Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for KM mellom - Verdal 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom - Verdal 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 10 juni 2017 - søndag 11 juni 2017

Dag 1, KM mellomdistanse NTOKDag 2Dag 2 (totalt)

D 13-14

3 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari EidsmoFreidig52.42
2June MunkebyFrol IL57.27+4.45
Iselina Myhr ImslandFrol ILbrutt
Anna SkorstadGrong ILbrutt
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Mathea Spets StorhovFreidigbrutt

D 15-16

4 020 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Lereim StorliFreidig1.23.21
Mari Kilskar GrevskottFrol ILbrutt
Hege HallanOK Skøynarbrutt
Louise RonglanOK Skøynarbrutt

D 17-20

5 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK1.45.57
2Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF2.13.36+27.39
3Ragne MunkebyFrol IL2.40.11+54.14
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OKbrutt
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OKbrutt
Sofie HallemVerdal OKbrutt
Lene Berg HanssenByåsen ILbrutt
Grete KristiansenSteinkjer OKbrutt
Andrine VikenByåsen ILbrutt

D 21-

6 890 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Line SundsvikFrol IL1.46.41
2Maren GrandeFrol IL2.05.41+19.00
3Ingrid OkkenhaugNTNUI2.10.15+23.34
4Line OkkenhaugSnåsa IL2.29.27+42.46
Kristin JægerWing OKbrutt
Åshild KolstadFreidigbrutt
Sara ProforsFrol ILbrutt
Hanne SandstadFreidigbrutt
Kine Sofie SandstadFrol ILbrutt
Malin SandstadFreidigbrutt
Ledig StartnrNOTEAMbrutt
Guro TorpeFrol ILbrutt
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKbrutt

D 40-

4 020 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone AlmåsIL Leik1.14.03
2Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering1.17.04+3.01
3Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering1.24.36+10.33
4Mai Iren AlmåsIL Leik1.44.38+30.35
Kari GrindbergSteinkjer OKbrutt
Maj-Lisbet RønningFreidigbrutt
Mette WanvikStjørdals-Blink Orienteringbrutt

D 50-

4 020 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi JensenFrol IL1.27.55
2Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF1.35.49+7.54
Heidi ArnesenFreidigbrutt
Margit EideStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Rine HanssenByåsen ILbrutt
Gunhild KvistadSteinkjer OKbrutt
Nina-Beate LiabakkByåsen ILbrutt
Bente H. SundsvikFrol ILbrutt

D 60-

3 320 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnhild ForsethFrol IL1.08.36
Elin FiskvikOK Skøynarbrutt
Eli KristoffersenVerdal OKbrutt
Ruth SchmidOL Trollelgbrutt

H 13-14

3 180 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK41.53
2Vegard JermstadSteinkjer OK52.06+10.13
3Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK58.06+16.13
August MaskeFreidigbrutt
Fredrik MøllerSteinkjer OKbrutt
Vemund MølnvikFreidigbrutt
Sindre TusetSteinkjer OKbrutt
Sigurd VatnFrol ILbrutt

H 15-16

5 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard KittilsenFreidig1.11.05
2Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK1.22.16+11.11
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.26.02+14.57
4Simen HegstadOK Skøynar1.31.08+20.03
5Trym Nergård RønningOK Skøynar1.31.09+20.04
6Tobias AlstadFrol IL1.45.16+34.11
7Aksel VeskeOK Skøynar1.50.43+39.38
8Hallvar HallanOK Skøynar2.06.02+54.57
9Håvard VeieOK Skøynar2.14.38+1.03.33
Håkon HolstadFreidigbrutt
Henrik KraftStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Marius MøllerSteinkjer OKbrutt
Lars SandstadFreidigbrutt
Simen Spets StorhovFreidigbrutt

H 17-20

6 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OKbrutt
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Marius Landsem MelhusSteinkjer OKbrutt
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OKbrutt
Morten SvendgårdOK Skøynarbrutt

H 21-

9 310 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Paul SirumFrol IL1.29.20
2Jo Forseth IndgaardFrol IL1.29.37+0.17
3Lars Sandstad SkjesetFrol IL1.30.37+1.17
4Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.35.55+6.35
5Yngve SkogstadFrol IL1.36.05+6.45
6Stian SundsvikFrol IL1.36.15+6.55
7Carl Petter LyngenFrol IL1.42.02+12.42
8Oscar LyngenFreidig1.52.34+23.14
9Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL1.58.52+29.32
10Håvard VassendenFrol IL1.59.03+29.43
11Atle DengerudSteinkjer OK1.59.40+30.20
12Johan Otto MunkebyFrol IL2.08.50+39.30
13Jørgen FiskumFrol IL2.09.35+40.15
14Ole Wanvik HaugenFreidig2.11.12+41.52
Endre AaenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Håvard EidsmoFreidigbrutt
Øystein HaugFrol ILbrutt
Kjetil MølnvikFreidigbrutt
Olav Andreas RemmenOL Trollelgbrutt
Jan SchmidOL Trollelgbrutt
Jon SivertsenVerdal OKbrutt
Oskar Spets StorhovFreidigbrutt
Espen SundsvikFrol ILbrutt
Svein Inge YdseVerdal OKbrutt

H 40-

6 890 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kurt Ove MelbyeVerdal OK1.30.26
2Roar SkulbørstadOL Trollelg1.33.18+2.52
3Gunnar VatnFrol IL1.36.33+6.07
4Joar SvendgårdOK Skøynar1.48.39+18.13
5Svein Anders MelhusSteinkjer OK1.54.03+23.37
6Arild H ClausenFreidig1.57.34+27.08
7Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering1.58.35+28.09
8Erling Andreas RonglanOK Skøynar2.26.03+55.37
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Lars StrømOK Skøynarbrutt

H 50-

5 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje RønningOK Skøynar1.32.10
2Per GrandeVerdal OK1.37.40+5.30
3Arne GrevskottFrol IL1.49.18+17.08
Olav Martin IndgaardFrol ILbrutt
Jo Severin MatbergFrol ILbrutt
Geir PaulsenOL Trollelgbrutt
Øyvind SchjelderupFreidigbrutt
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OKbrutt

H 60-

4 020 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald BakkenFrol IL1.20.12
Asgeir BrustadVerdal OKbrutt
Egil EriksenGrong ILbrutt
John KvaalVerdal OKbrutt
Bjørn Olav NygårdFrol ILbrutt
Ivar ReinåsFrol ILbrutt
Torbjørn SirumFrol ILbrutt
Nils Olav VennevikFreidigbrutt

H 70-

3 320 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rolf KarsetSteinkjer OK1.28.41
2Sverre KristoffersenVerdal OK1.29.42+1.01
3Lars StavranInderøy IL1.37.27+8.46
Magnus LandstadFreidigbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor