Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for IvarO-løpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: IvarO-løpet
Arrangørorganisasjon: IL Tyrving
Dato: lørdag 27 mai 2017

N-åpen

2 430 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Silje N. BergFossum IF40.3916.43
Natalie KollerudLillomarka OL36.4515.07
Pernille Medalen BerntsenAsker Skiklubb30.2712.31
Astrid ReuschHeming Orientering27.4811.26
Johanne Ragvin RystadNydalens SK55.1522.44
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb22.079.06
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb34.1514.05

D -10

2 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hermine OddenMåren OK1.18.0932.09
Isolde OddenMåren OK1.21.3533.34

D 11-12

2 420 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari AarsethNydalens SK19.137.56
2Maren Medalen BerntsenAsker Skiklubb20.30+1.178.28
3Sofia ØhlckersIL Tyrving21.20+2.078.48
4Nora Christine HansenRøyken OL22.25+3.129.15
5Astrid YtterbøAsker Skiklubb23.50+4.379.50
6Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb25.31+6.1810.32
7Sara MartiniAsker Skiklubb26.19+7.0610.52
8Marthe Graff-WiikRøyken OL28.35+9.2211.48
9Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb34.03+14.5014.04
10Tiril Ebon EspedalNydalens SK34.54+15.4114.25
11Nora SørbergRaumar Orientering37.44+18.3115.35
12Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering40.04+20.5116.33
13Elise Nilsen BergFossum IF49.10+29.5720.19
0Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert

D 11-12N

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine FosseNydalens SK24.099.56

D 13-14

2 940 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eileen BjanesIL Tyrving45.5715.37
2Noor Dirro-HeluMåren OK47.34+1.3716.10
3Helene Bjørkvold JendalFossum IF51.09+5.1217.23
4Andrea Kirkenes FjellRøyken OL51.49+5.5217.37
5Luciana Maria SvadsMåren OK55.31+9.3418.52
6Kathinka Zahl HagenFossum IF55.55+9.5819.01
7Selma FærdenKolbotn og Skimt OL1.07.43+21.4623.01
8Karen SkaugeHeming Orientering1.15.21+29.2425.37
9Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving1.17.43+31.4626.26

D 13-16C

2 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb29.0512.01
2Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb56.54+27.4923.30

D 15-16

3 370 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maya Jones ArnesenHeming Orientering39.1311.38
2Mina JørgensenIL Tyrving41.31+2.1812.19
3Alexandra LinløkkenØstmarka OK41.41+2.2812.22
4Ada WulfsbergNydalens SK41.50+2.3712.24
5Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering42.25+3.1212.35
6Marte Madslien BakkenNydalens SK42.28+3.1512.36
7Ingrid Lund HovdenIL Tyrving49.21+10.0814.38
0Petra HoveidAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Carmen DirroMåren OKdiskvalifisert

D 17-C

2 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Margrethe UllernIL Tyrving28.3211.47

D 17-20

3 910 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering46.5411.59
2Kristin BrekkeLillomarka OL46.57+0.0312.00
3Linn Mei WaalerMåren OK54.25+7.3113.55
4Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL57.01+10.0714.34
5Tora IndregardIL BUL-Tromsø1.00.13+13.1915.24
6Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.20.45+33.5120.39

D 21-

4 850 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving35.527.23
2Agnes LeoHalden SK41.11+5.198.29
3Delphine PoirotLillomarka OL44.37+8.459.11
4Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering44.47+8.559.14
5Maria BrodinFossum IF50.01+14.0910.18
6Siri EidnesOslostudentenes IK50.39+14.4710.26
7Anne Johanne LindNydalens SK51.02+15.1010.31
8Karoline AndersenIL Tyrving51.15+15.2310.34
9Audrun UtskarpenOslostudentenes IK54.50+18.5811.18
10Cristina LuisNydalens SK55.18+19.2611.24
11Karen BjergaardNydalens SK59.08+23.1612.11
12Elena GrandNydalens SK59.30+23.3812.16
13Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.03.26+27.3413.04
14Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb1.06.54+31.0213.47

D 40-

3 910 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britta FismenFossum IF46.5211.59
2Kine OddenMåren OK47.34+0.4212.09
3Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb49.28+2.3612.39
4Milda ØhlckersIL Tyrving56.13+9.2114.22
5Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb57.20+10.2814.39
6Trine OldernesLillomarka OL1.02.05+15.1315.52
7Kristin Nergaard BergFossum IF1.06.31+19.3917.00
8Marianne ReuschHeming Orientering1.22.40+35.4821.08

D 50-

3 370 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari MadslienNydalens SK38.0111.16
2Rine HanssenByåsen IL39.49+1.4811.48
3Tove StrandMåren OK40.20+2.1911.58
4Ingeborg ØderudBækkelagets SK45.34+7.3313.31
5Ida SyversenRøyken OL47.21+9.2014.03
6Randi NicolaisenAsker Skiklubb52.50+14.4915.40
7Unni RyeAsker Skiklubb52.54+14.5315.41
8Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering54.09+16.0816.04
9Anne Marit BjergaardNydalens SK56.53+18.5216.52
10Marianne ArnesenAsker Skiklubb57.12+19.1116.58
11Maria PerssonAsker Skiklubb1.01.22+23.2118.12
12Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.06.22+28.2119.41
13Grete BerntsenMåren OK1.08.14+30.1320.14
14Elin BrekkeLillomarka OL1.13.21+35.2021.45
15Inger SchibstedRøyken OL1.42.28+1.04.2730.24
0Maria TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert

D 60-

2 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche HultgreenIL Tyrving28.4611.53
2Lotta RåbergOK Tyr36.33+7.4715.06
3Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL51.16+22.3021.11

D 70-

2 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF35.1314.33
2Birgitte BekkelundRøyken OL43.49+8.3618.06
3Aase Tove GoldenMåren OK44.33+9.2018.24
4Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb44.57+9.4418.34

D 80-

2 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK38.4315.59

H -10

2 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SK30.2612.31
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb24.5010.13
Håkon Juell LarsenIL Tyrving39.2016.11
Casper MayerIL Tyrvingdiskvalifisert

H 11-12

2 420 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas Jones ArnesenHeming Orientering20.478.35
2Mathias BirkelundAsker Skiklubb21.40+0.538.57
3Marius Juell LarsenIL Tyrving22.02+1.159.06
4Mathias LinløkkenØstmarka OK22.15+1.289.11
5Jonas MayerIL Tyrving25.02+4.1510.20
6Mikkel RastadAsker Skiklubb25.35+4.4810.34
7Henrik NybergAsker Skiklubb27.08+6.2111.12
8Sigurd HobølOppsal Orientering27.10+6.2311.13
9Håvard Rekve LianFossum IF38.24+17.3715.52

H 11-12N

2 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK21.068.40
2Lawrans HirschIL Tyrving34.36+13.3014.14
3Anders HeitmannFossum IF36.12+15.0614.53

H 13-14

2 940 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fridtjof ReuschHeming Orientering38.1613.00
2Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb39.01+0.4513.16
3Vilmer NybergAsker Skiklubb40.38+2.2213.49
4Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb44.50+6.3415.14
5Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb49.02+10.4616.40
6Gustav Andresen SkotteFossum IF49.51+11.3516.57
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb50.46+12.3017.16
8Kristian Juell LarsenIL Tyrving51.07+12.5117.23
9Jonas AarsethNydalens SK51.38+13.2217.33
10Daniel Azagra NæssNydalens SK54.00+15.4418.22
11Mathias NyhaugAsker Skiklubb54.24+16.0818.30
12Børge Nilsen BergFossum IF59.50+21.3420.21
13Philip RomørenFossum IF1.03.31+25.1521.36
14Jakob RastadAsker Skiklubb1.05.39+27.2322.19
15Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1.06.26+28.1022.35
16Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb1.07.50+29.3423.04
17Oliver NilsenFossum IF1.09.47+31.3123.44
18Magnus JystadØstmarka OK1.11.15+32.5924.14
0Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 13-16C

2 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving25.1810.27
2Lavrans UllernIL Tyrving27.30+2.1211.21
0Martin JystadØstmarka OKdiskvalifisert
0Odin FismenFossum IFdiskvalifisert

H 15-16

3 910 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik ReuschHeming Orientering42.2310.50
2Erlend BørliFossum IF44.08+1.4511.17
3Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb54.44+12.2113.59
4Kristian ØstermannHeming Orientering56.22+13.5914.24
5Tobias EspedalNydalens SK56.49+14.2614.31
6Sondre Zahl HagenFossum IF57.46+15.2314.46
7Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb59.37+17.1415.14
8Andreas Juell LarsenIL Tyrving1.12.51+30.2818.37
9Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb1.40.15+57.5225.38
10Lars Øderud VatneBækkelagets SK1.44.24+1.02.0126.42

H 17-C

2 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL22.599.29
2Per SørbergRaumar Orientering24.03+1.049.56

H 17-20

4 850 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Johan BrekkeLillomarka OL45.019.16
2Vegard LøvliAsker Skiklubb48.51+3.5010.04
3Knut SelstadFossum IF52.27+7.2610.48
4Martin Andresen SkotteFossum IF55.36+10.3511.27
5Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK1.01.14+16.1312.37
6Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.05.19+20.1813.28

H 21-

5 550 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas PetersonIFK Umeå38.587.01
2David GottfridssonLillomarka OL39.24+0.267.05
3Mats NordbrødenHalden SK42.48+3.507.42
4Jan Richard EriksenAsker Skiklubb44.23+5.257.59
5Dag Steinar RagvinBø OL45.11+6.138.08
6Daniel Moe BlomNydalens SK46.06+7.088.18
7Mikael OlaussonOslostudentenes IK46.22+7.248.21
7Per WiréhnAsker Skiklubb46.22+7.248.21
9Thor MellaOppsal Orientering46.37+7.398.23
10Stefan RingOK Löftan46.48+7.508.25
11Gard LindsethNydalens SK50.01+11.039.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Inge LindsethNydalens SK50.05+11.079.01
13Henning C StrandhagenRøyken OL59.06+20.0810.38
14Sigve BotnenBø OL1.00.26+21.2810.53
15Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.02.38+23.4011.17
16Erik RåbergOK Tyr1.05.23+26.2511.46
17Torstein MellemNydalens SK1.23.06+44.0814.58

H 40-

4 850 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein RastadAsker Skiklubb41.448.36
2Tommy JauhojärviAsker Skiklubb43.11+1.278.54
3Tommy SkårbøRaumar Orientering43.58+2.149.03
4Kimme ArnesenHeming Orientering44.53+3.099.15
5Jan Anders IstadAsker Skiklubb45.58+4.149.28
6Steinar LågAsker Skiklubb46.26+4.429.34
7Kristian Bernhard NilsenFossum IF48.14+6.309.56
8Bjørn MartiniAsker Skiklubb48.15+6.319.56
9Christian ReuschHeming Orientering49.03+7.1910.06
10Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb49.43+7.5910.15
11Anders FærdenKolbotn og Skimt OL56.11+14.2711.35
12Olav HasaasFossum IF57.47+16.0311.54
13Håkon BørliFossum IF1.07.21+25.3713.53
14Anders ØpstadAsker Skiklubb1.09.29+27.4514.19
15Haakon DolvenAsker Skiklubb1.17.03+35.1915.53
16Hans Olav HygenØstmarka OK1.18.52+37.0816.15
17Ståle HeitmannFossum IF1.22.52+41.0817.05
0Kjetil HagenAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Arild NyhaugAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 50-

3 910 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Iver BakkenNydalens SK37.499.40
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL40.14+2.2510.17
3Martin GranlyLillomarka OL42.19+4.3010.49
4Arild AndresenFossum IF43.24+5.3511.05
5Håkon LøvliAsker Skiklubb44.00+6.1111.15
6Ove MartinsenHauketo IF44.06+6.1711.16
7Håkon JendalFossum IF44.14+6.2511.18
8Guttorm L EggeOslostudentenes IK44.45+6.5611.26
9Arne TorgersenBækkelagets SK46.31+8.4211.53
10Øyvind Roger HansenRøyken OL46.39+8.5011.55
11Kjetil EspedalNydalens SK47.34+9.4512.09
12Anton PlaianAsker Skiklubb47.57+10.0812.15
13Arne FossheimAsker Skiklubb48.07+10.1812.18
14Stein H. HagenFossum IF48.10+10.2112.19
15Stein BlomsethLillomarka OL49.40+11.5112.42
16Stein MellaOppsal Orientering49.44+11.5512.43
17Kristian KalagerAsker Skiklubb49.52+12.0312.45
18Odd Arne LianIL Koll50.16+12.2712.51
19Richard Zeiner-GundersenFossum IF50.32+12.4312.55
20Sigbjørn ModalsliFossum IF50.52+13.0313.00
21Gunnar PedersenAsker Skiklubb51.29+13.4013.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Jan Erik AalbergBækkelagets SK51.57+14.0813.17
23Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering52.29+14.4013.25
24Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb54.11+16.2213.51
25Erik NæssØstmarka OK1.03.35+25.4616.15
26Espen BerghOppsal Orientering1.03.42+25.5316.17
0Arne KongsnesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 60-

3 370 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Næss-UlsethNydalens SK29.238.43
2Torgeir StrandhagenRøyken OL32.28+3.059.38
3Morten DueMåren OK34.25+5.0210.12
4Are EriksenOslostudentenes IK35.40+6.1710.35
5Per SchancheAsker Skiklubb40.15+10.5211.56
6Mathias MartinsenHeming Orientering41.02+11.3912.10
7Bård NatvigNittedal OL42.30+13.0712.36
8Per Hermann KrøgerMåren OK46.21+16.5813.45
9Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF47.13+17.5014.00
10Øyvind HoveidAsker Skiklubb48.19+18.5614.20
11Per Ove TransethRøyken OL57.40+28.1717.06
12Christian BuggeRøyken OL58.40+29.1717.24

H 70-

2 420 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon FærdenKolbotn og Skimt OL24.3110.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Bjørn SandelienHeming Orientering30.37+6.0612.39
3Bjørn EgnerHeming Orientering37.43+13.1215.35
4Øyvind SteneAsker Skiklubb37.54+13.2315.39
5Øystein MadsenHaugerud IF38.16+13.4515.48
6Jon C. FougnerHeming Orientering45.16+20.4518.42
7Helge RevhaugRingerike OL58.45+34.1424.16
8Bjørn GunnerødAsker Skiklubb59.49+35.1824.43
0Einar HemLillomarka OLdiskvalifisert

H 80-

2 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carl-Fred. KolderupStabæk IF46.4419.18
0Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKdiskvalifisert

Direkte A

3 910 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune RystadNydalens SK34.508.54
2Florian BochudNydalens SK40.08+5.1810.15
3Steinar EastwoodLillomarka OL41.28+6.3810.36
4Bjørn BakkevigHeming Orientering41.37+6.4710.38
5Nicole RagvinNydalens SK42.23+7.3310.50
6Tibor VáriSturla, IF42.45+7.5510.56
7Eirik JørgensenIL Tyrving46.50+12.0011.58
8Olav TorgersenBækkelagets SK48.50+14.0012.29
9Tellef Juell LarsenIL Tyrving50.14+15.2412.50
10Kjell RønnebergRøyken OL50.41+15.5112.57
11Nils-Erik HirschIL Tyrving50.47+15.5712.59
12Marit IsachsenAsker Skiklubb51.25+16.3513.09
13Jorun RuudAsker Skiklubb51.31+16.4113.10
14Peer StiansenNydalens SK52.03+17.1313.18
15Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb54.54+20.0414.02
16Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb55.19+20.2914.08
17Lars Petter EndresenMåren OK55.50+21.0014.16
18Terje NæssFossum IF57.27+22.3714.41
19Geir Henrik HirschIF Trauma57.38+22.4814.44
20Ove HildrumLillomarka OL1.07.56+33.0617.22
21Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering1.12.10+37.2018.27
22Inger A. TiltnesIL Tyrving1.13.24+38.3418.46
23Vemund RønnebergRøyken OL1.20.04+45.1420.28
0Atgeir TakleAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Øystein ØstermannHeming Orienteringdiskvalifisert

Direkte B

2 940 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK37.2812.44
2Torleif GaltelandAsker Skiklubb41.22+3.5414.04
3Kristian NæssNydalens SK43.21+5.5314.44
4Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL44.10+6.4215.01
5Gunnar RåbergOK Tyr49.57+12.2916.59
6Magne AasAsker Skiklubb50.09+12.4117.03
7Cathrine FrydenlundNydalens SK52.58+15.3018.00
8Fredrik WulfsbergIL Koll53.08+15.4018.04
9Peter NylundHaugerud IF57.38+20.1019.36
10Dag Otter JohansenAsker Skiklubb1.00.24+22.5620.32
11Sølvi Skilbrei MartiniAsker Skiklubb1.08.27+30.5923.16
12Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.12.25+34.5724.37
13Siv Susanne JystadØstmarka OK1.17.06+39.3826.13
14Aagot HartmannRøyken OL1.23.31+46.0328.24
15Morten FjellRøyken OL1.39.09+1.01.4133.43
16Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.48.54+1.11.2637.02
0Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ivar SkaugeHeming Orienteringbrutt

Direkte C

2 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine RomørenFossum IF37.3015.29
2Vera HalsaaAsker Skiklubb46.58+9.2819.24
3Thea SteinertBø OL52.53+15.2321.51
4Karoline EkebergNOTEAM57.53+20.2323.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor