Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 2-mila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 2-mila
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 9 oktober 2016

2-mila Herrer

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kasper FosserHeming Orientering2.26.05
2Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering2.34.00+7.55
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb2.36.40+10.35
4Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät2.48.59+22.54
4Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät2.48.59+22.54
4Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät2.48.59+22.54
7Kristoffer JacobsenIL Tyrving3.06.51+40.46
8Jostein F. TellnesAsker Skiklubb3.07.01+40.56
9Per WiréhnAsker Skiklubb3.07.44+41.39
10Trond LundIL Tyrving3.30.30+1.04.25
11Stein H. HagenFossum IF3.46.12+1.20.07
12Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb4.14.55+1.48.50
Bjørnar LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
Axel HoveidAsker Skiklubbikke startet

Mila Herrer

38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.14.15
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.25.02+10.47
3Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.26.39+12.24
4David LøverModum OL1.27.34+13.19
5Eivind TonnaLillomarka OL1.29.44+15.29
6Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1.31.40+17.25
7Lars Steinar HefreBø OL1.34.18+20.03
8Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1.36.32+22.17
9Njål NoreAsker Skiklubb1.36.46+22.31
10Torgeir StrandhagenRøyken OL1.38.38+24.23
11Peter GisholtFossum IF1.39.02+24.47
12Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.39.29+25.14
13Trond RønnebergAsker Skiklubb1.40.38+26.23
14Pål SkogedalAsker Skiklubb1.40.49+26.34
15Håvard HågårdKonnerud IL1.42.12+27.57
16Martin GranlyLillomarka OL1.43.47+29.32
17Gjermund RørenEiker OL1.44.39+30.24
18Jon Arvid FossumAsker Skiklubb1.47.47+33.32
19Svein GranerudAsker Skiklubb1.49.49+35.34
20Anton PlaianAsker Skiklubb1.50.00+35.45
21Sverre WisløffAsker Skiklubb1.50.13+35.58
22Einar GisholtFossum IF1.51.37+37.22
23Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb1.54.04+39.49
24Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.56.23+42.08
25Torstein KvaaleAsker Skiklubb1.57.18+43.03
26Morten TangenMåren OK1.58.41+44.26
27Kjell RønnebergRøyken OL1.58.55+44.40
28Lasse ArnesenHeming Orientering2.00.04+45.49
29Per SchancheAsker Skiklubb2.01.22+47.07
30Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb2.12.51+58.36
31Lars BerglundRingerike OL2.16.34+1.02.19
32Roar NydalAsker Skiklubb2.23.30+1.09.15
32Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb2.23.30+1.09.15
34Per ØhlckersIL Tyrving2.46.34+1.32.19
35Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb2.49.20+1.35.05
36Haakon DolvenAsker Skiklubb2.49.38+1.35.23
37Helge RevhaugRingerike OL2.50.02+1.35.47
38Sondre Zahl HagenFossum IF2.51.38+1.37.23
Øyvind GylverAsker Skiklubbikke startet

Mila Damer

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maiken Økern HågårdKonnerud IL1.43.14
2Monica BerglundRingerike OL1.52.08+8.54
3Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.54.04+10.50
4Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.54.06+10.52
5Birgit Økern JensenKonnerud IL1.54.55+11.41
6Kirsti KringhaugRingerike OL1.57.25+14.11
7Hege FeiringIL Tyrving2.00.10+16.56
8Signe Astrup ArnesenHeming Orientering2.00.16+17.02
9Marit EgnerAsker Skiklubb2.13.16+30.02
10Margrete EngzeliusAsker Skiklubb2.23.32+40.18
11Unni RyeAsker Skiklubb2.45.34+1.02.20
Marit IsachsenAsker Skiklubbdiskvalifisert

Halvmila - A

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK50.08
2Guttorm L EggeOslostudentenes IK50.47+0.39
3Tove StrandMåren OK55.58+5.50
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK56.41+6.33
5Tov Arne BondalNotodden OL1.15.46+25.38
6Arild NyhaugAsker Skiklubb1.16.05+25.57
7Sara MartiniAsker Skiklubb1.18.08+28.00
8Kjetil HagenAsker Skiklubb1.18.09+28.01
9Knut Anders LøkenFossum IF1.22.54+32.46
10Atle SolheimKristiansand OK1.26.14+36.06
11Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb1.27.20+37.12
12Tom RådahlIL Tyrving1.27.26+37.18
13Torgeir BrandalKongsberg OL1.29.39+39.31
14Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.29.53+39.45
15Jon C. FougnerHeming Orientering1.37.13+47.05
16Øystein MadsenHaugerud IF1.37.15+47.07
17Enikø BertalanAsker Skiklubb1.37.50+47.42
18Linda FredhMåren OK1.45.18+55.10
Bjørn MartiniAsker Skiklubbdiskvalifisert
Anne Moian NydalAsker Skiklubbdiskvalifisert
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubbdiskvalifisert
Inge WestlyAsker Skiklubbdiskvalifisert
Anders HefreBø OLikke startet
Ingrid Lund HovdenIL Tyrvingikke startet
Øyvind HoveidAsker Skiklubbikke startet
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnikke startet
Maria PerssonAsker Skiklubbikke startet

Halvmila - B

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb56.35
2Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb1.00.23+3.48
3Tarje EspelinAsker Skiklubb1.05.18+8.43
4Jakob RastadAsker Skiklubb1.05.33+8.58
5Eilev KvaaleAsker Skiklubb1.09.07+12.32
6Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb1.09.28+12.53
7Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1.10.30+13.55
8Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.10.37+14.02
9Mikkel RastadAsker Skiklubb1.11.07+14.32
10Øystein RastadAsker Skiklubb1.11.10+14.35
11Helga M. BackerAsker Skiklubb1.11.16+14.41
12Mikkel BerglundRingerike OL1.16.18+19.43
13Manuel SimonAsker Skiklubb1.34.08+37.33
14Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb1.34.11+37.36
15Juan RuizAsker Skiklubb1.34.13+37.38
16Vegard Kyrkjedelen HovlandAsker Skiklubb1.50.15+53.40
17Trym Hovland KyrkjedelenAsker Skiklubb1.50.22+53.47
18Katinka EvensenAsker Skiklubb2.16.18+1.19.43
19Paola SimoneAsker Skiklubb2.16.20+1.19.45
20Helene Brandal SøftingKongsberg OL2.18.45+1.22.10
Rasmus BerglundRingerike OLdiskvalifisert
Nora Christine HansenRøyken OLikke startet
Silje Lund HovdenIL Tyrvingikke startet
Petra HoveidAsker Skiklubbikke startet

Engelsk mil

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian LillegårdLillomarka OL24.08
2Hulda TellnesAsker Skiklubb43.13+19.05
3Maria Johannesen LinneboAsker Skiklubb43.14+19.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor