Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hjalmarkarusellen 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hjalmarkarusellen 2
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: tirsdag 3 oktober 2017

D11-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emilie Holtskog-FeremansSkien OK1.25.21
2Vilde Aakre LeistadSkien OK1.25.40+0.19

D17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry AakreSkien OK38.29
2Eli SæterdalSkien OK38.53+0.24
3Rita RaastadSkien OK51.45+13.16
4Olaug F. JohansenSkien OK1.13.44+35.15
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLaktiv
Trude NysæterSkien OKaktiv
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Åse NysæterSkien OKdiskvalifisert
Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert

H11-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian Fredrik BorgIL Koll25.44
2Martin Christoffer BorgIL Koll38.00+12.16
3Gaute NysæterSkien OK44.01+18.17
4Kristian Ekeberg FliidSkien OK55.20+29.36

H17-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten HamreIL Hauken27.29
2Tom SagaSkien OK29.21+1.52
3Gisle NysæterSkien OK29.24+1.55
4Espen RaastadSkien OK31.15+3.46
5Dagfinn TorpePorsgrunn OL33.12+5.43
6Dag KristensenOK Skeidi34.23+6.54
7Eilef LandsverkSkien OK37.53+10.24
8Geir HestadSkien OK40.27+12.58
9Kay JørgensenPorsgrunn OL41.21+13.52
10Ole JohanssonPorsgrunn OL41.49+14.20
11Atle RemmePorsgrunn OL42.44+15.15
12Erik BorgIL Koll44.34+17.05
13Truls Meyer BergskåsSkien OK45.33+18.04
14Håkon LeistadSkien OK50.13+22.44
15Ragnar HillestadLardal OL50.53+23.24
16Brede Ekeberg FliidSkien OK55.25+27.56
17Magne KlovningPorsgrunn OL56.01+28.32
18Rolf LyePorsgrunn OL57.30+30.01
Georg S. AndresenSkien OKaktiv
Ådne SkifjellSkien OKaktiv
Frode NysæterSkien OKdiskvalifisert
Carl Ove BergOK Skeididiskvalifisert

D17N-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege AndersenIL Koll39.34
Inger-Lene FlatinSkien OKaktiv

H11-16N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leo M RollefsenSkien OK23.18
2Max Jonas GjærumSkien OK23.25+0.07
Sindre Flatin ErichsenSkien OKdiskvalifisert
Oscar AndersenIL Kolldiskvalifisert

H17N-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Heine MatreSkien OKdiskvalifisert

H-10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav W. MatreSkien OK19.46
2Noah AndersenIL Koll38.06+18.20
3Sverre N. B. SkrytenSkien OK44.38+24.52
Ask KolbuSkien OKdiskvalifisert

D-10

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Una KolbuSkien OK19.51
2Olivia Berberg NossekSkien OK27.00+7.09
3Semine DahlSkien OK27.05+7.14
Juliette Holtskog-FeremansSkien OKdiskvalifisert
June HestadSkien OKdiskvalifisert
Mie SkifjellSkien OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor