Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM langdistanse NTOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse NTOK
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 2 september 2017

N-åpen

1 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johannes MatbergFrol ILfullført
Sander MatbergFrol ILfullført
Mia ReinåsFrol ILfullført
Selma SkjulsvikFrol ILfullført

D -10

2 390 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Karita MøllerSteinkjer OK29.1612.14

D 13-14

3 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iselina Myhr ImslandFrol IL42.1513.35
2Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering44.17+2.0214.14
Trude MarkhusVerdal OKikke startet

D 15-16

4 060 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL46.3611.28
2Hege HallanOK Skøynar1.40.45+54.0924.48

D 17-18

5 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK59.1910.47
2Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.00.24+1.0510.58
3Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK1.11.06+11.4712.55
4Sofie HallemVerdal OK1.47.08+47.4919.28

D 19-20

5 500 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OKikke startet

D 21-

8 270 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Line SundsvikFrol IL1.41.0712.13

D 45-

4 060 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi JensenFrol IL53.2913.10
2Gunhild BredesenVerdal OK55.26+1.5713.39
3Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK1.05.34+12.0516.08
4Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering1.11.16+17.4717.33
Gunhild KvistadSteinkjer OKikke startet

D 55-

4 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnhild ForsethFrol IL58.2614.23

H -10

2 390 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jonas AlstadFrol IL23.069.39

H 11-12

2 390 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL21.499.07
Ole Andreas VeskeOK Skøynarikke startet
Aleksander Tanem IversenVerdal OKikke startet

H 13-14

3 110 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK23.217.30
2Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK32.52+9.3110.34
3Fredrik MøllerSteinkjer OK38.57+15.3612.31
4Vegard JermstadSteinkjer OK44.10+20.4914.12
Sindre TusetSteinkjer OKikke startet

H 15-16

5 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK46.208.25
2Tobias AlstadFrol IL47.32+1.128.38
3Marius MøllerSteinkjer OK57.10+10.5010.23
4Hallvar HallanOK Skøynar1.06.43+20.2312.07
Aksel VeskeOK Skøynarikke startet

H 17-18

7 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.25.2811.49

H 21-

12 060 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.23.386.56
2Martin VisterFrol IL1.31.25+7.477.34
3Jørgen FiskumFrol IL2.14.02+50.2411.06
Paul SirumFrol ILdiskvalifisert
Yngve SkogstadFrol ILikke startet

H 35-

7 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein Anders MelhusSteinkjer OK1.19.0610.56
Joar SvendgårdOK Skøynarikke startet

H 45-

5 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle DengerudSteinkjer OK44.598.10
2Vidar SkjerveVerdal OK47.16+2.178.35
3Gunnar VatnFrol IL48.35+3.368.50
4Jo Severin MatbergFrol IL53.54+8.559.48
5Arne GrevskottFrol IL1.00.47+15.4811.03
6Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering1.02.30+17.3111.21
7Inge HafstadVerdal OK1.11.54+26.5513.04
8Tor Ove HallemVerdal OK1.12.52+27.5313.14
Stein MarkhusVerdal OKikke startet
Lars StrømOK Skøynarikke startet

H 55-

5 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK1.04.4111.45

H 65-

4 060 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Egil EriksenGrong IL52.0412.49
2Kristian MidthjellVerdal OK1.30.11+38.0722.12
3Asgeir BrustadVerdal OK1.32.40+40.3622.49
Olav Magne SvendgårdOK Skøynardiskvalifisert

Direkte C2

2 390 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL27.3711.33
Tone FlægstadOK Skøynarikke startet

Direkte B3

3 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi Johanne SkjerveFrol IL41.3613.22
Svend Arne SkjulsvikFrol ILdiskvalifisert

Direkte A4

4 060 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Asphjell BjørnaasFrol IL30.357.31
2Sara ProforsFrol IL48.55+18.2012.02
3Olav Martin IndgaardFrol IL53.26+22.5113.09
4Marius EnesVerdal OK1.16.09+45.3418.45
Johnny SundsvikFrol ILdiskvalifisert
Ole Morten FrøsethVerdal OKutenfor konkurranse
Per Ivar SkinderhaugWing OKikke startet

Småtroll

12 060 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johannes MatbergFrol ILfullført
Sander MatbergFrol ILfullført
Karita MøllerSteinkjer OKfullført
Mia ReinåsFrol ILfullført
Selva SkjulsvikFrol ILfullført
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor