Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellom - Verdal 2-dagers, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom - Verdal 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 10 juni 2017 - søndag 11 juni 2017

Dag 1, KM mellomdistanse NTOKDag 2Dag 2 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-20B | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-20B | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80- | Direkte A | Direkte B | Direkte C

N-åpen

2 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonas AlstadFrol IL19.019.03
Guro GrindbergVerdal OK27.4813.14
Lars GrindbergVerdal OK24.4111.45
Laura HegstadOK Skøynar36.4217.28
Una Mariell HeldenVerdal OK27.4213.11
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK27.3713.09
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK24.3211.40
Linus Fossum MalmringFreidig42.3320.15
William Mitchell IversenVerdal OK18.338.50
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering33.5016.06
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering32.1615.21
Edvard Konradsen SætherVerdal OK52.5325.10

D 11-12

2 230 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una KittilsenFreidig18.358.20
2Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK20.32+1.579.12
3Guro HegstadOK Skøynar21.38+3.039.42
4Tora KittilsenFreidig22.08+3.339.55
5Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK24.41+6.0611.04
6Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering28.28+9.5312.45

D 13-14

3 180 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari EidsmoFreidig28.549.05
2June MunkebyFrol IL34.32+5.3810.51
3Mathea Spets StorhovFreidig41.06+12.1212.55

D 15-16

4 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Lereim StorliFreidig47.1411.44
2Louise RonglanOK Skøynar1.07.46+20.3216.51
Hege HallanOK Skøynarbrutt

D 17-20

5 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK1.08.5312.18 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.28.51+19.5815.51
3Ragne MunkebyFrol IL1.47.37+38.4419.13

D 21-

6 890 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Line SundsvikFrol IL1.14.5410.52
2Maren GrandeFrol IL1.26.10+11.1612.30
3Ingrid OkkenhaugNTNUI1.32.01+17.0713.21
4Line OkkenhaugSnåsa IL1.46.43+31.4915.29

D 40-

4 020 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone AlmåsIL Leik47.3711.50
2Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering50.48+3.1112.38
3Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering51.34+3.5712.49
4Mai Iren AlmåsIL Leik1.03.12+15.3515.43

D 50-

4 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi JensenFrol IL56.4414.06
2Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF1.01.19+4.3515.15

D 60-

3 320 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnhild ForsethFrol IL41.4412.34
2Ruth SchmidOL Trollelg1.02.16+20.3218.45

H 11-12

2 230 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig15.326.57
2Tristan HalvorsenFreidig19.35+4.038.46
3Magnus AlstadFrol IL21.41+6.099.43
4Aleksander Tanem IversenVerdal OK22.07+6.359.55
5Vegard Lereim StorliFreidig22.28+6.5610.04
6Håkon HallanOK Skøynar23.41+8.0910.37
Filip Mitchell IversenVerdal OKbrutt

H 13-14

3 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK24.557.50
2Vegard JermstadSteinkjer OK31.43+6.489.58
3August MaskeFreidig37.01+12.0611.38
4Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK38.48+13.5312.12
Sigurd VatnFrol ILbrutt

H 15-16

5 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig45.448.10
2Simen Spets StorhovFreidig49.24+3.408.49
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL51.41+5.579.13
4Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK52.25+6.419.21
5Trym Nergård RønningOK Skøynar58.08+12.2410.22
6Simen HegstadOK Skøynar59.45+14.0110.40
7Håkon HolstadFreidig1.08.21+22.3712.12
7Aksel VeskeOK Skøynar1.08.21+22.3712.12
9Tobias AlstadFrol IL1.09.05+23.2112.20
10Håvard VeieOK Skøynar1.25.09+39.2515.12
11Hallvar HallanOK Skøynar1.25.31+39.4715.16
Marius MøllerSteinkjer OKbrutt

H 17-20

6 890 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius Landsem MelhusSteinkjer OK1.10.3610.14
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OKdiskvalifisert

H 21-

9 310 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Forseth IndgaardFrol IL1.00.276.29
2Yngve SkogstadFrol IL1.00.50+0.236.32
3Paul SirumFrol IL1.01.24+0.576.35
4Lars Sandstad SkjesetFrol IL1.01.37+1.106.37
5Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.06.54+6.277.11
6Stian SundsvikFrol IL1.07.38+7.117.15
7Carl Petter LyngenFrol IL1.10.29+10.027.34
8Jan SchmidOL Trollelg1.15.09+14.428.04
9Oscar LyngenFreidig1.17.28+17.018.19
10Håvard VassendenFrol IL1.20.44+20.178.40
11Atle DengerudSteinkjer OK1.21.00+20.338.42
12Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.21.35+21.088.45
12Oskar Spets StorhovFreidig1.21.35+21.088.45
14Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL1.23.14+22.478.56
15Ole Wanvik HaugenFreidig1.29.00+28.339.33
16Johan Otto MunkebyFrol IL1.29.30+29.039.36
17Jørgen FiskumFrol IL1.31.27+31.009.49

H 40-

6 890 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kurt Ove MelbyeVerdal OK1.04.049.17
2Roar SkulbørstadOL Trollelg1.05.06+1.029.26
3Gunnar VatnFrol IL1.06.00+1.569.34
4Joar SvendgårdOK Skøynar1.16.03+11.5911.02
5Arild H ClausenFreidig1.20.15+16.1111.38
6Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering1.20.30+16.2611.41
7Svein Anders MelhusSteinkjer OK1.21.43+17.3911.51
8Erling Andreas RonglanOK Skøynar1.36.22+32.1813.59

H 50-

5 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje RønningOK Skøynar58.2910.26
2Per GrandeVerdal OK1.03.20+4.5111.18
3Arne GrevskottFrol IL1.12.01+13.3212.51
Olav Martin IndgaardFrol ILbrutt

H 60-

4 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald BakkenFrol IL51.3612.50
2Nils Olav VennevikFreidig1.01.00+9.2415.10

H 70-

3 320 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus LandstadFreidig54.5316.31
2Rolf KarsetSteinkjer OK57.27+2.3417.18
3Sverre KristoffersenVerdal OK57.42+2.4917.22
4Lars StavranInderøy IL1.02.47+7.5418.54

Direkte A

5 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit SchmidTrollelg1.16.5413.43

Direkte B

3 180 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matilde MunkebyFrol IL33.0710.24
2Hege HegstadOK Skøynar34.56+1.4910.59
3Ingunn ØsthagenByåsen IL35.28+2.2111.09
4Fritjof SandstadFrol IL37.02+3.5511.38
5Mariann Landsem MelhusSteinkjer OK43.35+10.2813.42
6Marit SandstadFrol IL43.56+10.4913.48
7Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering47.12+14.0514.50
8Janne Fossum MalmringFreidig48.10+15.0315.08
9Jardar SandstadSelbu53.54+20.4716.56
10Nelly MaskeFreidig56.45+23.3817.50

Direkte C

2 230 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Baglo BjørkengVerdal OK23.0910.22
2Lena AlstadFrol IL29.42+6.3313.19
3Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering30.00+6.5113.27
4Tone FlægstadOK Skøynar34.34+11.2515.30
Ann Lisbet Mitchell IversenVerdal OKbrutt
Ingrid TanemVerdal OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor