Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kompisstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kompisstafetten
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: søndag 28 mai 2017

Varegg Fleridrett

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Varegg Fleridrett 1Kompis (29)2.14.44+4.45
1. Gitle Femsteinevik17.1512+3.3717.1512+3.37
2. Otto Femsteinevik30.353+1.4347.506-6+2.09-1.28
3. Guro Femsteinevik21.024+1.311.08.525-1+3.16+1.07
4. Arnt Ove Femsteinevik25.022+0.321.33.542-3+3.47+0.31
5. Martin Femsteinevik40.503+2.512.14.4420+4.45+0.58
4Varegg Fleridrett 2Kompis (29)2.25.07+15.08
1. Ragna Oline Doppelhofer Ervik18.3813+5.0018.3813+5.00
2. Daniel Instanes28.52147.305-8+1.49
3. Kristoffer Kjenes Haugland21.175+1.461.08.474-1+3.11+1.22
4. Oskar Madslien Steinhaug38.2113+13.511.47.086+2+17.01+13.50
5. Vyacheslav Mukhidinov37.5912.25.074-2+15.08
13Varegg Fleridrett 4Kompis (29)2.44.47+34.48
1. Sofiya Mukhidinova18.3813+5.0018.3813+5.00
2. Pål Thomassen35.4711+6.5554.25130+8.44+3.44
3. Tage Rosenlund22.046+2.331.16.298-5+10.53+2.09
4. Kristian Fredrik Thomassen41.0015+16.301.57.2914+6+27.22+16.29
5. Mathias Rosenlund47.1810+9.192.44.4713-1+34.48+7.26
17Varegg Fleridrett 8Kompis (29)2.56.25+46.26
1. Torill Kjenes Haugland18.3820+5.0018.3820+5.00
2. Helge Rosenlund49.0825+20.161.07.4625+5+22.05+17.05
3. Tone Rosenlund32.0722+12.361.39.5324-1+34.17+12.12
4. Ingunn Martinsen36.4217+12.122.16.3518-6+46.28+12.11
5. Oskar Røen39.5016+1.512.56.2517-1+46.26-0.02
19Varegg Fleridrett 5Kompis (29)3.13.20+1.03.21
1. Mira Mukhidinova18.3820+5.0018.3820+5.00
2. Olena Strugalova46.1323+17.211.04.5123+3+19.10+14.10
3. Jon Erik Doppelhofer Ervik35.3124+16.001.40.2225+2+34.46+15.36
4. Atle Bergseth36.3016+12.002.16.5219-6+46.45+11.59
5. Helge Tiger Haugland56.2821+18.293.13.20190+1.03.21+16.36
Varegg Fleridrett 7Kompis (29)fullført
1. Vibeke Nymo17.0811+3.3017.0811+3.30
2. Jan Haugland46.4416+17.521.03.5216+5+18.11+14.41
3. Rune Aasen24.4810+5.171.28.40160+23.04+4.53
4. fullførtfullført
5. fullførtfullført
Varegg Fleridrett 3Kompis (29)diskvalifisert
1. Marie Thomassendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Markus Kjærner-Sembdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Erlend Sørheimdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Erik Bohnediskvalifisertdiskvalifisert
5. Kristian Rykkjediskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor