Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørløpene dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørløpene dag 1
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: lørdag 22 april 2017

Birkenes IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Asgeir Reiersen JensenH 15-16 (8)30.218.40
2Lars BirkenesH 11-12N (4)13.53+0.5511.34
3Ingeborg ÅneslandD 11-12N (4)15.26+3.4012.51
3Åse Aud Moldal NyhusD 17-B (4)37.17+7.0317.45
3Magnus MosfjellH 15-16 (8)39.35+9.1411.18
3Espen BirkenesH 45- (19)34.41+4.349.54
4Sigmund Javenes FlaaH 11-12N (4)19.33+6.3516.17
5Bjørn StormoenH 55- (6)47.50+10.3313.40
8Sigurd Svaland AasH 17-20 (12)49.46+18.2012.26
18Guttorm NyhusH 45- (19)1.08.25+38.1819.32
0Anund NyhusH 17-A kort (2)diskvalifisert
0Per Johan FlaaH 55- (6)diskvalifisert
Kristian NyhusH 17-20 (12)diskvalifisert

Ganddal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Knut SkjævelandH 75- (4)24.0211.26
0Eli FrafjordD 55- (4)diskvalifisert

Hisøy OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Silje HaugeD 17-20 (4)37.1710.39
1Malin HaugeD 15-16 (2)36.1812.31
1Widar Taxth LølandH 70- (3)24.1611.33

IF Trauma

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Per Olav NærestadH 45- (19)30.45+0.388.47
8Bjørn Idar SætranH 45- (19)37.18+7.1110.39

IK Grane Arendal Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Torgeir Andreas MoheimH 11-12N (4)12.5810.48
1Christine MikkelsenD 35- (4)40.0411.26
1Daniel Røskar ReedH 17-A kort (2)1.14.1321.12
1Janne ThygesenD 17-A kort (1)53.4818.33
2Kjell Walter SørensenH 65- (6)36.23+0.4512.32
3Stig AlvestadH 21- (11)36.16+2.438.03
4Ine MikkelsenD 13-14 (7)38.49+14.0418.29
6Magnus FossumH 15-16 (8)50.12+19.5114.20
7Even FossumH 17-20 (12)46.37+15.1111.39
0Kristian VågsnesH 35- (3)diskvalifisert
0Amalie RingvollD 13-14 (7)diskvalifisert
0Lise MikkelsenD 13-14 (7)diskvalifisert
0Geir Jonny RingvollH 45- (19)diskvalifisert

IL Høvdingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Audun KjøstvedtH 70- (3)diskvalifisert

IL Imås

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Øyvin SimonsenH 65- (6)35.3812.17
1Kari Timenes LaugenD 70- (3)25.1212.00
2Ingeborg BøbelD 70- (3)33.00+7.4815.42
4Kjell SandåkerH 55- (6)42.22+5.0512.06
5Terje UrfjellH 45- (19)35.25+5.1810.07
11Per Kristian TømtH 45- (19)42.37+12.3012.10

IL Vindbjart

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Markus Omdal TharaldsenH 13-16C (1)29.2415.28
2Bjørn SyvertsenH 75- (4)33.38+9.3616.00
3Arild TelstøH 75- (4)33.47+9.4516.05
3Eirik HodnemyrH 17-B (3)44.47+20.5721.19
4Olav StrislandH 75- (4)34.45+10.4316.32
10Helge HodnemyrH 45- (19)41.28+11.2111.50

Kristiansand OK

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vegard DanielsenH 21- (11)33.337.27
1Sara StrayD 15-16B (1)34.2816.24
1Marianne AndersenD 21- (4)31.537.58
1Arne BujordetH 45- (19)30.078.36Last ned GPS-spor i gpx-format
1Johannes Bakke AashamarH 17-20 (12)31.267.51
1Brage TakleH 13-14 (10)14.266.52
2Målfrid KonstD 35- (4)45.04+5.0012.52
2Roar HermansenH 17-B (3)33.17+9.2715.50
2Vetle Elias LynnebakkenH 17-20 (12)32.29+1.038.07
2John HansenH 55- (6)38.33+1.1611.00
2Trygve Børte NomelandH 13-14 (10)18.00+3.348.34
3Marius PyttenH 17-20 (12)36.42+5.169.10
3Linn Carina DalandD 35- (4)56.58+16.5416.16
3Jack BjørnsenH 55- (6)39.41+2.2411.20
4Adeline SlettebøeD 11-12N (4)33.39+21.5328.02
4Vegard MyhreH 17-20 (12)40.42+9.1610.10
4Inga Vestøl StødleD 17-20 (4)48.00+10.4313.42
4Pau Llorens CaellasH 21- (11)37.42+4.098.22
5Kristian PyttenH 17-20 (12)40.53+9.2710.13
5Håvar Birkeland StormoenH 21- (11)40.53+7.209.05
5Simon Beckmann KristiansenH 15-16 (8)49.25+19.0414.07
5Tina BoothD 13-14 (7)1.30.25+1.05.4043.03
7Erlend Odd BergeH 15-16 (8)51.51+21.3014.48
7Fred-Arne SivertsenH 45- (19)36.23+6.1610.23
9Torkel ReinhartsenH 17-20 (12)56.49+25.2314.12
10Henrik Svaland AasH 21- (11)53.59+20.2611.59
12Thorbjørn VærpH 45- (19)43.50+13.4312.31
14Ernst PyttenH 45- (19)46.26+16.1913.16
15Harald EikH 45- (19)49.04+18.5714.01
16Roar MyhreH 45- (19)50.24+20.1714.24
0Odd-Anton HermansenH 15-16 (8)diskvalifisert
0Holger HottH 21- (11)diskvalifisert
0John RundeH 17-20 (12)diskvalifisert
0Jonas MyhreH 17-20 (12)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sigrid EkelandD 15-16 (2)40.12+3.5413.51
2Anne Marie EkelandD 17-B (4)31.18+1.0414.54
3Siri ØkstadD 55- (4)47.20+9.0016.19
4Frank Glad BalchenH 65- (6)41.43+6.0514.23
4Ole Gunnar Lund JensenH 15-16 (8)40.17+9.5611.30
6Einar EkelandH 17-20 (12)43.28+12.0210.52

OK Sør

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Solveig SchouD 17-C (1)31.4816.44
1Morten CowardH 17-B (3)23.5011.20
1Trine EskelandD 17-B (4)30.1414.23
3Stein CowardH 65- (6)37.09+1.3112.48
5Magne MoyH 65- (6)53.40+18.0218.30
7Kjell Arne HålandH 21- (11)50.21+16.4811.11
0Jan Tore JørgensenH 65- (6)diskvalifisert

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Marita HernandezD 21- (4)diskvalifisert

Otra IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Idar TveitH 45- (19)35.37+5.3010.10
17Ove KjetsåH 45- (19)54.03+23.5615.26

Sandnes IL (Rogaland)

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marte Roth AarskogD 11-12 (1)1.08.3136.03
1Julie AkslandD 13-14 (7)24.4511.47
2Vegard PeikliH 21- (11)36.10+2.378.02
2Kaja PeikliD 13-14 (7)29.50+5.0514.12
3Kalle JongenburgerH 13-14 (10)22.12+7.4610.34
4Markus RichterH 13-14 (10)22.58+8.3210.56
5Simon Fjermestad HelgesenH 13-14 (10)28.22+13.5613.30
6Omund Thu LandstadH 13-14 (10)31.35+17.0915.02
6Tor Gunnar AkslandH 21- (11)45.13+11.4010.02
7Thomas ValdalH 13-14 (10)43.59+29.3320.56
8Kim RichterH 21- (11)51.10+17.3711.22
8Gustav LevangH 13-14 (10)46.22+31.5622.04
9Ola Wathne ThingbøH 13-14 (10)54.04+39.3825.44
0Eirik WathneH 11-12 (1)diskvalifisert
0Stian HaugvaldstadH 13-14 (10)diskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Svein SundeH 35- (3)49.2312.20
1Signe HeivollD 65- (1)37.2717.50
1Reidar HeivollH 55- (6)37.1710.39
1Selma WhiteD 11-12N (4)11.469.48
2Svein Erik WiigH 35- (3)1.12.16+22.5318.04
2Irene ArnevikD 21- (4)47.04+15.1111.46
2Floke BredlandH 70- (3)32.30+8.1415.28
3Else-Margrethe BredlandD 70- (3)36.36+11.2417.25
3Sigurd Wold SundeH 11-12N (4)14.22+1.2411.58
3Christina WhiteD 21- (4)55.08+23.1513.47
3Astrid WhiteD 13-14 (7)32.23+7.3815.25
4Lene Næss BirkelandD 17-B (4)40.36+10.2219.20
4Vibeke Wold SundeD 35- (4)1.02.02+21.5817.43
9Roy BirkelandH 45- (19)39.15+9.0811.12
13Aksel SlettebøeH 45- (19)45.08+15.0112.53

Torridal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mette MestadD 55- (4)38.2013.13
2Bente MestadD 55- (4)43.17+4.5714.55

Vegårshei IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Julie NærestadD 17-20 (4)39.45+2.2811.21
2Anders VestølH 15-16 (8)33.01+2.409.26
3Karine VestølD 17-20 (4)40.05+2.4811.27
4Ole Petter VestølH 45- (19)35.18+5.1110.05

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ada C StokkelandD 11-12N (4)15.19+3.3312.45
9Sturla StokkelandH 21- (11)52.11+18.3811.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor