Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grankvistløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grankvistløpet
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: lørdag 29 oktober 2016

Damer A

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Heidi VogtØstmarka OK2.39.06
2Tone BakkenØstmarka OK2.40.52+1.46

Damer A Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid NermoenØstmarka OK1.35.21

D13-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1.06.52
2Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.13.59+7.07
3Janna Sofie TellesbøØstmarka OK1.46.33+39.41
4Monica BrevikØstmarka OK1.46.37+39.45
4Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK1.46.37+39.45
6Matilde HolenØstmarka OK1.46.39+39.47
7Sigrid NermoenØstmarka OK2.45.33+1.38.41
8Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK2.45.40+1.38.48

H13-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1.46.31
2Henrik LinløkkenØstmarka OK1.51.33+5.02
Magnus JystadØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer A

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut E. HellandØstmarka OK2.11.13
2Eirik Hodne Oddersjå2.36.26+25.13
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer A Kort

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond KortnerØstmarka OK1.18.30
2Odin TellesbøØstmarka OK1.22.09+3.39
3Dagfinn AasFet OL1.32.08+13.38
4Geir NilsenViul OK1.49.25+30.55
5Magnus RambergØstmarka OK2.05.27+46.57
6Erik NæssØstmarka OK2.06.26+47.56
7Guttorm EggeOSI2.10.08+51.38
8Petter NæssOppsal Orientering2.11.50+53.20
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF2.16.18+57.48
10Svein OtterleiØstmarka OK2.16.35+58.05
11Bjørn ChristensenØstmarka OK2.16.59+58.29
12Jørn MjøsterØstmarka OK2.19.49+1.01.19
13Inge RambergØstmarka OK2.31.05+1.12.35
Håvar BrevikØstmarka OKdiskvalifisert
Andreas RambergØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer A Ekstra Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tov Arne BondalNotodden1.20.03
2Rune TeiglandØstmarka OK1.30.44+10.41
3Olav BakkenØstmarka OK1.30.46+10.43
4Per StefferudØstmarka1.30.51+10.48

Åpen C

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre SandernesØstmarka58.33
2Nils Ivar HuuseØstmarka OK1.07.41+9.08
3Katrine LodgaardØstmarka OK1.07.43+9.10
4Hanne LodgaardØstmarka OK1.11.44+13.11
5Siv JystadØstmarka OK1.42.54+44.21
5Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK1.42.54+44.21
7Line MjøsterØstmarka OK1.42.55+44.22
8Martine RøislandØstmarka OK1.43.46+45.13
9Ping OuyangØstmarka OK1.43.58+45.25
Brage KnutsenØstmarka OKdiskvalifisert
Ole Martin NomelandØstmarka OKdiskvalifisert

Åpen N

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solveig Ruud TednesØstmarka OKfullført
2Ingrid Ruud TednesØstmarka OKfullført
3Mathias LinløkkenØstmarka OK37.24
4Stian LillegårdLillomarka38.39
5Håvard RønningenØstmarka OK46.38
6Andreas SandernesØstmarka OK54.15
7Emil HuuseØstmarka OK54.27
8Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK55.17
9Gina BrevikØstmarka OK55.18
10Malin HaugØstmarka OK59.27
11Pernille Nor-WollØstmarka OK1.23.48
12Erlend OtterleiØstmarka OK1.23.49
13Martine HaugØstmarka OK1.23.51
13Bertine MjøsterØstmarka OK1.23.51
15Kristoffer NomelandØstmarka OK1.23.52
16Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK1.34.35
17Regine RøislandØstmarka OK1.34.38
18Ada von SimsonØstmarka OK1.34.41
19Frida Sundt LyngøyØstmarka OK1.34.44
Martin JystadØstmarka OKdiskvalifisert
Bendik MjøsterØstmarka OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor