Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellom - Verdal 2-dagers, dag 1, KM mellomdistanse NTOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom - Verdal 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 10 juni 2017 - søndag 11 juni 2017

Dag 1, KM mellomdistanse NTOKDag 2Dag 2 (totalt)

N-åpen

1 160 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering11.359.59
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK11.189.44
Laura HegstadOK Skøynar15.1513.08
Matilde Tanem IversenVerdal OK13.1111.21
Tobias Tanem IversenVerdal OK13.0211.14
Kristoffer LeinVerdal OK18.3716.02
Linus Fossum MalmringFreidig42.1036.21
William Mitchell IversenVerdal OK18.3315.59
Anton SjuleSnåsa IL25.3622.04
Aksel Skjeset SandstadFrol IL25.5922.23
Ville Skjeset SandstadFrol IL26.1022.33
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering10.309.03
Edvard Konradsen SætherVerdal OK19.3916.56
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering25.0221.34
Guro SævikStjørdals-Blink Orientering26.0122.25
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering11.5410.15

D -10

1 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Karita MøllerSteinkjer OK20.1612.35

D 11-12

1 610 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una KittilsenFreidig13.178.15
2Tora KittilsenFreidig15.51+2.349.50
3Martine Myhr ImslandFrol IL16.59+3.4210.32
4Guro HegstadOK Skøynar17.21+4.0410.46
5Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering21.16+7.5913.12
6Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK26.52+13.3516.41
7Hannah Gustad StrømOK Skøynar29.20+16.0318.13
8Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK29.36+16.1918.23
9Marit SvendgårdOK Skøynar31.18+18.0119.26

D 13-14

2 240 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1June MunkebyFrol IL22.5510.13
2Mari EidsmoFreidig23.48+0.5310.37
3Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering24.06+1.1110.45
4Iselina Myhr ImslandFrol IL26.57+4.0212.01
5Mathea Baglo BjørkengVerdal OK44.17+21.2219.46
Anna SkorstadGrong ILdiskvalifisert

D 15-16

2 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Lereim StorliFreidig36.0714.16
Louise RonglanOK Skøynardiskvalifisert
Hege HallanOK Skøynarbrutt
Mari Kilskar GrevskottFrol ILbrutt

D 17-20

3 240 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK37.0411.26 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Lene Berg HanssenByåsen IL41.29+4.2512.48
3Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF44.45+7.4113.48
4Ragne MunkebyFrol IL52.34+15.3016.13
5Sofie HallemVerdal OK54.47+17.4316.54
6Andrine VikenByåsen IL59.26+22.2218.20
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OKdiskvalifisert

D 21-

3 240 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin SandstadFreidig30.599.33
2Line SundsvikFrol IL31.47+0.489.48
3Åshild KolstadFreidig32.20+1.219.58
4Guro TorpeFrol IL37.51+6.5211.40
5Ingrid OkkenhaugNTNUI38.14+7.1511.48
6Maren GrandeFrol IL39.31+8.3212.11
7Kine Sofie SandstadFrol IL42.14+11.1513.02
8Line OkkenhaugSnåsa IL42.44+11.4513.11
9Sara ProforsFrol IL42.56+11.5713.15

D 40-

2 530 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering26.1610.22
2Tone AlmåsIL Leik26.26+0.1010.26
3Kari GrindbergSteinkjer OK29.48+3.3211.46
4Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering33.02+6.4613.03
5Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering36.35+10.1914.27
6Mai Iren AlmåsIL Leik41.26+15.1016.22
7Maj-Lisbet RønningFreidig48.43+22.2719.15

D 50-

2 530 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rine HanssenByåsen IL28.2711.14
2Bente H. SundsvikFrol IL30.05+1.3811.53
3Randi JensenFrol IL31.11+2.4412.19
4Gunhild KvistadSteinkjer OK32.35+4.0812.52
5Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF34.30+6.0313.38
6Margit EideStjørdals-Blink Orientering35.16+6.4913.56
7Nina-Beate LiabakkByåsen IL36.26+7.5914.24

D 60-

2 120 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnhild ForsethFrol IL26.5212.40
2Elin FiskvikOK Skøynar40.26+13.3419.04

H -10

1 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Erik Myhr ImslandFrol IL18.1911.22

H 11-12

1 610 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tristan HalvorsenFreidig11.177.00
2Vegard Lereim StorliFreidig14.25+3.088.57
3Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK15.54+4.379.52
4Håkon HallanOK Skøynar17.16+5.5910.43
5Aleksander Tanem IversenVerdal OK19.08+7.5111.53
6Filip Mitchell IversenVerdal OK26.28+15.1116.26
Sondre SkorstadGrong ILbrutt

H 13-14

2 240 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK16.587.34
2Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK19.18+2.208.36
3Fredrik MøllerSteinkjer OK20.20+3.229.04
4Vegard JermstadSteinkjer OK20.23+3.259.05
5Vemund MølnvikFreidig24.42+7.4411.01
Sindre TusetSteinkjer OKbrutt

H 15-16

3 240 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig25.217.49
2Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK29.51+4.309.12
3Simen HegstadOK Skøynar31.23+6.029.41
4Trym Nergård RønningOK Skøynar33.01+7.4010.11
5Marius MøllerSteinkjer OK33.08+7.4710.13
6Petter Liabakk EriksenByåsen IL34.21+9.0010.36
7Tobias AlstadFrol IL36.11+10.5011.10
8Hallvar HallanOK Skøynar40.31+15.1012.30
9Lars SandstadFreidig40.51+15.3012.36
10Aksel VeskeOK Skøynar42.22+17.0113.04
11Håvard VeieOK Skøynar49.29+24.0815.16
12Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering54.33+29.1216.50

H 17-20

4 260 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK42.059.52
2Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering48.24+6.1911.21
3Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK52.06+10.0112.13
4Morten SvendgårdOK Skøynar56.58+14.5313.22

H 21-

4 260 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul SirumFrol IL27.566.33
2Stian SundsvikFrol IL28.37+0.416.43
3Lars Sandstad SkjesetFrol IL29.00+1.046.48
4Ulf Forseth IndgaardFrol IL29.01+1.056.48
5Jo Forseth IndgaardFrol IL29.10+1.146.50
6Carl Petter LyngenFrol IL31.33+3.377.24
7Oscar LyngenFreidig35.06+7.108.14
8Yngve SkogstadFrol IL35.15+7.198.16
9Espen SundsvikFrol IL35.16+7.208.16
10Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL35.38+7.428.21
11Øystein HaugFrol IL37.18+9.228.45
12Jørgen FiskumFrol IL38.08+10.128.57
13Håvard VassendenFrol IL38.19+10.238.59
14Atle DengerudSteinkjer OK38.40+10.449.04
15Johan Otto MunkebyFrol IL39.20+11.249.13
16Endre AaenÅs-NMBU Orientering40.14+12.189.26
17Ole Wanvik HaugenFreidig42.12+14.169.54
18Svein Inge YdseVerdal OK49.01+21.0511.30

H 40-

3 240 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kurt Ove MelbyeVerdal OK26.228.08
2Roar SkulbørstadOL Trollelg28.12+1.508.42
3Gunnar VatnFrol IL30.33+4.119.25
4Svein Anders MelhusSteinkjer OK32.20+5.589.58
5Joar SvendgårdOK Skøynar32.36+6.1410.03
6Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering34.08+7.4610.32
7Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering35.10+8.4810.51
8Arild H ClausenFreidig37.19+10.5711.31
9Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering38.05+11.4311.45
10Lars StrømOK Skøynar38.50+12.2811.59
11Erling Andreas RonglanOK Skøynar49.41+23.1915.20
12Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering50.50+24.2815.41

H 50-

3 240 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje RønningOK Skøynar33.4110.23
2Jo Severin MatbergFrol IL33.44+0.0310.24
3Per GrandeVerdal OK34.20+0.3910.35
4Øyvind SchjelderupFreidig36.58+3.1711.24
5Arne GrevskottFrol IL37.17+3.3611.30
6Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering41.49+8.0812.54
7Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK44.54+11.1313.51
8Olav Martin IndgaardFrol IL45.20+11.3913.59
9Geir PaulsenOL Trollelg53.50+20.0916.36

H 60-

2 530 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Egil EriksenGrong IL28.2511.13
2Harald BakkenFrol IL28.36+0.1111.18
3Torbjørn SirumFrol IL29.23+0.5811.36
4John KvaalVerdal OK29.39+1.1411.43
5Fritjof SandstadFrol IL30.10+1.4511.55
6Ivar ReinåsFrol IL37.06+8.4114.39
7Bjørn Olav NygårdFrol IL48.17+19.5219.05
8Asgeir BrustadVerdal OK49.02+20.3719.22

H 70-

2 120 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rolf KarsetSteinkjer OK31.1414.43
2Sverre KristoffersenVerdal OK32.00+0.4615.05
3Lars StavranInderøy IL34.40+3.2616.21

Direkte B

2 240 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matilde MunkebyFrol IL23.3510.31
2Hege HegstadOK Skøynar27.33+3.5812.17
3Rune SævikStjørdals-Blink Orientering28.27+4.5212.42
4Julie KristoffersenStorforshei If30.05+6.3013.25
5Jorunn LilleslettGrong IL32.44+9.0914.36
6Ingunn ØsthagenByåsen IL36.18+12.4316.12
7Jardar SandstadSelbu40.10+16.3517.55
8Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering45.39+22.0420.22
9Janne Fossum MalmringFreidig50.18+26.4322.27
10Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering1.06.30+42.5529.41

Direkte C

1 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid TanemVerdal OK17.0510.36
2Martine HallemVerdal OK17.09+0.0410.39
3Tone FlægstadOK Skøynar30.27+13.2218.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor