Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Finn Skedsmos minneløp 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Finn Skedsmos minneløp 2017
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: lørdag 23 september 2017

Asker Skiklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Pål SkogedalH 40- (9)1.43.368.42
4Trond RønnebergH 60- (10)1.29.28+6.4810.09
8Reidar FossumH 60- (10)1.52.17+29.3712.45
10Øyvind HoveidH 60- (10)2.10.37+47.5714.50
12Maria PerssonTrim (18)1.37.37+35.4019.08

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Eirin LodgaardD 40- (8)1.44.57+9.4611.55

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Gjermund RørenH 50- (16)1.15.03+0.598.31

Fet OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Heidi TronbølD 40- (8)1.35.1110.48
6Kyrre GranH 40- (9)2.07.20+23.4410.42
9Jarle RogndokkenTrim (18)1.23.13+21.1616.19

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Stein H. HagenH 50- (16)1.18.43+4.398.56
4Helene Bjørkvold JendalD 13-16 (6)1.21.01+24.4415.53
7Richard Zeiner-GundersenH 40- (9)2.14.05+30.2911.16
11Håkon JendalH 50- (16)1.27.24+13.209.55
16Terje NæssH 50- (16)1.58.09+44.0513.25
Sondre Zahl HagenH 13-16 (3)ikke startet

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Andreas Svingheim MagerøyH 21- (2)1.36.108.04

Gjø-Vard OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Celine VistedTrim (18)1.09.01+7.0413.31
3Sigmund HansenTrim (18)1.09.04+7.0713.32
Arnfinn PedersenH 60- (10)ikke startet

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Kjell Magne NordviH 60- (10)1.35.57+13.1710.54

Hadeland OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ola TellesbøH 50- (16)1.14.14+0.108.26
3Bjørn BergeH 40- (9)1.58.02+14.269.55
5Astrid RognstadD 13-16 (6)1.22.05+25.4816.05
5Berthe TesloD 13-16 (6)1.22.05+25.4816.05
8Einar TesloTrim (18)1.22.13+20.1616.07
13Nikolai TesloTrim (18)1.40.35+38.3819.43
14Gunn Elin RudiTrim (18)1.40.46+38.4919.45
Jo Randar HolmøyH 13-16 (3)diskvalifisert

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Henning WernøeH 50- (16)1.39.26+25.2211.17

Hedrum O-Lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Roger LysnesTrim (18)1.01.5712.08

Hedrum O-Lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Tone Sørlie LysnesTrim (18)1.31.13+29.1617.53

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1August Syrdal ØenH 13-16 (3)1.01.1612.00
7Knut Erling ØenH 50- (16)1.22.50+8.469.24
Live ØstvoldD 13-16 (6)ikke startet
Roger ØstvoldTrim (18)ikke startet

IL Koll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Trude FixdalD 50- (2)1.50.34+12.3915.21
5Harald AulieTrim (18)1.13.57+12.0014.30

IL Tyrving

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Hasse BergstrømH 70- (7)1.52.49+29.0615.40
10Hallvard BergH 50- (16)1.24.45+10.419.37

Lillehammer OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Birgit Kleppa MadslienD 13-16 (6)56.21+0.0411.02
4Kari SvingheimTrim (18)1.10.15+8.1813.46
9Tormod KleppaH 40- (9)2.34.41+51.0512.59
Jon Vegard LundeH 70- (7)diskvalifisert
Valborg MadslienD 40- (8)ikke startet

Lillomarka OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Stian LillegårdN-åpen (3)42.1714.34
4Einar HemH 70- (7)2.00.11+36.2816.41
6Hallvard FjærH 50- (16)1.19.04+5.008.59
13Martin GranlyH 50- (16)1.34.30+20.2610.44
16Lene ColquhounTrim (18)2.00.09+58.1223.33

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Kristian StorsveenH 50- (16)1.43.23+29.1911.44
17Eli StensliTrim (18)2.00.11+58.1423.33

Nittedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marit B. EithunD 40- (8)1.38.02+2.5111.08
9Bård NatvigH 60- (10)1.54.44+32.0413.02
John Thomas PetersenH 70- (7)diskvalifisert

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Tov Arne BondalTrim (18)1.18.37+16.4015.24
8Robert FredriksenH 40- (9)2.33.53+50.1712.55

Nydalens SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Helene ScheeleN-åpen (3)23.198.02
1Synnøve Lyssand SandbergD 50- (2)1.37.5513.35
1Oda ScheeleD 13-16 (6)56.1711.02
3Ada WulfsbergD 13-16 (6)1.13.59+17.4214.30
5Sindre LangaasH 50- (16)1.18.50+4.468.57
6Else Kari ScheeleTrim (18)1.18.26+16.2915.22
15Maiken SandbergTrim (18)1.55.10+53.1322.34
Per SandbergH 50- (16)ikke startet

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tore BjørnerødH 50- (16)1.14.048.25
2Alfred BjørnerødH 13-16 (3)1.20.34+19.1815.47
5Jan JansenH 70- (7)2.04.55+41.1217.20

OK Øst

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Liv SimonsenN-åpen (3)52.56+10.3918.15
10Jens-Henrik SimonsenTrim (18)1.27.52+25.5517.13

OL Toten-Troll

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marius StaffH 21- (2)2.33.40+57.3012.54
3Ola BroxH 60- (10)1.26.12+3.329.47
4Anders SollienH 40- (9)1.59.15+15.3910.01
5Vanja StaffD 40- (8)1.47.24+12.1312.12
5Onno VerberneH 40- (9)2.04.37+21.0110.28
6Ingrid RavnanD 40- (8)1.57.26+22.1513.20
9Bjarte LindstadH 50- (16)1.24.28+10.249.35
Hildegunn LindstadTrim (18)diskvalifisert

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Per-Ivar NikolaisenH 40- (9)brutt
Amélie AamodtD 13-16 (6)ikke startet

Oslostudentenes IK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Audrun UtskarpenD 40- (8)1.39.21+4.1011.17
6Are EriksenH 60- (10)1.37.42+15.0211.06
8Guttorm L EggeH 50- (16)1.24.27+10.239.35
Magne VollenH 60- (10)ikke startet

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Lars LodgaardH 50- (16)1.27.45+13.419.58

Ringerike OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Helge RevhaugH 70- (7)1.23.4311.37
Lars BerglundH 40- (9)brutt
Mikkel BerglundH 13-16 (3)ikke startet

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Terje WikstrømH 60- (10)1.23.44+1.049.30

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torgeir StrandhagenH 60- (10)1.22.409.23

Snertingdal IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Anita StensethD 40- (8)2.08.20+33.0914.35
8Unn Mette KlopbakkenD 40- (8)2.08.23+33.1214.35

Thales Bil

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Knut Erik ØstengenH 70- (7)1.52.41+28.5815.39

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Tormod ØvergaardH 60- (10)1.47.25+24.4512.12

Viul Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Geir NilsenH 40- (9)1.52.22+8.469.26

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Linus OlhansH 17-20 (1)1.46.518.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor