Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kvist-Kvaset

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kvist-Kvaset
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: torsdag 25 mai 2017

DH 11-16

18 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.34.02
1. Kasper Bakken Ulseth17.563+0.0917.563+0.09
2. Marie Saugestad12.4811+1.3030.4430+0.32+0.23
3. Frida Solsrud23.547+6.2854.3830+0.15-0.17
3. Rolf Andreas Berg23.569+6.30fullført
4. Teodor Mo Hjelseth39.245+5.061.34.021-2
2Nydalens SK 21.34.15+0.13
1. Anders Håvard Larsen19.526+2.0519.526+2.05
2. Maja Mo Hjelseth11.524+0.3431.444-2+1.32-0.33
2. Hanne Wærp Hauge13.5817+2.40fullført
3. Elise Wærp Hauge23.394+6.1355.2340+1.00-0.32
3. Eirik Frydenlund Norling23.425+6.16fullført
4. Gaute Bergan38.522+4.341.34.152-2+0.13-0.47
3Notodden OL 11.36.50
1. Jakob Schia Løe17.47117.471
2. Synne Sandven12.287+1.1030.152+1
3. Emma Engehult24.0810+6.4254.231-1
4. Åsmund Slokvik42.277+8.091.36.503+2
4OK Moss 11.37.58+3.56
1. Sondre Ladim20.4310+2.5620.4310+2.56
2. Frida Hovgaard Eisvang13.5616+2.3834.39100+4.27+1.31
3. Karoline Bjørnerød 22.252+4.5957.046-4+2.41-1.46
4. Alfred Bjørnerød 40.546+6.361.37.584-2+3.56+1.15
5Oppsal Orientering 11.38.02
1. Anselm Reichenbach18.545+1.0718.545+1.07
2. Ask Olaussen11.18130.121-4
2. Sondre Olaussen11.312+0.13fullført
2. Jakob A. Gjedebo12.276+1.09fullført
2. Christoffer Ånensen12.309+1.12fullført
2. Eskil Kolshusikke startetfullført
3. Tina Kalleson28.3517+11.0958.477+6
3. Katrine Bjordal Veggan29.2518+11.59fullført
4. Ane Sofie Krogh39.154+4.571.38.025-2
6Heming Orientering 21.38.31+4.29
1. Hanna Eckhardt Andersen19.567+2.0919.567+2.09
2. Fridtjof Reusch11.555+0.3731.516-1+1.39-0.30
2. Fredrik Berning Borchsenius13.3115+2.13fullført
3. Maya Jones Arnesen27.4516+10.1959.368+2+5.13+3.34
4. Henrik Reusch38.553+4.371.38.316-2+4.29-0.44
7Heming Orientering 11.38.32+4.30
1. Malene Jebsen20.118+2.2420.118+2.24
2. Kåre Peter Krohn Gjessing11.363+0.1831.475-3+1.35-0.49
2. Ella Berstad13.2413+2.06fullført
2. Paul Johan Slungaard13.2514+2.07fullført
3. Live Østvold22.403+5.1454.272-3+0.04-1.31
4. Kristian Østermann44.059+9.471.38.327+5+4.30+4.26
8Ås-NMBU Orientering / Kolbotn og Skimt OL / Måren OK 21.40.30+6.28
1. Noor Dirro-Helu27.1013+9.2327.1013+9.23
2. Magnus Endresen 14.4920+3.3141.5912-1+11.47+2.24
2. Simen Rønning Johansen15.0021+3.42fullført
2. Thor Trandem Kvåle25.3230+14.14fullført
3. Alva Marika Niklasson24.1311+6.471.06.1211-1+11.49+0.02
4. Nils Tveite34.1811.40.308-3+6.28
9IL Tyrving 11.48.29+14.27
1. Ådne Skjærstein18.404+0.5318.404+0.53
2. Eileen Bjanes14.2119+3.0333.018+4+2.49+1.56
2. Kristine Solbakken23.3829+12.20fullført
3. Iris Holst23.558+6.2956.565-3+2.33-0.16
4. Mina Jørgensen51.3312+17.151.48.299+4+14.27+11.54
10Fossum IF 11.50.07+16.05
1. Helene Bjørkvold Jendal29.5215+12.0529.5215+12.05
2. Heidi Kristina Sebjørnsen14.0818+2.5044.0014-1+13.48+1.43
3. Sivert Sande Kverme17.2611.01.2610-4+7.03
4. Eivind Berner Myhre48.4111+14.231.50.07100+16.05+9.02
11Fossum IF 21.51.53+17.51
1. Sondre Zahl Hagen17.552+0.0817.552+0.08
2. Ragnhild Blom-Hagen15.3823+4.2033.339+7+3.21+3.13
3. Kathinka Zahl Hagen35.3922+18.131.09.1213+4+14.49+11.28
4. Vebjørn Blom-Hagen42.418+8.231.51.5311-2+17.51+3.02
12Oppsal Orientering 21.55.35+21.33
1. Lars Sigurd Baugstø Rødnes20.259+2.3820.259+2.38
2. Ingeborg Roll Mosland12.287+1.1032.537-2+2.41+0.03
2. Ane Hustvedt12.4010+1.22fullført
2. Wilmine Resvoll Skaug13.1112+1.53fullført
3. Jonas Krogh27.4315+10.171.00.369+2+6.13+3.32
3. Birk Thorstensen39.0824+21.42fullført
4. Amélie Aamodt54.5914+20.411.55.3512+3+21.33+15.20
13Indre Østfold OK 12.04.22+30.20
1. Elida Sagli Gudim22.5811+5.1122.5811+5.11
2. Tidemann Lier16.2724+5.0939.25110+9.13+4.02
3. Vilde Retteraasen38.1123+20.451.17.3615+4+23.13+14.00
3. Amund Øiseth Bedinikke startetfullført
4. Kristoffer Halsnes46.4610+12.282.04.2213-2+30.20+7.07
14OK Moss 22.08.00+33.58
1. Ingrid Bratland Tjernshaugen28.0414+10.1728.0414+10.17
2. Julie Sophie Wold16.5125+5.3344.5515+1+14.43+4.26
3. Adam Kristiansen 23.466+6.201.08.4112-3+14.18-0.25
4. Christopher Ladim 59.1915+25.012.08.0014+2+33.58+19.40
15Østmarka OK 12.10.55+36.53
1. John Otterlei29.5616+12.0929.5616+12.09
2. Ellen Margrete Stubban Hygen20.4928+9.3150.45160+20.33+8.24
3. Mathias Linløkken 27.3014+10.041.18.15160+23.52+3.19
4. Alexandra Linløkken 52.4013+18.222.10.5515-1+36.53+13.01
16Fossum IF 32.23.34+49.32
1. Sindre Vie Strisland23.0712+5.2023.0712+5.20
2. Marielle Michelsen18.5626+7.3842.0313+1+11.51+6.31
3. Eirik Vie Strisland32.1121+14.451.14.1414+1+19.51+8.00
4. Birk Felland Sætnan1.09.2017+35.022.23.3416+2+49.32+29.41
Ås-NMBU Orientering / Måren OK 1diskvalifisert
1. Carmen Dirro36.5517+19.08diskvalifisert
2. Luciana Maria Svads15.3622+4.18diskvalifisert
3. Mikkel Vaaje-Kolstad30.3119+13.05diskvalifisert
3. Anders Bredal-Andersen30.3420+13.08diskvalifisert
4. Vegard Aarstaddiskvalifisertdiskvalifisert
Indre Østfold OK 2diskvalifisert
1. Amuad Bedindiskvalifisertdiskvalifisert
2. Elma Sagli Gudim19.2027+8.02diskvalifisert
3. Gea Øiseth Bedin25.3212+8.06diskvalifisert
3. Sander Bystrøm25.3313+8.07diskvalifisert
4. Theodor Lier59.3216+25.14diskvalifisert

D 17

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bækkelagets SK 12.06.27
1. Marthe Gløersen39.57139.571
2. Lisa Schubnell44.0311.24.0010
3. Lone Brochmann 42.2712.06.2710
2Nydalens SK 12.21.08+14.41
1. Anne Johanne Lind45.402+5.4345.402+5.43
2. Åse Bergan51.213+7.181.37.0120+13.01+7.18
3. Sofie Aarnes44.072+1.402.21.0820+14.41+1.40
3Ås-NMBU Orientering 12.42.43+36.16
1. Rannveig W. Nordhagen53.435+13.4653.435+13.46
2. Ina Catharina Storrønning55.355+11.321.49.1850+25.18+11.32
3. Mari Brøndbo Dahl53.253+10.582.42.433-2+36.16+10.58
4Oslostudentenes IK 12.49.45+43.18
1. Lea-Rebekka Tonjer47.173+7.2047.173+7.20
2. Audrun Utskarpen52.514+8.481.40.0830+16.08+8.48
3. Hanne Maria Vister1.09.374+27.102.49.454+1+43.18+27.10
5OK Moss 12.52.17+45.50
1. Aurora Gjølsjø49.484+9.5149.484+9.51
2. Johanne Bratland Tjernshaugen50.252+6.221.40.1340+16.13+6.22
3. Selma Kristiansen1.12.045+29.372.52.175+1+45.50+29.37

H 17

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bækkelagets SK 12.31.18
1. Vetle Christiansen50.11150.111
2. Carl Godager Kaas43.5511.34.0610
3. Anders Storbraten57.1212.31.1810
2Oppsal Orientering 12.53.09+21.51
1. Ola Marius Pedersen52.013+1.5052.012+1.50
2. Olav Johannes Deelstra50.532+6.581.42.5420+8.48+6.58
3. Ludvik Rødnes1.10.153+13.032.53.0920+21.51+13.03
3Nydalens SK 12.55.22+24.04
1. Halvor Saunes54.344+4.2354.343+4.23
2. Audun Bergan1.00.163+16.211.54.5030+20.44+16.21
3. Torstein Hole1.00.322+3.202.55.2230+24.04+3.20
4Oppsal Orientering 23.15.59+44.41
1. Lavran Thorstensen57.057+6.5457.054+6.54
2. Per Ivar Nikolaisen1.02.084+18.131.59.1340+25.07+18.13
3. Halvor Hobøl1.16.464+19.343.15.5940+44.41+19.34
5Ås-NMBU Orientering 13.10.05
1. Linus Olhans1.00.339+10.221.00.338+10.22
2. Endre Aaen1.09.196+25.242.09.526-2+35.46+25.24
3. Øystein Garsrud Tvedt1.00.135+3.013.10.055-1
6Oslostudentenes IK / IL GeoForm / NTNUI 13.12.03
1. Mikael Olausson56.156+6.0456.156+6.04
2. Vegard Line1.13.577+30.022.10.127+1+36.06+30.02
3. Ivar Seierstad1.01.516+4.393.12.036-1
7Bækkelagets SK 23.12.25
1. Simen Smestad59.408+9.2959.407+9.29
2. Pål Christian Ingierd1.06.095+22.142.05.495-2+31.43+22.14
3. Kristian Ruud1.06.368+9.243.12.257+2
8OK Moss 13.38.58
1. Christian Schive 54.425+4.3154.425+4.31
2. Thomas Tubbehaugen 1.42.179+58.222.36.598+3+1.02.53+58.22
3. Donatas Kontautas 1.01.597+4.473.38.5880
9Østmarka OK 14.10.14
1. Hans Kristian Stubban Hygen1.14.4310+24.321.14.439+24.32
2. Terje Linløkken1.22.288+38.332.37.1190+1.03.05+38.33
3. Hans Olav Hygen1.33.039+35.514.10.1490
Oppsal Orientering 3brutt
1. Ole Martin Edstrøm1.23.5211+33.41brutt
2. Vidar Gjelstaddiskvalifisertbrutt
3. William Resvoll Skaugikke startetbrutt
Turun Metsänkävijät 1brutt
1. Erling Sommerfeldt50.572+0.46brutt
2. Erik Thorssondiskvalifisertbrutt
3. Sami Hämälistöikke startetbrutt

D 150

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 12.16.29
1. Anne Marit Bjergaard44.472+11.0244.472+11.02
2. Inger Johanne Eikeland58.5711.43.4420+3.48
3. Ellen Marie Turter32.4512.16.291-1
2Fossum IF 12.21.31
1. Kjersti Hov33.45133.451
2. Hildegunn Grønseth1.06.112+7.141.39.5610
3. Magnhild T. Mølnvik41.352+8.502.21.312+1

H 130

16 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fet OL 12.00.08
1. Tom Bergan37.393+1.1837.393+1.18
2. Asgeir Lium40.582+0.141.18.372-1+0.28-0.50
3. Kyrre Gran41.313+1.352.00.081-1
2Fossum IF 12.01.56
1. Torbjørn Blom-hagen36.21136.211
2. Ivar Mølnvik41.483+1.041.18.0910
3. Morten Heir43.475+3.512.01.562+1
3Nydalens SK 12.02.41+2.33
1. Jan Tore Henriksen37.332+1.1237.332+1.12
2. Per Ola Ulseth45.127+4.281.22.456+4+4.36+3.24
3. Terje Wiig Mathisen39.5612.02.413-3+2.33
4OK Moss 22.02.47+2.39
1. Thomas Roskifte 41.369+5.1541.369+5.15
2. Øyvind Løken40.4411.22.205-4+4.11
3. Hallvard Koren 40.272+0.312.02.474-1+2.39-1.32
5OK Moss 12.04.01+3.53
1. Øystein Olsen 38.156+1.5438.156+1.54
2. Henning Bratland Carlsen44.044+3.201.22.193-3+4.10+2.16
3. Tore Bjørnerød 41.424+1.462.04.015+2+3.53-0.17
6Indre Østfold OK 12.14.31+14.23
1. Thomas Bedin40.347+4.1340.347+4.13
2. Asle Sagli Gudim46.018+5.171.26.3570+8.26+4.13
3. Rune Blågestad47.568+8.002.14.316-1+14.23+5.57
7Nydalens SK 22.15.06+14.58
1. Sindre Langaas37.544+1.3337.544+1.33
2. Bjørn Hauge44.256+3.411.22.193-1+4.10+2.37
3. Nils Bergan52.479+12.512.15.067+4+14.58+10.48
8Oppsal Orientering 12.23.18+23.10
1. Espen Wigaard45.4011+9.1945.4011+9.19
2. Eilert Aamodt50.4711+10.031.36.2710-1+18.18+8.59
3. Morten Mosland46.517+6.552.23.188-2+23.10+4.52
9Fossum IF 22.23.25+23.17
1. Stein H. Hagen48.1613+11.5548.1613+11.55
2. Håkon Jendal50.0010+9.161.38.1612-1+20.07+8.12
3. Knut Jostein Sætnan45.096+5.132.23.259-3+23.17+3.10
10OK Moss 32.26.58+26.50
1. Torgeir Snilsberg 42.3310+6.1242.3310+6.12
2. Erik Sandbæk 48.549+8.101.31.278-2+13.18+7.06
3. Christopher Schive 55.3111+15.352.26.5810+2+26.50+13.32
11Notodden OL 12.27.46+27.38
1. Robert Fredriksen49.1614+12.5549.1614+12.55
2. Rune Engehult44.185+3.341.33.349-5+15.25+2.30
3. Kristin Sandven54.1210+14.162.27.4611+2+27.38+12.13
12Oppsal Orientering 22.36.47+36.39
1. Rolf Hustvedt47.2412+11.0347.2412+11.03
2. Roar Pedersen51.1712+10.331.38.4113+1+20.32+9.29
3. Runar Thorstensen58.0613+18.102.36.4712-1+36.39+16.07
13Heming Orientering 12.37.39+37.31
1. Kimme Arnesen40.578+4.3640.578+4.36
2. Christian Reusch55.4713+15.031.36.4411+3+18.35+13.59
3. Ola Peter Krohn Gjessing1.00.5514+20.592.37.3913+2+37.31+18.56
14IL Tyrving 12.54.11+54.03
1. Are Kristiansen37.565+1.3537.565+1.35
2. Jens Christian Holst1.20.3716+39.531.58.3315+10+40.24+38.49
3. Nora Skauen55.3812+15.422.54.1114-1+54.03+13.39
15Indre Østfold OK 23.03.11+1.03.03
1. Dag Arne Lier1.01.5216+25.311.01.5216+25.31
2. Rune S. Nielsen1.00.2114+19.372.02.13160+44.04+18.33
3. Roy Vidar Johannesen1.00.5815+21.023.03.1115-1+1.03.03+18.59
16Indre Østfold OK 33.35.20+1.35.12
1. Øyvind Thømt53.2215+17.0153.2215+17.01
2. Trond Retteraasen1.04.1115+23.271.57.3314-1+39.24+22.23
3. Sindre Valsgård1.37.4716+57.513.35.2016+2+1.35.12+55.48

H 170

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Østmarka OK 11.43.36
1. Øystein Kildahl32.273+1.1032.273+1.10
2. Rune Teigland39.034+3.531.11.302-1+2.57+1.47
3. Knut Edvard Helland32.062+1.101.43.361-1
2Bækkelagets SK 11.45.41
1. Yngvar Christiansen32.222+1.0532.222+1.05
2. Arne Torgersen36.112+1.011.08.331-1
3. Eldar Børsum37.083+6.121.45.412+1
3Oslostudentenes IK 11.51.39+8.03
1. Guttorm L Egge36.444+5.2736.444+5.27
2. Are Eriksen36.443+1.341.13.283-1+4.55-0.32
3. Magne Vollen38.114+7.151.51.3930+8.03+3.08
4Notodden OL 11.52.49
1. Petter Løe31.17131.171
2. Hugo Christensen50.367+15.261.21.536+5
3. Harald Kvisli30.5611.52.494-2
5OK Moss 11.58.01+14.25
1. Stein Klyve40.506+9.3340.506+9.33
2. Karl Aasmund Erøy35.1011.16.004-2+7.27
3. Bjørn Arnfinn Paulsen42.015+11.051.58.015+1+14.25+6.58
6Måren OK 12.01.20+17.44
1. Lars Petter Endresen38.015+6.4438.015+6.44
2. Stein Turtumøygard39.425+4.321.17.4350+9.10+2.26
3. Per Hermann Krøger43.376+12.412.01.206+1+17.44+8.34
7Vestre Akers SK 12.35.44+52.08
1. Ketil Berge45.307+14.1345.307+14.13
2. Tormod Øvergaard49.196+14.091.34.4970+26.16+12.03
3. Torgny Hasås1.00.557+29.592.35.4470+52.08+25.52
Asker Skiklubb 1ikke startet
1. ikke startetikke startet
2. ikke startetikke startet
3. ikke startetikke startet

D 120

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Måren OK 11.54.00
1. Linn Mei Waaler39.432+2.5839.431
2. Kjersti Holt Hanssen37.2511.17.0810
3. Tove Strand36.5211.54.0010
2OK Moss 12.25.56+31.56
1. Tonje Holm41.224+4.3741.222+1.39
2. Astrid Bjørnerød54.242+16.591.35.4620+18.38+16.59
3. Hanne Wold50.102+13.182.25.5620+31.56+13.18
Oppsal Orientering 1diskvalifisert
1. Kari-Ann Ånensen 36.451diskvalifisert
2. Elin Kalleson 59.443+22.19diskvalifisert
3. Vigdis Hobøldiskvalifisertdiskvalifisert
Indre Østfold OK 1brutt
1. Linda M. Torper Bystrøm39.543+3.09brutt
2. Marit Nandrup Pettersen1.10.094+32.44brutt
3. Ann Helen Aabogen Haugaardikke startetbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor