Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skiensmila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skiensmila
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: lørdag 28 oktober 2017

Halvmila

4 920 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL43.268.49
2Une HoltermannPorsgrunn OL44.08+0.428.58
3Halvard KornmoPorsgrunn OL44.54+1.289.07
4Henrik R HoltHedrum OL44.55+1.299.07
5Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL48.25+4.599.50
6Sara MathisenPorsgrunn OL48.58+5.329.57
7Dag KristensenOK Skeidi49.42+6.1610.06
8Sveinung RekaaNotodden OL49.45+6.1910.06
9Jørn MyrlandNotodden OL50.08+6.4210.11
10Morten HamreIL Hauken50.35+7.0910.16
11Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL51.38+8.1210.29
12Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL51.39+8.1310.29
13Tom SagaSkien OK52.34+9.0810.41
14Atle RemmePorsgrunn OL53.38+10.1210.54
15Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL53.49+10.2310.56
16Runar KittilsenStokke IL53.53+10.2710.57
17Hanne HerumOK Skeidi54.30+11.0411.04
18Bjørn SteenBø OL57.28+14.0211.40
19Per Chr. HagenBø OL58.46+15.2011.56
20Gry AakreSkien OK58.48+15.2211.57
21Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL59.04+15.3812.00
21Dagfinn TorpePorsgrunn OL59.04+15.3812.00
23Ragnar HillestadLardal OL59.26+16.0012.04
24Carl Ove BergOK Skeidi59.43+16.1712.08
25Randi Kristin NærumLarvik OK59.44+16.1812.08
26Einar DrengLarvik OK1.00.04+16.3812.12
27Magnus BrodinPorsgrunn OL1.00.17+16.5112.15
28Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.00.26+17.0012.16
29Kari Reppesgård HoltHedrum OL1.00.51+17.2512.22
30Harald OmlandSkien OK1.02.02+18.3612.36 Last ned GPS-spor i gpx-format
31Bjørn LiePorsgrunn OL1.02.34+19.0812.43
32Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.03.32+20.0612.54
33Lenka WestinPorsgrunn OL1.04.06+20.4013.01
34Elise StørenBø OL1.04.23+20.5713.05
35Martin AusenPorsgrunn OL1.04.59+21.3313.12
36Dag AusenPorsgrunn OL1.05.01+21.3513.12
37Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.05.40+22.1413.20
38Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.05.47+22.2113.22
39Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.05.52+22.2613.23
40Øyvind StørenBø OL1.06.31+23.0513.31
41Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.07.52+24.2613.47
42Silje Borge HoviSkien OK1.09.55+26.2914.12
43Sjur HoviKristiansand OK1.20.00+36.3416.15
44Marlen StalheimSkien OK1.20.01+36.3516.15
45Gerd LangsethLarvik OK1.26.44+43.1817.37
46Vilde Aakre LeistadSkien OK1.39.47+56.2120.16
47Emilie Holtskog-FeremansSkien OK1.40.01+56.3520.19
48Eli SæterdalSkien OK1.40.13+56.4720.22
Hogne KjæråsAndebu ILdiskvalifisert
Thorolf TrolsrudBotne SKdiskvalifisert
Roy GjerdingOK Mossdiskvalifisert
Hugo A. ChristensenNotodden OLikke startet

D -16

10 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL2.26.4014.36

D 17-

10 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK1.49.5810.57
2Hilde VassendPorsgrunn OL1.52.32+2.3411.12
Anna MeenPorsgrunn OLbrutt
Emilie WestinPorsgrunn OLbrutt

D 50-

10 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK2.14.0013.20

H 17-

10 040 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL1.13.367.19
2Dag Steinar RagvinBø OL1.23.09+9.338.16
3Thore KornmoPorsgrunn OL1.24.04+10.288.22
4Frode NysæterSkien OK1.24.53+11.178.27
5Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.30.37+17.019.01
6Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1.31.08+17.329.04
7Gisle NysæterSkien OK1.31.32+17.569.07
8Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.31.55+18.199.09
9Lars Erik GjeinFossum IF1.39.59+26.239.57
10Steinar LandeBø OL1.40.18+26.429.59
11Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.44.28+30.5210.24
12Knut Harald HyllesethSentrum OK1.45.36+32.0010.31
13Eirik LarsenSkien OK1.51.12+37.3611.04
14Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL2.10.53+57.1713.02
15Jesper FlogstadIL Hauken2.23.24+1.09.4814.16
16Jostein MehammerPorsgrunn OL2.26.44+1.13.0814.36
17Sigurd HoltskogSkien OK3.21.25+2.07.4920.03
Håkon KornmoPorsgrunn OLikke startet
Vegard Brun SagaIL Tyrvingikke startet

H 50-

10 040 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge GisholtOK Skeidi1.26.468.38
2Harald HoviSkien OK1.45.33+18.4710.30
3Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.51.03+24.1711.03
4Jan GatevoldPorsgrunn OL1.51.15+24.2911.04
5Espen RaastadSkien OK1.52.20+25.3411.11
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.56.23+29.3711.35
7Bjørn Richard KirsteSkien OK2.35.31+1.08.4515.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor