håvard LucasenFredrikstad SK47.29+3.357.35
9Mattias KarlssonFredrikstad SK48.02+4.087.41
10Matthew SpeakeLillomarka OL48.18+4.247.43
11David GottfridssonLillomarka OL48.29+4.357.45
12Damien RenardKongsberg OL48.51+4.577.48
13Martin VisterFrol IL48.53+4.597.49
14Dag BlandkjennKristiansand OK48.58+5.047.50
14Erik AxelssonHalden SK48.58+5.047.50
16Ivar LundanesEmblem IL49.11+5.177.52
17Bojan BlumensteinNydalens SK49.50+5.567.58
18Markus HolterHalden SK49.57+6.037.59
19Vegard Brun SagaIL Tyrving50.12+6.188.01
20Håvard IrgensKristiansand OK50.19+6.258.03
21Øystein SørensenNydalens SK50.25+6.318.04
22Sindre ØsthagenFredrikstad SK50.39+6.458.06
23Thomas NipenNydalens SK50.56+7.028.08
24Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett51.15+7.218.12
25Peter NordbrødenHalden SK51.33+7.398.14
26Vetle ChristiansenBækkelagets SK52.49+8.558.27
27Mats NordbrødenHalden SK53.21+9.278.32
28Filip WadstenHalden SK53.24+9.308.32
29Karl FremstadBækkelagets SK53.57+10.038.37
30Felix BreitschädelBækkelagets SK54.37+10.438.44
31Simen BordalFossum IF54.58+11.048.47
32Håkon Raadal BjørloHalden SK55.10+11.168.49
33Ragnar TonjerNydalens SK55.33+11.398.53
34Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø56.05+12.118.58
35Marius WikstrømRingsaker OK56.26+12.329.01
36Vegard Blomseth JohnsenNTNUI56.37+12.439.03
37Mathias NipenBækkelagets SK56.51+12.579.05 Last ned GPS-spor i gpx-format
38Håvard MyhreBækkelagets SK57.01+13.079.07
39Erik Feyling HaareKonnerud IL58.26+14.329.20
40Mathias BenjaminsenLillomarka OL58.31+14.379.21
41Torben Christian WendlerFredrikstad SK58.57+15.039.25
42Alex CarcasHalden SK59.11+15.179.28
43Steinar KollerudLillomarka OL59.17+15.239.29
44Øyvind WatterdalHadeland OL59.36+15.429.32
45Sondre Ruud BråtenNydalens SK59.55+16.019.35
46Oskar RøenVaregg Fleridrett1.00.02+16.089.36
47Morten Nilstad PettersenIL Tyrving1.01.08+17.149.46
48Stian BergersenIL Tyrving1.02.39+18.4510.01
49Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.02.51+18.5710.03
50Mikal Brastad LarsenNydalens SK1.03.17+19.2310.07
51Sigurd MelsomFossum IF1.03.45+19.5110.12
52Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1.04.55+21.0110.23
53Stefan RingOK Löftan1.04.56+21.0210.23
54Simen A BjøringsøyNydalens SK1.05.07+21.1310.25
55Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.07.11+23.1710.44
56Anders StorbratenBækkelagets SK1.09.06+25.1211.03
57Jørgen FrøydLarvik OK1.09.12+25.1811.04
58Håvard BergetFredrikstad SK1.11.26+27.3211.25
0Kyongsa RiNydalens SKdiskvalifisert
0Anders Felde OlaussenNTNUIdiskvalifisert
0Alan CherryNydalens SKdiskvalifisert
0Eskil Sande GullordBækkelagets SKdiskvalifisert
0Anders BjergaardNydalens SKdiskvalifisert
0Morten JørgensenKristiansand OKdiskvalifisert
0Vegard DanielsenKristiansand OKdiskvalifisert
0Gaute FriestadKristiansand OKdiskvalifisert
0Kasper FosserHeming Orienteringdiskvalifisert

H 35-

4 090 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Grini JohansenIL Tyrving56.0113.41
2Ola Torstein EndresenOK Moss1.21.00+24.5919.48 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 40-

4 090 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas BedinIndre Østfold OK33.568.17
2Øyvind LøkenOK Moss37.59+4.039.17 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Audun BjerknesMåren OK42.22+8.2610.21
4Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering42.30+8.3410.23
5Pål Christian IngierdBækkelagets SK42.39+8.4310.25
6Jens Erik MortensenAsker Skiklubb42.40+8.4410.25
7Henning Bratland CarlsenOK Moss43.12+9.1610.33
8Thomas LieFredrikstad SK43.39+9.4310.40
9Lars BerglundRingerike OL44.05+10.0910.46
10Halvor HobølOppsal Orientering46.44+12.4811.25
11Vegar KristiansenOK Moss47.47+13.5111.40
12Jørgen FjæreHedrum OL48.37+14.4111.53
13Fredrik LarsenIndre Østfold OK49.05+15.0912.00
14Tore Grønlund MoenGimle IF51.35+17.3912.36
15Øyvind Sollerud HaugenOL Tønsberg og omegn51.40+17.4412.37
16Runar StangTrøsken IL52.12+18.1612.45 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Robert BanfiÅs-NMBU Orientering52.56+19.0012.56
18Kjetil KjernsmoRøyken OL1.01.25+27.2915.00
19Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.12.11+38.1517.38

H 45-

4 470 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø35.027.50
2Lars-Inge ArnevikRingerike OL36.40+1.388.12
3Henrik OttesenFredrikstad SK37.10+2.088.18
4Espen DanevadFredrikstad SK38.10+3.088.32
5Torbjørn Blom-hagenFossum IF39.57+4.558.56
6Harald BakkeFossum IF40.36+5.349.04
7Frode NysæterSkien OK40.38+5.369.05
8Odd StrandKongsberg OL41.17+6.159.14
9Sveinung RykkjeStord Orientering41.30+6.289.17
10Lars EnerhaugenModum OL41.40+6.389.19
11Pål SommerheinOK Horten43.31+8.299.44
12Tor BrennaNittedal OL44.04+9.029.51 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Tom BerganFet OL44.04+9.029.51
14Knut Jostein SætnanFossum IF44.46+9.4410.00
15Runar HafskjoldNydalens SK44.50+9.4810.01
15Steinar LandeBø OL44.50+9.4810.01
17Kyrre GranFet OL44.57+9.5510.03
18Olav EideBækkelagets SK45.21+10.1910.08
19Bjørn HaugeNydalens SK45.40+10.3810.12
20Snorre VegganOppsal Orientering45.41+10.3910.13
21Per Øivind EgerKongsberg OL45.49+10.4710.14
22Dag Arne LierIndre Østfold OK45.59+10.5710.17
23Tore BredalenNittedal OL46.00+10.5810.17
24Per Olav GulbrandsenLarvik OK46.36+11.3410.25
25Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK46.37+11.3510.25
26Bjørnar OlsrødStokke IL46.51+11.4910.28
27Øyvind LienGjø-Vard OL47.00+11.5810.30
28Rune BlågestadIndre Østfold OK47.03+12.0110.31
28Bjørn MartiniAsker Skiklubb47.03+12.0110.31
30Lars Erik GjeinFossum IF47.04+12.0210.31
31Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL49.05+14.0310.58
32Sven Arne GylterudFossum IF49.44+14.4211.07
33Stig MellingRingerike OL50.12+15.1011.13
34Eirik JørgensenIL Tyrving50.38+15.3611.19
35Trond EvensenOL Tønsberg og omegn51.16+16.1411.28
36Harald Eide-FredriksenHeming Orientering51.33+16.3111.31
37Morten RannemFossum IF51.59+16.5711.37
38Sverre WisløffAsker Skiklubb52.28+17.2611.44
39Tor RingstadHedrum OL52.42+17.4011.47
40Jens TjentlandLardal OL52.52+17.5011.49
41Asle Sagli GudimIndre Østfold OK52.55+17.5311.50
42Christian ReuschHeming Orientering52.56+17.5411.50
43Roar MathisenOL Tønsberg og omegn55.37+20.3512.26
44Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK57.10+22.0812.47
45Håvard BjønnessØstmarka OK57.13+22.1112.48
46Martin ØhmanGjø-Vard OL58.03+23.0112.59
47Einar KlavenesSandefjord OK58.16+23.1413.02
48Ståle HeitmannFossum IF59.29+24.2713.18
49Kent KopperudIndre Østfold OK1.00.45+25.4313.35
50Tom KristensenLarvik OK1.00.53+25.5113.37
51Petter AndersenNydalens SK1.01.14+26.1213.41
52Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.01.25+26.2313.44
53Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.03.08+28.0614.07
54Even ErlienGjø-Vard OL1.03.27+28.2514.11
55Jo Børre EikåsSandefjord OK1.04.01+28.5914.19
56Jørn TvetenIndre Østfold OK1.04.19+29.1714.23
57Jon SolsrudNydalens SK1.09.16+34.1415.29
58Jon Erland FossaasRingerike OL1.11.53+36.5116.04
59Lars Audun VoldLillomarka OL1.16.04+41.0217.01
60Petter LøkkebergFredrikstad SK1.41.35+1.06.3322.43
0Bjørn HaavengenKongsberg OLdiskvalifisert
0Christian JomaasFossum IFdiskvalifisert

H 50-

4 020 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein NygårdLillomarka OL31.367.51
2Tom Eirik EikangerIL Gular31.47+0.117.54
3Tore BjørnerødOK Moss33.05+1.298.13
4Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering34.29+2.538.34
5Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb34.33+2.578.35
6Juha VienaRingerike OL34.47+3.118.39
7Arild AndresenFossum IF35.10+3.348.44
8Einar GisholtFossum IF35.52+4.168.55
9Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering36.49+5.139.09
10Ottar WiklundNydalens SK36.52+5.169.10
11Tore HoffIL Tyrving37.16+5.409.16
12Jan Tore HenriksenNydalens SK37.42+6.069.22
13Geir NilsenViul Orienteringsklubb37.51+6.159.24
14Einar LunøeNydalens SK38.06+6.309.28
15Syver LøkenKongsberg OL38.14+6.389.30
16Anders KronbergRaumar Orientering38.15+6.399.30
17Øystein ØstermannHeming Orientering38.55+7.199.40
18Per Ola UlsethNydalens SK38.59+7.239.41
19Arne DybdahlLillomarka OL39.16+7.409.46
20Frank SvarødIdd Sportsklubb39.49+8.139.54
21Tore JuvikIL Gular40.20+8.4410.01
22Anders WadstenOK Landehof40.35+8.5910.05
23Rune StræteWing OK40.50+9.1410.09
24Knut Erling ØenHeming Orientering41.12+9.3610.14
25Roger LysnesHedrum OL41.13+9.3710.15
26Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering41.17+9.4110.16
27Tore NymarkAskøy OL41.23+9.4710.17
28Jonny I HansenIL BUL-Tromsø41.27+9.5110.18
29Jan Erik IsaksenNydalens SK42.00+10.2410.26
30Hallvard KorenOK Moss42.14+10.3810.30
31Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL43.01+11.2510.42
32Arne TorgersenBækkelagets SK43.10+11.3410.44
33Håkon JendalFossum IF43.58+12.2210.56
34Frode HaugskottOL Trollelg44.18+12.4211.01
35Morten HeirFossum IF44.36+13.0011.05
36Kjetil DammTIF Viking44.44+13.0811.07
37Hans Otto ØverbyKongsberg OL45.01+13.2511.11
38Dag BrenåsVarteig OL45.37+14.0111.20
39Einar TesloHadeland OL45.41+14.0511.21
40Trond BrevikFossum IF45.45+14.0911.22
41Lasse ArnesenHeming Orientering46.18+14.4211.31
42Lars D. FjeldstadRingerike OL47.13+15.3711.44
43Terje LinløkkenØstmarka OK47.45+16.0911.52
44Ole TørnqvistFana IL48.12+16.3611.59
45Bjørn Victor LarsenKongsberg OL48.40+17.0412.06
46Øyvind SchjelderupFreidig49.26+17.5012.17
47Stein MellaOppsal Orientering50.58+19.2212.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
48Rune S. NielsenIndre Østfold OK51.09+19.3312.43
49Tore SandemIndre Østfold OK52.43+21.0713.06
50Phil ConwayKongsberg OL53.30+21.5413.18
51Geir PaulsenOL Trollelg54.17+22.4113.30
52Atle WølloKongsberg OL55.39+24.0313.50
53Oskar KaaløySandefjord OK1.50.59+1.19.2327.36
0Terje Ulla EikenKongsberg OLdiskvalifisert

H 55-

3 540 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL29.038.12
2Kristian KihleRingerike OL29.41+0.388.23
3Svein-Erik SøgårdKongsberg OL30.18+1.158.33
4Øyvind DrageKongsberg OL30.33+1.308.37
5Bjørn BakkevigHeming Orientering30.43+1.408.40
6Kim Farnes HansenLierbygda OL30.47+1.448.41
7Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering31.15+2.128.49
8Vidar BenjaminsenLillomarka OL31.23+2.208.51
9Jon BjørgumKristiansand OK31.30+2.278.53
10Sture OttesenIndre Østfold OK31.55+2.529.00
11Arne JohannesenIL Gular31.58+2.559.01
12Trond OlsenLøten o-lag32.43+3.409.14
13Martin GranlyLillomarka OL33.15+4.129.23
14Øyvind Roger HansenRøyken OL33.54+4.519.34
15Hallvard FjærLillomarka OL34.28+5.259.44
16Petter GullikstadRøros IL34.37+5.349.46
17Yngvar ChristiansenBækkelagets SK35.02+5.599.53
18Ove MartinsenHauketo IF35.13+6.109.56
19Egil Wickstrand IversenHeming Orientering36.35+7.3210.20
20Bjørn Henning GrandalIL Tyrving36.38+7.3510.20
21Knut EngenRaumar Orientering37.13+8.1010.30
22Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL37.18+8.1510.32
23Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb37.48+8.4510.40
24Jack BjørnsenKristiansand OK37.52+8.4910.41
24Morten HulløenKristiansand OK37.52+8.4910.41
26Arne FossheimAsker Skiklubb38.11+9.0810.47
27Øystein KildahlØstmarka OK39.12+10.0911.04
28Tom SagaSkien OK40.11+11.0811.21
29Morten KarlsenMåren OK40.19+11.1611.23
30Nils HæstadFossum IF42.33+13.3012.01
31Bjørn BaklidKonnerud IL47.16+18.1313.21
32Torgeir BrandalKongsberg OL50.30+21.2714.15
33Ingvar BraatenModum OL51.36+22.3314.34
34Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK54.04+25.0115.16
35Trond BaklidKonnerud IL54.25+25.2215.22
36Herman BakkeLøten o-lag55.10+26.0715.35
37Pål HellerudHalden SK1.03.39+34.3617.58
38Bjørn ÅrbuVarteig OL1.06.14+37.1118.42
0Frode KamsvågIL Tyrvingdiskvalifisert
0Erik NæssØstmarka OKdiskvalifisert

H 60-

2 850 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein RuudFredrikstad SK24.298.35
2Torgeir StrandhagenRøyken OL24.43+0.148.40
3Stein KlyveOK Moss24.54+0.258.44
4Øyvind SørlieHadeland OL25.26+0.578.55
5Morten DueMåren OK25.35+1.068.58
6Harald HoviSkien OK25.50+1.219.03
7Morten DåsnesRingerike OL26.04+1.359.08
8Frode LøsetRingerike OL27.48+3.199.45
9Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering28.03+3.349.50
9Lars HjermstadFossum IF28.03+3.349.50
11Carl-Göran StrutzEds SK28.16+3.479.55
12Geir Holm GundersenSturla, IF28.32+4.0310.00
13Are EriksenOslostudentenes IK29.00+4.3110.10
14Per Gunnar DahlRingerike OL29.21+4.5210.17
15Kjell Magne NordviGrue IL29.41+5.1210.24
16Dagfinn TorpePorsgrunn OL30.18+5.4910.37
17Tor StrandRaumar Orientering30.46+6.1710.47
18Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss30.49+6.2010.48
19Per SchancheAsker Skiklubb31.35+7.0611.04
20Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn32.30+8.0111.24
21Per Hermann KrøgerMåren OK33.23+8.5411.42
22Bent GalborgenIndre Østfold OK33.50+9.2111.52
23Sjur GjestvangOL Toten-Troll34.18+9.4912.02
24Alf PettersenIL Tyrving35.01+10.3212.17
25Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL36.01+11.3212.38
26Tormod ØvegaardVestre Aker SK37.43+13.1413.14
27Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn37.55+13.2613.18
28Roy GjerdingOK Moss38.42+14.1313.34
29Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL39.46+15.1713.57
30Erik HasliSnertingdal IF Orientering41.50+17.2114.40
31Jan SveenRaumar Orientering43.16+18.4715.10
32Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn44.15+19.4615.31
33Petter FureOppsal Orientering45.40+21.1116.01
34Magne VollenOslostudentenes IK57.44+33.1520.15

H 65-

2 530 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK25.4610.11
2Svein S JacobsenIL Tyrving29.07+3.2111.30
3Øivind FadumSande Sportsklubb29.53+4.0711.48
4Per-Erik ØstlieDriv IL31.47+6.0112.33
5Ola BroxOL Toten-Troll31.54+6.0812.36
6Nils-Petter WiikDriv IL33.49+8.0313.21
7Atle RemmePorsgrunn OL34.01+8.1513.26
8Jan BøhleOL Trollo34.35+8.4913.40
9Ragnar Niemi BergStokke IL35.55+10.0914.11
10Per Oskar LarsenIndre Østfold OK37.59+12.1315.00
11Torbjørn NørbechRingerike OL38.24+12.3815.10
12Hans Lyder HaareKonnerud IL40.12+14.2615.53
13Jimmy NordliTrøsken IL41.55+16.0916.34
14Øyvind HoveidAsker Skiklubb42.00+16.1416.36
15Arvid GalborgenEds SK45.18+19.3217.54
16Georg KapperudOppsal Orientering1.09.12+43.2627.21

H 70-

2 530 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell WintherOppsal Orientering23.309.17
2Eldar BørsumBækkelagets SK25.37+2.0710.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Willy GrønstadGimle IF27.01+3.3110.40
4Runar KittilsenStokke IL29.56+6.2611.49
5Trond FeiringHamar OK30.43+7.1312.08
6Per Reidulf HolmOK Moss31.14+7.4412.20
7Leif BokerødIdd Sportsklubb31.22+7.5212.23
8Helge RevhaugRingerike OL31.51+8.2112.35
9Ingar HåkonsenKongsberg OL32.01+8.3112.39
10Øivind Magne RogndalenByåsen IL32.03+8.3312.40
11Rolf GjølbergLarvik OK32.41+9.1112.55
12Magne RaadalFana IL34.24+10.5413.35
13Jon FærdenKolbotn og Skimt OL35.20+11.5013.57 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Knut SkjesetVang OL35.24+11.5413.59
15Anders Johan KrosbyFredrikstad SK35.39+12.0914.05
16John Thomas PetersenNittedal OL35.59+12.2914.13
17Hasse BergstrømIL Tyrving36.16+12.4614.20
18Tormod FjæreHedrum OL37.10+13.4014.41
19Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL37.59+14.2915.00
20Hans StordalOL Tønsberg og omegn38.19+14.4915.08
21Roar BjordalOppsal Orientering38.48+15.1815.20
22Terje MalmHamar OK39.25+15.5515.34
23Svein Endre HoveByåsen IL39.46+16.1615.43
24Kjell StenstadvoldIL Tyrving41.18+17.4816.19
25Erik Johan GrorudHaslum IL42.34+19.0416.49
26Knut LindløvOK Moss43.34+20.0417.13
27Knut Tore SolheimNydalens SK43.50+20.2017.19
28Lars Martin GjeinStokke IL45.13+21.4317.52
29Tore VaajeAsker Skiklubb51.07+27.3720.12
30Ingar FinstadOK Moss52.18+28.4820.40
31Per Oscar SaugestadOK Moss54.46+31.1621.38
32Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.01.44+38.1424.24

H 75-

1 990 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK29.0014.34
2Harald LundhaugOK Moss30.54+1.5415.31
3Bjørn W. LudvigsenSturla, IF35.37+6.3717.53
4Trygve FosseGimle IF37.03+8.0318.37
5Tormod DahlenRingerike OL37.23+8.2318.47
6Magnar ØvreåsBotne SK48.14+19.1424.14
7Oddvar GjelstadSandefjord OK57.54+28.5429.05
8Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.04.20+35.2032.19
9Thorbjørn Johan BjørloGimle IF1.10.24+41.2435.22
0Odd KletteliBækkelagets SKdiskvalifisert
0Terje ThrondsenNittedal OLdiskvalifisert
0Ivar Louis BergSturla, IFdiskvalifisert
0Roger TorperIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Henry SundsetvikOL Trollelgdiskvalifisert
Magne KlovningPorsgrunn OLbrutt

H 80-

1 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL42.2421.18
2Arne Chr. ScheieØstmarka OK48.11+5.4724.12

H 85-

1 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell Kristian TeiglandØstmarka OK1.05.3432.56
2Tor HernesGimle IF1.07.15+1.4133.47
0Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKdiskvalifisert

DIR-A

4 600 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ralph StreetNydalens SK34.097.25
2Miika NurmiIFK Gøteborg34.44+0.357.33
3Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK40.18+6.098.45
4Ragnhild BråtenHeming Orientering40.37+6.288.49
5Rune RystadNydalens SK40.47+6.388.51
6Niklas GustafssonHeming Orientering42.21+8.129.12
7Magnus JohanssonNykjöping OK43.22+9.139.25
8Trond LundIL Tyrving45.08+10.599.48
9Nils TveiteÅs-NMBU Orientering45.12+11.039.49
10Sofie IversenHeming Orientering45.26+11.179.52
11Nicole RagvinNydalens SK46.49+12.4010.10
12Øystein RodemNydalens SK47.03+12.5410.13
13Kimme ArnesenHeming Orientering48.10+14.0110.28
14Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn48.23+14.1410.31
15Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL48.40+14.3110.34
16Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering48.59+14.5010.38
17Ivar SeierstadIL GeoForm49.19+15.1010.43
18Malin SandUddevalla OK49.24+15.1510.44
19Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK49.45+15.3610.48
20Gjermund GravirAsker Skiklubb50.33+16.2410.59
21Esten Nicolai WøienAsker Skiklubb50.51+16.4211.03
22Dag Helland HansenIL Tyrving51.38+17.2911.13
23Lone MalmgrenGjø-Vard OL51.54+17.4511.16
24Robert GardnerNydalens SK51.55+17.4611.17
25Johan MalmOK kolmården52.09+18.0011.20
26Øivind FrøislandVang OL52.56+18.4711.30
27Øystein RappRaumar Orientering53.49+19.4011.41
28Ane RamtvedtIL Tyrving54.11+20.0211.46
29Inge RambergØstmarka OK54.23+20.1411.49
30Christine SandvoldNydalens SK55.07+20.5811.58
31Kaia Wøien NicolaisenAsker Skiklubb55.44+21.3512.06
32Kine BøhlerengenNOTEAM56.53+22.4412.21
33Håkon Nergaard BergStokke IL56.54+22.4512.22
34Snorre FrydenlundSturla, IF57.05+22.5612.24
35Kjetil KarlsenTeam Jeløy57.27+23.1812.29
36Helge StenerudOL Tønsberg og omegn57.57+23.4812.35
37Maren Kaarby RodemNydalens SK58.16+24.0712.40
38Ulf JonssonLerums SOK58.17+24.0812.40
39Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb59.33+25.2412.56
40Terje HenriksenAsker Skiklubb1.00.19+26.1013.06
41Aud Ellen BrevikSturla, IF1.01.18+27.0913.19
42Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.01.44+27.3513.25
43Per Arne KarlsenØstmarka OK1.01.46+27.3713.25
44Eirik RamtvedtOslostudentenes IK1.03.07+28.5813.43
45Andrea BalakovaNykjöping OK1.03.08+28.5913.43
46Sigurd Røgeberg MagelssenNTNUI1.04.08+29.5913.56
47Pia IversenHeming Orientering1.05.10+31.0114.10
47Olena StrugalovaVaregg Fleridrett1.05.10+31.0114.10
49Alex DimitrovSever BG1.06.01+31.5214.21
50Bent HaflandOL Tønsberg og omegn1.06.46+32.3714.30
51Lars Petter EndresenMåren OK1.07.28+33.1914.40
52Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1.07.41+33.3214.42
53Camilla StridsklevIL Tyrving1.07.58+33.4914.46
54Roger MostueOppsal Orientering1.08.02+33.5314.47
55Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering1.09.42+35.3315.09
56Hilde KløvstadSandefjord OK1.09.52+35.4315.11
57Fredrik SaugestadNydalens SK1.10.59+36.5015.25
58Solveig LetmolieEiker OL1.11.27+37.1815.31
59Peter KlavenessMåren OK1.11.34+37.2515.33
60Kjetil KløvstadSandefjord OK1.14.53+40.4416.16
61Harald VingerhagenKristiansand OK1.15.07+40.5816.19
62Rine HolmsenOK Moss1.15.41+41.3216.27
63Geir JacobsenLardal OL1.18.23+44.1417.02
64Birgit KorvaldNydalens SK1.18.48+44.3917.07
65Ketil ÅstebølOppsal Orientering1.22.44+48.3517.59
66Hans Martin StokkeOK Moss1.25.15+51.0618.31
67Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.25.21+51.1218.33
68Selma KristiansenOK Moss1.25.31+51.2218.35
69Elena GrandNydalens SK1.30.26+56.1719.39
70Martin GlomsrødGimle IF1.31.26+57.1719.52
71Harald WibyeOK Moss1.41.45+1.07.3622.07
72Ladislav KocbachBergens TF2.18.41+1.44.3230.08
0Serverin BergliaModum OLdiskvalifisert
0Sondre GullordNydalens SKdiskvalifisert
0Rudi OlsenLillomarka OLdiskvalifisert
0Pål SkaareNydalens SKdiskvalifisert
0Kenneth VikenTverlandet ILdiskvalifisert
0Mathias VoldLillomarka OLdiskvalifisert

DIR-B

2 650 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas DaleBergens TF25.459.43
2Netta Bar-NathanLillomarka OL35.02+9.1713.13
3Kari StrandLierbygda OL35.25+9.4013.21
4Krixstoffer HalsnesIndre Østfold OK35.51+10.0613.31
5Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK38.48+13.0314.38
6Kristoffer HübschleSturla, IF39.03+13.1814.44
7Assaf Bar-NathanLillomarka OL44.27+18.4216.46
8Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL44.38+18.5316.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Johnny JohansenLillomarka OL46.45+21.0017.38
10Maren Hald BjørgumKristiansand OK46.55+21.1017.42
11Per Olaf KlemsdalVarteig OL47.36+21.5117.57
12Stine AlexandersenFredrikstad SK47.43+21.5818.00
13Jan Vegard RudsengenNOTEAM48.00+22.1518.06
14Nina Hansen-møllerudKongsberg OL49.08+23.2318.32
15Alexander RødstenHeming Orientering49.29+23.4418.40
16Monica BrevikØstmarka OK49.31+23.4618.41
17Ivan DimitrovSever BG51.13+25.2819.19
18Line Bar-NathanLillomarka OL51.32+25.4719.26
19Marit HolmskauTrøsken IL51.49+26.0419.33
20Imger NergaardStokke IL51.59+26.1419.36
21Roger ØstvoldHeming Orientering52.34+26.4919.50
22Synne JenssenHalden SK53.11+27.2620.04
23Sindre GisholtFossum IF53.33+27.4820.12
24Berthe TesloHadeland OL54.59+29.1420.44
25Ida Elisabeth FinstadOK Moss55.38+29.5320.59
26Maren GudevoldOK Moss57.44+31.5921.47
27Hedda Slang SundsetvikHalden SK57.45+32.0021.47
28Anne Margrete HammerØstmarka OK57.47+32.0221.48
29Christina RambergØstmarka OK1.01.03+35.1823.02
30Ingrid Grønlund MoenGimle IF1.03.14+37.2923.51
31Merete RørvikLillomarka OL1.04.41+38.5624.24
32Anne DahlNydalens SK1.07.34+41.4925.29
33Jonathan EylertsenHalden SK1.09.06+43.2126.04
34Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1.10.02+44.1726.25
35Ina BlågestadIndre Østfold OK1.11.19+45.3426.54
36Håkon KlubnesOK Moss1.11.27+45.4226.57
37May-lill DammTIF Viking1.11.44+45.5927.04
38Line BjørnåsKonnerud IL1.11.49+46.0427.06
39Anne Lise NyengenIndre Østfold OK1.11.53+46.0827.07
40Josefin EylertsenHalden SK1.14.09+48.2427.58
41Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1.14.15+48.3028.01
42Bodil HulløenKristiansand OK1.15.34+49.4928.30
43Cora EbnerKongsberg OL1.25.52+1.00.0732.24
43Hilde MoholthKongsberg OL1.25.52+1.00.0732.24
45Oskar Erland FossaasRingerike OL1.37.29+1.11.4436.47
0Håvar BrevikØstmarka OKdiskvalifisert
0Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Rune NygårdIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Ingrid TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OKdiskvalifisert

DIR-C

2 220 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn29.2113.13
2Elin SpeakeLillomarka OL30.46+1.2513.51
3Maren BruserudTrollo32.44+3.2314.44
4Fredrik GudmestadFredrikstad SK34.29+5.0815.31
5Endre MellaOppsal Orientering35.32+6.1116.00
6Anna Austad SveenRaumar Orientering48.47+19.2621.58
7Trond KildalHeming Orientering49.04+19.4322.06
8Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn50.03+20.4222.32
9Solveig HübschleSturla, IF52.39+23.1823.42
10Cathrine HübschleSturla, IF53.02+23.4123.53
11Hege PrestrudRøyken OL53.23+24.0224.02
12Knut GjoneSandefjord OK55.04+25.4324.48
13Lisa JørandliIL Tyrving56.47+27.2625.34
14Stian Hasli HansenNOTEAM56.50+27.2925.36
15Nov Bar-NathanLillomarka OL1.00.58+31.3727.27
16Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1.07.47+38.2630.31
17Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK1.08.47+39.2630.59
18Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL1.08.59+39.3831.04
19Ingeborg EikåsSandefjord OK1.10.14+40.5331.38
0Vetle FosdalGimle IFdiskvalifisert
0Nora Christine HansenRøyken OLdiskvalifisert
0Erlend Grønlund MoenGimle IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor