Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 3
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: torsdag 11 mai 2017

D 11-12

1 360 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Gustad StrømOK Skøynar9.276.56
2Johanne BjuganVerdal OK9.39+0.127.05
3Thyra FiskumVerdal OK12.30+3.039.11
4Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK20.17+10.5014.54

D 13-14

2 050 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Baglo BjørkengVerdal OK14.587.18
2Linnea MunkebyFrol IL15.26+0.287.31
3Trude MarkhusVerdal OK15.30+0.327.33
4June MunkebyFrol IL22.38+7.4011.02

D 15-16

2 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matilde MunkebyFrol IL14.076.53
0Mari Kilskar GrevskottFrol ILdiskvalifisert

H 11-12

1 360 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander Tanem IversenVerdal OK8.266.12
2Magnus AlstadFrol IL8.32+0.066.16
3Ole Andreas VeskeOK Skøynar21.09+12.4315.33

H 13-14

2 050 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK10.465.15
2Martin Vehus SkjerveVerdal OK11.25+0.395.34
3Fredrik MøllerSteinkjer OK12.14+1.285.58
4Sindre TusetSteinkjer OK13.45+2.596.42
5Vegard JermstadSteinkjer OK17.44+6.588.39
6Sigurd VatnFrol IL18.05+7.198.49
7Olav Gjedrem LundVerdal OK21.48+11.0210.38
8Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OK22.50+12.0411.08

H 15-16

2 050 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius MøllerSteinkjer OK10.124.58
2Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering11.22+1.105.32
3Trym Nergård RønningOK Skøynar11.27+1.155.35
4Aksel VeskeOK Skøynar12.04+1.525.53
5Håvard VeieOK Skøynar12.44+2.326.12
6Martin Wold StavrumFrol IL13.02+2.506.21
7Hallvar HallanOK Skøynar13.33+3.216.36
8Tobias AlstadFrol IL28.16+18.0413.47
0Tore MarkhusVerdal OKdiskvalifisert

Åpen 1,5

1 360 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nikoline MunkebyFrol IL12.389.17
2Jonas AlstadFrol IL13.39+1.0110.02
3Lukas FyhnVerdal OK14.31+1.5310.40
4Karita MøllerSteinkjer OK16.42+4.0412.16
5Tormod FiskumVerdal OK18.23+5.4513.31
6Astrid Marie SandhaugenSteinkjer OK25.42+13.0418.53
0Leon FyhnVerdal OKdiskvalifisert

Åpen 2,0

2 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian MidthjellVerdal OK19.239.27
2Ingvild RøstadVerdal OK20.42+1.1910.05
3Sverre KristoffersenVerdal OK21.06+1.4310.17
4Iver Gjedrem LundVerdal OK31.52+12.2915.32
5Mats VollanVerdal OK31.56+12.3315.34
6Sigve NysæterVerdal OK37.21+17.5818.13

Åpen 2,5

2 520 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL12.385.00
2Svein Anders MelhusSteinkjer OK13.56+1.185.31
3Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK15.01+2.235.57
4Vidar SkjerveVerdal OK16.59+4.216.44
5Kine Sofie SandstadFrol IL17.52+5.147.05
6Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK19.05+6.277.34
7Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering20.31+7.538.08
8Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK22.25+9.478.53
9Roar ForbordMalvik IL23.05+10.279.09
10Randi Johanne SkjerveFrol IL25.09+12.319.58
11Åslaug EkloVerdal OK26.52+14.1410.39
0Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor