Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørløpene dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørløpene dag 2
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: søndag 23 april 2017

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)33.28

D 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK14.12
2Ada StokkelandÅlgård Orientering18.32+4.20

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)25.44
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)26.33+0.49
3Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering26.42+0.58
4Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering28.33+2.49
5Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering28.48+3.04
6Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK33.56+8.12
7Maria StødleKristiansand OK42.22+16.38
8Tina BoothKristiansand OK1.23.56+58.12

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malin HaugeHisøy OK32.34
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK39.22+6.48

D 15-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara StrayKristiansand OK43.04

D 17-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK42.38
2Synne StrayKristiansand OK43.03+0.25
3Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK45.21+2.43

D 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Adriana EikKristiansand OK30.07
2Solveig SchouOK Sør30.13+0.06
3Ingunn GåsværTorridal IL43.10+13.03

D 17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karine VestølVegårshei IL31.30
2Inga Vestøl StødleKristiansand OK43.51+12.21
0Silje HaugeHisøy OKdiskvalifisert

D 21-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne AndersenKristiansand OK40.01

D 35-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK45.01

D 45-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK32.31
2Siri Thortveit MyhreKristiansand OK39.08+6.37

D 55-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mette MestadTorridal IL28.21
2Bente MestadTorridal IL28.22+0.01
3Siri ØkstadOddersjaa SSK28.31+0.10

D 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirsten SalthaugKristiansand OK47.53
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK48.55+1.02

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari Timenes LaugenIL Imås32.16
2Ingeborg BøbelIL Imås49.00+16.44
0Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering24.57
2Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)25.17+0.20
3Fredrik PyttenKristiansand OK32.45+7.48

H 13-14

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage TakleKristiansand OK19.22
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK23.16+3.54
3Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)25.43+6.21
4Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)25.46+6.24
5Markus RichterSandnes IL (Rogaland)27.30+8.08
6Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)27.38+8.16
7Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)29.05+9.43
8Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)29.07+9.45
9Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)42.59+23.37
10Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)44.51+25.29

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart28.07

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK31.29
0Odd-Anton HermansenKristiansand OKdiskvalifisert

H 17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas MyhreKristiansand OK58.03

H 21-

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius PyttenKristiansand OK34.22
2Vegard DanielsenKristiansand OK34.27+0.05
3Håvard IrgensKristiansand OK35.41+1.19
4Ståle GjelstenKristiansand OK37.35+3.13
5Kristian PyttenKristiansand OK37.45+3.23
6Johannes Bakke AashamarKristiansand OK38.00+3.38
7Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK38.06+3.44
8Pau Llorens CaellasKristiansand OK38.25+4.03
9Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)39.36+5.14
10Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK39.54+5.32
11Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK40.09+5.47
12Finn Terje UbergKristiansand OK40.12+5.50
13Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL40.18+5.56
14Petter Marki ErichsenKristiansand OK40.24+6.02
15Marius AurebekkKristiansand OK40.28+6.06
16Stig DalsørenKristiansand OK44.16+9.54
17Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)44.18+9.56
18Kim RichterSandnes IL (Rogaland)44.54+10.32
19Anders VestølVegårshei IL44.55+10.33
20Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK45.31+11.09
21Oluf BøckmanKristiansand OK49.12+14.50
22Torkel ReinhartsenKristiansand OK50.38+16.16
23Vegard MyhreKristiansand OK50.41+16.19
24Sigurd Svaland AasBirkenes IL54.42+20.20
25Henrik Svaland AasKristiansand OK55.27+21.05
26Steinar AasBirkenes IL55.39+21.17
27Sturla StokkelandÅlgård Orientering55.50+21.28
28Kjell Arne HålandOK Sør1.02.08+27.46
0Jack BjørnsenKristiansand OKdiskvalifisert
0Einar EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
0Eirik Heddeland MartensKristiansand OKdiskvalifisert
John RundeKristiansand OKbrutt

H 35-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein SundeSøgne og Songdalen OK47.56

H 45-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne BujordetKristiansand OK30.03
2Ernst PyttenKristiansand OK31.33+1.30
3Fred-Arne SivertsenKristiansand OK31.38+1.35
4Idar TveitOtra IL31.51+1.48
5Knut AurebekkTorridal IL32.29+2.26
6Terje UrfjellIL Imås32.46+2.43
7Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering33.55+3.52
8Helge FossøyØyestad IF allianse37.05+7.02
9Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK38.20+8.17
10Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK38.23+8.20
11Roar MyhreKristiansand OK39.11+9.08
12Harald EikKristiansand OK46.16+16.13

H 55-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan BlandkjennKristiansand OK31.46
2John HansenKristiansand OK33.53+2.07
3Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse37.11+5.25
4Kjell SandåkerIL Imås40.28+8.42
5Per W. TorgersenOddersjaa SSK43.11+11.25
0Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 65-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frank Glad BalchenOddersjaa SSK26.01
2Øyvin SimonsenIL Imås28.13+2.12
3Sigmund SalthaugKristiansand OK47.06+21.05
0Jan Tore JørgensenOK Sørdiskvalifisert

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Widar Taxth WidarHisøy OK34.07
2Bjørn A. SchouOK Sør36.55+2.48
3Floke BredlandSøgne og Songdalen OK44.32+10.25
4Tor Svein LangåsOddersjaa SSK44.33+10.26

H 75-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut SkjævelandGanddal IL28.31
2Arild TelstøIL Vindbjart45.01+16.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor