Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Finn Skedsmos minneløp 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Finn Skedsmos minneløp 2017
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: lørdag 23 september 2017

N-åpen

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Stian LillegårdLillomarka OL42.1714.34
0Helene ScheeleNydalens SK23.198.02
0Liv SimonsenOK Øst52.56+10.3918.15

D 40-

8 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi TronbølFet OL1.35.1110.48
2Marit B. EithunNittedal OL1.38.02+2.5111.08
3Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.39.21+4.1011.17
4Eirin LodgaardByåsen IL1.44.57+9.4611.55
5Vanja StaffOL Toten-Troll1.47.24+12.1312.12
6Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.57.26+22.1513.20
7Anita StensethSnertingdal IF Orientering2.08.20+33.0914.35
8Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering2.08.23+33.1214.35
Valborg MadslienLillehammer OKikke startet

D 50-

7 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK1.37.5513.35
2Trude FixdalIL Koll1.50.34+12.3915.21

H 17-20

11 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.46.518.58

H 21-

11 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Svingheim MagerøyFrol IL1.36.108.04
2Marius StaffOL Toten-Troll2.33.40+57.3012.54

H 40-

11 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål SkogedalAsker Skiklubb1.43.368.42
2Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.52.22+8.469.26
3Bjørn BergeHadeland OL1.58.02+14.269.55
4Anders SollienOL Toten-Troll1.59.15+15.3910.01
5Onno VerberneOL Toten-Troll2.04.37+21.0110.28
6Kyrre GranFet OL2.07.20+23.4410.42
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF2.14.05+30.2911.16
8Robert FredriksenNotodden OL2.33.53+50.1712.55
9Tormod KleppaLillehammer OK2.34.41+51.0512.59
Lars BerglundRingerike OLbrutt
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringbrutt

H 50-

8 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore BjørnerødOK Moss1.14.048.25
2Ola TellesbøHadeland OL1.14.14+0.108.26
3Gjermund RørenEiker OL1.15.03+0.598.31
4Stein H. HagenFossum IF1.18.43+4.398.56
5Sindre LangaasNydalens SK1.18.50+4.468.57
6Hallvard FjærLillomarka OL1.19.04+5.008.59
7Knut Erling ØenHeming Orientering1.22.50+8.469.24
8Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.24.27+10.239.35
9Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.24.28+10.249.35
10Hallvard BergIL Tyrving1.24.45+10.419.37
11Håkon JendalFossum IF1.27.24+13.209.55
12Lars LodgaardRaufoss IL Orientering1.27.45+13.419.58
13Martin GranlyLillomarka OL1.34.30+20.2610.44
14Henning WernøeHamar OK1.39.26+25.2211.17
15Kristian StorsveenLøten o-lag1.43.23+29.1911.44
16Terje NæssFossum IF1.58.09+44.0513.25
Per SandbergNydalens SKikke startet

H 60-

8 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir StrandhagenRøyken OL1.22.409.23
2Terje WikstrømRingsaker OK1.23.44+1.049.30
3Ola BroxOL Toten-Troll1.26.12+3.329.47
4Trond RønnebergAsker Skiklubb1.29.28+6.4810.09
5Kjell Magne NordviGrue IL1.35.57+13.1710.54
6Are EriksenOslostudentenes IK1.37.42+15.0211.06
7Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.47.25+24.4512.12
8Reidar FossumAsker Skiklubb1.52.17+29.3712.45
9Bård NatvigNittedal OL1.54.44+32.0413.02
10Øyvind HoveidAsker Skiklubb2.10.37+47.5714.50
Arnfinn PedersenGjø-Vard OLikke startet
Magne VollenOslostudentenes IKikke startet

H 70-

7 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RevhaugRingerike OL1.23.4311.37
2Knut Erik ØstengenThales Bil1.52.41+28.5815.39
3Hasse BergstrømIL Tyrving1.52.49+29.0615.40
4Einar HemLillomarka OL2.00.11+36.2816.41
5Jan JansenOK Moss2.04.55+41.1217.20
Jon Vegard LundeLillehammer OKdiskvalifisert
John Thomas PetersenNittedal OLdiskvalifisert

D 13-16

5 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK56.1711.02
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK56.21+0.0411.02
3Ada WulfsbergNydalens SK1.13.59+17.4214.30
4Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.21.01+24.4415.53
5Astrid RognstadHadeland OL1.22.05+25.4816.05
5Berthe TesloHadeland OL1.22.05+25.4816.05
Amélie AamodtOppsal Orienteringikke startet
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet

H 13-16

5 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1August Syrdal ØenHeming Orientering1.01.1612.00
2Alfred BjørnerødOK Moss1.20.34+19.1815.47
Jo Randar HolmøyHadeland OLdiskvalifisert
Mikkel BerglundRingerike OLikke startet
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet

Trim

5 100 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roger LysnesHedrum O-Lag1.01.5712.08
2Celine VistedGjø-Vard OL1.09.01+7.0413.31
3Sigmund HansenGjø-Vard OL1.09.04+7.0713.32
4Kari SvingheimLillehammer OK1.10.15+8.1813.46
5Harald AulieIL Koll1.13.57+12.0014.30
6Else Kari ScheeleNydalens SK1.18.26+16.2915.22
7Tov Arne BondalNotodden OL1.18.37+16.4015.24
8Einar TesloHadeland OL1.22.13+20.1616.07
9Jarle RogndokkenFet OL1.23.13+21.1616.19
10Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.27.52+25.5517.13
11Tone Sørlie LysnesHedrum O-Lag1.31.13+29.1617.53
12Maria PerssonAsker Skiklubb1.37.37+35.4019.08
13Nikolai TesloHadeland OL1.40.35+38.3819.43
14Gunn Elin RudiHadeland OL1.40.46+38.4919.45
15Maiken SandbergNydalens SK1.55.10+53.1322.34
16Lene ColquhounLillomarka OL2.00.09+58.1223.33
17Eli StensliLøten o-lag2.00.11+58.1423.33
Hildegunn LindstadOL Toten-Trolldiskvalifisert
Roger ØstvoldHeming Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor