Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørløpene dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørløpene dag 2
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: søndag 23 april 2017

Birkenes IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Asgeir Reiersen JensenH 21- (31)40.18+5.56
24Sigurd Svaland AasH 21- (31)54.42+20.20
26Steinar AasH 21- (31)55.39+21.17

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Knut SkjævelandH 75- (2)28.31

Hisøy OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Malin HaugeD 15-16 (2)32.34
1Widar Taxth WidarH 70- (4)34.07
0Silje HaugeD 17-20 (3)diskvalifisert

IK Grane Arendal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ine MikkelsenD 13-14 (8)26.42+0.58
4Amalie RingvollD 13-14 (8)28.33+2.49
5Lise MikkelsenD 13-14 (8)28.48+3.04
7Geir Jonny RingvollH 45- (12)33.55+3.52

IL Imås

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kari Timenes LaugenD 70- (3)32.16
2Ingeborg BøbelD 70- (3)49.00+16.44
2Øyvin SimonsenH 65- (4)28.13+2.12
4Kjell SandåkerH 55- (6)40.28+8.42
6Terje UrfjellH 45- (12)32.46+2.43

IL Vindbjart

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Markus Omdal TharaldsenH 13-16C (1)28.07
2Arild TelstøH 75- (2)45.01+16.30

Kristiansand OK

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Adriana EikD 17-C (3)30.07
1Marianne AndersenD 21- (1)40.01
1Jonas MyhreH 17-20 (1)58.03
1Marius PyttenH 21- (31)34.22
1Arne BujordetH 45- (12)30.03
1Jan BlandkjennH 55- (6)31.46
1Sara StrayD 15-16B (1)43.04
1Kirsten SalthaugD 65- (2)47.53
1Brage TakleH 13-14 (10)19.22
2Inga Vestøl StødleD 17-20 (3)43.51+12.21
2Siri Thortveit MyhreD 45- (2)39.08+6.37
2Vegard DanielsenH 21- (31)34.27+0.05
2Ernst PyttenH 45- (12)31.33+1.30
2John HansenH 55- (6)33.53+2.07
2Synne StrayD 17-B (3)43.03+0.25
2Trygve Børte NomelandH 13-14 (10)23.16+3.54
3Fredrik PyttenH 11-12 (3)32.45+7.48
3Håvard IrgensH 21- (31)35.41+1.19
3Fred-Arne SivertsenH 45- (12)31.38+1.35
3Sigmund SalthaugH 65- (4)47.06+21.05
4Ståle GjelstenH 21- (31)37.35+3.13
5Kristian PyttenH 21- (31)37.45+3.23
6Johannes Bakke AashamarH 21- (31)38.00+3.38
7Maria StødleD 13-14 (8)42.22+16.38
8Pau Llorens CaellasH 21- (31)38.25+4.03
8Tina BoothD 13-14 (8)1.23.56+58.12
10Vetle Elias LynnebakkenH 21- (31)39.54+5.32
11Håvar Birkeland StormoenH 21- (31)40.09+5.47
11Roar MyhreH 45- (12)39.11+9.08
12Finn Terje UbergH 21- (31)40.12+5.50
12Harald EikH 45- (12)46.16+16.13
14Petter Marki ErichsenH 21- (31)40.24+6.02
15Marius AurebekkH 21- (31)40.28+6.06
16Stig DalsørenH 21- (31)44.16+9.54
20Åsulv Birkeland StormoenH 21- (31)45.31+11.09
21Oluf BøckmanH 21- (31)49.12+14.50
22Torkel ReinhartsenH 21- (31)50.38+16.16
23Vegard MyhreH 21- (31)50.41+16.19
25Henrik Svaland AasH 21- (31)55.27+21.05
0Odd-Anton HermansenH 15-16 (2)diskvalifisert
0Jack BjørnsenH 21- (31)diskvalifisert
0Eirik Heddeland MartensH 21- (31)diskvalifisert
John RundeH 21- (31)brutt

Oddersjaa SSK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ole Gunnar Lund JensenH 15-16 (2)31.29
1Frank Glad BalchenH 65- (4)26.01
2Sigrid EkelandD 15-16 (2)39.22+6.48
3Siri ØkstadD 55- (3)28.31+0.10
4Tor Svein LangåsH 70- (4)44.33+10.26
5Per W. TorgersenH 55- (6)43.11+11.25
0Einar EkelandH 21- (31)diskvalifisert

OK Sør

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Solveig SchouD 17-C (3)30.13+0.06
2Bjørn A. SchouH 70- (4)36.55+2.48
28Kjell Arne HålandH 21- (31)1.02.08+27.46
0Jan Tore JørgensenH 65- (4)diskvalifisert

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Idar TveitH 45- (12)31.51+1.48

Sandnes IL (Rogaland)

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marte Roth AarskogD 11-12 (1)33.28
1Kaja PeikliD 13-14 (8)25.44
2Eirik WathneH 11-12 (3)25.17+0.20
2Julie AkslandD 13-14 (8)26.33+0.49
3Kalle JongenburgerH 13-14 (10)25.43+6.21
4Omund Thu LandstadH 13-14 (10)25.46+6.24
5Markus RichterH 13-14 (10)27.30+8.08
6Stian HaugvaldstadH 13-14 (10)27.38+8.16
7Ola Wathne ThingbøH 13-14 (10)29.05+9.43
8Simon Fjermestad HelgesenH 13-14 (10)29.07+9.45
9Vegard PeikliH 21- (31)39.36+5.14
9Thomas ValdalH 13-14 (10)42.59+23.37
10Gustav LevangH 13-14 (10)44.51+25.29
17Tor Gunnar AkslandH 21- (31)44.18+9.56
18Kim RichterH 21- (31)44.54+10.32

Søgne og Songdalen OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Selma WhiteD 11-12N (2)14.12
1Vibeke Wold SundeD 35- (1)45.01
1Christina WhiteD 45- (2)32.31
1Svein SundeH 35- (1)47.56
1May Lene SlettebøeD 17-B (3)42.38
2Signe HeivollD 65- (2)48.55+1.02
3Lene Næss BirkelandD 17-B (3)45.21+2.43
3Floke BredlandH 70- (4)44.32+10.25
6Astrid WhiteD 13-14 (8)33.56+8.12
7Kjell Erik RøislandH 21- (31)38.06+3.44
9Aksel SlettebøeH 45- (12)38.20+8.17
10Roy BirkelandH 45- (12)38.23+8.20
0Reidar HeivollH 55- (6)diskvalifisert
0Else-Margrethe BredlandD 70- (3)diskvalifisert

Torridal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mette MestadD 55- (3)28.21
2Bente MestadD 55- (3)28.22+0.01
3Ingunn GåsværD 17-C (3)43.10+13.03
5Knut AurebekkH 45- (12)32.29+2.26

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Karine VestølD 17-20 (3)31.30
19Anders VestølH 21- (31)44.55+10.33

Øyestad IF allianse

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Jan Vidar WernersenH 55- (6)37.11+5.25
8Helge FossøyH 45- (12)37.05+7.02

Ålgård Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Samuel A StokkelandH 11-12 (3)24.57
2Ada StokkelandD 11-12N (2)18.32+4.20
27Sturla StokkelandH 21- (31)55.50+21.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor